listopad 07 sob 2020

Turniej 10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021

zakończony
Wyniki

61

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

4

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 30 meczy

grupa 1 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Marek Laskowski po raz 1 4 1
2. Jacek Malinowski po raz 1 4 1
3. Waldemar Śliwiński po raz 3 4 2
4. Piotr Knapczyński po raz 2 2 2
5. Wojciech Wachol po raz 1 3 2
6. Władysław Gohling po raz 1 3 2
7. Wojciech Chrabąszcz po raz 1 0 4
8. Leszek Pęda po raz 1 0 4
9. Stanisław Sadowski po raz 1 4 1
10. Tomasz Wronowski po raz 1 1 3
11. Janusz Waszelewski po raz 1 1 3
12. Mirosław Kubisiak po raz 1 1 1
13. Krzysztof Pawlak po raz 2 0 1
14. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 2 1
15. Janusz Ćwikliński po raz 1 1 2
3
Waldemar Śliwiński
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
2
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
1
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
1
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
2
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
1
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Janusz Ćwikliński
0
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
1
Piotr Knapczyński

ćwierćfinał

3
Jacek Malinowski
0
Leszek Pęda

ćwierćfinał

3
Władysław Gohling
2
Wojciech Chrabąszcz

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
2
Waldemar Śliwiński

ćwierćfinał

3
Jacek Malinowski
2
Wojciech Wachol

półfinał

3
Marek Laskowski
2
Władysław Gohling

półfinał

3
Marek Laskowski
0
Jacek Malinowski

finał

3
Piotr Knapczyński
1
Leszek Pęda

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
2
Wojciech Chrabąszcz

przegrani o 4

3
Piotr Knapczyński
1
Władysław Gohling

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
1
Wojciech Wachol

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
0
Piotr Knapczyński

mecz o 3 miejsce

3
Mirosław Kubisiak
0
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Stanisław Sadowski
0
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Janusz Waszelewski
2
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Tomasz Wronowski
2
Mirosław Kubisiak

runda pocieszenia półfinał

3
Stanisław Sadowski
2
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia półfinał

3
Stanisław Sadowski
0
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy młodszy 53 meczy

grupa 2 - urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Marcin Ostrowski po raz 1 7 0
2. Tomasz Plichta po raz 1 4 2
3. Mariusz Łysiak po raz 1 6 1
4. Wojciech Ratyński po raz 1 4 3
5. Krzysztof Kostoń po raz 2 4 3
6. Piotr Karpienia po raz 1 5 2
7. Zdzisław Orzechowski po raz 1 2 3
8. Marek Gałązka po raz 1 3 3
9. Sylwester Wójcik po raz 2 5 2
10. Adam Kulesza po raz 3 3 3
11. Małgorzata Rudnik po raz 2 3 3
12. Marek Pasieka po raz 1 3 3
13. Maciej Pigoń po raz 2 1 3
14. Jarosław Niewiadomski po raz 2 1 5
15. Sławomir Kowal po raz 1 1 4
16. Roman Bem po raz 1 1 4
17. Jacek Getner po raz 1 0 5
18. Mariola Kornacka po raz 1 0 4
3
Mariusz Łysiak
0
Tomasz Plichta

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
2
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
2
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
2
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
1
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
1
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
2
Wojciech Ratyński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
2
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Sławomir Kowal

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Jacek Getner

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Jacek Getner

mecz grupowy

3
Sławomir Kowal
0
Jacek Getner

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Jacek Getner

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Roman Bem
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Wojciech Ratyński

ćwierćfinał

3
Marcin Ostrowski
0
Marek Gałązka

ćwierćfinał

3
Piotr Karpienia
2
Krzysztof Kostoń

ćwierćfinał

3
Tomasz Plichta
0
Zdzisław Orzechowski

ćwierćfinał

3
Marcin Ostrowski
2
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Tomasz Plichta
0
Piotr Karpienia

półfinał

3
Marcin Ostrowski
0
Tomasz Plichta

finał

3
Wojciech Ratyński
1
Marek Gałązka

przegrani o 4

3
Krzysztof Kostoń
2
Zdzisław Orzechowski

przegrani o 4

3
Wojciech Ratyński
1
Piotr Karpienia

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
0
Krzysztof Kostoń

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
1
Wojciech Ratyński

mecz o 3 miejsce

3
Jarosław Niewiadomski
2
Mariola Kornacka

runda pocieszenia gra o 16

3
Sylwester Wójcik
0
Jacek Getner

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Kulesza
1
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Pasieka
1
Roman Bem

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Sławomir Kowal

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Sylwester Wójcik
0
Maciej Pigoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adam Kulesza
1
Marek Pasieka

runda pocieszenia półfinał

3
Sylwester Wójcik
2
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia półfinał

3
Sylwester Wójcik
0
Adam Kulesza

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 78 meczy

Miejsce W P
1. Maciej Jar po raz 1 6 0
2. Sławomir Rutkowski po raz 1 5 1
3. Kamil Wojtyński po raz 1 7 1
4. Wiktor Ziemiański po raz 1 6 2
5. Marek Słomkowski po raz 2 5 3
6. Mariusz Łysiak po raz 1 5 3
7. Szymon Sakowicz po raz 1 4 3
8. Krzysztof Kupisiński po raz 1 5 2
9. Pawel Kusiak po raz 2 3 2
10. Tomasz Plichta po raz 1 3 2
11. Maciej Pigoń po raz 1 1 4
12. Jarosław Menich po raz 1 2 3
13. Piotr Lech po raz 2 2 3
14. Zdzisław Orzechowski po raz 1 3 2
15. Andrzej Piesio po raz 1 5 2
16. Tomasz Gryziak po raz 2 4 3
17. Piotr Gradek po raz 1 3 3
18. Adrian Borowski po raz 2 3 3
19. Stanisław Janiszewski po raz 1 2 3
20. Daniel Gontarski po raz 1 1 3
21. Karol Wiśniewski po raz 2 1 3
22. Piotr Chrustowski po raz 1 2 3
23. Waldemar Głowala po raz 1 0 4
24. Majchrzak Małgorzata po raz 1 0 4
25. Stanisław Kniaziowski po raz 1 0 4
26. Karol Zychowicz po raz 1 0 4
27. Krzysztof Molenda po raz 1 0 4
28. Artur Jastrzębski po raz 1 0 4
3
Mariusz Łysiak
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
2
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Pawel Kusiak
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Pawel Kusiak
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
1
Waldemar Głowala

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Waldemar Głowala

mecz grupowy

3
Pawel Kusiak
0
Waldemar Głowala

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Piotr Lech
1
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Piotr Lech
2
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Wiktor Ziemiański
2
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Wiktor Ziemiański
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Wiktor Ziemiański
0
Piotr Lech

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Kamil Wojtyński
2
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Kamil Wojtyński
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Kamil Wojtyński
0
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Krzysztof Kupisiński
1
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Krzysztof Kupisiński
2
Majchrzak Małgorzata

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Majchrzak Małgorzata

mecz grupowy

3
Krzysztof Kupisiński
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
2
Majchrzak Małgorzata

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
2
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Piotr Chrustowski
2
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
2
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Maciej Jar
1
Sławomir Rutkowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
2
Tomasz Gryziak

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Tomasz Gryziak

mecz grupowy

3
Tomasz Gryziak
1
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Maciej Pigoń

16-tka

3
Krzysztof Kupisiński
0
Piotr Lech

16-tka

3
Kamil Wojtyński
1
Marek Słomkowski

16-tka

3
Wiktor Ziemiański
0
Mariusz Łysiak

16-tka

3
Szymon Sakowicz
0
Zdzisław Orzechowski

16-tka

3
Maciej Jar
2
Jarosław Menich

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
2
Tomasz Plichta

ćwierćfinał

3
Kamil Wojtyński
2
Krzysztof Kupisiński

ćwierćfinał

3
Wiktor Ziemiański
1
Szymon Sakowicz

ćwierćfinał

3
Maciej Jar
0
Pawel Kusiak

ćwierćfinał

3
Sławomir Rutkowski
2
Kamil Wojtyński

półfinał

3
Maciej Jar
0
Wiktor Ziemiański

półfinał

3
Mariusz Łysiak
1
Zdzisław Orzechowski

przegrani o 8

3
Marek Słomkowski
0
Piotr Lech

przegrani o 8

3
Krzysztof Kupisiński
2
Jarosław Menich

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
1
Tomasz Plichta

przegrani o 8

3
Marek Słomkowski
1
Pawel Kusiak

przegrani o 8

3
Szymon Sakowicz
0
Maciej Pigoń

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
0
Krzysztof Kupisiński

przegrani o 4

3
Marek Słomkowski
1
Szymon Sakowicz

przegrani o 4

3
Wiktor Ziemiański
0
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Kamil Wojtyński
1
Marek Słomkowski

przegrani o 4

3
Kamil Wojtyński
2
Wiktor Ziemiański

mecz o 3 miejsce

3
Piotr Gradek
1
Stanisław Kniaziowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Stanisław Janiszewski
0
Krzysztof Molenda

runda pocieszenia gra o 16

3
Andrzej Piesio
0
Waldemar Głowala

runda pocieszenia gra o 16

3
Adrian Borowski
0
Karol Zychowicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Chrustowski
2
Artur Jastrzębski

runda pocieszenia gra o 16

3
Tomasz Gryziak
1
Majchrzak Małgorzata

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Gradek
0
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Andrzej Piesio
0
Stanisław Janiszewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adrian Borowski
1
Piotr Chrustowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Tomasz Gryziak
2
Daniel Gontarski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Andrzej Piesio
2
Piotr Gradek

runda pocieszenia półfinał

3
Tomasz Gryziak
0
Adrian Borowski

runda pocieszenia półfinał

3
Andrzej Piesio
0
Tomasz Gryziak

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (grupa 1 - urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 12:00 - oldboy młodszy (grupa 2 - urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

12.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 16
Rozpoczęcie 26 grudnia 2020 09:00 (sobota)
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 12 grudnia 2020 09:00 (sobota)
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 05 grudnia 2020 09:00 (sobota)
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 28 listopada 2020 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 21 listopada 2020 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 14 listopada 2020 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 07 listopada 2020 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 31 października 2020 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 24 października 2020 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 17 października 2020 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 10 października 2020 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 03 października 2020 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 września 2020 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 września 2020 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 września 2020 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 września 2020 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020