październik 31 sob 2020

Turniej 9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

66

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

7

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 43 meczy

grupa 1 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Sylwester Wójcik po raz 2 6 0
2. Piotr Knapczyński po raz 1 4 2
3. Krzysztof Stępień po raz 1 6 1
4. Bogdan Jurkowski po raz 1 4 3
5. Sławomir Ozimek po raz 1 3 3
6. Marek Laskowski po raz 1 4 2
7. Krzysztof Pawlak po raz 1 2 3
8. Krzysztof Kostoń po raz 1 2 3
9. Waldemar Śliwiński po raz 1 4 2
10. Adam Kulesza po raz 2 2 4
11. Stanisław Sadowski po raz 1 1 4
12. Wojciech Chrabąszcz po raz 1 2 3
13. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 0 4
14. Tomasz Wronowski po raz 2 1 3
15. Władysław Gohling po raz 1 2 2
16. Janusz Ćwikliński po raz 2 0 4
3
Krzysztof Stępień
0
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
1
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
2
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
2
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Wojciech Chrabąszcz
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
0
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
1
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
2
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Krzysztof Stępień

ćwierćfinał

3
Bogdan Jurkowski
1
Krzysztof Pawlak

ćwierćfinał

3
Sylwester Wójcik
0
Krzysztof Kostoń

ćwierćfinał

3
Sławomir Ozimek
2
Marek Laskowski

ćwierćfinał

3
Piotr Knapczyński
0
Bogdan Jurkowski

półfinał

3
Sylwester Wójcik
2
Sławomir Ozimek

półfinał

3
Sylwester Wójcik
2
Piotr Knapczyński

finał

3
Krzysztof Stępień
0
Krzysztof Pawlak

przegrani o 4

3
Marek Laskowski
1
Krzysztof Kostoń

przegrani o 4

3
Krzysztof Stępień
0
Sławomir Ozimek

przegrani o 4

3
Bogdan Jurkowski
1
Marek Laskowski

przegrani o 4

3
Krzysztof Stępień
0
Bogdan Jurkowski

mecz o 3 miejsce

3
Adam Kulesza
0
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Chrabąszcz
0
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Stanisław Sadowski
1
Władysław Gohling

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
1
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adam Kulesza
1
Wojciech Chrabąszcz

runda pocieszenia półfinał

3
Waldemar Śliwiński
0
Stanisław Sadowski

runda pocieszenia półfinał

3
Waldemar Śliwiński
0
Adam Kulesza

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 58 meczy

grupa 2 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Brylak Włodzimierz po raz 1 7 0
2. Tomasz Plichta po raz 1 5 2
3. Leszek Pęda po raz 1 7 1
4. Mariusz Łysiak po raz 1 5 2
5. Maciej Pigoń po raz 1 4 3
6. Zdzisław Orzechowski po raz 2 3 3
7. Stanisław Janiszewski po raz 1 3 3
8. Marek Gałązka po raz 1 3 3
9. Piotr Karpienia po raz 1 6 2
10. Małgorzata Rudnik po raz 1 4 3
11. Jarosław Grabarczyk po raz 1 3 4
12. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 3
13. Marek Pasieka po raz 1 2 3
14. Jarosław Niewiadomski po raz 1 1 4
15. Janusz Waszelewski po raz 1 1 3
16. Roman Bem po raz 1 1 5
17. Karol Zychowicz po raz 1 0 5
18. Mariola Kornacka po raz 1 0 5
19. Sławomir Kowal po raz 1 0 4
3
Mariusz Łysiak
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
2
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
1
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Jarosław Grabarczyk
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Tomasz Plichta

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
2
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
1
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
1
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
2
Roman Bem

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
1
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
2
Roman Bem

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
1
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Jarosław Niewiadomski
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Stanisław Janiszewski

ćwierćfinał

3
Tomasz Plichta
0
Leszek Pęda

ćwierćfinał

3
Maciej Pigoń
2
Marek Gałązka

ćwierćfinał

3
Brylak Włodzimierz
0
Zdzisław Orzechowski

ćwierćfinał

3
Tomasz Plichta
0
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Brylak Włodzimierz
1
Maciej Pigoń

półfinał

3
Brylak Włodzimierz
1
Tomasz Plichta

finał

3
Leszek Pęda
0
Stanisław Janiszewski

przegrani o 4

3
Zdzisław Orzechowski
2
Marek Gałązka

przegrani o 4

3
Leszek Pęda
2
Maciej Pigoń

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
0
Zdzisław Orzechowski

przegrani o 4

3
Leszek Pęda
1
Mariusz Łysiak

mecz o 3 miejsce

3
Roman Bem
2
Sławomir Kowal

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Karpienia
0
Karol Zychowicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Jarosław Grabarczyk
2
Mariola Kornacka

runda pocieszenia gra o 16

3
Mirosław Kubisiak
0
Roman Bem

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
2
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Karpienia
0
Marek Pasieka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Jarosław Grabarczyk
0
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Mirosław Kubisiak

runda pocieszenia półfinał

3
Piotr Karpienia
0
Jarosław Grabarczyk

runda pocieszenia półfinał

3
Piotr Karpienia
1
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 94 meczy

Miejsce W P
1. Piotr Szablewski po raz 2 6 1
2. Adam Molenda po raz 1 5 2
3. Sławomir Rutkowski po raz 1 7 1
4. Marek Biernat po raz 2 6 3
5. Marek Słomkowski po raz 1 6 3
6. Adrian Borowski po raz 2 5 3
7. Mariusz Łysiak po raz 2 5 2
8. Andrzej Piesio po raz 1 3 3
9. Dariusz Zaręba po raz 1 4 2
10. Cezary Karczmarczyk po raz 1 1 4
11. Krystian Spilaszek po raz 1 4 3
12. Tomasz Plichta po raz 1 5 2
13. Jarosław Menich po raz 1 3 2
14. Bartłomiej Bloch po raz 1 2 3
15. Zdzisław Orzechowski po raz 1 4 3
16. Krzysztof Wroniewski po raz 1 5 2
17. Szymon Sakowicz po raz 1 3 3
18. Piotr Gradek po raz 1 3 3
19. Artur Jastrzębski po raz 1 3 3
20. Maciej Pigoń po raz 1 2 4
21. Jankowski Szymon po raz 1 2 4
22. Bartosz Kowalski po raz 1 3 3
23. Miłosz Zaręba po raz 1 1 3
24. Piotr Chrustowski po raz 1 0 4
25. Karol Wiśniewski po raz 1 1 4
26. Krzysztof Baradziej po raz 1 1 3
27. Paweł Jankowski po raz 1 1 5
28. Krzysztof Molenda po raz 2 2 3
29. Aleksander Maksimow po raz 1 1 3
30. Daniel Gontarski po raz 1 0 5
31. Szymon Rybarczyk po raz 1 0 5
3
Mariusz Łysiak
1
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Artur Jastrzębski
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Artur Jastrzębski
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
2
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
2
Bartosz Kowalski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Bartosz Kowalski

mecz grupowy

3
Bartosz Kowalski
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Bartosz Kowalski
0
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
1
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
1
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
2
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
0
Jankowski Szymon

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Jankowski Szymon

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Jankowski Szymon

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Szymon Rybarczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
1
Szymon Rybarczyk

mecz grupowy

3
Jankowski Szymon
1
Szymon Rybarczyk

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Szymon Rybarczyk

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
1
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Bartłomiej Bloch
1
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Bartłomiej Bloch
2
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
1
Bartłomiej Bloch

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Krzysztof Baradziej
2
Cezary Karczmarczyk

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Cezary Karczmarczyk

mecz grupowy

3
Aleksander Maksimow
1
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Cezary Karczmarczyk
1
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
1
Piotr Szablewski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
1
Adam Molenda

mecz grupowy

3
Adam Molenda
0
Krzysztof Wroniewski

mecz grupowy

3
Adam Molenda
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Marek Biernat
2
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Marek Biernat
1
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
1
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Miłosz Zaręba
1
Marek Biernat

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
1
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
1
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
1
Andrzej Piesio

16-tka

3
Adrian Borowski
1
Jarosław Menich

16-tka

3
Marek Słomkowski
2
Dariusz Zaręba

16-tka

3
Tomasz Plichta
0
Krystian Spilaszek

16-tka

3
Adam Molenda
0
Bartłomiej Bloch

16-tka

3
Marek Biernat
2
Cezary Karczmarczyk

16-tka

3
Piotr Szablewski
1
Mariusz Łysiak

ćwierćfinał

3
Adrian Borowski
1
Marek Słomkowski

ćwierćfinał

3
Adam Molenda
0
Tomasz Plichta

ćwierćfinał

3
Sławomir Rutkowski
0
Marek Biernat

ćwierćfinał

3
Piotr Szablewski
0
Adrian Borowski

półfinał

3
Adam Molenda
0
Sławomir Rutkowski

półfinał

3
Piotr Szablewski
0
Adam Molenda

finał

3
Krystian Spilaszek
0
Bartłomiej Bloch

przegrani o 8

3
Dariusz Zaręba
1
Jarosław Menich

przegrani o 8

3
Marek Słomkowski
0
Cezary Karczmarczyk

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
0
Krystian Spilaszek

przegrani o 8

3
Marek Biernat
2
Dariusz Zaręba

przegrani o 8

3
Andrzej Piesio
2
Tomasz Plichta

przegrani o 8

3
Marek Słomkowski
2
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Marek Biernat
1
Andrzej Piesio

przegrani o 4

3
Sławomir Rutkowski
2
Marek Słomkowski

przegrani o 4

3
Marek Biernat
0
Adrian Borowski

przegrani o 4

3
Sławomir Rutkowski
2
Marek Biernat

mecz o 3 miejsce

3
Paweł Jankowski
2
Szymon Rybarczyk

druga runda pocieszenia

3
Artur Jastrzębski
1
Paweł Jankowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Zdzisław Orzechowski
0
Miłosz Zaręba

runda pocieszenia gra o 16

3
Jankowski Szymon
1
Aleksander Maksimow

runda pocieszenia gra o 16

3
Szymon Sakowicz
0
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Maciej Pigoń
1
Krzysztof Molenda

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Wroniewski
2
Piotr Chrustowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Gradek
1
Krzysztof Baradziej

runda pocieszenia gra o 16

3
Bartosz Kowalski
1
Daniel Gontarski

runda pocieszenia gra o 16

3
Zdzisław Orzechowski
2
Artur Jastrzębski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Szymon Sakowicz
1
Jankowski Szymon

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Wroniewski
0
Maciej Pigoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Gradek
0
Bartosz Kowalski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zdzisław Orzechowski
1
Szymon Sakowicz

runda pocieszenia półfinał

3
Krzysztof Wroniewski
0
Piotr Gradek

runda pocieszenia półfinał

3
Zdzisław Orzechowski
2
Krzysztof Wroniewski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (grupa 1 - urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 12:00 - oldboy starszy (grupa 2 - urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 - oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

12.00 - oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 16
Rozpoczęcie 26 grudnia 2020 09:00 (sobota)
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 12 grudnia 2020 09:00 (sobota)
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 05 grudnia 2020 09:00 (sobota)
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 28 listopada 2020 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 21 listopada 2020 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 14 listopada 2020 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 07 listopada 2020 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 31 października 2020 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 24 października 2020 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 17 października 2020 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 10 października 2020 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 03 października 2020 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 września 2020 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 września 2020 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 września 2020 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 września 2020 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020