luty 01 sob 2020

Turniej 22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

95

zawodników brało
udział

7

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

13

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 135 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Marek Gałązka po raz 1 7 1
2. Wojciech Ratyński po raz 1 6 2
3. Krzysztof Łebkowski po raz 1 8 1
4. Vołkovs Aleksander po raz 2 6 2
5. Kazimierz Dębowski po raz 1 6 2
6. Wojciech Wachol po raz 2 6 3
7. Brylak Włodzimierz po raz 2 5 3
8. Robert Niewiadomski po raz 1 5 2
9. Sławomir Rutkowski po raz 1 4 2
10. Rafał Baranowski po raz 1 4 2
11. Waldemar Śliwiński po raz 1 3 3
12. Marek Osiński po raz 1 5 3
13. Jerzy Sikorski po raz 2 3 3
14. Mariusz Łysiak po raz 1 4 2
15. Krzysztof Kostoń po raz 2 3 3
16. Marek Zawadzki po raz 1 3 3
17. Adam Sitkiewicz po raz 2 5 2
18. Jacek Malinowski po raz 1 3 3
19. Janusz Mrowiński po raz 2 2 3
20. Mirosław Kubisiak po raz 1 2 2
21. Mieczysław Jarońko po raz 1 2 3
22. Andrzej Paszkowski po raz 1 3 1
23. Piotr Knapczyński po raz 1 7 2
24. Zbigniew Perzyna po raz 2 5 3
25. Grzegorz Undra po raz 2 4 3
26. Wojciech Cieślicki po raz 2 3 3
27. Stanisław Kaczanowski po raz 1 2 4
28. Marek Wiewiór po raz 1 2 4
29. Stefan Cichacki po raz 1 2 5
30. Władysław Gohling po raz 1 3 3
31. Zdzisław Orzechowski po raz 2 1 3
32. Sławomir Staśkiewicz po raz 2 1 3
33. Kazimierz Drabot po raz 3 2 3
34. Jarosław Grabarczyk po raz 1 1 4
35. Marek Grzybowski po raz 1 1 3
36. Zbigniew Antczak po raz 1 1 3
37. Roman Bem po raz 2 1 4
38. Ryszard Borkowski po raz 1 1 3
39. Joanna Ozimkiewicz po raz 2 1 3
40. Myk Robert po raz 1 1 4
41. Tomasz Wronowski po raz 1 0 4
42. Janusz Ćwikliński po raz 1 0 4
43. Sylwester Wójcik po raz 1 1 3
44. Andrzej Murawski po raz 1 0 5
45. Janusz Waszelewski po raz 1 0 4
46. Karol Zychowicz po raz 1 0 4
3
Mariusz Łysiak
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Andrzej Paszkowski
2
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
0
Myk Robert

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Myk Robert

mecz grupowy

3
Andrzej Paszkowski
0
Myk Robert

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Andrzej Murawski

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
0
Andrzej Murawski

mecz grupowy

3
Myk Robert
1
Andrzej Murawski

mecz grupowy

3
Andrzej Paszkowski
0
Andrzej Murawski

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
2
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
2
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
2
Marek Osiński

mecz grupowy

3
Marek Osiński
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Marek Osiński
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Marek Osiński
0
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Rafał Baranowski
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Rafał Baranowski
0
Marek Zawadzki

mecz grupowy

3
Rafał Baranowski
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Vołkovs Aleksander
0
Marek Wiewiór

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Kazimierz Dębowski
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Kazimierz Dębowski
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Kazimierz Dębowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
2
Jerzy Sikorski

mecz grupowy

3
Ryszard Borkowski
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
0
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
2
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Robert Niewiadomski
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Robert Niewiadomski
2
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Robert Niewiadomski
2
Jacek Malinowski

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
2
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
1
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
2
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
1
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
2
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
1
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Wojciech Ratyński
1
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

9
Joanna Ozimkiewicz
3
Wojciech Ratyński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Janusz Mrowiński

pierwsza runda

3
Marek Osiński
0
Mieczysław Jarońko

pierwsza runda

3
Marek Zawadzki
2
Adam Sitkiewicz

pierwsza runda

3
Wojciech Ratyński
2
Jacek Malinowski

pierwsza runda

3
Krzysztof Kostoń
3
Kazimierz Dębowski

pierwsza runda

3
Brylak Włodzimierz
3
Jerzy Sikorski

pierwsza runda

3
Marek Gałązka
0
Mariusz Łysiak

16-tka

3
Krzysztof Łebkowski
2
Robert Niewiadomski

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
2
Marek Osiński

16-tka

3
Vołkovs Aleksander
1
Marek Zawadzki

16-tka

3
Rafał Baranowski
2
Waldemar Śliwiński

16-tka

3
Wojciech Ratyński
0
Krzysztof Kostoń

16-tka

3
Kazimierz Dębowski
0
Brylak Włodzimierz

16-tka

3
Wojciech Wachol
2
Jerzy Sikorski

16-tka

3
Marek Gałązka
1
Krzysztof Łebkowski

ćwierćfinał

3
Vołkovs Aleksander
1
Sławomir Rutkowski

ćwierćfinał

3
Wojciech Ratyński
2
Rafał Baranowski

ćwierćfinał

3
Kazimierz Dębowski
0
Wojciech Wachol

ćwierćfinał

3
Marek Gałązka
0
Vołkovs Aleksander

półfinał

3
Wojciech Ratyński
1
Kazimierz Dębowski

półfinał

3
Marek Gałązka
2
Wojciech Ratyński

finał

3
Brylak Włodzimierz
1
Jerzy Sikorski

przegrani o 8

3
Waldemar Śliwiński
0
Krzysztof Kostoń

przegrani o 8

3
Marek Osiński
1
Marek Zawadzki

przegrani o 8

3
Robert Niewiadomski
2
Mariusz Łysiak

przegrani o 8

3
Brylak Włodzimierz
0
Sławomir Rutkowski

przegrani o 8

3
Krzysztof Łebkowski
2
Waldemar Śliwiński

przegrani o 8

3
Wojciech Wachol
1
Marek Osiński

przegrani o 8

3
Robert Niewiadomski
1
Rafał Baranowski

przegrani o 8

3
Krzysztof Łebkowski
2
Brylak Włodzimierz

przegrani o 4

3
Wojciech Wachol
0
Robert Niewiadomski

przegrani o 4

3
Krzysztof Łebkowski
2
Kazimierz Dębowski

przegrani o 4

3
Vołkovs Aleksander
2
Wojciech Wachol

przegrani o 4

3
Krzysztof Łebkowski
1
Vołkovs Aleksander

mecz o 3 miejsce

3
Jarosław Grabarczyk
0
Karol Zychowicz

druga runda pocieszenia

3
Stefan Cichacki
0
Sylwester Wójcik

druga runda pocieszenia

3
Piotr Knapczyński
0
Joanna Ozimkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Stanisław Kaczanowski
0
Janusz Ćwikliński

druga runda pocieszenia

3
Marek Wiewiór
1
Tomasz Wronowski

druga runda pocieszenia

3
Zbigniew Perzyna
0
Myk Robert

druga runda pocieszenia

3
Kazimierz Drabot
0
Andrzej Murawski

druga runda pocieszenia

3
Roman Bem
0
Janusz Waszelewski

druga runda pocieszenia

3
Grzegorz Undra
2
Jarosław Grabarczyk

runda pocieszenia gra o 16

3
Stefan Cichacki
0
Ryszard Borkowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Knapczyński
1
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Stanisław Kaczanowski
0
Marek Grzybowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Wiewiór
2
Zbigniew Antczak

runda pocieszenia gra o 16

3
Zbigniew Perzyna
0
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Cieślicki
0
Kazimierz Drabot

runda pocieszenia gra o 16

3
Władysław Gohling
0
Roman Bem

runda pocieszenia gra o 16

3
Grzegorz Undra
0
Stefan Cichacki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Knapczyński
0
Stanisław Kaczanowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zbigniew Perzyna
0
Marek Wiewiór

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Cieślicki
1
Władysław Gohling

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Piotr Knapczyński
2
Grzegorz Undra

runda pocieszenia półfinał

3
Zbigniew Perzyna
0
Wojciech Cieślicki

runda pocieszenia półfinał

3
Piotr Knapczyński
0
Zbigniew Perzyna

runda pocieszenia finał

3
Adam Sitkiewicz
0
Mieczysław Jarońko

mecz turniejowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Janusz Mrowiński

mecz turniejowy

3
Jacek Malinowski
0
Mirosław Kubisiak

mecz turniejowy

3
Adam Sitkiewicz
2
Jacek Malinowski

mecz turniejowy

Wyniki kategoria oldboy starszy 19 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Wyniki kategoria open 120 meczy

Miejsce W P
1. Andrzej Wrzosek po raz 1 7 0
2. Michał Łęczycki po raz 1 6 2
3. Wojciech Węgrowicz po raz 1 7 2
4. Sławomir Rutkowski po raz 2 6 3
5. Marcin Ostrowski po raz 2 6 2
6. Marek Laskowski po raz 1 5 3
7. Maciej Sieradzki po raz 2 4 3
8. Krzysztof Cudny po raz 1 5 2
9. Paweł Kusiak po raz 1 6 2
10. Mateusz Świderski po raz 1 4 2
11. Piotr Karpienia po raz 2 4 3
12. Paweł Michalski po raz 2 4 2
13. Robert Dawidko po raz 1 2 3
14. Krzysztof Ziółek po raz 1 3 2
15. Radosław Wasilak po raz 1 3 3
16. Piotr Gradek po raz 2 3 3
17. Krzysztof Lesiewicz po raz 1 4 2
18. Mariusz (Max) Maksymiuk po raz 2 3 3
19. Kazimierz Drabot po raz 1 2 3
20. Mateusz Sakowicz po raz 1 2 3
21. Michnowski Krzysztof po raz 1 6 2
22. Szymon Sakowicz po raz 1 4 3
23. Michał Michalski po raz 1 3 3
24. Łukasz Sakowicz po raz 1 3 3
25. Dawid Kociszewski po raz 1 2 3
26. Jakub Szczypek po raz 1 3 2
27. Karol Wiśniewski po raz 1 2 3
28. Waldemar Bartolik po raz 1 2 3
29. Lasocki Jerzy po raz 1 1 3
30. Lobo Qu po raz 1 1 4
31. Jankowski Piotr po raz 1 2 3
32. Kręźlewicz Tadeusz po raz 1 1 3
33. Ethan Qu po raz 1 1 5
34. Paweł Jankowski po raz 1 1 4
35. Franiewski Mateusz po raz 1 1 4
36. Kamil Zabłocki po raz 1 1 4
37. Joanna Potasznik po raz 1 0 4
38. Artur Zamkowski po raz 1 0 4
39. Adrian Grzymkowski po raz 1 0 4
40. Andrzej Górczak po raz 1 0 4
41. Krzysztof Grzymkowski po raz 1 0 4
3
Krzysztof Ziółek
0
Waldemar Bartolik

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
1
Waldemar Bartolik

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
1
Maciej Sieradzki

mecz grupowy

3
Waldemar Bartolik
0
Joanna Potasznik

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
1
Joanna Potasznik

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
0
Joanna Potasznik

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
2
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Lobo Qu

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Lobo Qu

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
0
Lobo Qu

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
1
Krzysztof Lesiewicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Lesiewicz
1
Lasocki Jerzy

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Lasocki Jerzy

mecz grupowy

3
Krzysztof Lesiewicz
0
Kamil Zabłocki

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Kamil Zabłocki

mecz grupowy

3
Lasocki Jerzy
0
Kamil Zabłocki

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
1
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
0
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
1
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
0
Franiewski Mateusz

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Franiewski Mateusz

mecz grupowy

3
Krzysztof Cudny
0
Franiewski Mateusz

mecz grupowy

3
Jakub Szczypek
1
Mateusz Sakowicz

mecz grupowy

3
Wojciech Węgrowicz
0
Jakub Szczypek

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
1
Wojciech Węgrowicz

mecz grupowy

3
Jakub Szczypek
0
Krzysztof Grzymkowski

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Krzysztof Grzymkowski

mecz grupowy

3
Wojciech Węgrowicz
0
Krzysztof Grzymkowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Michał Łęczycki
1
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Michał Łęczycki
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Dawid Kociszewski
0
Adrian Grzymkowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Adrian Grzymkowski

mecz grupowy

3
Michał Łęczycki
0
Adrian Grzymkowski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
1
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Michał Michalski
2
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
0
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
2
Mariusz (Max) Maksymiuk

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
2
Michnowski Krzysztof

mecz grupowy

3
Michnowski Krzysztof
1
Sławomir Rutkowski

mecz grupowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
1
Michnowski Krzysztof

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
0
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
1
Kręźlewicz Tadeusz

mecz grupowy

3
Kręźlewicz Tadeusz
0
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
0
Radosław Wasilak

mecz grupowy

3
Radosław Wasilak
0
Andrzej Górczak

mecz grupowy

4
Radosław Wasilak
1
Kręźlewicz Tadeusz

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
2
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
2
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
0
Jankowski Piotr

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Jankowski Piotr

mecz grupowy

3
Jankowski Piotr
1
Paweł Jankowski

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Ethan Qu

mecz grupowy

2
Piotr Gradek
0
Ethan Qu

mecz grupowy

3
Jankowski Piotr
0
Ethan Qu

mecz grupowy

3
Paweł Jankowski
0
Ethan Qu

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Krzysztof Lesiewicz

pierwsza runda

3
Marek Laskowski
1
Kazimierz Drabot

pierwsza runda

3
Radosław Wasilak
0
Mariusz (Max) Maksymiuk

pierwsza runda

3
Michał Łęczycki
3
Marcin Ostrowski

pierwsza runda

3
Paweł Kusiak
1
Mateusz Sakowicz

pierwsza runda

3
Piotr Karpienia
2
Krzysztof Ziółek

16-tka

3
Andrzej Wrzosek
1
Sławomir Rutkowski

16-tka

3
Wojciech Węgrowicz
0
Piotr Gradek

16-tka

3
Marek Laskowski
0
Krzysztof Cudny

16-tka

3
Mateusz Świderski
1
Maciej Sieradzki

16-tka

3
Michał Łęczycki
2
Radosław Wasilak

16-tka

3
Marcin Ostrowski
0
Paweł Kusiak

16-tka

3
Paweł Michalski
2
Robert Dawidko

16-tka

3
Andrzej Wrzosek
0
Piotr Karpienia

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
2
Wojciech Węgrowicz

ćwierćfinał

3
Michał Łęczycki
2
Mateusz Świderski

ćwierćfinał

3
Marcin Ostrowski
2
Paweł Michalski

ćwierćfinał

3
Andrzej Wrzosek
0
Marek Laskowski

półfinał

3
Michał Łęczycki
0
Marcin Ostrowski

półfinał

3
Andrzej Wrzosek
1
Michał Łęczycki

finał

3
Paweł Kusiak
2
Robert Dawidko

przegrani o 8

3
Maciej Sieradzki
1
Radosław Wasilak

przegrani o 8

3
Krzysztof Cudny
1
Piotr Gradek

przegrani o 8

3
Sławomir Rutkowski
0
Krzysztof Ziółek

przegrani o 8

3
Wojciech Węgrowicz
0
Paweł Kusiak

przegrani o 8

3
Maciej Sieradzki
1
Piotr Karpienia

przegrani o 8

3
Krzysztof Cudny
0
Paweł Michalski

przegrani o 8

3
Sławomir Rutkowski
0
Mateusz Świderski

przegrani o 8

3
Wojciech Węgrowicz
0
Maciej Sieradzki

przegrani o 4

3
Sławomir Rutkowski
0
Krzysztof Cudny

przegrani o 4

3
Wojciech Węgrowicz
0
Marcin Ostrowski

przegrani o 4

3
Sławomir Rutkowski
0
Marek Laskowski

przegrani o 4

3
Wojciech Węgrowicz
0
Sławomir Rutkowski

mecz o 3 miejsce

3
Franiewski Mateusz
0
Krzysztof Grzymkowski

druga runda pocieszenia

3
Ethan Qu
0
Andrzej Górczak

druga runda pocieszenia

3
Michnowski Krzysztof
1
Joanna Potasznik

druga runda pocieszenia

3
Lobo Qu
0
Artur Zamkowski

druga runda pocieszenia

3
Kamil Zabłocki
0
Adrian Grzymkowski

druga runda pocieszenia

3
Karol Wiśniewski
2
Franiewski Mateusz

runda pocieszenia gra o 16

3
Michał Michalski
2
Jankowski Piotr

runda pocieszenia gra o 16

3
Dawid Kociszewski
0
Ethan Qu

runda pocieszenia gra o 16

3
Michnowski Krzysztof
0
Lasocki Jerzy

runda pocieszenia gra o 16

3
Szymon Sakowicz
0
Lobo Qu

runda pocieszenia gra o 16

3
Jakub Szczypek
0
Paweł Jankowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Łukasz Sakowicz
1
Kręźlewicz Tadeusz

runda pocieszenia gra o 16

3
Waldemar Bartolik
0
Kamil Zabłocki

runda pocieszenia gra o 16

3
Michał Michalski
0
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Michnowski Krzysztof
0
Dawid Kociszewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Szymon Sakowicz
1
Jakub Szczypek

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Łukasz Sakowicz
2
Waldemar Bartolik

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Michnowski Krzysztof
1
Michał Michalski

runda pocieszenia półfinał

3
Szymon Sakowicz
0
Łukasz Sakowicz

runda pocieszenia półfinał

3
Michnowski Krzysztof
2
Szymon Sakowicz

runda pocieszenia finał

3
Krzysztof Lesiewicz
2
Kazimierz Drabot

mecz turniejowy

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
1
Mateusz Sakowicz

mecz turniejowy

3
Krzysztof Lesiewicz
2
Mariusz (Max) Maksymiuk

mecz turniejowy

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020