luty 22 sob 2020

Turniej 25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

87

zawodników brało
udział

10

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

9

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 120

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Brylak Włodzimierz po raz 1 7 0
2. Andrzej Górczak po raz 1 6 1
3. Jacek Malinowski po raz 1 7 1
4. Marek Biernat po raz 1 5 4
5. Waldemar Śliwiński po raz 3 6 3
6. Mariusz Łysiak po raz 3 7 2
7. Tomasz Plichta po raz 1 5 2
8. Wojciech Wachol po raz 3 5 2
9. Stanisław Sadowski po raz 4 4 3
10. Jerzy Sikorski po raz 1 4 3
11. Piotr Knapczyński po raz 1 4 4
12. Marek Gałązka po raz 2 5 2
13. Sławomir Rutkowski po raz 1 3 3
14. Adam Sitkiewicz po raz 1 4 2
15. Sylwester Wójcik po raz 2 3 2
16. Mariusz Nałęcz po raz 1 2 3
17. Grzegorz Sieczak po raz 1 2 3
18. Jacek Frątczak po raz 1 1 4
19. Grzegorz Undra po raz 2 2 3
20. Janusz Waszelewski po raz 2 2 3
21. Mirosław Kubisiak po raz 1 5 3
22. Krzysztof Kostoń po raz 1 5 3
23. Marek Grzybowski po raz 1 3 3
24. Janusz Mrowiński po raz 1 3 3
25. Mieczysław Jarońko po raz 1 2 3
26. Piotr Nastałek po raz 1 3 3
27. Leszek Pęda po raz 1 3 2
28. Wojciech Cieślicki po raz 2 2 3
29. Zbigniew Antczak po raz 2 1 3
30. Jan Fuglewicz po raz 1 1 3
31. Karol Zychowicz po raz 2 1 4
32. Janusz Ćwikliński po raz 5 1 4
33. Iwona Sandecka po raz 1 1 3
34. Kazimierz Drabot po raz 1 1 3
35. Zdzisław Orzechowski po raz 1 1 4
36. Zbigniew Perzyna po raz 1 1 4
37. Zdzisław Luterek po raz 1 1 3
38. Władysław Gohling po raz 1 0 4
39. Małgorzata Rudnik po raz 1 1 3
40. Roman Bem po raz 1 0 4
41. Joanna Ozimkiewicz po raz 2 0 5
3
Wojciech Wachol
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
1
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Marek Biernat
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
2
Marek Biernat

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
1
Marek Biernat

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
2
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
1
Jan Fuglewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Jan Fuglewicz

mecz grupowy

3
Jan Fuglewicz
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
1
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Zdzisław Luterek
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Zdzisław Luterek

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Zdzisław Luterek

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
1
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
2
Sławomir Rutkowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
0
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
1
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
1
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Grzegorz Sieczak
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Grzegorz Sieczak
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Tomasz Plichta
0
Grzegorz Sieczak

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
1
Jerzy Sikorski

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
2
Roman Bem

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
2
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
1
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Iwona Sandecka
2
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
1
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
2
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Mariusz Nałęcz
2
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Mariusz Nałęcz
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Mariusz Nałęcz

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Karol Zychowicz
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Piotr Nastałek

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Piotr Nastałek

mecz grupowy

3
Piotr Nastałek
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Piotr Nastałek
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Grzegorz Sieczak

pierwsza runda

3
Jerzy Sikorski
1
Grzegorz Undra

pierwsza runda

3
Marek Biernat
1
Janusz Waszelewski

pierwsza runda

3
Waldemar Śliwiński
0
Jacek Frątczak

pierwsza runda

3
Wojciech Wachol
1
Piotr Knapczyński

16-tka

3
Jacek Malinowski
1
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Andrzej Górczak
1
Stanisław Sadowski

16-tka

3
Jerzy Sikorski
2
Sławomir Rutkowski

16-tka

3
Marek Biernat
1
Marek Gałązka

16-tka

3
Tomasz Plichta
1
Mariusz Nałęcz

16-tka

3
Brylak Włodzimierz
1
Adam Sitkiewicz

16-tka

3
Waldemar Śliwiński
2
Mariusz Łysiak

16-tka

3
Jacek Malinowski
1
Wojciech Wachol

ćwierćfinał

3
Andrzej Górczak
0
Jerzy Sikorski

ćwierćfinał

3
Marek Biernat
0
Tomasz Plichta

ćwierćfinał

3
Brylak Włodzimierz
1
Waldemar Śliwiński

ćwierćfinał

3
Andrzej Górczak
1
Jacek Malinowski

półfinał

3
Brylak Włodzimierz
0
Marek Biernat

półfinał

3
Brylak Włodzimierz
1
Andrzej Górczak

finał

3
Mariusz Łysiak
0
Grzegorz Sieczak

przegrani o 16

3
Marek Gałązka
0
Grzegorz Undra

przegrani o 16

3
Sławomir Rutkowski
0
Janusz Waszelewski

przegrani o 16

3
Piotr Knapczyński
0
Jacek Frątczak

przegrani o 16

3
Mariusz Łysiak
0
Adam Sitkiewicz

przegrani o 8

3
Marek Gałązka
0
Mariusz Nałęcz

przegrani o 8

3
Stanisław Sadowski
0
Sławomir Rutkowski

przegrani o 8

3
Piotr Knapczyński
0
Sylwester Wójcik

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
2
Jerzy Sikorski

przegrani o 8

3
Wojciech Wachol
2
Marek Gałązka

przegrani o 8

3
Waldemar Śliwiński
2
Stanisław Sadowski

przegrani o 8

3
Tomasz Plichta
2
Piotr Knapczyński

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
1
Wojciech Wachol

przegrani o 4

3
Waldemar Śliwiński
0
Tomasz Plichta

przegrani o 4

3
Marek Biernat
0
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Jacek Malinowski
1
Waldemar Śliwiński

przegrani o 4

3
Jacek Malinowski
0
Marek Biernat

mecz o 3 miejsce

3
Krzysztof Kostoń
1
Władysław Gohling

druga runda pocieszenia

3
Zbigniew Perzyna
0
Joanna Ozimkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Janusz Ćwikliński
2
Małgorzata Rudnik

druga runda pocieszenia

3
Zdzisław Orzechowski
1
Roman Bem

druga runda pocieszenia

3
Mirosław Kubisiak
0
Zdzisław Luterek

druga runda pocieszenia

3
Krzysztof Kostoń
1
Jan Fuglewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Nastałek
1
Kazimierz Drabot

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Cieślicki
1
Zbigniew Perzyna

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Mrowiński
0
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia gra o 16

3
Leszek Pęda
1
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Grzybowski
0
Karol Zychowicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Mieczysław Jarońko
0
Iwona Sandecka

runda pocieszenia gra o 16

3
Mirosław Kubisiak
1
Zbigniew Antczak

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Kostoń
0
Piotr Nastałek

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Janusz Mrowiński
2
Wojciech Cieślicki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Grzybowski
2
Leszek Pęda

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
2
Mieczysław Jarońko

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Kostoń
1
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia półfinał

3
Mirosław Kubisiak
0
Marek Grzybowski

runda pocieszenia półfinał

3
Mirosław Kubisiak
2
Krzysztof Kostoń

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 29

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Marek Laskowski po raz 14 6 0
2. Marek Biernat po raz 1 4 2
3. Krzysztof Kostoń po raz 9 5 1
4. Marek Grzybowski po raz 1 3 3
5. Dariusz Filak po raz 1 3 4
6. Zdzisław Orzechowski po raz 1 3 4
7. Mirosław Kubisiak po raz 4 2 3
8. Stanisław Sadowski po raz 1 2 3
9. Krzysztof Pawlak po raz 5 1 4
10. Kazimierz Drabot po raz 1 0 5
3
Marek Laskowski
1
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Marek Biernat
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Marek Biernat

mecz grupowy

3
Marek Biernat
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Dariusz Filak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Dariusz Filak

mecz grupowy

3
Marek Biernat
0
Dariusz Filak

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Dariusz Filak

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
1
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Marek Grzybowski

półfinał

3
Marek Biernat
1
Krzysztof Kostoń

półfinał

3
Marek Laskowski
0
Marek Biernat

finał

3
Krzysztof Kostoń
0
Marek Grzybowski

mecz o 3 miejsce

3
Zdzisław Orzechowski
0
Kazimierz Drabot

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Dariusz Filak
0
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zdzisław Orzechowski
0
Stanisław Sadowski

runda pocieszenia półfinał

3
Dariusz Filak
0
Mirosław Kubisiak

runda pocieszenia półfinał

3
Dariusz Filak
2
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 103

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 7 7 0
2. Sławomir Rutkowski po raz 1 6 1
3. Bartłomiej Truszewski po raz 2 7 2
4. Marek Laskowski po raz 2 7 2
5. Piotr Karpienia po raz 1 4 3
6. Krzysztof Wroniewski po raz 2 5 2
7. Andrzej Wrzosek po raz 1 5 2
8. Andrzej Piesio po raz 1 4 3
9. Ocipka Dominik po raz 1 3 3
10. Marcin Ostrowski po raz 1 4 2
11. Szymon Sakowicz po raz 3 4 2
12. Mateusz Świderski po raz 1 3 3
13. Grzegorz Papis po raz 1 3 3
14. Aleksy Maciaszczyk po raz 1 4 3
15. Paweł Kusiak po raz 2 2 3
16. Robert Dawidko po raz 1 2 3
17. Waldemar Milczarek po raz 1 3 3
18. Kazimierz Drabot po raz 1 2 3
19. Pawłowski Tomasz po raz 1 5 2
20. Marek Słomkowski po raz 2 5 2
21. Maciej Sieradzki po raz 1 4 2
22. Kamil Wilczyński po raz 1 3 4
23. Jarosław Menich po raz 2 2 3
24. Łukasz Gregorczyk po raz 1 1 4
25. Adrian Borowski po raz 1 2 3
26. Dariusz Czerny po raz 1 2 3
27. Filip Budu po raz 3 0 4
28. Dariusz Filak po raz 1 0 4
29. Oliwia Michalak po raz 1 1 4
30. Karol Wiśniewski po raz 2 1 3
31. Piotr Czerny po raz 1 0 4
32. Jacek Malicki po raz 1 1 3
33. Jarosław Niewiadomski po raz 1 0 4
34. Artur Łuczyk po raz 1 1 3
35. Krzysztof Baradziej po raz 1 0 4
36. Jakub Ponikowski po raz 1 0 4
3
Paweł Michalski
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
0
Oliwia Michalak

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Oliwia Michalak

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
1
Oliwia Michalak

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Maciej Sieradzki

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
2
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
0
Kamil Wilczyński

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Kamil Wilczyński

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Kamil Wilczyński

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Aleksy Maciaszczyk
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Aleksy Maciaszczyk

mecz grupowy

3
Pawłowski Tomasz
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Pawłowski Tomasz

mecz grupowy

3
Aleksy Maciaszczyk
2
Pawłowski Tomasz

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Waldemar Milczarek
2
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Waldemar Milczarek

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
0
Jakub Ponikowski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Jakub Ponikowski

mecz grupowy

3
Waldemar Milczarek
0
Jakub Ponikowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Filip Budu

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Filip Budu

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
1
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Jacek Malicki
1
Filip Budu

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Jacek Malicki

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
0
Jacek Malicki

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Ocipka Dominik
0
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Ocipka Dominik

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Dariusz Filak

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
1
Dariusz Filak

mecz grupowy

3
Ocipka Dominik
0
Dariusz Filak

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
1
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
0
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Adrian Borowski
1
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
0
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
0
Artur Łuczyk

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Artur Łuczyk

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
0
Piotr Czerny

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Piotr Czerny

mecz grupowy

3
Artur Łuczyk
0
Piotr Czerny

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
1
Bartłomiej Truszewski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Dariusz Czerny

mecz grupowy

3
Bartłomiej Truszewski
0
Dariusz Czerny

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Bartłomiej Truszewski
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Dariusz Czerny
0
Jarosław Niewiadomski

mecz grupowy

3
Aleksy Maciaszczyk
1
Grzegorz Papis

pierwsza runda

3
Waldemar Milczarek
1
Kazimierz Drabot

pierwsza runda

3
Paweł Michalski
0
Aleksy Maciaszczyk

16-tka

3
Andrzej Wrzosek
1
Marcin Ostrowski

16-tka

3
Krzysztof Wroniewski
1
Andrzej Piesio

16-tka

3
Ocipka Dominik
0
Robert Dawidko

16-tka

3
Piotr Karpienia
2
Szymon Sakowicz

16-tka

3
Marek Laskowski
0
Paweł Kusiak

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
2
Bartłomiej Truszewski

16-tka

3
Mateusz Świderski
0
Waldemar Milczarek

16-tka

3
Paweł Michalski
2
Andrzej Wrzosek

ćwierćfinał

3
Krzysztof Wroniewski
1
Ocipka Dominik

ćwierćfinał

3
Piotr Karpienia
2
Marek Laskowski

ćwierćfinał

3
Sławomir Rutkowski
2
Mateusz Świderski

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
1
Krzysztof Wroniewski

półfinał

3
Sławomir Rutkowski
1
Piotr Karpienia

półfinał

3
Paweł Michalski
1
Sławomir Rutkowski

finał

3
Grzegorz Papis
0
Waldemar Milczarek

przegrani o 16

3
Aleksy Maciaszczyk
0
Kazimierz Drabot

przegrani o 16

3
Bartłomiej Truszewski
1
Grzegorz Papis

przegrani o 8

3
Szymon Sakowicz
1
Paweł Kusiak

przegrani o 8

3
Andrzej Piesio
1
Robert Dawidko

przegrani o 8

3
Marcin Ostrowski
0
Aleksy Maciaszczyk

przegrani o 8

3
Bartłomiej Truszewski
0
Ocipka Dominik

przegrani o 8

3
Andrzej Wrzosek
0
Szymon Sakowicz

przegrani o 8

3
Andrzej Piesio
0
Mateusz Świderski

przegrani o 8

3
Marek Laskowski
2
Marcin Ostrowski

przegrani o 8

3
Bartłomiej Truszewski
2
Andrzej Wrzosek

przegrani o 4

3
Marek Laskowski
1
Andrzej Piesio

przegrani o 4

3
Bartłomiej Truszewski
0
Piotr Karpienia

przegrani o 4

3
Marek Laskowski
1
Krzysztof Wroniewski

przegrani o 4

3
Bartłomiej Truszewski
1
Marek Laskowski

mecz o 3 miejsce

3
Kamil Wilczyński
2
Krzysztof Baradziej

druga runda pocieszenia

3
Oliwia Michalak
0
Jakub Ponikowski

druga runda pocieszenia

3
Kamil Wilczyński
0
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Dariusz Czerny
1
Artur Łuczyk

runda pocieszenia gra o 16

3
Łukasz Gregorczyk
2
Jacek Malicki

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Słomkowski
2
Dariusz Filak

runda pocieszenia gra o 16

3
Pawłowski Tomasz
0
Filip Budu

runda pocieszenia gra o 16

3
Jarosław Menich
2
Piotr Czerny

runda pocieszenia gra o 16

3
Adrian Borowski
0
Jarosław Niewiadomski

runda pocieszenia gra o 16

3
Maciej Sieradzki
0
Oliwia Michalak

runda pocieszenia gra o 16

3
Kamil Wilczyński
0
Dariusz Czerny

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Słomkowski
2
Łukasz Gregorczyk

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Pawłowski Tomasz
1
Jarosław Menich

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Maciej Sieradzki
0
Adrian Borowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Słomkowski
0
Kamil Wilczyński

runda pocieszenia półfinał

3
Pawłowski Tomasz
2
Maciej Sieradzki

runda pocieszenia półfinał

3
Pawłowski Tomasz
1
Marek Słomkowski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020