listopad 28 sob 2020

Turniej 13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021

zakończony
Wyniki

67

zawodników brało
udział

3

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

4

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 43 meczy

grupa 1 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Marek Laskowski po raz 2 6 0
2. Mirosław Kubisiak po raz 1 5 1
3. Waldemar Śliwiński po raz 4 6 1
4. Jacek Malinowski po raz 1 4 3
5. Piotr Knapczyński po raz 2 3 3
6. Stanisław Sadowski po raz 2 3 3
7. Krzysztof Pawlak po raz 2 2 3
8. Leszek Pęda po raz 2 2 3
9. Janusz Mrowiński po raz 2 4 2
10. Wojciech Chrabąszcz po raz 2 3 3
11. Maciej Pigoń po raz 1 2 3
12. Władysław Gohling po raz 1 2 3
13. Marek Pasieka po raz 1 1 3
14. Małgorzata Rudnik po raz 1 0 4
15. Janusz Ćwikliński po raz 3 0 4
16. Tomasz Wronowski po raz 2 0 4
3
Waldemar Śliwiński
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
1
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Jacek Malinowski

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
2
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
2
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
2
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Wojciech Chrabąszcz
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
1
Leszek Pęda

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
2
Stanisław Sadowski

ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
1
Krzysztof Pawlak

ćwierćfinał

3
Jacek Malinowski
2
Piotr Knapczyński

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
0
Waldemar Śliwiński

półfinał

3
Mirosław Kubisiak
1
Jacek Malinowski

półfinał

3
Marek Laskowski
0
Mirosław Kubisiak

finał

3
Stanisław Sadowski
1
Leszek Pęda

przegrani o 4

3
Piotr Knapczyński
1
Krzysztof Pawlak

przegrani o 4

3
Jacek Malinowski
2
Stanisław Sadowski

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
1
Piotr Knapczyński

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
0
Jacek Malinowski

mecz o 3 miejsce

3
Władysław Gohling
2
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Chrabąszcz
2
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Maciej Pigoń
1
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Janusz Mrowiński
2
Marek Pasieka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Chrabąszcz
2
Władysław Gohling

runda pocieszenia półfinał

3
Janusz Mrowiński
0
Maciej Pigoń

runda pocieszenia półfinał

3
Janusz Mrowiński
1
Wojciech Chrabąszcz

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy młodszy 70 meczy

grupa 2 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Marcin Ostrowski po raz 3 6 0
2. Krzysztof Stępień po raz 2 4 2
3. Mariusz Łysiak po raz 2 7 1
4. Wojciech Ratyński po raz 2 5 3
5. Marek Biernat po raz 2 6 2
6. Sylwester Wójcik po raz 1 5 3
7. Paweł Kałuski po raz 2 4 3
8. Krzysztof Kostoń po raz 3 2 4
9. Zdzisław Orzechowski po raz 1 3 3
10. Grzegorz Papis po raz 1 3 2
11. Marek Gałązka po raz 1 5 2
12. Stanisław Janiszewski po raz 1 4 3
13. Piotr Karpienia po raz 1 4 2
14. Jarosław Grabarczyk po raz 1 3 4
15. Sławomir Kowal po raz 2 1 4
16. Jarosław Niewiadomski po raz 1 2 3
17. Janusz Waszelewski po raz 2 2 4
18. Roman Bem po raz 1 2 3
19. Mariola Kornacka po raz 2 0 5
20. Aleksander Maksimow po raz 1 1 4
21. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 5
22. Justyna Przastek po raz 1 0 5
23. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 1 3
3
Mariusz Łysiak
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Roman Bem
2
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Roman Bem
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Paweł Kałuski

mecz grupowy

3
Paweł Kałuski
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Paweł Kałuski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Paweł Kałuski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
2
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
2
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
2
Wojciech Ratyński

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Aleksander Maksimow
1
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
0
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Marek Biernat
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Marek Biernat
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Marek Biernat
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Justyna Przastek

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Justyna Przastek

mecz grupowy

3
Marek Biernat
0
Justyna Przastek

mecz grupowy

3
Jarosław Grabarczyk
0
Justyna Przastek

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
2
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Jarosław Niewiadomski
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
2
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Krzysztof Stępień

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
2
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Zdzisław Orzechowski

16-tka

3
Paweł Kałuski
1
Krzysztof Kostoń

16-tka

3
Mariusz Łysiak
1
Sylwester Wójcik

ćwierćfinał

3
Marcin Ostrowski
0
Grzegorz Papis

ćwierćfinał

3
Krzysztof Stępień
0
Marek Biernat

ćwierćfinał

3
Wojciech Ratyński
0
Paweł Kałuski

ćwierćfinał

3
Marcin Ostrowski
2
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Krzysztof Stępień
0
Wojciech Ratyński

półfinał

3
Marcin Ostrowski
2
Krzysztof Stępień

finał

3
Krzysztof Kostoń
2
Grzegorz Papis

przegrani o 8

3
Marek Biernat
1
Zdzisław Orzechowski

przegrani o 8

3
Sylwester Wójcik
2
Krzysztof Kostoń

przegrani o 4

3
Marek Biernat
1
Paweł Kałuski

przegrani o 4

3
Wojciech Ratyński
2
Sylwester Wójcik

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
0
Marek Biernat

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
0
Wojciech Ratyński

mecz o 3 miejsce

3
Jarosław Grabarczyk
0
Aleksander Maksimow

runda pocieszenia gra o 16

3
Stanisław Janiszewski
0
Mariola Kornacka

runda pocieszenia gra o 16

3
Jarosław Niewiadomski
1
Justyna Przastek

runda pocieszenia gra o 16

3
Sławomir Kowal
0
Joanna Ozimkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Waszelewski
1
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Jarosław Grabarczyk
1
Roman Bem

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Stanisław Janiszewski
0
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Gałązka
0
Sławomir Kowal

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Karpienia
0
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Stanisław Janiszewski
0
Jarosław Grabarczyk

runda pocieszenia półfinał

3
Marek Gałązka
1
Piotr Karpienia

runda pocieszenia półfinał

3
Marek Gałązka
0
Stanisław Janiszewski

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 79 meczy

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 2 7 0
2. Krzysztof Wroniewski po raz 3 6 1
3. Maciej Jar po raz 2 7 1
4. Krystian Spilaszek po raz 1 5 3
5. Robert Niewiadomski po raz 1 4 3
6. Marek Słomkowski po raz 1 5 2
7. Krzysztof Kupisiński po raz 2 4 3
8. Jarosław Menich po raz 2 3 3
9. Szymon Sakowicz po raz 1 4 2
10. Cezary Karczmarczyk po raz 2 3 3
11. Mariusz Łysiak po raz 1 3 2
12. Marcin Gałka po raz 1 4 2
13. Adrian Borowski po raz 1 2 3
14. Zdzisław Orzechowski po raz 2 2 3
15. Pawel Kusiak po raz 1 4 3
16. Michał Michalski po raz 1 3 4
17. Paweł Naduk po raz 1 3 3
18. Jankowski Szymon po raz 1 3 3
19. Piotr Chrustowski po raz 1 1 3
20. Artur Jastrzębski po raz 2 1 3
21. Karol Wiśniewski po raz 3 2 3
22. Miłosz Zaręba po raz 1 2 3
23. Piotr Gradek po raz 2 1 3
24. Stanisław Janiszewski po raz 1 0 4
25. Paweł Jankowski po raz 1 0 4
26. Damian Rutkowski po raz 1 0 4
27. Michał Zawodnik po raz 1 0 4
28. Mariola Kropiewnicka po raz 1 0 4
3
Mariusz Łysiak
1
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
2
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Artur Jastrzębski
0
Michał Zawodnik

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Michał Zawodnik

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
1
Michał Zawodnik

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Cezary Karczmarczyk
0
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Cezary Karczmarczyk

mecz grupowy

3
Piotr Chrustowski
0
Mariola Kropiewnicka

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Mariola Kropiewnicka

mecz grupowy

3
Cezary Karczmarczyk
0
Mariola Kropiewnicka

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
2
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

2
Marcin Gałka
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Damian Rutkowski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Damian Rutkowski

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Damian Rutkowski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Krzysztof Kupisiński
0
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Krzysztof Kupisiński
0
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Miłosz Zaręba
2
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
1
Pawel Kusiak

mecz grupowy

3
Robert Niewiadomski
1
Pawel Kusiak

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Robert Niewiadomski

mecz grupowy

3
Jankowski Szymon
2
Pawel Kusiak

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Jankowski Szymon

mecz grupowy

3
Robert Niewiadomski
0
Jankowski Szymon

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Paweł Naduk

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Paweł Naduk

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Paweł Naduk
1
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
1
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Maciej Jar
2
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
2
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
2
Jarosław Menich

16-tka

3
Krzysztof Wroniewski
0
Adrian Borowski

16-tka

3
Szymon Sakowicz
2
Cezary Karczmarczyk

16-tka

3
Marcin Gałka
1
Zdzisław Orzechowski

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Maciej Jar
1
Robert Niewiadomski

16-tka

3
Krystian Spilaszek
0
Mariusz Łysiak

ćwierćfinał

3
Krzysztof Wroniewski
1
Szymon Sakowicz

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
2
Marcin Gałka

ćwierćfinał

3
Maciej Jar
1
Marek Słomkowski

ćwierćfinał

3
Krzysztof Wroniewski
1
Krystian Spilaszek

półfinał

3
Paweł Michalski
2
Maciej Jar

półfinał

3
Paweł Michalski
2
Krzysztof Wroniewski

finał

3
Krzysztof Kupisiński
1
Zdzisław Orzechowski

przegrani o 8

3
Cezary Karczmarczyk
0
Adrian Borowski

przegrani o 8

3
Robert Niewiadomski
2
Szymon Sakowicz

przegrani o 8

3
Krzysztof Kupisiński
0
Mariusz Łysiak

przegrani o 8

3
Marek Słomkowski
2
Cezary Karczmarczyk

przegrani o 8

3
Jarosław Menich
2
Marcin Gałka

przegrani o 8

3
Robert Niewiadomski
0
Krzysztof Kupisiński

przegrani o 4

3
Marek Słomkowski
2
Jarosław Menich

przegrani o 4

3
Maciej Jar
0
Robert Niewiadomski

przegrani o 4

3
Krystian Spilaszek
1
Marek Słomkowski

przegrani o 4

3
Maciej Jar
1
Krystian Spilaszek

mecz o 3 miejsce

3
Michał Michalski
1
Stanisław Janiszewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Jankowski Szymon
0
Damian Rutkowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Miłosz Zaręba
2
Mariola Kropiewnicka

runda pocieszenia gra o 16

3
Karol Wiśniewski
2
Michał Zawodnik

runda pocieszenia gra o 16

3
Paweł Naduk
2
Paweł Jankowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Pawel Kusiak
0
Piotr Gradek

runda pocieszenia gra o 16

3
Michał Michalski
1
Artur Jastrzębski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Jankowski Szymon
1
Miłosz Zaręba

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Paweł Naduk
2
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Pawel Kusiak
2
Piotr Chrustowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Michał Michalski
2
Jankowski Szymon

runda pocieszenia półfinał

3
Pawel Kusiak
1
Paweł Naduk

runda pocieszenia półfinał

3
Pawel Kusiak
1
Michał Michalski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (grupa 1 - urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 12:00 - oldboy młodszy (grupa 2 - urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.
Z powodu olbrzymiego wzrostu COVID-19 ZMUSZENI ZOSTALIŚMY DO ZMIANY ORGANIZACJI ZAWODÓW !
9.00 - KATEGORIA OLDBOY MŁODSZY 1 GRUPA
12.00 - KATEGORIA OLDBOY MŁODSZY - 2 GRUPA
KATEGORIA OLDBOY STARSZY - ODWOŁANA
15.00 - KATEGORIA OPEN

ZAPISY : tel. 607 290 904 SMS : czwartek i piątek do 17.00 ....kategoria oldboy . Open - bez zapisów. Proszę o przekazywanie info zainteresowanym....
Skład grup wkleję ok. 00.00 w piątek / sobotę w grupie Tenis Stołowy w Warszawie.....lub wyślę każdemu SMS z info...
Proszę o przekazanie info zainteresowanych grą w sobotę na Spójni...

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wszyscy uczestnicy nie grający w danej chwili są zobowiązani :
1. do zakładania maseczek ochronnych
2. grający w kategorii open wchodzą na halę dopiero za zezwoleniem sędziego
3. nie podajemy dłoni ....
4. dezynfekowania przed każdym nowym pojedynkiem rąk płynem bakteriobójczym

Zapraszamy na całoroczne otwarte turnieje tenisa stołowego , odbywające się w każda sobotę ! Gramy na 10 stołach , Zawody rozgrywane są zawsze w grupach 4-5 osobowych . Następnie pierwszych 2 gra prawa - lewa do dwóch porażek . Uczestnicy , którzy zajmą 3,4,5 miejsce w grupie do pierwszej porażki. Piłką turniejową jest GEWO ULTRA SLP . Turniej odbywa się według zasad PZTS .
Sezon 2020/2021 trwa od 5.09.2020 - 26.06.2021 .

Na koniec dla pierwszych czterech zawodników w każdej kategorii są przyznawane nagrody . Wyniki turniejów są publikowane na fejsie w grupie Tenis stołowy w Warszawie .

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 16
Rozpoczęcie 26 grudnia 2020 09:00 (sobota)
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 12 grudnia 2020 09:00 (sobota)
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 05 grudnia 2020 09:00 (sobota)
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 28 listopada 2020 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 21 listopada 2020 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 14 listopada 2020 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 07 listopada 2020 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 31 października 2020 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 24 października 2020 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 17 października 2020 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 10 października 2020 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 03 października 2020 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 września 2020 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 września 2020 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 września 2020 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 września 2020 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020