maj 30 sob 2020

Turniej 27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

82

zawodników brało
udział

11

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

4

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 113

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Krzysztof Łebkowski po raz 1 8 0
2. Jacek Malinowski po raz 3 6 2
3. Mariusz Łysiak po raz 2 10 2
4. Sławomir Skowyrski po raz 2 9 3
5. Krzysztof Kostoń po raz 2 5 2
6. Waldemar Śliwiński po raz 1 5 2
7. Jerzy Sikorski po raz 2 4 3
8. Adam Sitkiewicz po raz 2 5 2
9. Marek Grzybowski po raz 1 3 3
10. Marek Zawadzki po raz 1 4 2
11. Sławomir Rutkowski po raz 1 4 2
12. Mirosław Kubisiak po raz 2 3 3
13. Stanisław Sadowski po raz 3 3 2
14. Janusz Waszelewski po raz 1 2 3
15. Wojciech Cieślicki po raz 2 2 3
16. Janusz Mrowiński po raz 1 2 3
17. Grzegorz Undra po raz 3 2 3
18. Władysław Gohling po raz 2 2 3
19. Wojciech Wachol po raz 1 7 1
20. Andrzej Paszkowski po raz 1 5 3
21. Zdzisław Luterek po raz 1 3 3
22. Marek Wiewiór po raz 1 3 5
23. Maciej Pigoń po raz 2 2 3
24. Stanisław Kaczanowski po raz 1 2 3
25. Stefan Cichacki po raz 1 2 4
26. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 3 2
27. Adam Sakowski po raz 1 2 4
28. Krzysztof Molenda po raz 1 2 4
29. Tomasz Wronowski po raz 3 0 4
30. Jan Fuglewicz po raz 2 1 3
31. Stanisław Janiszewski po raz 1 1 3
32. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
33. Roman Bem po raz 2 1 3
34. Adam Cegielski po raz 2 0 4
35. Karol Zychowicz po raz 4 0 4
36. Marek Oleszkiewicz po raz 1 0 5
37. Janusz Ćwikliński po raz 2 0 4
38. Jarosław Grabarczyk po raz 2 0 4
3
Wojciech Wachol
2
Sławomir Skowyrski

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
2
Jacek Malinowski

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Krzysztof Molenda

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
0
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
0
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
1
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Andrzej Paszkowski
0
Marek Oleszkiewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Marek Oleszkiewicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Marek Oleszkiewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Andrzej Paszkowski
0
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Adam Sakowski
0
Marek Oleszkiewicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
1
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
2
Jan Fuglewicz

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Jan Fuglewicz

mecz grupowy

3
Jan Fuglewicz
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
2
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
2
Roman Bem

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
2
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
1
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Roman Bem
2
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
1
Zdzisław Luterek

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Zdzisław Luterek

mecz grupowy

3
Zdzisław Luterek
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
2
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Stanisław Kaczanowski
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
0
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Jerzy Sikorski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
2
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Adam Cegielski

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
1
Adam Cegielski

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
1
Adam Cegielski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
2
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Władysław Gohling

pierwsza runda

3
Sławomir Skowyrski
0
Grzegorz Undra

pierwsza runda

3
Jacek Malinowski
0
Mariusz Łysiak

16-tka

3
Adam Sitkiewicz
1
Stanisław Sadowski

16-tka

3
Krzysztof Kostoń
2
Jerzy Sikorski

16-tka

3
Marek Zawadzki
2
Wojciech Cieślicki

16-tka

3
Waldemar Śliwiński
0
Janusz Mrowiński

16-tka

3
Marek Grzybowski
0
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
0
Janusz Waszelewski

16-tka

3
Krzysztof Łebkowski
2
Sławomir Skowyrski

16-tka

3
Jacek Malinowski
0
Adam Sitkiewicz

ćwierćfinał

3
Krzysztof Kostoń
1
Marek Zawadzki

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
1
Marek Grzybowski

ćwierćfinał

3
Krzysztof Łebkowski
1
Sławomir Rutkowski

ćwierćfinał

3
Jacek Malinowski
2
Krzysztof Kostoń

półfinał

3
Krzysztof Łebkowski
1
Waldemar Śliwiński

półfinał

3
Krzysztof Łebkowski
0
Jacek Malinowski

finał

3
Sławomir Skowyrski
0
Władysław Gohling

przegrani o 16

3
Mariusz Łysiak
0
Grzegorz Undra

przegrani o 16

3
Sławomir Skowyrski
0
Janusz Waszelewski

przegrani o 8

3
Mirosław Kubisiak
0
Janusz Mrowiński

przegrani o 8

3
Jerzy Sikorski
1
Wojciech Cieślicki

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
0
Stanisław Sadowski

przegrani o 8

3
Sławomir Skowyrski
2
Marek Zawadzki

przegrani o 8

3
Adam Sitkiewicz
2
Mirosław Kubisiak

przegrani o 8

3
Jerzy Sikorski
0
Sławomir Rutkowski

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
0
Marek Grzybowski

przegrani o 8

3
Sławomir Skowyrski
2
Adam Sitkiewicz

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
0
Jerzy Sikorski

przegrani o 4

3
Sławomir Skowyrski
1
Waldemar Śliwiński

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
0
Krzysztof Kostoń

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
2
Sławomir Skowyrski

mecz o 3 miejsce

3
Adam Sakowski
1
Janusz Ćwikliński

druga runda pocieszenia

3
Stefan Cichacki
0
Marek Oleszkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Marek Wiewiór
1
Karol Zychowicz

druga runda pocieszenia

3
Krzysztof Molenda
1
Jarosław Grabarczyk

druga runda pocieszenia

3
Wojciech Wachol
1
Adam Sakowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Maciej Pigoń
0
Stanisław Janiszewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Zdzisław Luterek
0
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Stefan Cichacki
2
Roman Bem

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Wiewiór
0
Jan Fuglewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Sławomir Staśkiewicz
2
Adam Cegielski

runda pocieszenia gra o 16

3
Stanisław Kaczanowski
0
Joanna Ozimkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Andrzej Paszkowski
0
Krzysztof Molenda

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Wachol
2
Maciej Pigoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zdzisław Luterek
0
Stefan Cichacki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Wiewiór
0
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Andrzej Paszkowski
0
Stanisław Kaczanowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Wachol
0
Zdzisław Luterek

runda pocieszenia półfinał

3
Andrzej Paszkowski
0
Marek Wiewiór

runda pocieszenia półfinał

3
Wojciech Wachol
2
Andrzej Paszkowski

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 31

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 4 5 0
2. Marek Laskowski po raz 3 4 1
3. Krzysztof Kostoń po raz 10 5 2
4. Mirosław Kubisiak po raz 4 4 3
5. Maciej Pigoń po raz 2 2 3
6. Janusz Waszelewski po raz 1 2 3
7. Krzysztof Pawlak po raz 1 3 3
8. Adam Cegielski po raz 2 4 2
9. Tomasz Wronowski po raz 1 1 3
10. Stanisław Sadowski po raz 3 1 3
11. Mieczysław Jarońko po raz 2 0 4
12. Stefan Cichacki po raz 1 0 4
3
Marek Laskowski
1
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
2
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
1
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Adam Cegielski
2
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Adam Cegielski
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Adam Cegielski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Janusz Waszelewski

ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
2
Maciej Pigoń

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
1
Krzysztof Kostoń

półfinał

3
Paweł Michalski
0
Mirosław Kubisiak

półfinał

3
Paweł Michalski
2
Marek Laskowski

finał

3
Mirosław Kubisiak
0
Janusz Waszelewski

przegrani o 4

3
Krzysztof Kostoń
1
Maciej Pigoń

przegrani o 4

3
Krzysztof Kostoń
0
Mirosław Kubisiak

mecz o 3 miejsce

3
Krzysztof Pawlak
0
Mieczysław Jarońko

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adam Cegielski
0
Stefan Cichacki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Pawlak
0
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia półfinał

3
Adam Cegielski
0
Stanisław Sadowski

runda pocieszenia półfinał

3
Krzysztof Pawlak
0
Adam Cegielski

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 91

Miejsce W P
1. Maciej Jar po raz 1 7 0
2. Paweł Michalski po raz 4 6 1
3. Andrzej Wrzosek po raz 3 8 1
4. Szymon Sakowicz po raz 2 5 3
5. Jakub Szczypek po raz 1 5 2
6. Mateusz Świderski po raz 2 5 3
7. Marek Laskowski po raz 3 4 3
8. Mariusz Łysiak po raz 4 5 2
9. Piotr Karpienia po raz 2 3 3
10. Maciej Sieradzki po raz 1 2 4
11. Kacper Modelewski po raz 1 3 3
12. Łukasz Sakowicz po raz 3 3 3
13. Marcin Gałka po raz 1 3 2
14. Paweł Kusiak po raz 1 2 3
15. Krzysztof Lesiewicz po raz 1 2 3
16. Michał Nowak po raz 1 3 2
17. Łukasz Gregorczyk po raz 1 5 2
18. Grzegorz Papis po raz 1 4 3
19. Marcin Kuczkowski po raz 1 2 4
20. Filip Budu po raz 2 2 4
21. Achille Wersaevel po raz 1 2 3
22. Dawid Kociszewski po raz 3 2 3
23. Marek Słomkowski po raz 1 2 3
24. Jarosław Menich po raz 1 3 2
25. Jarosław Niewiadomski po raz 1 0 4
26. Michał Żyliński po raz 1 0 4
27. Arkadiusz Bernat po raz 1 1 3
28. Krzysztof Baradziej po raz 1 1 3
29. Piotr Nicor po raz 1 0 4
30. Robert Dawidko po raz 1 1 3
31. Adam Krzystanek po raz 1 0 4
32. Adrian Borowski po raz 2 0 4
3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Lesiewicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Lesiewicz
1
Filip Budu

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Filip Budu

mecz grupowy

3
Krzysztof Lesiewicz
0
Achille Wersaevel

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Achille Wersaevel

mecz grupowy

3
Achille Wersaevel
0
Filip Budu

mecz grupowy

3
Jakub Szczypek
0
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Jakub Szczypek
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Jakub Szczypek
0
Piotr Nicor

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Piotr Nicor

mecz grupowy

3
Krzysztof Baradziej
0
Piotr Nicor

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
2
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
1
Adam Krzystanek

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Adam Krzystanek

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Adam Krzystanek

mecz grupowy

3
Dawid Kociszewski
2
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
0
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Maciej Sieradzki

mecz grupowy

3
Michał Nowak
0
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Michał Nowak
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Michał Nowak
1
Maciej Sieradzki

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Arkadiusz Bernat

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
2
Arkadiusz Bernat

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Michał Żyliński

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Michał Żyliński

mecz grupowy

3
Arkadiusz Bernat
0
Michał Żyliński

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
2
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Kacper Modelewski
0
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
2
Kacper Modelewski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Kacper Modelewski
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
0
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
1
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
0
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Łukasz Gregorczyk
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Mateusz Świderski

16-tka

3
Andrzej Wrzosek
0
Paweł Kusiak

16-tka

3
Marek Laskowski
1
Mariusz Łysiak

16-tka

3
Szymon Sakowicz
2
Michał Nowak

16-tka

3
Maciej Sieradzki
0
Marcin Gałka

16-tka

3
Maciej Jar
0
Piotr Karpienia

16-tka

3
Łukasz Sakowicz
2
Kacper Modelewski

16-tka

3
Jakub Szczypek
0
Krzysztof Lesiewicz

16-tka

3
Paweł Michalski
2
Andrzej Wrzosek

ćwierćfinał

3
Szymon Sakowicz
1
Marek Laskowski

ćwierćfinał

3
Maciej Jar
0
Maciej Sieradzki

ćwierćfinał

3
Jakub Szczypek
2
Łukasz Sakowicz

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
1
Szymon Sakowicz

półfinał

3
Maciej Jar
0
Jakub Szczypek

półfinał

3
Maciej Jar
2
Paweł Michalski

finał

3
Kacper Modelewski
1
Krzysztof Lesiewicz

przegrani o 8

3
Piotr Karpienia
0
Marcin Gałka

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
1
Michał Nowak

przegrani o 8

3
Mateusz Świderski
0
Paweł Kusiak

przegrani o 8

3
Marek Laskowski
0
Kacper Modelewski

przegrani o 8

3
Andrzej Wrzosek
0
Piotr Karpienia

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
0
Łukasz Sakowicz

przegrani o 8

3
Mateusz Świderski
2
Maciej Sieradzki

przegrani o 8

3
Andrzej Wrzosek
0
Marek Laskowski

przegrani o 4

3
Mateusz Świderski
0
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Andrzej Wrzosek
1
Jakub Szczypek

przegrani o 4

3
Szymon Sakowicz
0
Mateusz Świderski

przegrani o 4

3
Andrzej Wrzosek
0
Szymon Sakowicz

mecz o 3 miejsce

3
Filip Budu
1
Krzysztof Baradziej

runda pocieszenia gra o 16

3
Jarosław Menich
2
Adrian Borowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Grzegorz Papis
1
Michał Żyliński

runda pocieszenia gra o 16

3
Dawid Kociszewski
2
Robert Dawidko

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Słomkowski
0
Adam Krzystanek

runda pocieszenia gra o 16

3
Marcin Kuczkowski
1
Arkadiusz Bernat

runda pocieszenia gra o 16

3
Łukasz Gregorczyk
0
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia gra o 16

3
Achille Wersaevel
0
Piotr Nicor

runda pocieszenia gra o 16

3
Filip Budu
1
Jarosław Menich

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Grzegorz Papis
2
Dawid Kociszewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marcin Kuczkowski
1
Marek Słomkowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Łukasz Gregorczyk
0
Achille Wersaevel

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Grzegorz Papis
2
Filip Budu

runda pocieszenia półfinał

3
Łukasz Gregorczyk
1
Marcin Kuczkowski

runda pocieszenia półfinał

3
Łukasz Gregorczyk
2
Grzegorz Papis

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł
Plakat turnieju 27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020