styczeń 18 sob 2020

Turniej 20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

114

zawodników brało
udział

13

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

14

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 72 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Reinhold Utri po raz 1 4 0
2. Jacek Malinowski po raz 2 4 3
3. Krzysztof Cudny po raz 2 1 4
4. Paweł Michalski po raz 1 2 3
5. Mariusz Łysiak po raz 3 3 2
6. Krzysztof Kostoń po raz 1 4 2
7. Sławomir Skowyrski po raz 1 3 1
8. Brylak Włodzimierz po raz 1 3 2
9. Marek Gałązka po raz 2 3 1
10. Waldemar Śliwiński po raz 1 1 2
11. Wojciech Osiński po raz 1 1 3
12. Piotr Szablewski po raz 1 3 1
13. Marek Grzybowski po raz 1 1 3
14. Stanisław Sadowski po raz 3 1 3
15. Waldemar Bartolik po raz 1 1 1
16. Sylwester Wójcik po raz 1 3 1
17. Jerzy Sikorski po raz 4 1 2
18. Leszek Pęda po raz 1 3 0
19. Władysław Gohling po raz 2 1 2
20. Zdzisław Orzechowski po raz 1 1 3
21. Grzegorz Papis po raz 3 0 2
22. Mieczysław Jarońko po raz 1 2 2
23. Janusz Waszelewski po raz 3 2 2
24. Zbigniew Antczak po raz 2 2 2
25. Tomasz Osiński po raz 1 0 2
26. Mirosław Kubisiak po raz 1 2 1
27. Wojciech Wachol po raz 1 0 2
28. Piotr Knapczyński po raz 2 1 1
29. Stanisław Janiszewski po raz 1 1 2
30. Ryszard Borkowski po raz 1 0 0
31. Wojciech Cieślicki po raz 2 1 1
32. Janusz Mrowiński po raz 3 2 0
33. Kazimierz Drabot po raz 2 0 0
34. Stanisław Kaczanowski po raz 1 3 0
35. Grzegorz Sieczak po raz 1 1 0
36. Tomasz Wronowski po raz 1 2 1
37. Vołkovs Aleksander po raz 1 0 2
38. Grzegorz Undra po raz 1 0 2
39. Dan Manea po raz 1 1 0
40. Andrzej Paszkowski po raz 1 2 0
41. Karol Zychowicz po raz 1 0 2
42. Marek Wiewiór po raz 1 0 0
43. Małgorzata Rudnik po raz 1 2 0
44. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 0
45. Jarosław Grabarczyk po raz 1 0 1
46. Radosław Podolak po raz 1 0 0
47. Roman Bem po raz 1 1 2
48. Iwona Sandecka po raz 1 0 0
49. Czesław Witkowski po raz 1 0 0
50. Adam Sitkiewicz po raz 1 1 2
51. Janusz Ćwikliński po raz 2 2 1
52. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 0 3
3
Andrzej Paszkowski
2
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Andrzej Paszkowski
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
0
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
2
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
1
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Janusz Ćwikliński
0
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Janusz Ćwikliński
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Vołkovs Aleksander

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Vołkovs Aleksander

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
2
Roman Bem

mecz grupowy

3
Roman Bem
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Jerzy Sikorski

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
0
Wojciech Osiński

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Wojciech Osiński

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
1
Paweł Michalski

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Paweł Michalski

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
1
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Krzysztof Cudny

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Krzysztof Cudny

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Stanisław Kaczanowski
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Stanisław Kaczanowski
2
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
1
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
0
Jacek Malinowski

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
2
Jacek Malinowski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
1
Brylak Włodzimierz

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Waldemar Bartolik
1
Mieczysław Jarońko

pierwsza runda

3
Paweł Michalski
0
Tomasz Osiński

pierwsza runda

3
Sławomir Skowyrski
2
Jerzy Sikorski

pierwsza runda

3
Jacek Malinowski
0
Zdzisław Orzechowski

pierwsza runda

3
Brylak Włodzimierz
2
Zbigniew Antczak

pierwsza runda

3
Stanisław Sadowski
1
Janusz Waszelewski

pierwsza runda

3
Krzysztof Kostoń
3
Sylwester Wójcik

pierwsza runda

3
Krzysztof Cudny
3
Piotr Szablewski

pierwsza runda

3
Mariusz Łysiak
0
Waldemar Bartolik

16-tka

3
Paweł Michalski
1
Sławomir Skowyrski

16-tka

3
Jacek Malinowski
0
Marek Gałązka

16-tka

3
Brylak Włodzimierz
0
Marek Grzybowski

16-tka

3
Wojciech Osiński
0
Waldemar Śliwiński

16-tka

3
Krzysztof Kostoń
0
Stanisław Sadowski

16-tka

3
Krzysztof Cudny
2
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Reinhold Utri
1
Piotr Szablewski

16-tka

3
Mariusz Łysiak
2
Paweł Michalski

ćwierćfinał

3
Jacek Malinowski
0
Brylak Włodzimierz

ćwierćfinał

3
Krzysztof Kostoń
0
Wojciech Osiński

ćwierćfinał

3
Reinhold Utri
0
Krzysztof Cudny

ćwierćfinał

3
Jacek Malinowski
0
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Reinhold Utri
0
Krzysztof Kostoń

półfinał

3
Reinhold Utri
0
Jacek Malinowski

finał

3
Marek Gałązka
1
Marek Grzybowski

przegrani o 8

3
Grzegorz Sieczak
0
Janusz Ćwikliński

druga runda pocieszenia

3
Stanisław Janiszewski
0
Jarosław Grabarczyk

druga runda pocieszenia

3
Stanisław Kaczanowski
1
Roman Bem

druga runda pocieszenia

3
Dan Manea
0
Sławomir Staśkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Tomasz Wronowski
0
Adam Sitkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Mieczysław Jarońko
2
Tomasz Osiński

mecz turniejowy

3
Zdzisław Orzechowski
3
Zbigniew Antczak

mecz turniejowy

3
Janusz Waszelewski
3
Władysław Gohling

mecz turniejowy

3
Leszek Pęda
1
Mirosław Kubisiak

mecz turniejowy

Wyniki kategoria oldboy starszy 20 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Reinhold Utri po raz 1 3 0
2. Stanisław Sadowski po raz 2 4 1
3. Krzysztof Kostoń po raz 7 3 1
4. Zdzisław Orzechowski po raz 2 0 3
5. Ryszard Borkowski po raz 1 0 1
6. Grzegorz Papis po raz 2 2 3
7. Tomasz Wronowski po raz 4 2 2
8. Finn Nielsen po raz 2 2 1
9. Krzysztof Pawlak po raz 4 1 1
10. Władysław Gohling po raz 1 0 2
11. Tetiana Borkiveta po raz 1 0 0
12. Małgorzata Rudnik po raz 3 0 2
13. Czesław Witkowski po raz 1 0 0
14. Radosław Podolak po raz 1 2 0
15. Kazimierz Drabot po raz 1 1 1
16. Mirosław Kubisiak po raz 1 0 2

Wyniki kategoria open 63 meczy

Miejsce W P
1. Jakub Warpas po raz 1 4 1
2. Piotr Lewandowski po raz 1 6 1
3. Krzysztof Szulc po raz 1 1 2
4. Krzysztof Łebkowski po raz 2 2 2
5. Antoni Buchalski po raz 1 4 1
6. Krzysztof Wroniewski po raz 1 3 3
7. Tomasz Walkiewicz po raz 1 0 2
8. Borowy Kamil po raz 1 2 3
9. Mateusz Sakowicz po raz 1 1 3
10. Marek Słomkowski po raz 1 2 1
11. Andrzej Górczak po raz 1 2 3
12. Szymon Sakowicz po raz 1 2 2
13. Soliwoda Mariusz po raz 1 0 2
14. Paweł Tusień po raz 1 0 2
15. Maciej Jar po raz 1 2 2
16. Łukasz Sakowicz po raz 1 0 3
17. Marcin Gałka po raz 2 3 0
18. Krzysztof Stępień po raz 3 0 3
19. Mateusz Król po raz 1 1 1
20. Piotr Gradek po raz 4 1 3
21. Marek Przybyłowicz po raz 1 0 2
22. Krzysztof Lesiewicz po raz 1 1 3
23. Adam Polech po raz 1 0 2
24. Piotr Karpienia po raz 1 1 1
25. Marcel Kołdrzak po raz 1 0 0
26. Mateusz Świderski po raz 1 1 2
27. Artur Styczyński po raz 1 0 0
28. Renata Szulecka po raz 1 0 0
29. Aleksander Maksimow po raz 2 0 2
30. Łukasz Szczęśniak po raz 1 2 0
31. Paweł Naduk po raz 3 3 0
32. Jarosław Menich po raz 1 3 0
33. Anh Tuan Truong po raz 1 0 0
34. Michał Żyliński po raz 1 1 0
35. Krzysztof Ziółek po raz 1 1 2
36. Karol Wiśniewski po raz 2 2 0
37. Mateusz Cymerman po raz 1 2 0
38. Agnieszka Rybak po raz 1 2 1
39. Grzegorz Klonowski po raz 1 1 1
40. Katarzyna Kozanowska po raz 1 2 0
41. Skrzypczak Zbigniew po raz 1 0 0
42. Andrzej Leśniak po raz 1 0 1
43. Daniel Gontarski po raz 1 1 2
44. Filip Budu po raz 1 2 1
45. Lasocki Jerzy po raz 1 1 1
46. Mateusz Kozanowski po raz 1 1 2
3
Daniel Gontarski
0
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
1
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
2
Tomasz Walkiewicz

mecz grupowy

3
Grzegorz Klonowski
0
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Piotr Lewandowski
0
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Piotr Lewandowski
2
Grzegorz Klonowski

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Jakub Warpas

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Krzysztof Lesiewicz

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Agnieszka Rybak

mecz grupowy

3
Agnieszka Rybak
0
Krzysztof Lesiewicz

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Aleksander Maksimow

mecz grupowy

3
Filip Budu
1
Mateusz Sakowicz

mecz grupowy

3
Mateusz Król
0
Mateusz Sakowicz

mecz grupowy

3
Filip Budu
1
Mateusz Król

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Krzysztof Stępień

mecz grupowy

3
Katarzyna Kozanowska
2
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Katarzyna Kozanowska
0
Krzysztof Stępień

mecz grupowy

3
Mateusz Cymerman
1
Krzysztof Łebkowski

mecz grupowy

3
Mateusz Cymerman
2
Borowy Kamil

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
1
Borowy Kamil

mecz grupowy

3
Antoni Buchalski
1
Maciej Jar

mecz grupowy

3
Antoni Buchalski
0
Adam Polech

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Adam Polech

mecz grupowy

3
Paweł Naduk
0
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Paweł Naduk
0
Lasocki Jerzy

mecz grupowy

3
Lasocki Jerzy
0
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Mateusz Kozanowski
0
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Łukasz Szczęśniak
0
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Łukasz Szczęśniak
0
Mateusz Kozanowski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
1
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
2
Krzysztof Wroniewski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Krzysztof Wroniewski

mecz grupowy

3
Borowy Kamil
2
Krzysztof Stępień

pierwsza runda

3
Piotr Lewandowski
0
Piotr Gradek

pierwsza runda

3
Andrzej Górczak
1
Krzysztof Lesiewicz

pierwsza runda

3
Krzysztof Wroniewski
2
Marek Przybyłowicz

pierwsza runda

3
Paweł Tusień
3
Krzysztof Łebkowski

pierwsza runda

3
Krzysztof Szulc
3
Maciej Jar

pierwsza runda

3
Borowy Kamil
2
Tomasz Walkiewicz

16-tka

3
Antoni Buchalski
1
Łukasz Sakowicz

16-tka

3
Piotr Lewandowski
2
Mateusz Sakowicz

16-tka

3
Andrzej Górczak
0
Soliwoda Mariusz

16-tka

3
Szymon Sakowicz
0
Marek Słomkowski

16-tka

3
Krzysztof Wroniewski
0
Paweł Tusień

16-tka

3
Krzysztof Szulc
0
Krzysztof Łebkowski

16-tka

3
Jakub Warpas
0
Maciej Jar

16-tka

3
Antoni Buchalski
1
Borowy Kamil

ćwierćfinał

3
Piotr Lewandowski
1
Andrzej Górczak

ćwierćfinał

3
Krzysztof Wroniewski
0
Szymon Sakowicz

ćwierćfinał

3
Jakub Warpas
0
Krzysztof Szulc

ćwierćfinał

3
Piotr Lewandowski
2
Antoni Buchalski

półfinał

3
Jakub Warpas
0
Krzysztof Wroniewski

półfinał

3
Jakub Warpas
0
Piotr Lewandowski

finał

3
Mateusz Sakowicz
0
Soliwoda Mariusz

przegrani o 8

3
Paweł Naduk
0
Andrzej Leśniak

druga runda pocieszenia

3
Agnieszka Rybak
0
Mateusz Kozanowski

druga runda pocieszenia

3
Jarosław Menich
2
Daniel Gontarski

druga runda pocieszenia

3
Michał Żyliński
1
Filip Budu

druga runda pocieszenia

3
Piotr Gradek
3
Krzysztof Lesiewicz

mecz turniejowy

3
Marek Przybyłowicz
3
Marcin Gałka

mecz turniejowy

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020