październik 03 sob 2020

Turniej 5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

84

zawodników brało
udział

14

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

17

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 106 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 3 7 0
2. Mariusz Łysiak po raz 1 6 1
3. Dariusz Szmagliński po raz 1 9 1
4. Jacek Kisiel po raz 1 6 2
5. Mirosław Szmagliński po raz 1 5 3
6. Mirosław Kubisiak po raz 1 6 3
7. Krzysztof Kupisiński po raz 1 3 4
8. Waldemar Śliwiński po raz 1 5 2
9. Sylwester Wójcik po raz 1 4 3
10. Marek Gałązka po raz 2 3 3
11. Paweł Kuran po raz 1 5 2
12. Piotr Knapczyński po raz 1 3 3
13. Jacek Frątczak po raz 1 3 2
14. Tomasz Wronowski po raz 1 2 3
15. Krzysztof Kostoń po raz 2 3 3
16. Zbigniew Antczak po raz 1 2 3
17. Stanisław Sadowski po raz 1 6 2
18. Maciej Pigoń po raz 1 4 4
19. Grzegorz Papis po raz 1 3 4
20. Leszek Sotek po raz 1 3 3
21. Małgorzata Rudnik po raz 1 2 4
22. Stanisław Janiszewski po raz 1 2 3
23. Janusz Mrowiński po raz 1 1 4
24. Paweł Kusiak po raz 1 3 3
25. Krzysztof Pawlak po raz 1 2 3
26. Gurgas Sławomir po raz 1 1 3
27. Piotr Bajek po raz 1 0 4
28. Adam Kulesza po raz 2 2 3
29. Zdzisław Orzechowski po raz 1 1 3
30. Marek Pasieka po raz 1 2 4
31. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 1 3
32. Jarosław Grabarczyk po raz 1 1 4
33. Wojciech Chrabąszcz po raz 1 0 5
34. Janusz Ćwikliński po raz 1 0 5
35. Leszek PĘKALA po raz 1 0 4
3
Waldemar Śliwiński
1
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
2
Leszek Sotek

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Leszek Sotek

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
2
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Krzysztof Kupisiński

mecz grupowy

3
Krzysztof Kupisiński
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Jacek Kisiel
1
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Jacek Kisiel
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Jacek Kisiel
0
Leszek PĘKALA

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Leszek PĘKALA

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Leszek PĘKALA

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
1
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
2
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
1
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Gurgas Sławomir
2
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Paweł Kuran
0
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Paweł Kuran
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Paweł Kuran
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Paweł Kuran
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
2
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Jarosław Grabarczyk
2
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Dariusz Szmagliński
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Dariusz Szmagliński
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Dariusz Szmagliński
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Dariusz Szmagliński
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Mirosław Szmagliński
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
2
Mirosław Szmagliński

mecz grupowy

3
Mirosław Szmagliński
0
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Mirosław Szmagliński
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
2
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Mirosław Szmagliński
0
Krzysztof Kostoń

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Marek Gałązka
1
Jacek Frątczak

16-tka

3
Jacek Kisiel
0
Piotr Knapczyński

16-tka

3
Paweł Kuran
1
Zbigniew Antczak

16-tka

3
Dariusz Szmagliński
0
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Mariusz Łysiak
2
Tomasz Wronowski

16-tka

3
Mirosław Szmagliński
1
Waldemar Śliwiński

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
1
Marek Gałązka

ćwierćfinał

3
Jacek Kisiel
1
Paweł Kuran

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
1
Dariusz Szmagliński

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Mirosław Szmagliński

półfinał

3
Mariusz Łysiak
0
Jacek Kisiel

półfinał

3
Paweł Michalski
0
Mariusz Łysiak

finał

3
Mirosław Kubisiak
0
Tomasz Wronowski

przegrani o 8

3
Piotr Knapczyński
0
Zbigniew Antczak

przegrani o 8

3
Sylwester Wójcik
0
Jacek Frątczak

przegrani o 8

3
Krzysztof Kupisiński
0
Krzysztof Kostoń

przegrani o 8

3
Mirosław Kubisiak
2
Marek Gałązka

przegrani o 8

3
Waldemar Śliwiński
0
Piotr Knapczyński

przegrani o 8

3
Dariusz Szmagliński
0
Sylwester Wójcik

przegrani o 8

3
Krzysztof Kupisiński
0
Paweł Kuran

przegrani o 8

3
Mirosław Kubisiak
1
Waldemar Śliwiński

przegrani o 4

3
Dariusz Szmagliński
0
Krzysztof Kupisiński

przegrani o 4

3
Jacek Kisiel
0
Mirosław Kubisiak

przegrani o 4

3
Dariusz Szmagliński
2
Mirosław Szmagliński

przegrani o 4

3
Dariusz Szmagliński
0
Jacek Kisiel

mecz o 3 miejsce

3
Małgorzata Rudnik
2
Wojciech Chrabąszcz

druga runda pocieszenia

3
Marek Pasieka
0
Leszek PĘKALA

druga runda pocieszenia

3
Adam Kulesza
1
Janusz Ćwikliński

druga runda pocieszenia

3
Małgorzata Rudnik
1
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Stanisław Sadowski
1
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia gra o 16

3
Grzegorz Papis
0
Piotr Bajek

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Mrowiński
0
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Stanisław Janiszewski
0
Marek Pasieka

runda pocieszenia gra o 16

3
Maciej Pigoń
0
Gurgas Sławomir

runda pocieszenia gra o 16

3
Paweł Kusiak
0
Jarosław Grabarczyk

runda pocieszenia gra o 16

3
Leszek Sotek
1
Adam Kulesza

runda pocieszenia gra o 16

3
Stanisław Sadowski
0
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Grzegorz Papis
1
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Maciej Pigoń
2
Stanisław Janiszewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Leszek Sotek
2
Paweł Kusiak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Stanisław Sadowski
0
Grzegorz Papis

runda pocieszenia półfinał

3
Maciej Pigoń
2
Leszek Sotek

runda pocieszenia półfinał

3
Stanisław Sadowski
1
Maciej Pigoń

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 43 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Marek Laskowski po raz 4 6 0
2. Paweł Kuran po raz 1 5 1
3. Leszek Sotek po raz 1 5 2
4. Małgorzata Rudnik po raz 1 5 2
5. Mirosław Kubisiak po raz 2 3 3
6. Piotr Karpienia po raz 1 4 2
7. Zdzisław Orzechowski po raz 1 2 3
8. Stanisław Sadowski po raz 1 2 3
9. Karl Wennberg po raz 1 4 2
10. Maciej Pigoń po raz 1 3 3
11. Gurgas Sławomir po raz 1 2 3
12. Grzegorz Papis po raz 1 2 3
13. Karol Zychowicz po raz 1 0 4
14. Jacek Marciniak po raz 1 0 4
15. Sławomir Kowal po raz 1 0 4
16. Jarosław Niewiadomski po raz 1 0 4
3
Marek Laskowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Leszek Sotek

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Karl Wennberg
0
Jacek Marciniak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Jacek Marciniak

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Jacek Marciniak

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Gurgas Sławomir
2
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Paweł Kuran
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Paweł Kuran
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Paweł Kuran
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Mirosław Kubisiak

ćwierćfinał

3
Piotr Karpienia
0
Zdzisław Orzechowski

ćwierćfinał

3
Paweł Kuran
1
Stanisław Sadowski

ćwierćfinał

3
Leszek Sotek
1
Małgorzata Rudnik

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
1
Piotr Karpienia

półfinał

3
Paweł Kuran
0
Leszek Sotek

półfinał

3
Marek Laskowski
0
Paweł Kuran

finał

3
Mirosław Kubisiak
0
Zdzisław Orzechowski

przegrani o 4

3
Małgorzata Rudnik
0
Stanisław Sadowski

przegrani o 4

3
Leszek Sotek
2
Mirosław Kubisiak

przegrani o 4

3
Małgorzata Rudnik
0
Piotr Karpienia

przegrani o 4

3
Leszek Sotek
1
Małgorzata Rudnik

mecz o 3 miejsce

3
Karl Wennberg
0
Karol Zychowicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Gurgas Sławomir
1
Sławomir Kowal

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Grzegorz Papis
2
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Maciej Pigoń
0
Jacek Marciniak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Karl Wennberg
0
Gurgas Sławomir

runda pocieszenia półfinał

3
Maciej Pigoń
2
Grzegorz Papis

runda pocieszenia półfinał

3
Karl Wennberg
0
Maciej Pigoń

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 96 meczy

Miejsce W P
1. Antoni Buchalski po raz 1 7 1
2. Mariusz Wołowiecki po raz 1 6 1
3. Krzysztof Wroniewski po raz 2 8 1
4. Mariusz Łysiak po raz 1 7 2
5. Marcin Kuczkowski po raz 1 4 3
6. Krzysztof Stępień po raz 1 5 2
7. Marcin Gałka po raz 1 4 3
8. Cezary Karczmarczyk po raz 1 4 3
9. Dominik Joński po raz 1 4 2
10. Marek Biernat po raz 1 4 3
11. Jarosław Menich po raz 1 4 2
12. Marek Laskowski po raz 2 3 3
13. Maksymilian Milewski po raz 1 2 3
14. Krzysztof Molenda po raz 1 2 3
15. Adrian Borowski po raz 1 2 3
16. Szymon Sakowicz po raz 1 2 3
17. Adam Kulesza po raz 1 6 2
18. Bartłomiej Bloch po raz 1 4 5
19. Maksymilian Kurowski po raz 1 2 4
20. Majchrzak Małgorzata po raz 1 3 3
21. Pawel Kusiak po raz 1 2 3
22. Karol Wiśniewski po raz 1 3 3
23. Julia Kęsicka po raz 1 1 4
24. Piotr Gradek po raz 2 2 3
25. Iwona Sandecka po raz 1 0 4
26. Marek Słomkowski po raz 1 1 3
27. Sebastian Krzoska po raz 1 1 3
28. Jacek Kisiel po raz 1 0 4
29. Stanisław Janiszewski po raz 1 1 3
30. Franiewski Mateusz po raz 1 1 3
31. Artur Jastrzębski po raz 1 1 3
32. Bartłomiej Muracki po raz 1 0 4
33. Krzysztof Baradziej po raz 1 0 4
3
Krzysztof Wroniewski
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
2
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
1
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
2
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Marcin Gałka

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
2
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Pawel Kusiak

mecz grupowy

2
Pawel Kusiak
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Pawel Kusiak

mecz grupowy

3
Marcin Kuczkowski
2
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
1
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Marcin Kuczkowski
2
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Dominik Joński
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Dominik Joński
0
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Dominik Joński
0
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Bartłomiej Muracki

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Bartłomiej Muracki

mecz grupowy

3
Artur Jastrzębski
0
Bartłomiej Muracki

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Jacek Kisiel

mecz grupowy

3
Cezary Karczmarczyk
0
Jacek Kisiel

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Cezary Karczmarczyk

mecz grupowy

3
Sebastian Krzoska
0
Jacek Kisiel

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Sebastian Krzoska

mecz grupowy

3
Cezary Karczmarczyk
2
Sebastian Krzoska

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Mariusz Wołowiecki
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Mariusz Wołowiecki
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Majchrzak Małgorzata
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Majchrzak Małgorzata

mecz grupowy

3
Mariusz Wołowiecki
1
Majchrzak Małgorzata

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Maksymilian Milewski
1
Franiewski Mateusz

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Franiewski Mateusz

mecz grupowy

3
Maksymilian Milewski
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Franiewski Mateusz
2
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Marek Biernat
2
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
1
Bartłomiej Bloch

mecz grupowy

3
Marek Biernat
1
Bartłomiej Bloch

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Marek Biernat
2
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
1
Bartłomiej Bloch

mecz grupowy

3
Antoni Buchalski
1
Marek Biernat

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
2
Antoni Buchalski

mecz grupowy

3
Antoni Buchalski
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Antoni Buchalski
1
Bartłomiej Bloch

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
2
Krzysztof Wroniewski

16-tka

3
Antoni Buchalski
0
Maksymilian Milewski

16-tka

3
Mariusz Łysiak
0
Adrian Borowski

16-tka

3
Marcin Kuczkowski
0
Jarosław Menich

16-tka

3
Dominik Joński
2
Szymon Sakowicz

16-tka

3
Mariusz Wołowiecki
0
Cezary Karczmarczyk

16-tka

3
Krzysztof Stępień
0
Marek Biernat

16-tka

3
Marcin Gałka
0
Krzysztof Molenda

16-tka

3
Antoni Buchalski
0
Marek Laskowski

ćwierćfinał

3
Marcin Kuczkowski
1
Mariusz Łysiak

ćwierćfinał

3
Mariusz Wołowiecki
2
Dominik Joński

ćwierćfinał

3
Krzysztof Stępień
1
Marcin Gałka

ćwierćfinał

3
Antoni Buchalski
0
Marcin Kuczkowski

półfinał

3
Mariusz Wołowiecki
1
Krzysztof Stępień

półfinał

3
Antoni Buchalski
1
Mariusz Wołowiecki

finał

3
Marek Biernat
2
Krzysztof Molenda

przegrani o 8

3
Cezary Karczmarczyk
1
Szymon Sakowicz

przegrani o 8

3
Jarosław Menich
1
Adrian Borowski

przegrani o 8

3
Krzysztof Wroniewski
2
Maksymilian Milewski

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
1
Marek Biernat

przegrani o 8

3
Cezary Karczmarczyk
2
Marek Laskowski

przegrani o 8

3
Marcin Gałka
1
Jarosław Menich

przegrani o 8

3
Krzysztof Wroniewski
0
Dominik Joński

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
1
Cezary Karczmarczyk

przegrani o 4

3
Krzysztof Wroniewski
1
Marcin Gałka

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
2
Krzysztof Stępień

przegrani o 4

3
Krzysztof Wroniewski
1
Marcin Kuczkowski

przegrani o 4

3
Krzysztof Wroniewski
1
Mariusz Łysiak

mecz o 3 miejsce

3
Bartłomiej Bloch
0
Krzysztof Baradziej

druga runda pocieszenia

3
Bartłomiej Bloch
2
Marek Słomkowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Karol Wiśniewski
2
Franiewski Mateusz

runda pocieszenia gra o 16

3
Majchrzak Małgorzata
0
Jacek Kisiel

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Gradek
0
Bartłomiej Muracki

runda pocieszenia gra o 16

3
Julia Kęsicka
1
Artur Jastrzębski

runda pocieszenia gra o 16

3
Maksymilian Kurowski
0
Sebastian Krzoska

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Kulesza
0
Iwona Sandecka

runda pocieszenia gra o 16

3
Pawel Kusiak
0
Stanisław Janiszewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Bartłomiej Bloch
0
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Majchrzak Małgorzata
2
Piotr Gradek

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Maksymilian Kurowski
2
Julia Kęsicka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adam Kulesza
1
Pawel Kusiak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Bartłomiej Bloch
0
Majchrzak Małgorzata

runda pocieszenia półfinał

3
Adam Kulesza
0
Maksymilian Kurowski

runda pocieszenia półfinał

3
Adam Kulesza
2
Bartłomiej Bloch

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

 

Miejsce bitwy