wrzesień 12 sob 2020

Turniej 2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

82

zawodników brało
udział

7

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

37

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 118 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Waldemar Śliwiński po raz 1 8 0
2. Krzysztof Cudny po raz 1 6 1
3. Sylwester Wójcik po raz 1 10 1
4. Krzysztof Stępień po raz 1 8 2
5. Krzysztof Kostoń po raz 1 4 3
6. Ireneusz Wróblewski po raz 2 5 2
7. Maciej Lewandowski po raz 1 5 2
8. Mariusz Łysiak po raz 1 5 3
9. Paweł Kałuski po raz 1 3 3
10. Marek Gałązka po raz 1 6 3
11. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 3
12. Leszek Pęda po raz 1 4 2
13. Vołkovs Aleksander po raz 1 1 4
14. Piotr Knapczyński po raz 1 3 2
15. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 2 3
16. Mieczysław Jarońko po raz 1 2 3
17. Anh Tuan Truong po raz 1 3 3
18. Marek Pasieka po raz 1 2 4
19. Małgorzata Rudnik po raz 1 5 2
20. Dariusz Radej po raz 1 5 3
21. Krzysztof Pawlak po raz 1 3 4
22. Tomasz Wronowski po raz 1 5 3
23. Wojciech Cieślicki po raz 1 3 4
24. Zbigniew Perzyna po raz 1 1 4
25. Adam Kulesza po raz 1 2 3
26. Janusz Waszelewski po raz 1 2 3
27. Stanisław Sadowski po raz 1 1 3
28. Gurgas Sławomir po raz 1 1 5
29. Janusz Mrowiński po raz 1 1 3
30. Piotr Bajek po raz 1 2 3
31. Wojciech Chrabąszcz po raz 1 2 3
32. Zbigniew Antczak po raz 1 2 2
33. Janusz Ćwikliński po raz 1 1 5
34. Stanisław Kaczanowski po raz 1 1 3
35. Roman Bem po raz 1 0 5
36. Jaromir Domurad po raz 1 0 4
37. Leszek PĘKALA po raz 1 1 4
38. Władysław Gohling po raz 1 0 4
39. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
3
Waldemar Śliwiński
0
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Wojciech Chrabąszcz
2
Marek Pasieka

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
2
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
2
Wojciech Chrabąszcz

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Marek Pasieka
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
1
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Wojciech Chrabąszcz
0
Gurgas Sławomir

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Piotr Bajek
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Piotr Bajek

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Leszek PĘKALA

mecz grupowy

3
Piotr Bajek
0
Leszek PĘKALA

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Leszek PĘKALA

mecz grupowy

3
Leszek PĘKALA
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
1
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
0
Dariusz Radej

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
2
Dariusz Radej

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
1
Anh Tuan Truong

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Jaromir Domurad

mecz grupowy

3
Adam Kulesza
0
Jaromir Domurad

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
1
Jaromir Domurad

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
1
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Paweł Kałuski
2
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
2
Paweł Kałuski

mecz grupowy

3
Paweł Kałuski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
1
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Stanisław Kaczanowski
2
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
0
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
1
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Vołkovs Aleksander

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
1
Vołkovs Aleksander

mecz grupowy

3
Maciej Lewandowski
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Anh Tuan Truong

pierwsza runda

3
Mariusz Łysiak
1
Marek Pasieka

pierwsza runda

3
Waldemar Śliwiński
1
Marek Gałązka

16-tka

3
Maciej Lewandowski
0
Piotr Knapczyński

16-tka

3
Ireneusz Wróblewski
1
Mieczysław Jarońko

16-tka

3
Paweł Kałuski
1
Leszek Pęda

16-tka

3
Krzysztof Stępień
0
Sławomir Staśkiewicz

16-tka

3
Krzysztof Kostoń
1
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Krzysztof Cudny
0
Vołkovs Aleksander

16-tka

3
Mariusz Łysiak
1
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Waldemar Śliwiński
1
Maciej Lewandowski

ćwierćfinał

3
Ireneusz Wróblewski
2
Paweł Kałuski

ćwierćfinał

3
Krzysztof Kostoń
0
Krzysztof Stępień

ćwierćfinał

3
Krzysztof Cudny
1
Mariusz Łysiak

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
2
Ireneusz Wróblewski

półfinał

3
Krzysztof Cudny
2
Krzysztof Kostoń

półfinał

3
Waldemar Śliwiński
2
Krzysztof Cudny

finał

3
Sylwester Wójcik
0
Anh Tuan Truong

przegrani o 16

5
Marek Gałązka
0
Marek Pasieka

przegrani o 16

3
Sylwester Wójcik
0
Vołkovs Aleksander

przegrani o 8

3
Mirosław Kubisiak
0
Sławomir Staśkiewicz

przegrani o 8

3
Leszek Pęda
0
Mieczysław Jarońko

przegrani o 8

3
Marek Gałązka
2
Piotr Knapczyński

przegrani o 8

3
Sylwester Wójcik
2
Paweł Kałuski

przegrani o 8

3
Maciej Lewandowski
0
Mirosław Kubisiak

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
1
Leszek Pęda

przegrani o 8

3
Krzysztof Stępień
0
Marek Gałązka

przegrani o 8

3
Sylwester Wójcik
1
Maciej Lewandowski

przegrani o 4

3
Krzysztof Stępień
1
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Sylwester Wójcik
0
Krzysztof Kostoń

przegrani o 4

3
Krzysztof Stępień
2
Ireneusz Wróblewski

przegrani o 4

3
Sylwester Wójcik
1
Krzysztof Stępień

mecz o 3 miejsce

3
Wojciech Cieślicki
0
Leszek PĘKALA

druga runda pocieszenia

3
Krzysztof Pawlak
0
Roman Bem

druga runda pocieszenia

3
Janusz Ćwikliński
1
Joanna Ozimkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Gurgas Sławomir
0
Władysław Gohling

druga runda pocieszenia

3
Tomasz Wronowski
2
Jaromir Domurad

druga runda pocieszenia

3
Wojciech Cieślicki
2
Wojciech Chrabąszcz

runda pocieszenia gra o 16

3
Małgorzata Rudnik
2
Stanisław Sadowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Pawlak
2
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Kulesza
1
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia gra o 16

3
Dariusz Radej
1
Gurgas Sławomir

runda pocieszenia gra o 16

3
Zbigniew Perzyna
0
Zbigniew Antczak

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Waszelewski
2
Stanisław Kaczanowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Tomasz Wronowski
0
Piotr Bajek

runda pocieszenia gra o 16

3
Małgorzata Rudnik
2
Wojciech Cieślicki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Pawlak
2
Adam Kulesza

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Dariusz Radej
1
Zbigniew Perzyna

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Tomasz Wronowski
0
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia półfinał

3
Dariusz Radej
0
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia półfinał

3
Małgorzata Rudnik
0
Dariusz Radej

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 31 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Reinhold Utri po raz 1 5 0
2. Marek Laskowski po raz 1 4 1
3. Zdzisław Orzechowski po raz 1 4 2
4. Oleg Usenko po raz 1 4 3
5. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 3
6. Mieczysław Jarońko po raz 1 2 3
7. Karl Wennberg po raz 1 4 2
8. Piotr Karpienia po raz 1 3 3
9. Jarosław Niewiadomski po raz 1 1 3
10. Stanisław Sadowski po raz 1 1 3
11. Karol Zychowicz po raz 1 0 4
12. Mariola Kornacka po raz 1 0 4
3
Marek Laskowski
1
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Oleg Usenko
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Oleg Usenko

mecz grupowy

3
Oleg Usenko
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Jarosław Niewiadomski
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
0
Mariola Kornacka

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
1
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Karl Wennberg
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
2
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Mieczysław Jarońko

ćwierćfinał

3
Oleg Usenko
0
Zdzisław Orzechowski

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
0
Mirosław Kubisiak

półfinał

3
Reinhold Utri
0
Oleg Usenko

półfinał

3
Reinhold Utri
0
Marek Laskowski

finał

3
Oleg Usenko
0
Mieczysław Jarońko

przegrani o 4

3
Zdzisław Orzechowski
0
Mirosław Kubisiak

przegrani o 4

3
Zdzisław Orzechowski
0
Oleg Usenko

mecz o 3 miejsce

3
Piotr Karpienia
0
Mariola Kornacka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Karl Wennberg
0
Karol Zychowicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Karpienia
0
Stanisław Sadowski

runda pocieszenia półfinał

3
Karl Wennberg
0
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia półfinał

3
Karl Wennberg
1
Piotr Karpienia

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 93 meczy

Miejsce W P
1. Reinhold Utri po raz 1 7 0
2. Maciej Jar po raz 1 6 2
3. Krzysztof Wroniewski po raz 1 8 1
4. Zahar Mamedow po raz 1 6 2
5. Piotr Szablewski po raz 1 5 2
6. Krzysztof Ziółek po raz 1 5 3
7. Sławomir Rutkowski po raz 1 5 2
8. Ocipka Dominik po raz 1 5 2
9. Paweł Ziółkowski po raz 1 1 4
10. Marek Słomkowski po raz 1 2 3
11. Andrzej Piesio po raz 1 3 3
12. Mariusz Łysiak po raz 1 4 3
13. Karl Wennberg po raz 1 3 3
14. Daniel Gontarski po raz 1 3 3
15. Marcin Kuczkowski po raz 1 6 2
16. Tomasz Gryziak po raz 1 5 3
17. Pacholak Hubert po raz 1 3 3
18. Jacek Kisiel po raz 1 3 3
19. Marcin Kacperczyk po raz 1 2 3
20. Krzysztof Baradziej po raz 1 1 4
21. Szymon Sakowicz po raz 1 4 2
22. Mateusz Świderski po raz 1 2 3
23. Piotr Gradek po raz 1 0 5
24. Siergiej Udovenko po raz 1 0 5
25. Maksymilian Kurowski po raz 2 0 4
26. Zdzisław Orzechowski po raz 1 1 4
27. Adrian Borowski po raz 1 1 3
28. Karol Wiśniewski po raz 1 0 4
29. Andrzej Górczak po raz 1 1 4
30. Krzysztof Molenda po raz 1 1 4
31. Maksymilian Milewski po raz 1 0 4
3
Zahar Mamedow
0
Maciej Jar

mecz grupowy

3
Zahar Mamedow
0
Tomasz Gryziak

mecz grupowy

3
Maciej Jar
1
Tomasz Gryziak

mecz grupowy

3
Zahar Mamedow
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Tomasz Gryziak
0
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Maciej Jar
2
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Zahar Mamedow
0
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
1
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Tomasz Gryziak
0
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Marcin Kuczkowski
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
1
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
1
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Siergiej Udovenko

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
0
Siergiej Udovenko

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Siergiej Udovenko

mecz grupowy

3
Marcin Kuczkowski
0
Siergiej Udovenko

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Karl Wennberg
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Karl Wennberg
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
2
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
1
Karl Wennberg

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Maksymilian Milewski

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
2
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Karl Wennberg
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
0
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Maksymilian Kurowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
0
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
1
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
2
Jacek Kisiel

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
2
Marcin Kacperczyk

mecz grupowy

3
Marcin Kacperczyk
1
Jacek Kisiel

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Paweł Ziółkowski

mecz grupowy

3
Jacek Kisiel
2
Paweł Ziółkowski

mecz grupowy

3
Paweł Ziółkowski
0
Marcin Kacperczyk

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Pacholak Hubert
1
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Pacholak Hubert

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
1
Pacholak Hubert

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Ocipka Dominik
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Ocipka Dominik
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
1
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Ocipka Dominik
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
0
Marek Słomkowski

16-tka

3
Krzysztof Wroniewski
0
Daniel Gontarski

16-tka

3
Reinhold Utri
0
Mariusz Łysiak

16-tka

3
Maciej Jar
0
Karl Wennberg

16-tka

3
Krzysztof Ziółek
1
Sławomir Rutkowski

16-tka

3
Ocipka Dominik
0
Paweł Ziółkowski

16-tka

3
Zahar Mamedow
0
Andrzej Piesio

ćwierćfinał

3
Reinhold Utri
0
Krzysztof Wroniewski

ćwierćfinał

3
Maciej Jar
1
Krzysztof Ziółek

ćwierćfinał

3
Piotr Szablewski
1
Ocipka Dominik

ćwierćfinał

3
Reinhold Utri
2
Zahar Mamedow

półfinał

3
Maciej Jar
2
Piotr Szablewski

półfinał

3
Reinhold Utri
2
Maciej Jar

finał

3
Sławomir Rutkowski
0
Karl Wennberg

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
1
Daniel Gontarski

przegrani o 8

3
Krzysztof Wroniewski
1
Paweł Ziółkowski

przegrani o 8

3
Sławomir Rutkowski
2
Andrzej Piesio

przegrani o 8

3
Ocipka Dominik
2
Mariusz Łysiak

przegrani o 8

3
Krzysztof Ziółek
2
Marek Słomkowski

przegrani o 8

3
Krzysztof Wroniewski
1
Sławomir Rutkowski

przegrani o 4

3
Krzysztof Ziółek
1
Ocipka Dominik

przegrani o 4

3
Krzysztof Wroniewski
1
Piotr Szablewski

przegrani o 4

3
Zahar Mamedow
0
Krzysztof Ziółek

przegrani o 4

3
Krzysztof Wroniewski
0
Zahar Mamedow

mecz o 3 miejsce

3
Tomasz Gryziak
0
Siergiej Udovenko

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Baradziej
1
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Jacek Kisiel
0
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Mateusz Świderski
0
Krzysztof Molenda

runda pocieszenia gra o 16

3
Szymon Sakowicz
2
Andrzej Górczak

runda pocieszenia gra o 16

3
Pacholak Hubert
1
Maksymilian Kurowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Marcin Kacperczyk
1
Adrian Borowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Marcin Kuczkowski
1
Piotr Gradek

runda pocieszenia gra o 16

3
Tomasz Gryziak
0
Krzysztof Baradziej

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Jacek Kisiel
0
Mateusz Świderski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Pacholak Hubert
1
Szymon Sakowicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marcin Kuczkowski
2
Marcin Kacperczyk

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Tomasz Gryziak
0
Jacek Kisiel

runda pocieszenia półfinał

3
Marcin Kuczkowski
2
Pacholak Hubert

runda pocieszenia półfinał

3
Marcin Kuczkowski
2
Tomasz Gryziak

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

 

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

  • Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym.
  • Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym.
  • Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B".
  • W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

 

Miejsce bitwy