październik 17 sob 2020

Turniej 7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

53

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

6

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 43 meczy

grupa 1

Miejsce W P
1. Sylwester Wójcik po raz 1 6 0
2. Krzysztof Stępień po raz 1 5 1
3. Waldemar Śliwiński po raz 2 5 2
4. Leszek Sotek po raz 1 4 3
5. Jacek Malinowski po raz 1 4 2
6. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 3 3
7. Stanisław Sadowski po raz 2 3 2
8. Krzysztof Pawlak po raz 2 2 3
9. Małgorzata Rudnik po raz 1 3 3
10. Adam Kulesza po raz 1 2 4
11. Roman Bem po raz 1 1 4
12. Piotr Bajek po raz 1 2 3
13. Maciej Pigoń po raz 1 1 3
14. Janusz Waszelewski po raz 1 1 3
15. Tomasz Wronowski po raz 1 1 3
16. Janusz Ćwikliński po raz 1 0 4
3
Waldemar Śliwiński
1
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
1
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Leszek Sotek

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
1
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Piotr Bajek
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
1
Leszek Sotek

ćwierćfinał

3
Krzysztof Stępień
1
Krzysztof Pawlak

ćwierćfinał

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Stanisław Sadowski

ćwierćfinał

3
Sylwester Wójcik
1
Waldemar Śliwiński

ćwierćfinał

3
Krzysztof Stępień
1
Jacek Malinowski

półfinał

3
Sylwester Wójcik
0
Sławomir Staśkiewicz

półfinał

3
Sylwester Wójcik
2
Krzysztof Stępień

finał

3
Leszek Sotek
1
Krzysztof Pawlak

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
1
Stanisław Sadowski

przegrani o 4

3
Leszek Sotek
2
Sławomir Staśkiewicz

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
0
Jacek Malinowski

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
1
Leszek Sotek

mecz o 3 miejsce

3
Adam Kulesza
1
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Bajek
1
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Roman Bem
1
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
1
Maciej Pigoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adam Kulesza
1
Piotr Bajek

runda pocieszenia półfinał

3
Małgorzata Rudnik
1
Roman Bem

runda pocieszenia półfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Adam Kulesza

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy młodszy 43 meczy

grupa 2

Miejsce W P
1. Piotr Kamiński po raz 1 0 0
2. Mariusz Łysiak po raz 2 0 0
3. Mirosław Kubisiak po raz 1 0 0
4. Zdzisław Orzechowski po raz 1 0 0
5. Piotr Knapczyński po raz 1 0 0
6. Marcin Ostrowski po raz 1 0 0
7. Stanisław Janiszewski po raz 1 0 0
8. Paweł Naduk po raz 1 0 0
9. Leszek Pęda po raz 1 0 0
10. Piotr Karpienia po raz 1 0 0
11. Marek Pasieka po raz 1 0 0
12. Karl Wennberg po raz 1 0 0
13. Sławomir Kowal po raz 1 0 0
14. Jarosław Niewiadomski po raz 1 0 0
15. Jarosław Grabarczyk po raz 1 0 0
16. Mariola Kornacka po raz 1 0 0
17. Karol Zychowicz po raz 1 0 0
. po raz 5 2
. po raz 2 4
. po raz 1 3
. po raz 4 2
. po raz 6
. po raz 3 3
. po raz 1 3
. po raz 4 3
. po raz 3 2
. po raz 2 3
. po raz 1 4
. po raz 2 3
. po raz 5 1
. po raz 1 3
. po raz 3 3
. po raz 4
3
Waldemar Śliwiński
1
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
1
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Leszek Sotek

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
1
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Piotr Bajek
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
1
Leszek Sotek

ćwierćfinał

3
Krzysztof Stępień
1
Krzysztof Pawlak

ćwierćfinał

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Stanisław Sadowski

ćwierćfinał

3
Sylwester Wójcik
1
Waldemar Śliwiński

ćwierćfinał

3
Krzysztof Stępień
1
Jacek Malinowski

półfinał

3
Sylwester Wójcik
0
Sławomir Staśkiewicz

półfinał

3
Sylwester Wójcik
2
Krzysztof Stępień

finał

3
Leszek Sotek
1
Krzysztof Pawlak

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
1
Stanisław Sadowski

przegrani o 4

3
Leszek Sotek
2
Sławomir Staśkiewicz

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
0
Jacek Malinowski

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
1
Leszek Sotek

mecz o 3 miejsce

3
Adam Kulesza
1
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Bajek
1
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Roman Bem
1
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
1
Maciej Pigoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adam Kulesza
1
Piotr Bajek

runda pocieszenia półfinał

3
Małgorzata Rudnik
1
Roman Bem

runda pocieszenia półfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Adam Kulesza

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 55 meczy

Miejsce W P
1. Piotr Kamiński po raz 1 6 0
2. Piotr Chrustowski po raz 1 5 1
3. Mariusz Łysiak po raz 1 6 1
4. Krzysztof Kupisiński po raz 1 5 3
5. Jarosław Menich po raz 1 4 3
6. Marek Laskowski po raz 2 5 2
7. Marek Słomkowski po raz 2 3 2
8. Piotr Gradek po raz 1 2 4
9. Krzysztof Molenda po raz 1 2 3
10. Marek Biernat po raz 2 2 3
11. Pawel Kusiak po raz 1 4 3
12. Adrian Borowski po raz 1 3 3
13. Artur Jastrzębski po raz 1 2 3
14. Marek Gałazka po raz 1 2 3
15. Mirosław Kubisiak po raz 1 1 3
16. Zdzisław Orzechowski po raz 1 1 3
17. Stanisław Kniaziowski po raz 1 0 4
18. Szymon Sakowicz po raz 1 2 3
19. Piotr Lech po raz 1 0 4
20. Krzysztof Baradziej po raz 2 0 4
3
Mariusz Łysiak
1
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Krzysztof Kupisiński
0
Pawel Kusiak

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Pawel Kusiak

mecz grupowy

3
Krzysztof Kupisiński
1
Marek Gałazka

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Marek Gałazka

mecz grupowy

3
Marek Gałazka
0
Pawel Kusiak

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
1
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Artur Jastrzębski
2
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Piotr Chrustowski
1
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Piotr Chrustowski
1
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Piotr Chrustowski
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Marek Biernat
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Marek Biernat
1
Piotr Lech

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
1
Piotr Lech

mecz grupowy

3
Piotr Kamiński
1
Marek Biernat

mecz grupowy

3
Piotr Kamiński
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Piotr Kamiński
0
Piotr Lech

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
1
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
1
Krzysztof Molenda

16-tka

3
Krzysztof Kupisiński
0
Marek Biernat

16-tka

3
Mariusz Łysiak
0
Piotr Gradek

ćwierćfinał

3
Piotr Kamiński
2
Marek Laskowski

ćwierćfinał

3
Piotr Chrustowski
1
Jarosław Menich

ćwierćfinał

3
Krzysztof Kupisiński
1
Marek Słomkowski

ćwierćfinał

3
Piotr Kamiński
1
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Piotr Chrustowski
1
Krzysztof Kupisiński

półfinał

3
Piotr Kamiński
1
Piotr Chrustowski

finał

3
Marek Laskowski
1
Marek Biernat

przegrani o 8

3
Jarosław Menich
1
Krzysztof Molenda

przegrani o 8

3
Marek Laskowski
2
Piotr Gradek

przegrani o 4

3
Jarosław Menich
2
Marek Słomkowski

przegrani o 4

3
Krzysztof Kupisiński
2
Marek Laskowski

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
0
Jarosław Menich

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
0
Krzysztof Kupisiński

mecz o 3 miejsce

3
Szymon Sakowicz
2
Krzysztof Baradziej

runda pocieszenia gra o 16

3
Pawel Kusiak
0
Piotr Lech

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Gałazka
2
Szymon Sakowicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adrian Borowski
2
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Artur Jastrzębski
0
Stanisław Kniaziowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Pawel Kusiak
0
Mirosław Kubisiak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adrian Borowski
2
Marek Gałazka

runda pocieszenia półfinał

3
Pawel Kusiak
1
Artur Jastrzębski

runda pocieszenia półfinał

3
Pawel Kusiak
0
Adrian Borowski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (grupa 1) - 20 zł
  2. 12:00 - oldboy młodszy (grupa 2) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979, grupa 1

12-00 -- oldboy starszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979, grupa 2

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 16
Rozpoczęcie 26 grudnia 2020 09:00 (sobota)
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 12 grudnia 2020 09:00 (sobota)
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 05 grudnia 2020 09:00 (sobota)
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 28 listopada 2020 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 21 listopada 2020 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 14 listopada 2020 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 07 listopada 2020 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 31 października 2020 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 24 października 2020 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 17 października 2020 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 10 października 2020 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 03 października 2020 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 września 2020 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 września 2020 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 września 2020 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 września 2020 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020