wrzesień 05 sob 2020

Turniej 1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

67

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

67

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 89 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Tomasz Plichta po raz 1 7 0
2. Waldemar Śliwiński po raz 1 6 2
3. Marek Gałązka po raz 1 8 1
4. Dariusz Radej po raz 1 6 3
5. Mariusz Łysiak po raz 1 5 2
6. Ireneusz Wróblewski po raz 1 5 2
7. Zbigniew Antczak po raz 1 4 3
8. Krzysztof Pawlak po raz 1 4 3
9. Piotr Knapczyński po raz 1 3 3
10. Vołkovs Aleksander po raz 1 4 3
11. Marek Wiewiór po raz 1 2 3
12. Janusz Waszelewski po raz 1 2 3
13. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 2
14. Mieczysław Jarońko po raz 1 3 2
15. Krzysztof Kostoń po raz 1 5 2
16. Wojciech Ratyński po raz 1 4 3
17. Robert Dawidko po raz 1 4 3
18. Radosław Nowicki po raz 1 4 3
19. Janusz Mrowiński po raz 1 2 3
20. Jaromir Domurad po raz 1 2 3
21. Wojciech Cieślicki po raz 1 3 2
22. Piotr Bajek po raz 1 1 4
23. Marek Pasieka po raz 1 1 4
24. Wojciech Chrabąszcz po raz 1 1 4
25. Janusz Ćwikliński po raz 1 0 5
26. Roman Bem po raz 1 0 5
27. Adam Kulesza po raz 1 0 4
28. Władysław Gohling po raz 1 0 4
29. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
30. Mariusz Cur po raz 1 0 4

Młodzi zawodnicy K.S. Spójnia Warszawa na podium kategorii open ! Mateusz Sakowicz 1 a Aleksy Maciaszczyk 3 !...

Opublikowany przez Mirosława Kubisiaka Niedziela, 6 września 2020
3
Mariusz Łysiak
1
Vołkovs Aleksander

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
1
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Radosław Nowicki

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
1
Radosław Nowicki

mecz grupowy

3
Radosław Nowicki
2
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Radosław Nowicki
1
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
2
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Wojciech Chrabąszcz
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
1
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
1
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
2
Wojciech Ratyński

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Wojciech Ratyński

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
1
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Jaromir Domurad

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
2
Jaromir Domurad

mecz grupowy

3
Jaromir Domurad
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Dariusz Radej

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
1
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
2
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
0
Mariusz Cur

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Mariusz Cur

mecz grupowy

3
Marek Wiewiór
1
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
1
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Marek Wiewiór
0
Mariusz Cur

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
0
Marek Wiewiór

16-tka

3
Krzysztof Pawlak
2
Marek Gałązka

16-tka

3
Waldemar Śliwiński
1
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Ireneusz Wróblewski
1
Vołkovs Aleksander

16-tka

3
Zbigniew Antczak
2
Mieczysław Jarońko

16-tka

3
Piotr Knapczyński
2
Janusz Waszelewski

16-tka

3
Mariusz Łysiak
2
Dariusz Radej

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
0
Krzysztof Pawlak

ćwierćfinał

3
Ireneusz Wróblewski
1
Zbigniew Antczak

ćwierćfinał

3
Tomasz Plichta
0
Piotr Knapczyński

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
1
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Tomasz Plichta
0
Ireneusz Wróblewski

półfinał

3
Tomasz Plichta
0
Waldemar Śliwiński

finał

3
Vołkovs Aleksander
1
Mieczysław Jarońko

przegrani o 8

3
Marek Gałązka
0
Mirosław Kubisiak

przegrani o 8

3
Krzysztof Pawlak
0
Janusz Waszelewski

przegrani o 8

3
Dariusz Radej
0
Vołkovs Aleksander

przegrani o 8

3
Marek Gałązka
0
Piotr Knapczyński

przegrani o 8

3
Zbigniew Antczak
0
Marek Wiewiór

przegrani o 8

3
Dariusz Radej
0
Krzysztof Pawlak

przegrani o 4

3
Marek Gałązka
0
Zbigniew Antczak

przegrani o 4

3
Dariusz Radej
2
Ireneusz Wróblewski

przegrani o 4

3
Marek Gałązka
2
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Marek Gałązka
1
Dariusz Radej

mecz o 3 miejsce

3
Radosław Nowicki
0
Roman Bem

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Bajek
0
Mariusz Cur

runda pocieszenia gra o 16

3
Jaromir Domurad
1
Władysław Gohling

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Ratyński
2
Wojciech Chrabąszcz

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Kostoń
0
Marek Pasieka

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Mrowiński
0
Adam Kulesza

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Cieślicki
0
Joanna Ozimkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Robert Dawidko
0
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia gra o 16

3
Radosław Nowicki
0
Piotr Bajek

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Ratyński
2
Jaromir Domurad

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Kostoń
2
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Robert Dawidko
0
Wojciech Cieślicki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Ratyński
2
Radosław Nowicki

runda pocieszenia półfinał

3
Krzysztof Kostoń
1
Robert Dawidko

runda pocieszenia półfinał

3
Krzysztof Kostoń
1
Wojciech Ratyński

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 19 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Wyniki kategoria open 82 meczy

Miejsce W P
1. Mateusz Sakowicz po raz 1 6 1
2. Paweł Gałecki po raz 1 6 1
3. Aleksy Maciaszczyk po raz 1 6 2
4. Marek Biernat po raz 1 6 3
5. Maciej Jar po raz 1 6 2
6. Paweł Michalski po raz 1 5 2
7. Mariusz Łysiak po raz 1 4 3
8. Walczak Cezary po raz 1 3 3
9. Mateusz Król po raz 1 2 3
10. Jarosław Menich po raz 1 2 3
11. Szymon Sakowicz po raz 1 4 2
12. Marek Laskowski po raz 1 4 2
13. Krzysztof Ziółek po raz 1 2 3
14. Jacek Kisiel po raz 1 2 3
15. Sławomir Rutkowski po raz 1 6 1
16. Marek Słomkowski po raz 1 4 3
17. Kamil Rebman po raz 1 3 3
18. Krzysztof Kupisiński po raz 1 2 4
19. Borowy Kamil po raz 1 3 2
20. Adrian Borowski po raz 1 1 4
21. Karol Wiśniewski po raz 1 2 3
22. Krzysztof Wroniewski po raz 1 2 3
23. Monika Kupisińska po raz 1 0 4
24. Wojciech Wachol po raz 1 0 4
25. Maksymilian Kurowski po raz 1 0 4
26. Jan Durakiewicz po raz 1 0 4
27. Maksymilian Milewski po raz 1 0 3
28. Krzysztof Molenda po raz 1 1 3
29. Mateusz Lustyk po raz 1 0 4
3
Paweł Michalski
1
Krzysztof Wroniewski

mecz grupowy

3
Aleksy Maciaszczyk
2
Krzysztof Wroniewski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Aleksy Maciaszczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Mateusz Lustyk

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Mateusz Lustyk

mecz grupowy

3
Aleksy Maciaszczyk
0
Mateusz Lustyk

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Borowy Kamil
2
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Mateusz Król
1
Borowy Kamil

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
2
Mateusz Król

mecz grupowy

3
Borowy Kamil
2
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
2
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Mateusz Król
1
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Marek Biernat
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Marek Biernat

mecz grupowy

3
Marek Biernat
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Jacek Kisiel
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Paweł Gałecki
2
Jacek Kisiel

mecz grupowy

3
Paweł Gałecki
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Jacek Kisiel
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Paweł Gałecki
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Mateusz Sakowicz

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Monika Kupisińska

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Monika Kupisińska

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
0
Monika Kupisińska

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Kamil Rebman

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Kamil Rebman

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Kamil Rebman
0
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Sławomir Rutkowski

mecz grupowy

3
Walczak Cezary
1
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Walczak Cezary

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Jan Durakiewicz

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Jan Durakiewicz

mecz grupowy

3
Walczak Cezary
2
Jan Durakiewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Walczak Cezary

16-tka

3
Maciej Jar
0
Marek Biernat

16-tka

3
Paweł Gałecki
0
Krzysztof Ziółek

16-tka

3
Aleksy Maciaszczyk
0
Szymon Sakowicz

16-tka

3
Marek Laskowski
2
Jacek Kisiel

16-tka

3
Mateusz Sakowicz
1
Jarosław Menich

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Mariusz Łysiak

ćwierćfinał

3
Paweł Gałecki
0
Maciej Jar

ćwierćfinał

3
Aleksy Maciaszczyk
1
Marek Laskowski

ćwierćfinał

3
Mateusz Sakowicz
0
Mateusz Król

ćwierćfinał

3
Paweł Gałecki
2
Paweł Michalski

półfinał

3
Mateusz Sakowicz
1
Aleksy Maciaszczyk

półfinał

3
Mateusz Sakowicz
0
Paweł Gałecki

finał

3
Szymon Sakowicz
1
Jacek Kisiel

przegrani o 8

3
Marek Biernat
0
Krzysztof Ziółek

przegrani o 8

3
Maciej Jar
0
Jarosław Menich

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
1
Szymon Sakowicz

przegrani o 8

3
Marek Biernat
0
Mateusz Król

przegrani o 8

3
Walczak Cezary
0
Marek Laskowski

przegrani o 8

3
Maciej Jar
0
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Marek Biernat
0
Walczak Cezary

przegrani o 4

3
Aleksy Maciaszczyk
2
Maciej Jar

przegrani o 4

3
Marek Biernat
0
Paweł Michalski

przegrani o 4

3
Aleksy Maciaszczyk
2
Marek Biernat

mecz o 3 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Jan Durakiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Adrian Borowski
1
Krzysztof Molenda

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Słomkowski
1
Wojciech Wachol

runda pocieszenia gra o 16

3
Karol Wiśniewski
0
Mateusz Lustyk

runda pocieszenia gra o 16

3
Kamil Rebman
1
Maksymilian Kurowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Sławomir Rutkowski
0
Monika Kupisińska

runda pocieszenia gra o 16

3
Borowy Kamil
0
Maksymilian Milewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Kupisiński
1
Krzysztof Wroniewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Słomkowski
0
Adrian Borowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Kamil Rebman
0
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Sławomir Rutkowski
1
Borowy Kamil

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Słomkowski
1
Krzysztof Kupisiński

runda pocieszenia półfinał

3
Sławomir Rutkowski
0
Kamil Rebman

runda pocieszenia półfinał

3
Sławomir Rutkowski
1
Marek Słomkowski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

 

Miejsce bitwy