luty 29 sob 2020

Turniej 26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

97

zawodników brało
udział

13

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

5

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 137

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Mariusz Łysiak po raz 2 8 0
2. Dariusz Radej po raz 1 6 2
3. Brylak Włodzimierz po raz 2 9 1
4. Wojciech Wachol po raz 7 7 3
5. Marek Grzybowski po raz 2 5 2
6. Krzysztof Kostoń po raz 2 6 2
7. Waldemar Śliwiński po raz 2 5 3
8. Mirosław Kubisiak po raz 4 5 3
9. Janusz Waszelewski po raz 1 4 2
10. Jerzy Sikorski po raz 2 4 2
11. Zdzisław Orzechowski po raz 1 5 3
12. Piotr Knapczyński po raz 1 5 3
13. Jacek Malinowski po raz 1 4 2
14. Sylwester Wójcik po raz 1 4 3
15. Adam Cegielski po raz 1 3 2
16. Marek Zawadzki po raz 2 4 2
17. Stanisław Sadowski po raz 3 3 3
18. Jacek Frątczak po raz 2 2 3
19. Janusz Mrowiński po raz 3 3 2
20. Mieczysław Jarońko po raz 3 2 3
21. Stanisław Rosiński po raz 1 2 3
22. Adam Sitkiewicz po raz 1 2 3
23. Leszek Pęda po raz 1 5 2
24. Zbigniew Antczak po raz 3 5 4
25. Janusz Wysocki po raz 1 5 2
26. Wojciech Cieślicki po raz 3 3 3
27. Grzegorz Undra po raz 2 2 3
28. Andrzej Paszkowski po raz 2 2 3
29. Tomasz Wronowski po raz 2 3 3
30. Bogdan Jurkowski po raz 1 3 3
31. Maciej Pigoń po raz 1 1 4
32. Aleksandrs Volkors po raz 1 1 3
33. Janusz Ćwikliński po raz 2 1 4
34. Stanisław Kaczanowski po raz 2 2 3
35. Małgorzata Rudnik po raz 1 1 4
36. Sławomir Ozimek po raz 1 1 4
37. Ryszard Borkowski po raz 1 1 3
38. Jarosław Grabarczyk po raz 1 1 4
39. Stanisław Janiszewski po raz 1 1 3
40. Władysław Gohling po raz 1 0 5
41. Jaromir Domurad po raz 1 1 4
42. Stefan Cichacki po raz 1 0 4
43. Adam Kulesza po raz 1 0 5
44. Iwona Sandecka po raz 1 0 4
45. Karol Zychowicz po raz 1 0 4
46. Roman Bem po raz 1 0 4
3
Wojciech Wachol
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Janusz Wysocki
1
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Janusz Wysocki
1
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Janusz Wysocki

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
0
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Janusz Wysocki
1
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
1
Adam Kulesza

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Jaromir Domurad

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
2
Jaromir Domurad

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
1
Jaromir Domurad

mecz grupowy

3
Jaromir Domurad
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Andrzej Paszkowski
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
2
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Dariusz Radej

mecz grupowy

3
Dariusz Radej
1
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
1
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
1
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
0
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
0
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
1
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Jacek Frątczak

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
0
Jarosław Grabarczyk

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Aleksandrs Volkors

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Aleksandrs Volkors

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Aleksandrs Volkors
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
1
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
0
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
1
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Stanisław Rosiński
1
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
2
Stanisław Rosiński

mecz grupowy

3
Stanisław Rosiński
1
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
1
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
2
Roman Bem

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
1
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
0
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Ryszard Borkowski
2
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
1
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Adam Cegielski
1
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Adam Cegielski
1
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Adam Cegielski
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
1
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
1
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
2
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Stanisław Kaczanowski
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
1
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Stanisław Janiszewski
1
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Stanisław Rosiński

pierwsza runda

3
Stanisław Sadowski
0
Piotr Knapczyński

pierwsza runda

3
Dariusz Radej
1
Adam Sitkiewicz

pierwsza runda

3
Waldemar Śliwiński
0
Mieczysław Jarońko

pierwsza runda

3
Wojciech Wachol
2
Brylak Włodzimierz

pierwsza runda

3
Sylwester Wójcik
0
Jacek Frątczak

pierwsza runda

3
Mirosław Kubisiak
0
Zdzisław Orzechowski

16-tka

3
Marek Grzybowski
1
Adam Cegielski

16-tka

3
Krzysztof Kostoń
1
Stanisław Sadowski

16-tka

3
Dariusz Radej
2
Jacek Malinowski

16-tka

3
Waldemar Śliwiński
0
Marek Zawadzki

16-tka

3
Wojciech Wachol
0
Janusz Mrowiński

16-tka

3
Janusz Waszelewski
1
Jerzy Sikorski

16-tka

3
Mariusz Łysiak
0
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Marek Grzybowski
0
Mirosław Kubisiak

ćwierćfinał

3
Dariusz Radej
1
Krzysztof Kostoń

ćwierćfinał

3
Wojciech Wachol
1
Waldemar Śliwiński

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
0
Janusz Waszelewski

ćwierćfinał

3
Dariusz Radej
0
Marek Grzybowski

półfinał

3
Mariusz Łysiak
0
Wojciech Wachol

półfinał

3
Mariusz Łysiak
0
Dariusz Radej

finał

3
Sylwester Wójcik
1
Stanisław Rosiński

przegrani o 16

3
Piotr Knapczyński
0
Janusz Mrowiński

przegrani o 16

3
Marek Zawadzki
1
Adam Sitkiewicz

przegrani o 16

3
Jacek Malinowski
1
Mieczysław Jarońko

przegrani o 16

3
Brylak Włodzimierz
1
Stanisław Sadowski

przegrani o 16

3
Zdzisław Orzechowski
2
Jacek Frątczak

przegrani o 16

3
Jerzy Sikorski
0
Sylwester Wójcik

przegrani o 8

3
Piotr Knapczyński
2
Marek Zawadzki

przegrani o 8

3
Brylak Włodzimierz
2
Jacek Malinowski

przegrani o 8

3
Zdzisław Orzechowski
1
Adam Cegielski

przegrani o 8

3
Krzysztof Kostoń
2
Jerzy Sikorski

przegrani o 8

3
Mirosław Kubisiak
1
Piotr Knapczyński

przegrani o 8

3
Brylak Włodzimierz
0
Janusz Waszelewski

przegrani o 8

3
Waldemar Śliwiński
0
Zdzisław Orzechowski

przegrani o 8

3
Krzysztof Kostoń
0
Mirosław Kubisiak

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
1
Waldemar Śliwiński

przegrani o 4

3
Wojciech Wachol
0
Krzysztof Kostoń

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
0
Marek Grzybowski

przegrani o 4

3
Brylak Włodzimierz
1
Wojciech Wachol

mecz o 3 miejsce

3
Janusz Ćwikliński
0
Stefan Cichacki

druga runda pocieszenia

3
Tomasz Wronowski
2
Władysław Gohling

druga runda pocieszenia

3
Maciej Pigoń
0
Jaromir Domurad

druga runda pocieszenia

3
Małgorzata Rudnik
1
Iwona Sandecka

druga runda pocieszenia

3
Sławomir Ozimek
0
Karol Zychowicz

druga runda pocieszenia

3
Zbigniew Antczak
0
Stanisław Janiszewski

druga runda pocieszenia

3
Stanisław Kaczanowski
0
Adam Kulesza

druga runda pocieszenia

3
Jarosław Grabarczyk
2
Roman Bem

druga runda pocieszenia

3
Janusz Wysocki
0
Janusz Ćwikliński

runda pocieszenia gra o 16

3
Tomasz Wronowski
0
Ryszard Borkowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Leszek Pęda
1
Maciej Pigoń

runda pocieszenia gra o 16

3
Grzegorz Undra
2
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia gra o 16

3
Andrzej Paszkowski
0
Sławomir Ozimek

runda pocieszenia gra o 16

3
Zbigniew Antczak
0
Aleksandrs Volkors

runda pocieszenia gra o 16

3
Wojciech Cieślicki
2
Stanisław Kaczanowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Bogdan Jurkowski
0
Jarosław Grabarczyk

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Wysocki
1
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Leszek Pęda
0
Grzegorz Undra

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zbigniew Antczak
1
Andrzej Paszkowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Wojciech Cieślicki
2
Bogdan Jurkowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Leszek Pęda
2
Janusz Wysocki

runda pocieszenia półfinał

3
Zbigniew Antczak
0
Wojciech Cieślicki

runda pocieszenia półfinał

3
Leszek Pęda
2
Zbigniew Antczak

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria oldboy starszy 41

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 3 6 0
2. Adam Kępa po raz 2 5 1
3. Marek Laskowski po raz 5 6 2
4. Krzysztof Kostoń po raz 3 5 3
5. Adam Cegielski po raz 2 1 4
6. Małgorzata Rudnik po raz 2 3 2
7. Zdzisław Orzechowski po raz 3 5 2
8. Bogdan Jurkowski po raz 1 3 4
9. Krzysztof Pawlak po raz 6 2 3
10. Sławomir Ozimek po raz 1 3 3
11. Stanisław Sadowski po raz 1 0 5
12. Mirosław Kubisiak po raz 1 1 3
13. Mieczysław Jarońko po raz 1 1 4
14. Maciej Pigoń po raz 1 0 5
3
Marek Laskowski
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
2
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
2
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Bogdan Jurkowski

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
2
Maciej Pigoń

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Adam Kępa
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Adam Kępa
2
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Adam Kępa
1
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Adam Kępa
0
Sławomir Ozimek

mecz grupowy

3
Sławomir Ozimek
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
1
Adam Cegielski

mecz grupowy

3
Adam Cegielski
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
1
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
1
Adam Cegielski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Adam Cegielski

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
1
Małgorzata Rudnik

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Kostoń

półfinał

3
Adam Kępa
0
Marek Laskowski

półfinał

3
Paweł Michalski
1
Adam Kępa

finał

3
Marek Laskowski
0
Adam Cegielski

przegrani o 4

3
Krzysztof Kostoń
0
Małgorzata Rudnik

przegrani o 4

3
Marek Laskowski
1
Krzysztof Kostoń

mecz o 3 miejsce

3
Zdzisław Orzechowski
0
Stanisław Sadowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Pawlak
0
Mieczysław Jarońko

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Bogdan Jurkowski
1
Mirosław Kubisiak

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Sławomir Ozimek
0
Maciej Pigoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zdzisław Orzechowski
0
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia półfinał

3
Bogdan Jurkowski
2
Sławomir Ozimek

runda pocieszenia półfinał

3
Zdzisław Orzechowski
0
Bogdan Jurkowski

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 108

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 8 8 0
2. Wojciech Węgrowicz po raz 1 6 1
3. Mateusz Sakowicz po raz 2 7 1
4. Małgorzata Sawecka po raz 1 5 3
5. Adam Kępa po raz 1 6 2
6. Adam Polech po raz 1 8 3
7. Krzysztof Łebkowski po raz 1 5 2
8. Robert Dawidko po raz 2 4 3
9. Paweł Kusiak po raz 2 3 3
10. Dariusz Kociszewski po raz 1 3 3
11. Sławomir Rutkowski po raz 2 3 3
12. Łukasz Sakowicz po raz 2 4 2
13. Dariusz Filak po raz 1 3 2
14. Krzysztof Stępień po raz 1 3 2
15. Marek Słomkowski po raz 2 4 3
16. Marcin Ostrowski po raz 2 2 3
17. Krzysztof Wroniewski po raz 1 2 3
18. Piotr Karpienia po raz 2 2 3
19. Szymon Sakowicz po raz 4 5 3
20. Błażej Podolski po raz 1 4 3
21. Julia Kęsicka po raz 1 3 3
22. Michał Sawecki po raz 2 3 3
23. Jarosław Menich po raz 3 2 3
24. Adam Sakowski po raz 2 2 3
25. Krzysztof Baradziej po raz 1 2 3
26. Dawid Kociszewski po raz 1 2 3
27. Waldemar Śliwiński po raz 1 2 3
28. Karol Wiśniewski po raz 2 2 4
29. Kacper Modelewski po raz 1 0 4
30. Łukasz Gregorczyk po raz 1 1 4
31. Artur Zamkowski po raz 2 1 3
32. Adrian Borowski po raz 1 0 4
33. Michał Michalski po raz 1 1 3
34. Kręźlewicz Tadeusz po raz 1 0 4
35. Marcin Kuczkowski po raz 1 0 4
36. Lasocki Jerzy po raz 1 0 4
37. Maciej Browarski po raz 1 0 5
3
Paweł Michalski
0
Adam Polech

mecz grupowy

3
Adam Polech
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Adam Polech
0
Maciej Browarski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Maciej Browarski

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Maciej Browarski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Adam Polech
1
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Maciej Browarski

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Adam Kępa
1
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Adam Kępa
2
Krzysztof Wroniewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
2
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Adam Kępa
0
Błażej Podolski

mecz grupowy

3
Błażej Podolski
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Wroniewski
2
Błażej Podolski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Michał Sawecki

mecz grupowy

3
Wojciech Węgrowicz
1
Michał Sawecki

mecz grupowy

3
Wojciech Węgrowicz
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Michał Sawecki
1
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Wojciech Węgrowicz
0
Marcin Kuczkowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Krzysztof Baradziej
1
Lasocki Jerzy

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Lasocki Jerzy

mecz grupowy

3
Dariusz Filak
0
Krzysztof Baradziej

mecz grupowy

3
Dariusz Filak
2
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Dariusz Filak
0
Lasocki Jerzy

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
0
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
2
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Mateusz Sakowicz
0
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Julia Kęsicka
2
Łukasz Gregorczyk

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
2
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Dariusz Kociszewski
1
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Dariusz Kociszewski

mecz grupowy

3
Dawid Kociszewski
0
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Michał Michalski
1
Sławomir Rutkowski

mecz grupowy

3
Dariusz Kociszewski
1
Michał Michalski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Stępień
0
Kacper Modelewski

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
0
Kacper Modelewski

mecz grupowy

3
Adam Sakowski
0
Kacper Modelewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
2
Marcin Ostrowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Kręźlewicz Tadeusz

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Kręźlewicz Tadeusz

mecz grupowy

3
Artur Zamkowski
1
Kręźlewicz Tadeusz

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
0
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
0
Małgorzata Sawecka

mecz grupowy

3
Małgorzata Sawecka
1
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Małgorzata Sawecka
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Krzysztof Wroniewski

pierwsza runda

3
Adam Polech
1
Piotr Karpienia

pierwsza runda

3
Paweł Michalski
0
Marek Słomkowski

16-tka

3
Łukasz Sakowicz
1
Krzysztof Łebkowski

16-tka

3
Mateusz Sakowicz
1
Paweł Kusiak

16-tka

3
Dariusz Kociszewski
0
Dariusz Filak

16-tka

3
Wojciech Węgrowicz
0
Robert Dawidko

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
0
Marcin Ostrowski

16-tka

3
Małgorzata Sawecka
0
Krzysztof Stępień

16-tka

3
Adam Kępa
2
Adam Polech

16-tka

3
Paweł Michalski
1
Łukasz Sakowicz

ćwierćfinał

3
Mateusz Sakowicz
0
Dariusz Kociszewski

ćwierćfinał

3
Wojciech Węgrowicz
2
Sławomir Rutkowski

ćwierćfinał

3
Małgorzata Sawecka
2
Adam Kępa

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
2
Mateusz Sakowicz

półfinał

3
Wojciech Węgrowicz
1
Małgorzata Sawecka

półfinał

3
Paweł Michalski
0
Wojciech Węgrowicz

finał

3
Adam Polech
1
Krzysztof Wroniewski

przegrani o 16

3
Marek Słomkowski
1
Piotr Karpienia

przegrani o 16

3
Adam Polech
0
Krzysztof Stępień

przegrani o 8

3
Robert Dawidko
0
Marcin Ostrowski

przegrani o 8

3
Paweł Kusiak
0
Dariusz Filak

przegrani o 8

3
Krzysztof Łebkowski
0
Marek Słomkowski

przegrani o 8

3
Adam Polech
1
Dariusz Kociszewski

przegrani o 8

3
Robert Dawidko
1
Łukasz Sakowicz

przegrani o 8

3
Adam Kępa
0
Paweł Kusiak

przegrani o 8

3
Krzysztof Łebkowski
0
Sławomir Rutkowski

przegrani o 8

3
Adam Polech
1
Robert Dawidko

przegrani o 4

3
Adam Kępa
2
Krzysztof Łebkowski

przegrani o 4

3
Małgorzata Sawecka
0
Adam Polech

przegrani o 4

3
Mateusz Sakowicz
2
Adam Kępa

przegrani o 4

3
Mateusz Sakowicz
2
Małgorzata Sawecka

mecz o 3 miejsce

3
Szymon Sakowicz
1
Marcin Kuczkowski

druga runda pocieszenia

3
Łukasz Gregorczyk
0
Maciej Browarski

druga runda pocieszenia

3
Karol Wiśniewski
0
Lasocki Jerzy

druga runda pocieszenia

3
Szymon Sakowicz
0
Waldemar Śliwiński

runda pocieszenia gra o 16

3
Jarosław Menich
1
Artur Zamkowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Julia Kęsicka
1
Kacper Modelewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Baradziej
2
Michał Michalski

runda pocieszenia gra o 16

3
Michał Sawecki
0
Łukasz Gregorczyk

runda pocieszenia gra o 16

3
Dawid Kociszewski
2
Kręźlewicz Tadeusz

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Sakowski
1
Adrian Borowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Błażej Podolski
0
Karol Wiśniewski

runda pocieszenia gra o 16

3
Szymon Sakowicz
1
Jarosław Menich

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Julia Kęsicka
0
Krzysztof Baradziej

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Michał Sawecki
0
Dawid Kociszewski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Błażej Podolski
0
Adam Sakowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Szymon Sakowicz
1
Julia Kęsicka

runda pocieszenia półfinał

3
Błażej Podolski
0
Michał Sawecki

runda pocieszenia półfinał

3
Szymon Sakowicz
2
Błażej Podolski

runda pocieszenia finał

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020