listopad 14 sob 2020

Turniej 11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021

zakończony
Wyniki

69

zawodników brało
udział

3

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

8

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 39 meczy

grupa 1 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Mirosław Kubisiak po raz 1 6 0
2. Waldemar Śliwiński po raz 2 5 1
3. Marek Laskowski po raz 1 5 2
4. Piotr Knapczyński po raz 3 5 2
5. Krzysztof Stępień po raz 2 3 3
6. Wojciech Wachol po raz 1 4 2
7. Adam Kulesza po raz 1 2 3
8. Sławomir Ozimek po raz 1 2 3
9. Artur Zamkowski po raz 1 3 2
10. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 0 4
11. Krzysztof Pawlak po raz 2 2 3
12. Bogdan Jurkowski po raz 1 0 4
13. Tomasz Wronowski po raz 2 0 3
14. Stanisław Sadowski po raz 2 1 2
15. Roman Bem po raz 1 0 3
16. Janusz Waszelewski po raz 1 1 2
3
Waldemar Śliwiński
2
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
0
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Artur Zamkowski
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
1
Krzysztof Stępień

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Sławomir Ozimek

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
0
Wojciech Wachol

ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
1
Krzysztof Stępień

ćwierćfinał

3
Piotr Knapczyński
1
Adam Kulesza

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
1
Marek Laskowski

półfinał

3
Mirosław Kubisiak
1
Piotr Knapczyński

półfinał

3
Mirosław Kubisiak
2
Waldemar Śliwiński

finał

3
Wojciech Wachol
1
Sławomir Ozimek

przegrani o 4

3
Krzysztof Stępień
2
Adam Kulesza

przegrani o 4

3
Piotr Knapczyński
0
Wojciech Wachol

przegrani o 4

3
Marek Laskowski
1
Krzysztof Stępień

przegrani o 4

3
Marek Laskowski
0
Piotr Knapczyński

mecz o 3 miejsce

3
Krzysztof Pawlak
1
Bogdan Jurkowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Artur Zamkowski
2
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia półfinał

3
Artur Zamkowski
0
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy młodszy 60 meczy

grupa 2 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Marcin Ostrowski po raz 2 6 0
2. Mariusz Łysiak po raz 4 6 1
3. Tomasz Plichta po raz 1 6 1
4. Sylwester Wójcik po raz 3 5 2
5. Piotr Karpienia po raz 1 4 4
6. Marek Gałązka po raz 1 4 3
7. Janusz Mrowiński po raz 1 3 3
8. Krzysztof Kostoń po raz 2 4 2
9. Władysław Gohling po raz 1 2 3
10. Małgorzata Rudnik po raz 1 2 3
11. Wojciech Chrabąszcz po raz 1 6 2
12. Marek Wiewiór po raz 1 4 3
13. Wojciech Ratyński po raz 2 2 3
14. Marek Pasieka po raz 1 2 3
15. Janusz Ćwikliński po raz 2 1 3
16. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 1 4
17. Marek Zawadzki po raz 1 1 5
18. Jarosław Niewiadomski po raz 1 1 3
19. Mariola Kornacka po raz 1 0 4
20. Karol Zychowicz po raz 1 0 4
21. Sławomir Kowal po raz 1 0 4
3
Mariusz Łysiak
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Marek Wiewiór
1
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Wojciech Chrabąszcz
2
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Marek Zawadzki

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Marek Zawadzki

mecz grupowy

3
Marek Wiewiór
1
Marek Zawadzki

mecz grupowy

3
Wojciech Chrabąszcz
0
Marek Zawadzki

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Janusz Ćwikliński
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
1
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Wojciech Ratyński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Wojciech Ratyński

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Jarosław Niewiadomski
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
1
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
2
Władysław Gohling

16-tka

3
Piotr Karpienia
2
Małgorzata Rudnik

16-tka

3
Mariusz Łysiak
1
Marek Gałązka

ćwierćfinał

3
Tomasz Plichta
1
Krzysztof Kostoń

ćwierćfinał

3
Marcin Ostrowski
0
Janusz Mrowiński

ćwierćfinał

3
Sylwester Wójcik
2
Piotr Karpienia

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
0
Tomasz Plichta

półfinał

3
Marcin Ostrowski
1
Sylwester Wójcik

półfinał

3
Marcin Ostrowski
1
Mariusz Łysiak

finał

3
Krzysztof Kostoń
0
Małgorzata Rudnik

przegrani o 8

3
Janusz Mrowiński
1
Władysław Gohling

przegrani o 8

3
Marek Gałązka
1
Krzysztof Kostoń

przegrani o 4

3
Piotr Karpienia
0
Janusz Mrowiński

przegrani o 4

3
Sylwester Wójcik
1
Marek Gałązka

przegrani o 4

3
Tomasz Plichta
2
Piotr Karpienia

przegrani o 4

3
Tomasz Plichta
0
Sylwester Wójcik

mecz o 3 miejsce

3
Joanna Ozimkiewicz
1
Karol Zychowicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Zawadzki
1
Sławomir Kowal

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Chrabąszcz
2
Mariola Kornacka

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Wiewiór
0
Joanna Ozimkiewicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Pasieka
0
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Ratyński
2
Marek Zawadzki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Chrabąszcz
0
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Wiewiór
1
Marek Pasieka

runda pocieszenia półfinał

3
Wojciech Chrabąszcz
2
Wojciech Ratyński

runda pocieszenia półfinał

3
Wojciech Chrabąszcz
1
Marek Wiewiór

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 91 meczy

Miejsce W P
1. Maciej Jar po raz 2 7 0
2. Paweł Michalski po raz 1 6 1
3. Łukasz Sakowicz po raz 1 7 2
4. Dariusz Zaręba po raz 2 5 3
5. Marcin Ostrowski po raz 1 5 2
6. Mariusz Łysiak po raz 2 5 3
7. Krzysztof Wroniewski po raz 1 5 2
8. Jarosław Menich po raz 1 5 2
9. Sławomir Rutkowski po raz 1 4 2
10. Paweł Naduk po raz 1 3 3
11. Pawel Kusiak po raz 2 3 3
12. Tomasz Plichta po raz 2 3 3
13. Łukasz Gregorczyk po raz 1 1 4
14. Walasek Alicja po raz 1 2 3
15. Cezary Karczmarczyk po raz 1 2 3
16. Adrian Borowski po raz 1 3 2
17. Szymon Sakowicz po raz 2 5 2
18. Stanisław Kniaziowski po raz 1 4 3
19. Michał Michalski po raz 1 2 4
20. Artur Jastrzębski po raz 1 3 3
21. Bartłomiej Bloch po raz 1 1 4
22. Damian Zych po raz 1 2 3
23. Piotr Chrustowski po raz 1 2 3
24. Karol Wiśniewski po raz 1 1 4
25. Miłosz Zaręba po raz 1 1 3
26. Adrian Zaremba po raz 1 0 4
27. Wiktor Ziemiański po raz 1 2 2
28. Daniel Gontarski po raz 1 0 4
29. Julia Kęsicka po raz 1 1 3
30. Gurgas Sławomir po raz 1 0 4
31. Stanisław Orzyński po raz 1 0 4
32. Krzysztof Molenda po raz 1 1 3
3
Dariusz Zaręba
1
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Wiktor Ziemiański
1
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Wiktor Ziemiański

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
1
Adrian Zaremba

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Adrian Zaremba

mecz grupowy

3
Wiktor Ziemiański
0
Adrian Zaremba

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Cezary Karczmarczyk

mecz grupowy

3
Cezary Karczmarczyk
1
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Cezary Karczmarczyk
1
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Stanisław Kniaziowski
0
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
1
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Łukasz Gregorczyk
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Miłosz Zaręba
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Paweł Naduk
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Paweł Naduk

mecz grupowy

3
Paweł Naduk
0
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Maciej Jar
1
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Julia Kęsicka
2
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Walasek Alicja
1
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Maciej Jar
1
Walasek Alicja

mecz grupowy

3
Walasek Alicja
0
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Artur Jastrzębski
1
Bartłomiej Bloch

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Bartłomiej Bloch

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
2
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
1
Bartłomiej Bloch

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Pawel Kusiak

mecz grupowy

3
Pawel Kusiak
0
Stanisław Orzyński

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Stanisław Orzyński

mecz grupowy

3
Pawel Kusiak
1
Damian Zych

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Damian Zych

mecz grupowy

3
Damian Zych
0
Stanisław Orzyński

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Piotr Chrustowski
2
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Tomasz Plichta

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Cezary Karczmarczyk

16-tka

3
Marcin Ostrowski
0
Pawel Kusiak

16-tka

3
Maciej Jar
0
Łukasz Sakowicz

16-tka

3
Jarosław Menich
2
Łukasz Gregorczyk

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Paweł Naduk

16-tka

3
Krzysztof Wroniewski
0
Walasek Alicja

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
0
Tomasz Plichta

16-tka

3
Dariusz Zaręba
0
Adrian Borowski

16-tka

3
Marcin Ostrowski
2
Mariusz Łysiak

ćwierćfinał

3
Maciej Jar
0
Jarosław Menich

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
1
Krzysztof Wroniewski

ćwierćfinał

3
Dariusz Zaręba
0
Sławomir Rutkowski

ćwierćfinał

3
Maciej Jar
0
Marcin Ostrowski

półfinał

3
Paweł Michalski
0
Dariusz Zaręba

półfinał

3
Maciej Jar
1
Paweł Michalski

finał

3
Tomasz Plichta
1
Adrian Borowski

przegrani o 8

3
Paweł Naduk
0
Walasek Alicja

przegrani o 8

3
Łukasz Sakowicz
0
Łukasz Gregorczyk

przegrani o 8

3
Pawel Kusiak
0
Cezary Karczmarczyk

przegrani o 8

3
Jarosław Menich
1
Tomasz Plichta

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
0
Paweł Naduk

przegrani o 8

3
Łukasz Sakowicz
0
Sławomir Rutkowski

przegrani o 8

3
Krzysztof Wroniewski
2
Pawel Kusiak

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
0
Jarosław Menich

przegrani o 4

3
Łukasz Sakowicz
2
Krzysztof Wroniewski

przegrani o 4

3
Dariusz Zaręba
1
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Łukasz Sakowicz
0
Marcin Ostrowski

przegrani o 4

3
Łukasz Sakowicz
2
Dariusz Zaręba

mecz o 3 miejsce

3
Stanisław Kniaziowski
1
Adrian Zaremba

runda pocieszenia gra o 16

3
Damian Zych
0
Gurgas Sławomir

runda pocieszenia gra o 16

3
Artur Jastrzębski
1
Daniel Gontarski

runda pocieszenia gra o 16

3
Karol Wiśniewski
2
Krzysztof Molenda

runda pocieszenia gra o 16

3
Szymon Sakowicz
2
Miłosz Zaręba

runda pocieszenia gra o 16

3
Bartłomiej Bloch
1
Julia Kęsicka

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Chrustowski
0
Stanisław Orzyński

runda pocieszenia gra o 16

3
Michał Michalski
0
Wiktor Ziemiański

runda pocieszenia gra o 16

3
Stanisław Kniaziowski
0
Damian Zych

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Artur Jastrzębski
0
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Szymon Sakowicz
2
Bartłomiej Bloch

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Michał Michalski
0
Piotr Chrustowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Stanisław Kniaziowski
1
Artur Jastrzębski

runda pocieszenia półfinał

3
Szymon Sakowicz
0
Michał Michalski

runda pocieszenia półfinał

3
Szymon Sakowicz
2
Stanisław Kniaziowski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (grupa 1 - urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 12:00 - oldboy młodszy (grupa 2 - urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

12.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!


 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 16
Rozpoczęcie 26 grudnia 2020 09:00 (sobota)
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 12 grudnia 2020 09:00 (sobota)
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 05 grudnia 2020 09:00 (sobota)
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 28 listopada 2020 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 21 listopada 2020 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 14 listopada 2020 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 07 listopada 2020 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 31 października 2020 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 24 października 2020 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 17 października 2020 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 10 października 2020 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 03 października 2020 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 września 2020 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 września 2020 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 września 2020 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 września 2020 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020