wrzesień 19 sob 2020

Turniej 3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

89

zawodników brało
udział

9

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

25

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 127 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 1 7 0
2. Jacek Kisiel po raz 1 6 2
3. Brylak Włodzimierz po raz 1 9 2
4. Piotr Szablewski po raz 1 7 3
5. Krzysztof Stępień po raz 1 5 2
6. Mariusz Łysiak po raz 1 5 2
7. Wojciech Wachol po raz 1 6 2
8. Dariusz Zaręba po raz 1 5 3
9. Krzysztof Cudny po raz 1 4 2
10. Waldemar Śliwiński po raz 1 4 2
11. Tomasz Plichta po raz 1 5 3
12. Dariusz Radej po raz 1 4 2
13. Wojciech Ratyński po raz 1 3 3
14. Stanisław Sadowski po raz 1 4 2
15. Piotr Knapczyński po raz 1 2 3
16. Vołkovs Aleksander po raz 1 3 2
17. Adam Kulesza po raz 1 2 3
18. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 3
19. Marek Gałązka po raz 1 3 2
20. Jacek Frątczak po raz 1 2 3
21. Zbigniew Antczak po raz 1 3 3
22. Anh Tuan Truong po raz 1 2 3
23. Krzysztof Kostoń po raz 1 5 2
24. Władysław Gohling po raz 1 4 3
25. Maciej Pigoń po raz 1 3 3
26. Janusz Mrowiński po raz 1 3 3
27. Leszek Pęda po raz 1 2 3
28. Sylwester Wójcik po raz 1 2 3
29. Grzegorz Papis po raz 1 2 3
30. Tomasz Wronowski po raz 1 2 4
31. Roman Bem po raz 1 1 4
32. Zbigniew Perzyna po raz 1 1 4
33. Jarosław Grabarczyk po raz 1 1 4
34. Marek Winkler po raz 1 2 3
35. Krzysztof Pawlak po raz 1 1 4
36. Marek Pasieka po raz 1 1 3
37. Stanisław Janiszewski po raz 1 1 3
38. Małgorzata Rudnik po raz 1 1 3
39. Iwona Sandecka po raz 1 0 4
40. Zdzisław Orzechowski po raz 1 0 4
41. Janusz Waszelewski po raz 1 1 3
42. Sławomir Kowal po raz 1 0 4
43. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
44. Tom Lecleir po raz 1 0 4
3
Waldemar Śliwiński
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
1
Wojciech Ratyński

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
2
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Anh Tuan Truong

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Tom Lecleir

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Tom Lecleir

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
1
Tom Lecleir

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Piotr Szablewski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
1
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
2
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
0
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Jacek Kisiel
1
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
2
Jacek Kisiel

mecz grupowy

3
Jacek Kisiel
0
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Tomasz Plichta

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
1
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
1
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
2
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
0
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
1
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
1
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
0
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
1
Brylak Włodzimierz

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
1
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
0
Marek Winkler

mecz grupowy

3
Marek Winkler
1
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
1
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
2
Marek Winkler

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
2
Dariusz Zaręba

pierwsza runda

3
Zbigniew Antczak
0
Anh Tuan Truong

pierwsza runda

3
Brylak Włodzimierz
0
Piotr Szablewski

pierwsza runda

3
Mirosław Kubisiak
1
Adam Kulesza

pierwsza runda

3
Wojciech Wachol
2
Wojciech Ratyński

pierwsza runda

3
Jacek Kisiel
2
Jacek Frątczak

pierwsza runda

3
Waldemar Śliwiński
2
Tomasz Plichta

16-tka

3
Krzysztof Stępień
1
Piotr Knapczyński

16-tka

3
Dariusz Radej
1
Zbigniew Antczak

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Brylak Włodzimierz

16-tka

3
Mariusz Łysiak
1
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Wojciech Wachol
1
Stanisław Sadowski

16-tka

3
Krzysztof Cudny
0
Vołkovs Aleksander

16-tka

3
Jacek Kisiel
1
Marek Gałązka

16-tka

3
Krzysztof Stępień
1
Waldemar Śliwiński

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Dariusz Radej

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
2
Wojciech Wachol

ćwierćfinał

3
Jacek Kisiel
2
Krzysztof Cudny

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Stępień

półfinał

3
Jacek Kisiel
2
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Paweł Michalski
0
Jacek Kisiel

finał

3
Dariusz Zaręba
0
Marek Gałązka

przegrani o 16

3
Stanisław Sadowski
0
Anh Tuan Truong

przegrani o 16

3
Piotr Szablewski
1
Mirosław Kubisiak

przegrani o 16

3
Brylak Włodzimierz
0
Adam Kulesza

przegrani o 16

3
Wojciech Ratyński
0
Zbigniew Antczak

przegrani o 16

3
Tomasz Plichta
1
Jacek Frątczak

przegrani o 16

3
Dariusz Zaręba
1
Vołkovs Aleksander

przegrani o 8

3
Piotr Szablewski
0
Stanisław Sadowski

przegrani o 8

3
Brylak Włodzimierz
1
Wojciech Ratyński

przegrani o 8

3
Tomasz Plichta
1
Piotr Knapczyński

przegrani o 8

3
Dariusz Zaręba
0
Dariusz Radej

przegrani o 8

3
Piotr Szablewski
0
Waldemar Śliwiński

przegrani o 8

3
Brylak Włodzimierz
1
Krzysztof Cudny

przegrani o 8

3
Wojciech Wachol
2
Tomasz Plichta

przegrani o 8

3
Piotr Szablewski
1
Dariusz Zaręba

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
1
Wojciech Wachol

przegrani o 4

3
Piotr Szablewski
0
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
1
Krzysztof Stępień

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
2
Piotr Szablewski

mecz o 3 miejsce

3
Jarosław Grabarczyk
1
Sławomir Kowal

druga runda pocieszenia

3
Krzysztof Pawlak
0
Tom Lecleir

druga runda pocieszenia

3
Roman Bem
2
Zdzisław Orzechowski

druga runda pocieszenia

3
Tomasz Wronowski
0
Iwona Sandecka

druga runda pocieszenia

3
Marek Winkler
0
Joanna Ozimkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Zbigniew Perzyna
0
Janusz Waszelewski

druga runda pocieszenia

3
Maciej Pigoń
1
Jarosław Grabarczyk

runda pocieszenia gra o 16

3
Grzegorz Papis
1
Stanisław Janiszewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Leszek Pęda
2
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Kostoń
1
Roman Bem

runda pocieszenia gra o 16

3
Tomasz Wronowski
1
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Mrowiński
2
Marek Winkler

runda pocieszenia gra o 16

3
Sylwester Wójcik
1
Marek Pasieka

runda pocieszenia gra o 16

3
Władysław Gohling
2
Zbigniew Perzyna

runda pocieszenia gra o 16

3
Maciej Pigoń
1
Grzegorz Papis

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Kostoń
1
Leszek Pęda

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Janusz Mrowiński
0
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Władysław Gohling
0
Sylwester Wójcik

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Kostoń
0
Maciej Pigoń

runda pocieszenia półfinał

3
Władysław Gohling
0
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia półfinał

3
Krzysztof Kostoń
1
Władysław Gohling

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 36 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Marek Laskowski po raz 2 6 1
2. Stanisław Sadowski po raz 1 4 2
3. Zdzisław Orzechowski po raz 2 4 2
4. Piotr Karpienia po raz 1 5 2
5. Oleg Usenko po raz 1 2 3
6. Politowski Jarosław po raz 1 3 2
7. Małgorzata Rudnik po raz 1 4 2
8. Maciej Pigoń po raz 1 3 4
9. Grzegorz Papis po raz 1 1 4
10. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 2
11. Jarosław Niewiadomski po raz 1 1 3
12. Mariola Kornacka po raz 2 0 4
13. Sławomir Kowal po raz 1 0 5
3
Piotr Karpienia
2
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
1
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Oleg Usenko
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
2
Oleg Usenko

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Oleg Usenko
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
1
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Jarosław Niewiadomski
1
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Politowski Jarosław
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Politowski Jarosław
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Politowski Jarosław
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Zdzisław Orzechowski

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
1
Politowski Jarosław

ćwierćfinał

3
Stanisław Sadowski
2
Piotr Karpienia

półfinał

3
Marek Laskowski
0
Oleg Usenko

półfinał

3
Marek Laskowski
1
Stanisław Sadowski

finał

3
Zdzisław Orzechowski
2
Oleg Usenko

przegrani o 4

3
Piotr Karpienia
1
Politowski Jarosław

przegrani o 4

3
Zdzisław Orzechowski
2
Piotr Karpienia

mecz o 3 miejsce

3
Grzegorz Papis
1
Mariola Kornacka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Maciej Pigoń
0
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
0
Sławomir Kowal

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
1
Grzegorz Papis

runda pocieszenia półfinał

3
Maciej Pigoń
0
Mirosław Kubisiak

runda pocieszenia półfinał

3
Małgorzata Rudnik
1
Maciej Pigoń

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 91 meczy

Miejsce W P
1. Mateusz Sakowicz po raz 2 7 0
2. Krzysztof Wroniewski po raz 1 6 1
3. Maciej Jar po raz 1 7 1
4. Tomasz Plichta po raz 1 6 2
5. Adam Polech po raz 1 6 2
6. Krzysztof Ziółek po raz 2 5 3
7. Marek Słomkowski po raz 1 5 2
8. Marcin Kuczkowski po raz 1 4 3
9. Mariusz Łysiak po raz 1 4 2
10. Szymon Sakowicz po raz 1 3 3
11. Marcin Gałka po raz 1 4 2
12. Aleksy Maciaszczyk po raz 1 3 3
13. Łukasz Turlej po raz 1 2 3
14. Maciej Lewandowski po raz 1 2 3
15. Adam Molenda po raz 1 2 3
16. Kacper Mołas po raz 1 2 3
17. Krzysztof Hałubek po raz 1 5 2
18. Daniel Gontarski po raz 1 3 4
19. Adrian Borowski po raz 1 3 3
20. Jan Stachowiak po raz 1 2 4
21. Maksymilian Milewski po raz 1 2 3
22. Gurgas Sławomir po raz 1 1 4
23. Giray Zafer po raz 1 2 3
24. Piotr Gradek po raz 1 1 4
25. Dariusz Adamkiewicz po raz 1 0 4
26. Wojciech Furtak po raz 1 1 3
27. Karol Wiśniewski po raz 1 0 4
28. Julia Kęsicka po raz 1 1 3
29. Maksymilian Kurowski po raz 1 0 4
30. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 1 3
31. Danil Zhovtyi po raz 1 0 4
32. Krzysztof Baradziej po raz 1 1 3
3
Maciej Jar
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Krzysztof Baradziej
1
Danil Zhovtyi

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Danil Zhovtyi

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Maciej Lewandowski

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
0
Danil Zhovtyi

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Giray Zafer
1
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Giray Zafer

mecz grupowy

3
Adam Molenda
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
1
Adam Molenda

mecz grupowy

3
Adam Molenda
0
Giray Zafer

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Krzysztof Hałubek
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
1
Krzysztof Hałubek

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
1
Krzysztof Hałubek

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Marcin Kuczkowski
0
Dariusz Adamkiewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Dariusz Adamkiewicz

mecz grupowy

3
Marcin Kuczkowski
0
Wojciech Furtak

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Wojciech Furtak

mecz grupowy

3
Wojciech Furtak
0
Dariusz Adamkiewicz

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Kacper Mołas
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
1
Kacper Mołas

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
1
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Kacper Mołas
1
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Maksymilian Milewski
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Łukasz Turlej
1
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Łukasz Turlej

mecz grupowy

3
Łukasz Turlej
1
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Aleksy Maciaszczyk
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
1
Jan Stachowiak

mecz grupowy

3
Aleksy Maciaszczyk
1
Jan Stachowiak

mecz grupowy

3
Adam Polech
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Adam Polech
0
Aleksy Maciaszczyk

mecz grupowy

3
Adam Polech
0
Jan Stachowiak

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Julia Kęsicka
2
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Maciej Jar
2
Adam Molenda

16-tka

3
Aleksy Maciaszczyk
0
Marcin Gałka

16-tka

3
Mateusz Sakowicz
1
Łukasz Turlej

16-tka

3
Krzysztof Ziółek
0
Mariusz Łysiak

16-tka

3
Tomasz Plichta
1
Marcin Kuczkowski

16-tka

3
Marek Słomkowski
0
Kacper Mołas

16-tka

3
Adam Polech
1
Szymon Sakowicz

16-tka

3
Krzysztof Wroniewski
0
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Maciej Jar
0
Aleksy Maciaszczyk

ćwierćfinał

3
Mateusz Sakowicz
0
Krzysztof Ziółek

ćwierćfinał

3
Tomasz Plichta
1
Marek Słomkowski

ćwierćfinał

3
Krzysztof Wroniewski
0
Adam Polech

ćwierćfinał

3
Mateusz Sakowicz
1
Maciej Jar

półfinał

3
Krzysztof Wroniewski
1
Tomasz Plichta

półfinał

3
Mateusz Sakowicz
1
Krzysztof Wroniewski

finał

3
Szymon Sakowicz
2
Maciej Lewandowski

przegrani o 8

3
Marcin Kuczkowski
0
Kacper Mołas

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
0
Łukasz Turlej

przegrani o 8

3
Marcin Gałka
2
Adam Molenda

przegrani o 8

3
Krzysztof Ziółek
2
Szymon Sakowicz

przegrani o 8

3
Marcin Kuczkowski
0
Aleksy Maciaszczyk

przegrani o 8

3
Adam Polech
2
Mariusz Łysiak

przegrani o 8

3
Marek Słomkowski
2
Marcin Gałka

przegrani o 8

3
Krzysztof Ziółek
2
Marcin Kuczkowski

przegrani o 4

3
Adam Polech
1
Marek Słomkowski

przegrani o 4

3
Tomasz Plichta
1
Krzysztof Ziółek

przegrani o 4

3
Maciej Jar
2
Adam Polech

przegrani o 4

3
Maciej Jar
0
Tomasz Plichta

mecz o 3 miejsce

3
Giray Zafer
2
Danil Zhovtyi

runda pocieszenia gra o 16

3
Adrian Borowski
0
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Maksymilian Milewski
1
Maksymilian Kurowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Hałubek
0
Dariusz Adamkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Daniel Gontarski
0
Wojciech Furtak

runda pocieszenia gra o 16

3
Gurgas Sławomir
0
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Jan Stachowiak
2
Julia Kęsicka

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Gradek
2
Krzysztof Baradziej

runda pocieszenia gra o 16

3
Adrian Borowski
2
Giray Zafer

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Hałubek
0
Maksymilian Milewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Daniel Gontarski
0
Gurgas Sławomir

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Jan Stachowiak
0
Piotr Gradek

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Hałubek
1
Adrian Borowski

runda pocieszenia półfinał

3
Daniel Gontarski
0
Jan Stachowiak

runda pocieszenia półfinał

3
Krzysztof Hałubek
1
Daniel Gontarski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

 

Miejsce bitwy