październik 24 sob 2020

Turniej 8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

41

zawodników brało
udział

8

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

3

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 48 meczy

Miejsce W P
1. Waldemar Śliwiński po raz 2 6 0
2. Mariusz Łysiak po raz 3 5 1
3. Mirosław Kubisiak po raz 2 7 1
4. Piotr Knapczyński po raz 1 4 3
5. Marek Gałązka po raz 1 4 2
6. Stanisław Sadowski po raz 1 3 3
7. Marek Pasieka po raz 1 2 3
8. Artur Zamkowski po raz 1 3 3
9. Leszek Pęda po raz 2 4 2
10. Piotr Karpienia po raz 2 3 3
11. Małgorzata Rudnik po raz 1 2 3
12. Jarosław Grabarczyk po raz 1 1 4
13. Krzysztof Pawlak po raz 1 1 4
14. Roman Bem po raz 1 0 4
15. Sławomir Staśkiewicz po raz 2 1 5
16. Władysław Gohling po raz 1 2 3
17. Janusz Waszelewski po raz 1 0 4
3
Waldemar Śliwiński
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
1
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
2
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
2
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
2
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
2
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
1
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
2
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
1
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Artur Zamkowski
2
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Artur Zamkowski
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Artur Zamkowski
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Marek Pasieka

ćwierćfinał

3
Piotr Knapczyński
1
Mirosław Kubisiak

ćwierćfinał

3
Marek Gałązka
0
Artur Zamkowski

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
0
Stanisław Sadowski

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
0
Piotr Knapczyński

półfinał

3
Mariusz Łysiak
1
Marek Gałązka

półfinał

3
Waldemar Śliwiński
0
Mariusz Łysiak

finał

3
Mirosław Kubisiak
2
Marek Pasieka

przegrani o 4

3
Stanisław Sadowski
0
Artur Zamkowski

przegrani o 4

3
Mirosław Kubisiak
2
Marek Gałązka

przegrani o 4

3
Piotr Knapczyński
0
Stanisław Sadowski

przegrani o 4

3
Mirosław Kubisiak
2
Piotr Knapczyński

mecz o 3 miejsce

3
Sławomir Staśkiewicz
1
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Małgorzata Rudnik
1
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Leszek Pęda
1
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Jarosław Grabarczyk
2
Władysław Gohling

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Karpienia
0
Roman Bem

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Leszek Pęda
1
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia półfinał

3
Piotr Karpienia
0
Jarosław Grabarczyk

runda pocieszenia półfinał

3
Leszek Pęda
0
Piotr Karpienia

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 18 meczy

Wyniki kategoria open 43 meczy

Miejsce W P
1. Piotr Szablewski po raz 1 6 0
2. Mariusz Łysiak po raz 2 4 2
3. Marek Słomkowski po raz 2 6 1
4. Jarosław Menich po raz 1 5 2
5. Piotr Derecki po raz 1 3 3
6. Piotr Gradek po raz 1 3 3
7. Adrian Borowski po raz 1 2 3
8. Krzysztof Stępień po raz 1 3 2
9. Marek Laskowski po raz 1 4 2
10. Piotr Chrustowski po raz 1 3 3
11. Kręźlewicz Tadeusz po raz 1 2 3
12. Piotr Lech po raz 1 2 3
13. Artur Jastrzębski po raz 2 0 4
14. Daniel Gontarski po raz 2 0 4
15. Krzysztof Baradziej po raz 1 0 4
16. Karol Wiśniewski po raz 1 0 4
3
Krzysztof Stępień
2
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Kręźlewicz Tadeusz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Kręźlewicz Tadeusz

mecz grupowy

3
Kręźlewicz Tadeusz
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Piotr Chrustowski
2
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Piotr Derecki
1
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Piotr Derecki

mecz grupowy

3
Piotr Derecki
2
Piotr Chrustowski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
3
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Piotr Lech

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
1
Piotr Lech

mecz grupowy

3
Piotr Lech
0
Artur Jastrzębski

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
1
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
1
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Piotr Derecki
1
Krzysztof Stępień

ćwierćfinał

3
Piotr Szablewski
0
Jarosław Menich

ćwierćfinał

3
Piotr Gradek
0
Adrian Borowski

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
1
Marek Słomkowski

ćwierćfinał

3
Piotr Szablewski
0
Piotr Derecki

półfinał

3
Mariusz Łysiak
1
Piotr Gradek

półfinał

3
Piotr Szablewski
1
Mariusz Łysiak

finał

3
Jarosław Menich
2
Krzysztof Stępień

przegrani o 4

3
Marek Słomkowski
0
Adrian Borowski

przegrani o 4

3
Jarosław Menich
1
Piotr Gradek

przegrani o 4

3
Marek Słomkowski
1
Piotr Derecki

przegrani o 4

3
Marek Słomkowski
2
Jarosław Menich

mecz o 3 miejsce

3
Piotr Chrustowski
0
Daniel Gontarski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Lech
1
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
2
Artur Jastrzębski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Kręźlewicz Tadeusz
0
Krzysztof Baradziej

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Chrustowski
2
Piotr Lech

runda pocieszenia półfinał

3
Marek Laskowski
2
Kręźlewicz Tadeusz

runda pocieszenia półfinał

3
Marek Laskowski
2
Piotr Chrustowski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy - 20 zł
  2. 12:00 - oldboy starszy - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 KATEGORIA OLDBOY STARSZY - ODWOŁANA

ZAPISY do oldboy tel. 607 290 904 SMS DO PIĄTKU

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 1 grupa , ZAPISY do oldboy tel. 607 290 904 SMS DO PIĄTKU

12.00 -- oldboy młodszy 2 grupa , ZAPISY do oldboy tel. 607 290 904 SMS DO PIĄTKU

15.00 – open { wszyscy chętni } ZAPISY NA MIEJSCU

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 16
Rozpoczęcie 26 grudnia 2020 09:00 (sobota)
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 12 grudnia 2020 09:00 (sobota)
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Rozpoczęcie 05 grudnia 2020 09:00 (sobota)
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 28 listopada 2020 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 21 listopada 2020 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 14 listopada 2020 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 07 listopada 2020 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2020/2021
Zakończony 31 października 2020 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 24 października 2020 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 17 października 2020 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 10 października 2020 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 03 października 2020 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 września 2020 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 września 2020 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 września 2020 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 września 2020 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020