luty 15 sob 2020

Turniej 24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

97

zawodników brało
udział

13

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

11

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 129

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Michnowski Krzysztof po raz 1 6 0
2. Wojciech Wachol po raz 2 7 0
3. Brylak Włodzimierz po raz 1 9 1
4. Sławomir Skowyrski po raz 1 6 2
5. Mariusz Łysiak po raz 4 5 3
6. Mariusz Nałęcz po raz 1 6 2
7. Marek Gałązka po raz 2 5 3
8. Krzysztof Kostoń po raz 3 5 2
9. Mieczysław Jarońko po raz 2 4 3
10. Marek Grzybowski po raz 3 4 3
11. Zbigniew Perzyna po raz 2 4 3
12. Marek Kaminski po raz 1 3 3
13. Grzegorz Sieczak po raz 1 3 2
14. Leszek Pęda po raz 1 4 2
15. Mirosław Kubisiak po raz 2 3 2
16. Krzysztof Molenda po raz 1 3 3
17. Dariusz Radej po raz 1 5 1
18. Małgorzata Rudnik po raz 3 3 3
19. Grzegorz Undra po raz 1 2 2
20. Janusz Waszelewski po raz 1 3 3
21. Stanisław Sadowski po raz 2 2 2
22. Zdzisław Luterek po raz 1 2 3
23. Adam Sitkiewicz po raz 1 5 2
24. Władysław Gohling po raz 1 4 3
25. Zdzisław Orzechowski po raz 1 3 3
26. Marek Winkier po raz 1 3 4
27. Jacek Frątczak po raz 1 3 3
28. Anh Tuan Truong po raz 1 3 3
29. Stefan Cichacki po raz 2 2 4
30. Wojciech Cieślicki po raz 1 3 3
31. Janusz Mrowiński po raz 2 1 3
32. Karol Zychowicz po raz 1 1 4
33. Janusz Ćwikliński po raz 1 1 4
34. Krzysztof Kamiński po raz 1 1 3
35. Iwona Sandecka po raz 3 1 4
36. Sylwester Wójcik po raz 1 1 3
37. Stanisław Kaczanowski po raz 1 1 3
38. Adam Sakowski po raz 1 1 3
39. Mariusz Olszewski po raz 1 0 4
40. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 1 4
41. Roman Bem po raz 1 0 4
42. Sławomir Jewdoszuk po raz 1 0 5
43. Piotr Sypuła po raz 1 0 4
44. Ryszard Borkowski po raz 1 0 4
45. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
3
Wojciech Wachol
1
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
1
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
1
Sławomir Jewdoszuk

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Sławomir Jewdoszuk

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
1
Sławomir Jewdoszuk

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Dariusz Radej

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
0
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
0
Sławomir Jewdoszuk

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
0
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
2
Krzysztof Kamiński

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Krzysztof Kamiński

mecz grupowy

3
Krzysztof Kamiński
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Michnowski Krzysztof
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Michnowski Krzysztof
2
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Michnowski Krzysztof
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Marek Kaminski
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Marek Kaminski

mecz grupowy

3
Marek Kaminski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
1
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
0
Mariusz Olszewski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Mariusz Olszewski

mecz grupowy

3
Stanisław Kaczanowski
2
Mariusz Olszewski

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
2
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
1
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Krzysztof Molenda
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
2
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
2
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Adam Sakowski
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
2
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Nałęcz
1
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Mariusz Nałęcz
1
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
2
Marek Winkier

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
2
Marek Winkier

mecz grupowy

3
Mariusz Nałęcz
0
Marek Winkier

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Grzegorz Sieczak
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Grzegorz Sieczak
1
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Piotr Sypuła

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Piotr Sypuła

mecz grupowy

3
Grzegorz Sieczak
1
Piotr Sypuła

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
1
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
1
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
2
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Luterek
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
0
Zdzisław Luterek

mecz grupowy

3
Zdzisław Luterek
1
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
1
Anh Tuan Truong

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Anh Tuan Truong

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Małgorzata Rudnik

pierwsza runda

3
Mariusz Łysiak
0
Janusz Waszelewski

pierwsza runda

3
Marek Gałązka
2
Zdzisław Luterek

pierwsza runda

3
Brylak Włodzimierz
1
Stanisław Sadowski

pierwsza runda

3
Krzysztof Molenda
3
Leszek Pęda

pierwsza runda

3
Zbigniew Perzyna
3
Marek Grzybowski

pierwsza runda

3
Wojciech Wachol
2
Mieczysław Jarońko

16-tka

3
Mariusz Nałęcz
2
Grzegorz Sieczak

16-tka

3
Mariusz Łysiak
1
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Krzysztof Kostoń
2
Marek Gałązka

16-tka

3
Michnowski Krzysztof
2
Marek Kaminski

16-tka

3
Brylak Włodzimierz
0
Krzysztof Molenda

16-tka

3
Zbigniew Perzyna
1
Leszek Pęda

16-tka

3
Sławomir Skowyrski
0
Marek Grzybowski

16-tka

3
Wojciech Wachol
0
Mariusz Nałęcz

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
0
Krzysztof Kostoń

ćwierćfinał

3
Michnowski Krzysztof
2
Brylak Włodzimierz

ćwierćfinał

3
Sławomir Skowyrski
0
Zbigniew Perzyna

ćwierćfinał

3
Wojciech Wachol
1
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Michnowski Krzysztof
1
Sławomir Skowyrski

półfinał

3
Marek Grzybowski
0
Leszek Pęda

przegrani o 8

3
Marek Kaminski
0
Krzysztof Molenda

przegrani o 8

3
Marek Gałązka
2
Mirosław Kubisiak

przegrani o 8

3
Mieczysław Jarońko
0
Grzegorz Sieczak

przegrani o 8

3
Krzysztof Kostoń
0
Marek Grzybowski

przegrani o 8

3
Mariusz Nałęcz
0
Marek Kaminski

przegrani o 8

3
Marek Gałązka
0
Zbigniew Perzyna

przegrani o 8

3
Brylak Włodzimierz
0
Mieczysław Jarońko

przegrani o 8

3
Mariusz Nałęcz
1
Krzysztof Kostoń

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
2
Marek Gałązka

przegrani o 4

3
Sławomir Skowyrski
0
Mariusz Nałęcz

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
0
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
0
Sławomir Skowyrski

mecz o 3 miejsce

3
Iwona Sandecka
0
Joanna Ozimkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Stefan Cichacki
0
Roman Bem

druga runda pocieszenia

3
Janusz Ćwikliński
0
Ryszard Borkowski

druga runda pocieszenia

3
Karol Zychowicz
1
Piotr Sypuła

druga runda pocieszenia

3
Anh Tuan Truong
1
Sławomir Staśkiewicz

druga runda pocieszenia

31
Wojciech Cieślicki
1
Sławomir Jewdoszuk

druga runda pocieszenia

3
Marek Winkier
1
Mariusz Olszewski

druga runda pocieszenia

3
Jacek Frątczak
0
Iwona Sandecka

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Sitkiewicz
1
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia gra o 16

3
Stefan Cichacki
0
Stanisław Kaczanowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Zdzisław Orzechowski
1
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia gra o 16

3
Władysław Gohling
1
Karol Zychowicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Anh Tuan Truong
0
Sylwester Wójcik

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Cieślicki
0
Adam Sakowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Winkier
0
Krzysztof Kamiński

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Sitkiewicz
1
Jacek Frątczak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zdzisław Orzechowski
0
Stefan Cichacki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Władysław Gohling
2
Anh Tuan Truong

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Winkier
0
Wojciech Cieślicki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adam Sitkiewicz
2
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia półfinał

3
Władysław Gohling
1
Marek Winkier

runda pocieszenia półfinał

3
Adam Sitkiewicz
1
Władysław Gohling

runda pocieszenia finał

3
Janusz Waszelewski
0
Zdzisław Luterek

mecz turniejowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Janusz Waszelewski

mecz turniejowy

3
Dariusz Radej
0
Grzegorz Undra

mecz turniejowy

3
Dariusz Radej
1
Małgorzata Rudnik

mecz turniejowy

Wyniki kategoria oldboy starszy 41

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Marek Laskowski po raz 13 6 0
2. Krzysztof Kostoń po raz 7 4 2
3. Zdzisław Orzechowski po raz 4 5 2
4. Dariusz Radej po raz 1 4 3
5. Anh Tuan Truong po raz 1 3 3
6. Małgorzata Rudnik po raz 1 4 2
7. Mirosław Kubisiak po raz 3 3 3
8. Krzysztof Pawlak po raz 5 3 3
9. Stefan Cichacki po raz 1 3 3
10. Stanisław Sadowski po raz 2 4 2
11. Janusz Waszelewski po raz 2 1 4
12. Sławomir Jewdoszuk po raz 1 1 4
13. Tatiana Borkivets po raz 1 0 5
14. Mieczysław Jarońko po raz 1 0 5
3
Marek Laskowski
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
1
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Stefan Cichacki
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Sławomir Jewdoszuk

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
2
Sławomir Jewdoszuk

mecz grupowy

3
Stefan Cichacki
0
Sławomir Jewdoszuk

mecz grupowy

3
Sławomir Jewdoszuk
1
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
2
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Tatiana Borkivets

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Tatiana Borkivets

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Tatiana Borkivets

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Dariusz Radej

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
0
Tatiana Borkivets

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
2
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Anh Tuan Truong

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
2
Dariusz Radej

ćwierćfinał

3
Małgorzata Rudnik
2
Zdzisław Orzechowski

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
0
Anh Tuan Truong

półfinał

3
Krzysztof Kostoń
0
Małgorzata Rudnik

półfinał

3
Marek Laskowski
0
Krzysztof Kostoń

finał

3
Dariusz Radej
1
Małgorzata Rudnik

przegrani o 4

3
Zdzisław Orzechowski
0
Anh Tuan Truong

przegrani o 4

3
Zdzisław Orzechowski
2
Dariusz Radej

mecz o 3 miejsce

3
Stefan Cichacki
1
Tatiana Borkivets

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
0
Janusz Waszelewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Pawlak
2
Sławomir Jewdoszuk

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Stanisław Sadowski
0
Mieczysław Jarońko

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
1
Stefan Cichacki

runda pocieszenia półfinał

3
Krzysztof Pawlak
0
Stanisław Sadowski

runda pocieszenia półfinał

3
Mirosław Kubisiak
0
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 114

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 6 8 0
2. Krzysztof Łebkowski po raz 1 6 1
3. Reinhold Utri po raz 1 8 1
4. Krzysztof Stępień po raz 1 6 4
5. Mateusz Świderski po raz 3 5 2
6. Maciej Sieradzki po raz 1 6 2
7. Piotr Karpienia po raz 1 4 3
8. Mariusz Sałuda po raz 2 6 2
9. Krzysztof Ziółek po raz 2 4 3
10. Adam Sakowski po raz 1 4 3
11. Borowy Kamil po raz 1 3 4
12. Łukasz Sakowicz po raz 1 5 2
13. Andrzej Górczak po raz 1 3 3
14. Sławomir Rutkowski po raz 1 3 2
15. Kacper Olczak po raz 1 3 3
16. Marek Laskowski po raz 1 2 3
17. Krzysztof Lesiewicz po raz 2 3 2
18. Daniel Gontarski po raz 2 2 3
19. Szymon Sakowicz po raz 3 5 2
20. Krystian Spilaszek po raz 1 5 3
21. Andrzej Piesio po raz 2 3 3
22. Dawid Kociszewski po raz 2 3 3
23. Grzegorz Papis po raz 1 1 4
24. Mateusz Śledziewski po raz 1 1 4
25. Robert Dawidko po raz 1 3 3
26. Filip Budu po raz 1 2 3
27. Kacper Komorek po raz 1 1 5
28. Adrian Borowski po raz 1 1 4
29. Grzegorz Kozielski po raz 1 1 3
30. Jarosław Menich po raz 1 0 4
31. Marek Słomkowski po raz 1 1 3
32. Królak Jan po raz 1 1 3
33. Franiewski Mateusz po raz 1 1 4
34. Andrzej Murawski po raz 1 1 5
35. Lasocki Jerzy po raz 1 0 4
36. Artur Łuczyk po raz 1 1 4
37. Jan Klepko po raz 1 2 3
38. Czesław Witkowski po raz 1 0 4
3
Krzysztof Ziółek
0
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Mariusz Sałuda
1
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Mariusz Sałuda
2
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
0
Artur Łuczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
0
Artur Łuczyk

mecz grupowy

3
Mariusz Sałuda
0
Artur Łuczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
0
Andrzej Murawski

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
0
Andrzej Murawski

mecz grupowy

3
Artur Łuczyk
1
Andrzej Murawski

mecz grupowy

3
Mariusz Sałuda
0
Andrzej Murawski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Stępień

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
1
Krzysztof Stępień

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
1
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
2
Kacper Komorek

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Kacper Komorek

mecz grupowy

3
Krystian Spilaszek
0
Kacper Komorek

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Jan Klepko

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Jan Klepko

mecz grupowy

3
Jan Klepko
0
Kacper Komorek

mecz grupowy

3
Jan Klepko
1
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Filip Budu

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
1
Filip Budu

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
1
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Filip Budu
1
Franiewski Mateusz

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Franiewski Mateusz

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
1
Franiewski Mateusz

mecz grupowy

3
Krzysztof Lesiewicz
1
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
1
Krzysztof Lesiewicz

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Lesiewicz
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
1
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
1
Borowy Kamil

mecz grupowy

3
Borowy Kamil
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Czesław Witkowski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Czesław Witkowski

mecz grupowy

3
Borowy Kamil
0
Czesław Witkowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Dawid Kociszewski
0
Lasocki Jerzy

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Lasocki Jerzy

mecz grupowy

3
Adam Sakowski
0
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Adam Sakowski
2
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Adam Sakowski
1
Lasocki Jerzy

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
2
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
0
Królak Jan

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Królak Jan

mecz grupowy

3
Królak Jan
0
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
2
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Grzegorz Kozielski
2
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Grzegorz Kozielski

mecz grupowy

3
Kacper Olczak
2
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
2
Kacper Olczak

mecz grupowy

3
Kacper Olczak
0
Grzegorz Kozielski

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
0
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
1
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
1
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Andrzej Piesio
1
Mateusz Śledziewski

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
0
Mateusz Śledziewski

mecz grupowy

3
Reinhold Utri
0
Mateusz Śledziewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Daniel Gontarski

pierwsza runda

3
Borowy Kamil
3
Kacper Olczak

pierwsza runda

3
Adam Sakowski
3
Łukasz Sakowicz

pierwsza runda

3
Andrzej Górczak
1
Krzysztof Lesiewicz

pierwsza runda

3
Krzysztof Stępień
2
Mariusz Sałuda

16-tka

3
Reinhold Utri
1
Sławomir Rutkowski

16-tka

3
Krzysztof Łebkowski
0
Marek Laskowski

16-tka

3
Piotr Karpienia
1
Maciej Sieradzki

16-tka

3
Mateusz Świderski
0
Borowy Kamil

16-tka

3
Adam Sakowski
0
Kacper Olczak

16-tka

3
Łukasz Sakowicz
1
Andrzej Górczak

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Ziółek

16-tka

3
Krzysztof Stępień
1
Reinhold Utri

ćwierćfinał

3
Krzysztof Łebkowski
1
Piotr Karpienia

ćwierćfinał

3
Mateusz Świderski
1
Adam Sakowski

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Łukasz Sakowicz

ćwierćfinał

3
Krzysztof Łebkowski
1
Krzysztof Stępień

półfinał

3
Paweł Michalski
1
Mateusz Świderski

półfinał

3
Paweł Michalski
1
Krzysztof Łebkowski

finał

3
Krzysztof Ziółek
2
Andrzej Górczak

przegrani o 8

3
Borowy Kamil
0
Kacper Olczak

przegrani o 8

3
Maciej Sieradzki
1
Marek Laskowski

przegrani o 8

3
Mariusz Sałuda
0
Sławomir Rutkowski

przegrani o 8

3
Piotr Karpienia
1
Krzysztof Ziółek

przegrani o 8

3
Reinhold Utri
2
Borowy Kamil

przegrani o 8

3
Maciej Sieradzki
2
Łukasz Sakowicz

przegrani o 8

3
Mariusz Sałuda
2
Adam Sakowski

przegrani o 8

3
Reinhold Utri
0
Piotr Karpienia

przegrani o 4

3
Maciej Sieradzki
0
Mariusz Sałuda

przegrani o 4

3
Reinhold Utri
0
Mateusz Świderski

przegrani o 4

3
Krzysztof Stępień
0
Maciej Sieradzki

przegrani o 4

3
Reinhold Utri
0
Krzysztof Stępień

mecz o 3 miejsce

3
Franiewski Mateusz
0
Jan Klepko

druga runda pocieszenia

3
Kacper Komorek
0
Lasocki Jerzy

druga runda pocieszenia

3
Andrzej Murawski
0
Czesław Witkowski

druga runda pocieszenia

3
Adrian Borowski
1
Artur Łuczyk

druga runda pocieszenia

3
Robert Dawidko
1
Franiewski Mateusz

runda pocieszenia gra o 16

3
Andrzej Piesio
0
Grzegorz Kozielski

runda pocieszenia gra o 16

3
Grzegorz Papis
1
Marek Słomkowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Szymon Sakowicz
1
Kacper Komorek

runda pocieszenia gra o 16

3
Filip Budu
0
Andrzej Murawski

runda pocieszenia gra o 16

3
Dawid Kociszewski
2
Jarosław Menich

runda pocieszenia gra o 16

3
Mateusz Śledziewski
2
Królak Jan

runda pocieszenia gra o 16

3
Krystian Spilaszek
0
Adrian Borowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Andrzej Piesio
0
Robert Dawidko

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Szymon Sakowicz
2
Grzegorz Papis

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Dawid Kociszewski
0
Filip Budu

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krystian Spilaszek
0
Mateusz Śledziewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Szymon Sakowicz
1
Andrzej Piesio

runda pocieszenia półfinał

3
Krystian Spilaszek
1
Dawid Kociszewski

runda pocieszenia półfinał

3
Szymon Sakowicz
1
Krystian Spilaszek

runda pocieszenia finał

3
Krzysztof Lesiewicz
0
Daniel Gontarski

mecz turniejowy

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020