październik 10 sob 2020

Turniej 6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

65

zawodników brało
udział

8

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

11

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 89 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Piotr Szablewski po raz 1 6 1
2. Marek Kamiński po raz 1 6 1
3. Brylak Włodzimierz po raz 2 8 1
4. Sylwester Wójcik po raz 2 6 2
5. Waldemar Śliwiński po raz 1 5 3
6. Piotr Knapczyński po raz 2 5 3
7. Mirosław Kubisiak po raz 1 4 3
8. Adam Polech po raz 1 5 3
9. Krzysztof Kostoń po raz 1 3 2
10. Wojciech Chrabąszcz po raz 1 2 3
11. Zbigniew Antczak po raz 1 3 3
12. Marcin Ostrowski po raz 1 4 2
13. Marek Gałązka po raz 1 3 2
14. Władysław Gohling po raz 1 2 3
15. Mariusz Łysiak po raz 1 6 2
16. Grzegorz Papis po raz 1 4 3
17. Adam Kulesza po raz 2 3 3
18. Janusz Mrowiński po raz 1 3 4
19. Tomasz Wronowski po raz 1 1 4
20. Marek Pasieka po raz 1 2 3
21. Maciej Pigoń po raz 1 2 3
22. Jarosław Grabarczyk po raz 1 1 4
23. Małgorzata Rudnik po raz 2 1 4
24. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
25. Marcin Tokarek po raz 1 1 4
26. Iwona Sandecka po raz 1 0 5
27. Krzysztof Pawlak po raz 1 1 3
28. Janusz Waszelewski po raz 1 1 4
29. Janusz Ćwikliński po raz 1 0 4
30. Roman Bem po raz 1 1 3
3
Waldemar Śliwiński
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
2
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Marek Kamiński
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marek Kamiński
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Marek Kamiński
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Marcin Tokarek

mecz grupowy

3
Marcin Tokarek
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marek Kamiński
0
Marcin Tokarek

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Marcin Tokarek

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Adam Polech
1
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Adam Polech
2
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Adam Polech
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
1
Adam Polech

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
2
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
2
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
1
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
2
Piotr Szablewski

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
1
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
2
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Roman Bem
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
2
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Wojciech Chrabąszcz
1
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Wojciech Chrabąszcz
1
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
2
Wojciech Chrabąszcz

16-tka

3
Sylwester Wójcik
2
Władysław Gohling

16-tka

3
Brylak Włodzimierz
2
Adam Polech

16-tka

3
Waldemar Śliwiński
2
Marek Gałązka

16-tka

3
Piotr Knapczyński
1
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Piotr Szablewski
0
Krzysztof Kostoń

16-tka

3
Marek Kamiński
0
Zbigniew Antczak

ćwierćfinał

3
Sylwester Wójcik
1
Brylak Włodzimierz

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
1
Piotr Knapczyński

ćwierćfinał

3
Piotr Szablewski
0
Marcin Ostrowski

ćwierćfinał

3
Marek Kamiński
2
Sylwester Wójcik

półfinał

3
Piotr Szablewski
2
Waldemar Śliwiński

półfinał

3
Piotr Szablewski
1
Marek Kamiński

finał

3
Mirosław Kubisiak
1
Marek Gałązka

przegrani o 8

3
Adam Polech
0
Władysław Gohling

przegrani o 8

3
Brylak Włodzimierz
1
Krzysztof Kostoń

przegrani o 8

3
Mirosław Kubisiak
1
Zbigniew Antczak

przegrani o 8

3
Adam Polech
0
Marcin Ostrowski

przegrani o 8

3
Piotr Knapczyński
2
Wojciech Chrabąszcz

przegrani o 8

3
Brylak Włodzimierz
1
Mirosław Kubisiak

przegrani o 4

3
Piotr Knapczyński
1
Adam Polech

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
0
Waldemar Śliwiński

przegrani o 4

3
Sylwester Wójcik
1
Piotr Knapczyński

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
1
Sylwester Wójcik

mecz o 3 miejsce

3
Janusz Mrowiński
0
Iwona Sandecka

runda pocieszenia gra o 16

3
Jarosław Grabarczyk
1
Roman Bem

runda pocieszenia gra o 16

3
Grzegorz Papis
0
Joanna Ozimkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Pasieka
2
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Kulesza
1
Marcin Tokarek

runda pocieszenia gra o 16

3
Maciej Pigoń
0
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia gra o 16

3
Tomasz Wronowski
1
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia gra o 16

3
Mariusz Łysiak
1
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Mrowiński
0
Jarosław Grabarczyk

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Grzegorz Papis
0
Marek Pasieka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adam Kulesza
2
Maciej Pigoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
1
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Grzegorz Papis
2
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia półfinał

3
Mariusz Łysiak
0
Adam Kulesza

runda pocieszenia półfinał

3
Mariusz Łysiak
2
Grzegorz Papis

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 36 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Piotr Szablewski po raz 1 6 0
2. Marek Laskowski po raz 2 4 3
3. Maciej Pigoń po raz 1 4 2
4. Grzegorz Papis po raz 1 4 2
5. Mirosław Kubisiak po raz 3 3 2
6. Piotr Karpienia po raz 2 3 3
7. Karl Wennberg po raz 2 4 2
8. Małgorzata Rudnik po raz 1 3 3
9. Krzysztof Zygulski po raz 1 1 4
10. Jarosław Niewiadomski po raz 1 2 3
11. Karol Zychowicz po raz 3 0 5
12. Mariola Kornacka po raz 4 0 4
13. Tpomasz Wronowslki po raz 1 2 3
3
Karl Wennberg
2
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Karl Wennberg
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Tpomasz Wronowslki

mecz grupowy

3
Tpomasz Wronowslki
2
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
1
Tpomasz Wronowslki

mecz grupowy

3
Tpomasz Wronowslki
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Krzysztof Zygulski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Krzysztof Zygulski

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Krzysztof Zygulski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Jarosław Niewiadomski
2
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
1
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
1
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Maciej Pigoń

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
1
Grzegorz Papis

ćwierćfinał

3
Piotr Szablewski
2
Piotr Karpienia

półfinał

3
Marek Laskowski
0
Mirosław Kubisiak

półfinał

3
Piotr Szablewski
1
Marek Laskowski

finał

3
Maciej Pigoń
0
Mirosław Kubisiak

przegrani o 4

3
Grzegorz Papis
0
Piotr Karpienia

przegrani o 4

3
Maciej Pigoń
0
Grzegorz Papis

mecz o 3 miejsce

3
Krzysztof Zygulski
1
Mariola Kornacka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Jarosław Niewiadomski
0
Tpomasz Wronowslki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Karol Zychowicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Karl Wennberg
0
Krzysztof Zygulski

runda pocieszenia półfinał

3
Małgorzata Rudnik
1
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia półfinał

3
Karl Wennberg
2
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 64 meczy

Miejsce W P
1. Dominik Joński po raz 1 7 0
2. Mariusz Łysiak po raz 1 6 2
3. Marek Słomkowski po raz 1 6 1
4. Mateusz Zapaśnik po raz 1 6 2
5. Jan Klepko po raz 1 4 2
6. Marek Laskowski po raz 1 3 3
7. Majchrzak Małgorzata po raz 1 3 3
8. Szymon Sakowicz po raz 2 3 3
9. Pawel Kusiak po raz 1 3 2
10. Marcin Tokarek po raz 1 2 3
11. Robert Dawidko po raz 1 5 3
12. Krzysztof Baradziej po raz 1 3 4
13. Piotr Lech po raz 1 3 4
14. Jarosław Menich po raz 1 3 3
15. Piotr Gradek po raz 1 1 3
16. Stanisław Kniaziowski po raz 1 1 4
17. Daniel Gontarski po raz 1 3 2
18. Adrian Borowski po raz 1 1 3
19. Aleksander Maksimow po raz 1 0 4
20. Maksymilian Kurowski po raz 1 0 4
21. Maciej Chludziński po raz 1 0 5
22. Józef Wójcik po raz 1 1 4
3
Mariusz Łysiak
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Dominik Joński
1
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Dominik Joński
0
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Krzysztof Baradziej
1
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Dominik Joński
1
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Piotr Lech

mecz grupowy

3
Piotr Lech
2
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
2
Piotr Lech

mecz grupowy

3
Dominik Joński
0
Piotr Lech

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
2
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Majchrzak Małgorzata
1
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Majchrzak Małgorzata

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
2
Maciej Chludziński

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Maciej Chludziński

mecz grupowy

3
Majchrzak Małgorzata
0
Maciej Chludziński

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Józef Wójcik

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
0
Józef Wójcik

mecz grupowy

3
Józef Wójcik
2
Maciej Chludziński

mecz grupowy

3
Majchrzak Małgorzata
0
Józef Wójcik

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Pawel Kusiak
2
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Pawel Kusiak
2
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
1
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Pawel Kusiak
1
Stanisław Kniaziowski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
1
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Marcin Tokarek
1
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Marcin Tokarek
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Mateusz Zapaśnik
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Mateusz Zapaśnik
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Mateusz Zapaśnik
0
Marcin Tokarek

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Jan Klepko
1
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Jan Klepko
0
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
1
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Jan Klepko
0
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Marcin Tokarek

16-tka

3
Dominik Joński
2
Szymon Sakowicz

ćwierćfinał

3
Jan Klepko
0
Mateusz Zapaśnik

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
2
Pawel Kusiak

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
1
Majchrzak Małgorzata

ćwierćfinał

3
Dominik Joński
0
Jan Klepko

półfinał

3
Mariusz Łysiak
0
Marek Laskowski

półfinał

3
Dominik Joński
0
Mariusz Łysiak

finał

3
Mateusz Zapaśnik
1
Marcin Tokarek

przegrani o 8

3
Marek Słomkowski
0
Pawel Kusiak

przegrani o 8

3
Mateusz Zapaśnik
0
Szymon Sakowicz

przegrani o 4

3
Marek Słomkowski
0
Majchrzak Małgorzata

przegrani o 4

3
Mateusz Zapaśnik
0
Marek Laskowski

przegrani o 4

3
Marek Słomkowski
0
Jan Klepko

przegrani o 4

3
Marek Słomkowski
0
Mateusz Zapaśnik

mecz o 3 miejsce

3
Stanisław Kniaziowski
0
Józef Wójcik

runda pocieszenia gra o 16

3
Jarosław Menich
0
Maciej Chludziński

runda pocieszenia gra o 16

3
Robert Dawidko
0
Aleksander Maksimow

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Lech
0
Maksymilian Kurowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Baradziej
0
Stanisław Kniaziowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Jarosław Menich
0
Adrian Borowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Robert Dawidko
0
Piotr Gradek

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Lech
2
Daniel Gontarski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Baradziej
2
Jarosław Menich

runda pocieszenia półfinał

3
Robert Dawidko
2
Piotr Lech

runda pocieszenia półfinał

3
Robert Dawidko
0
Krzysztof Baradziej

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

 

Miejsce bitwy