styczeń 04 sob 2020

Turniej 18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

132

zawodników brało
udział

14

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

23

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 113 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 2 5 2
2. Brylak Włodzimierz po raz 3 6 1
3. Zenon Klimek po raz 1 6 1
4. Mariusz Łysiak po raz 5 4 5
5. Waldemar Śliwiński po raz 2 3 3
6. Marek Zawadzki po raz 3 5 2
7. Sylwester Wójcik po raz 3 4 3
8. Waldemar Bartolik po raz 1 2 2
9. Jacek Malinowski po raz 1 3 3
10. Leszek Pęda po raz 1 4 2
11. Mirosław Kubisiak po raz 4 3 2
12. Wojciech Wachol po raz 2 3 2
13. Zbigniew Antczak po raz 1 1 4
14. Zbigniew Perzyna po raz 1 2 3
15. Sławomir Skowyrski po raz 1 1 3
16. Marek Michalski po raz 1 1 4
17. Mariusz Nałęcz po raz 1 4 1
18. Małgorzata Rudnik po raz 2 2 4
19. Maciej Pigoń po raz 1 3 2
20. Stanisław Janiszewski po raz 1 1 4
21. Stanisław Sadowski po raz 1 2 2
22. Wojciech Cieślicki po raz 2 0 4
23. Janusz Waszelewski po raz 2 0 4
24. Andrzej Paszkowski po raz 2 1 4
25. Jerzy Sikorski po raz 1 2 2
26. Grzegorz Undra po raz 1 0 4
27. Krzysztof Kostoń po raz 1 6 1
28. Leszek Sotek po raz 2 6 1
29. Tomasz Wronowski po raz 1 4 2
30. Grzegorz Sieczak po raz 1 3 1
31. Bogdan Jurkowski po raz 1 2 1
32. Janusz Mrowiński po raz 2 4 1
33. Zdzisław Orzechowski po raz 2 3 2
34. Marek Gałązka po raz 1 1 3
35. Karol Zychowicz po raz 3 2 2
36. Jarosław Grabarczyk po raz 1 0 1
37. Adam Sitkiewicz po raz 1 2 2
38. Marek Grzybowski po raz 1 0 3
39. Piotr Bajek po raz 1 1 1
40. Sławomir Ozimek po raz 1 1 1
41. Marek Winkier po raz 1 0 1
42. Stanisław Kaczanowski po raz 1 2 2
43. Roman Bem po raz 1 1 2
44. Andrzej Budek po raz 1 0 1
45. Piotr Berus po raz 1 0 1
46. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 1 2
47. Władysław Gohling po raz 1 1 2
48. Kazimierz Drabot po raz 1 1 2
49. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 2 1
50. Sławomir Rutkowski po raz 1 0 1
51. Janusz Ćwikliński po raz 1 2 1
52. Ireneusz Kamiński po raz 1 0 1
53. Mariusz Cur po raz 1 0 1
3
Janusz Ćwikliński
0
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
0
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Janusz Ćwikliński
0
Sławomir Skowyrski

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
1
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Roman Bem
0
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Karol Zychowicz
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
2
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
1
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Stanisław Kaczanowski

mecz grupowy

3
Stanisław Kaczanowski
1
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
1
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Joanna Ozimkiewicz
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
1
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Paweł Michalski

mecz grupowy

3
Brylak Włodzimierz
0
Paweł Michalski

mecz grupowy

3
Zdzisław Orzechowski
0
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Jacek Malinowski

mecz grupowy

3
Jacek Malinowski
2
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
1
Marek Michalski

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Marek Michalski

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
2
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
1
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
1
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
0
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Stanisław Janiszewski

pierwsza runda

3
Sylwester Wójcik
1
Grzegorz Undra

pierwsza runda

3
Paweł Michalski
1
Andrzej Paszkowski

pierwsza runda

3
Zbigniew Antczak
1
Wojciech Cieślicki

pierwsza runda

3
Zenon Klimek
0
Małgorzata Rudnik

pierwsza runda

3
Brylak Włodzimierz
0
Janusz Waszelewski

pierwsza runda

3
Zbigniew Perzyna
0
Maciej Pigoń

pierwsza runda

3
Mariusz Łysiak
1
Jerzy Sikorski

pierwsza runda

3
Marek Michalski
1
Mariusz Nałęcz

pierwsza runda

3
Jacek Malinowski
2
Stanisław Sadowski

pierwsza runda

3
Leszek Pęda
1
Sławomir Skowyrski

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Waldemar Bartolik
2
Zbigniew Antczak

16-tka

3
Waldemar Śliwiński
2
Zenon Klimek

16-tka

3
Brylak Włodzimierz
0
Marek Zawadzki

16-tka

3
Mirosław Kubisiak
0
Zbigniew Perzyna

16-tka

3
Mariusz Łysiak
1
Marek Michalski

16-tka

3
Jacek Malinowski
1
Wojciech Wachol

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Leszek Pęda

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
2
Waldemar Bartolik

ćwierćfinał

3
Brylak Włodzimierz
1
Mirosław Kubisiak

ćwierćfinał

3
Mariusz Łysiak
1
Jacek Malinowski

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Waldemar Śliwiński

półfinał

3
Brylak Włodzimierz
2
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Paweł Michalski
2
Brylak Włodzimierz

finał

3
Wojciech Wachol
0
Marek Michalski

przegrani o 8

3
Marek Zawadzki
2
Zbigniew Perzyna

przegrani o 8

3
Zenon Klimek
0
Zbigniew Antczak

przegrani o 8

3
Sylwester Wójcik
0
Sławomir Skowyrski

przegrani o 8

3
Waldemar Bartolik
0
Wojciech Wachol

przegrani o 8

3
Marek Zawadzki
2
Leszek Pęda

przegrani o 8

3
Zenon Klimek
2
Jacek Malinowski

przegrani o 8

3
Sylwester Wójcik
0
Mirosław Kubisiak

przegrani o 8

3
Marek Zawadzki
2
Waldemar Bartolik

przegrani o 4

3
Zenon Klimek
0
Sylwester Wójcik

przegrani o 4

3
Mariusz Łysiak
2
Marek Zawadzki

przegrani o 4

3
Zenon Klimek
0
Waldemar Śliwiński

przegrani o 4

3
Zenon Klimek
0
Mariusz Łysiak

mecz o 3 miejsce

3
Sławomir Ozimek
0
Mariusz Cur

druga runda pocieszenia

3
Karol Zychowicz
0
Sławomir Rutkowski

druga runda pocieszenia

3
Krzysztof Kostoń
0
Roman Bem

druga runda pocieszenia

3
Stanisław Kaczanowski
2
Ireneusz Kamiński

druga runda pocieszenia

3
Tomasz Wronowski
0
Joanna Ozimkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Leszek Sotek
1
Andrzej Budek

druga runda pocieszenia

3
Janusz Mrowiński
2
Władysław Gohling

druga runda pocieszenia

3
Piotr Bajek
2
Janusz Ćwikliński

druga runda pocieszenia

3
Grzegorz Sieczak
1
Piotr Berus

druga runda pocieszenia

3
Adam Sitkiewicz
0
Sławomir Staśkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Zdzisław Orzechowski
1
Kazimierz Drabot

druga runda pocieszenia

3
Bogdan Jurkowski
2
Sławomir Ozimek

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Kostoń
0
Karol Zychowicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Gałązka
0
Stanisław Kaczanowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Tomasz Wronowski
0
Marek Grzybowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Leszek Sotek
0
Jarosław Grabarczyk

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Mrowiński
0
Piotr Bajek

runda pocieszenia gra o 16

3
Grzegorz Sieczak
1
Adam Sitkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Zdzisław Orzechowski
1
Marek Winkier

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Kostoń
1
Bogdan Jurkowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Tomasz Wronowski
0
Marek Gałązka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Leszek Sotek
2
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Grzegorz Sieczak
2
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Krzysztof Kostoń
0
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia półfinał

3
Leszek Sotek
2
Grzegorz Sieczak

runda pocieszenia półfinał

3
Krzysztof Kostoń
2
Leszek Sotek

runda pocieszenia finał

3
Andrzej Paszkowski
1
Grzegorz Undra

o 17 miejsce

3
Mariusz Nałęcz
2
Jerzy Sikorski

o 17 miejsce

3
Stanisław Janiszewski
1
Andrzej Paszkowski

o 17 miejsce

3
Małgorzata Rudnik
1
Wojciech Cieślicki

o 17 miejsce

3
Maciej Pigoń
0
Janusz Waszelewski

o 17 miejsce

3
Mariusz Nałęcz
0
Stanisław Sadowski

o 17 miejsce

3
Małgorzata Rudnik
0
Stanisław Janiszewski

o 17 miejsce

3
Mariusz Nałęcz
0
Maciej Pigoń

o 17 miejsce

3
Mariusz Nałęcz
1
Małgorzata Rudnik

o 17 miejsce

Wyniki kategoria oldboy starszy 27 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 2 1 1
2. Marek Przybyłowicz po raz 1 2 0
3. Marek Laskowski po raz 4 4 3
4. Bogdan Jurkowski po raz 1 2 2
5. Sławomir Ozimek po raz 1 0 2
6. Leszek Sotek po raz 1 1 2
7. Mirosław Kubisiak po raz 1 3 3
8. Zdzisław Orzechowski po raz 1 2 3
9. Krzysztof Pawlak po raz 3 3 2
10. Stanisław Janiszewski po raz 1 1 1
11. Maciej Pigoń po raz 4 2 1
12. Krzysztof Kostoń po raz 1 1 3
13. Kazimierz Drabot po raz 1 2 1
14. Tomasz Wronowski po raz 2 2 1
15. Stanisław Sadowski po raz 1 1 2
3
Marek Laskowski
1
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
0
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Marek Przybyłowicz
0
Marek Laskowski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
1
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Maciej Pigoń
0
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Paweł Michalski

mecz grupowy

3
Krzysztof Pawlak
2
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
0
Krzysztof Pawlak

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Bogdan Jurkowski
2
Sławomir Ozimek

ćwierćfinał

3
Marek Laskowski
0
Leszek Sotek

ćwierćfinał

3
Marek Przybyłowicz
0
Bogdan Jurkowski

półfinał

3
Paweł Michalski
0
Marek Laskowski

półfinał

3
Marek Laskowski
2
Sławomir Ozimek

przegrani o 4

3
Bogdan Jurkowski
0
Leszek Sotek

przegrani o 4

3
Marek Laskowski
0
Bogdan Jurkowski

mecz o 3 miejsce

9
Krzysztof Pawlak
3
Stanisław Sadowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Krzysztof Pawlak
0
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
0
Maciej Pigoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Stanisław Janiszewski
0
Kazimierz Drabot

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zdzisław Orzechowski
2
Krzysztof Kostoń

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Mirosław Kubisiak
0
Krzysztof Pawlak

runda pocieszenia półfinał

3
Zdzisław Orzechowski
0
Stanisław Janiszewski

runda pocieszenia półfinał

3
Mirosław Kubisiak
0
Zdzisław Orzechowski

runda pocieszenia finał

Wyniki kategoria open 136 meczy

Miejsce W P
1. Zbigniew Goździk po raz 1 6 1
2. Dariusz Zaręba po raz 3 5 2
3. Andrzej Wrzosek po raz 2 6 2
4. Krzysztof Ziółek po raz 2 5 2
5. Bartłomiej Truszewski po raz 2 5 2
6. Mateusz Świderski po raz 1 5 3
7. Maciej Janik po raz 1 3 4
8. Andrzej Górczak po raz 1 4 3
9. Marek Osiński po raz 2 2 4
10. Krzysztof Łebkowski po raz 1 2 4
11. Kuba Gołaszewski po raz 1 2 3
12. Paweł Michalski po raz 1 4 2
13. Antoni Buchalski po raz 1 3 2
14. Marek Słomkowski po raz 1 1 4
15. Borys Massalski po raz 1 1 1
16. Mateusz Cymerman po raz 1 3 2
17. Piotr Szablewski po raz 1 5 2
18. Krzysztof Sołtysiak po raz 1 3 2
19. Grzegorz Papis po raz 2 2 4
20. Przemysław Wawrzyniak po raz 1 2 4
21. Piotr Karpienia po raz 1 2 3
22. Krzysztof Wroniewski po raz 1 1 2
23. Szymon Sakowicz po raz 1 2 3
24. Jakub Szczypek po raz 1 2 3
25. Mateusz Kozanowski po raz 1 1 3
26. Artur Styczyński po raz 1 0 2
27. Łukasz Sakowicz po raz 2 0 4
28. Paweł Burchard po raz 1 1 3
29. Michał Sawecki po raz 1 0 4
30. Fabian Sprzączak po raz 1 0 4
31. Artur Zamkowski po raz 1 0 4
32. Tomasz Ropelewski po raz 1 2 2
33. Paweł Kusiak po raz 1 6 1
34. Królak Jan po raz 1 4 3
35. Kamil Rebman po raz 1 4 2
36. Tomasz Fabisiak po raz 1 3 1
37. Daniel Gontarski po raz 1 4 1
38. Piotr Gradek po raz 1 4 1
39. Mateusz Sakowicz po raz 1 2 3
40. Aleksy Maciaszczyk po raz 1 2 3
41. Maciej Sieradzki po raz 1 3 1
42. Marek Laskowski po raz 1 3 1
43. Filip Budu po raz 1 1 3
44. Konieczny Jakub po raz 1 1 1
45. Jacek Szczepaniak po raz 1 1 1
46. Michał Żywiec po raz 1 1 1
47. Ivan Buriak po raz 1 2 2
48. Jarosław Menich po raz 1 3 1
49. Krzysztof Gromadka po raz 1 0 1
50. Wojciech Furtak po raz 1 1 2
51. Daniil Zhoutyi po raz 1 2 1
52. Paweł Jankowski po raz 1 0 1
53. Piotr Czerny po raz 1 0 1
54. Katarzyna Kozanowska po raz 1 2 1
55. Zhng Chung po raz 1 0 1
56. Jarosław Niewiadomski po raz 1 0 1
57. Adam Sroka po raz 1 2 1
58. Karol Wiśniewski po raz 1 1 2
59. Dawid Kociszewski po raz 1 2 1
60. Miłosz Zaręba po raz 1 0 3
61. Krzysztof Kierznowski po raz 1 0 1
62. Sławomir Rutkowski po raz 1 2 1
63. Piotr Pajączkowski po raz 1 0 1
64. Dariusz Czerny po raz 1 0 1
3
Krzysztof Ziółek
0
Paweł Burchard

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
0
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Paweł Burchard
2
Miłosz Zaręba

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Piotr Szablewski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Aleksy Maciaszczyk

mecz grupowy

3
Piotr Szablewski
0
Aleksy Maciaszczyk

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
0
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Daniel Gontarski
1
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Katarzyna Kozanowska
0
Mateusz Sakowicz

mecz grupowy

3
Zbigniew Goździk
0
Mateusz Sakowicz

mecz grupowy

3
Katarzyna Kozanowska
0
Zbigniew Goździk

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
1
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Daniil Zhoutyi
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Daniil Zhoutyi
0
Karol Wiśniewski

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Marek Osiński

mecz grupowy

3
Maciej Sieradzki
0
Marek Osiński

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Krzysztof Łebkowski

mecz grupowy

3
Marek Laskowski
0
Kamil Rebman

mecz grupowy

3
Kamil Rebman
0
Krzysztof Łebkowski

mecz grupowy

3
Adam Sroka
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Adam Sroka
1
Artur Zamkowski

mecz grupowy

3
Bartłomiej Truszewski
0
Jakub Szczypek

mecz grupowy

3
Bartłomiej Truszewski
1
Królak Jan

mecz grupowy

3
Jakub Szczypek
2
Królak Jan

mecz grupowy

3
Mateusz Cymerman
1
Michał Sawecki

mecz grupowy

3
Mateusz Cymerman
0
Wojciech Furtak

mecz grupowy

3
Wojciech Furtak
2
Michał Sawecki

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
2
Filip Budu

mecz grupowy

3
Tomasz Ropelewski
0
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Tomasz Ropelewski
1
Filip Budu

mecz grupowy

3
Dawid Kociszewski
0
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
1
Maciej Janik

mecz grupowy

3
Dawid Kociszewski
0
Maciej Janik

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
2
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Fabian Sprzączak

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
0
Fabian Sprzączak

mecz grupowy

3
Antoni Buchalski
0
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Antoni Buchalski
2
Ivan Buriak

mecz grupowy

3
Ivan Buriak
0
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Andrzej Wrzosek

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Kuba Gołaszewski

mecz grupowy

3
Andrzej Wrzosek
0
Kuba Gołaszewski

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
1
Mateusz Kozanowski

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
0
Przemysław Wawrzyniak

mecz grupowy

3
Mateusz Kozanowski
0
Przemysław Wawrzyniak

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
2
Piotr Szablewski

pierwsza runda

3
Kuba Gołaszewski
2
Mateusz Kozanowski

pierwsza runda

3
Bartłomiej Truszewski
0
Michał Sawecki

pierwsza runda

3
Borys Massalski
1
Piotr Karpienia

pierwsza runda

3
Marek Słomkowski
0
Szymon Sakowicz

pierwsza runda

3
Maciej Janik
0
Tomasz Ropelewski

pierwsza runda

3
Andrzej Górczak
1
Łukasz Sakowicz

pierwsza runda

3
Zbigniew Goździk
1
Grzegorz Papis

pierwsza runda

3
Mateusz Świderski
2
Krzysztof Wroniewski

pierwsza runda

3
Antoni Buchalski
1
Fabian Sprzączak

pierwsza runda

3
Dariusz Zaręba
0
Artur Styczyński

pierwsza runda

3
Marek Osiński
0
Krzysztof Sołtysiak

pierwsza runda

3
Krzysztof Łebkowski
0
Artur Zamkowski

pierwsza runda

3
Mateusz Cymerman
1
Jakub Szczypek

pierwsza runda

3
Andrzej Wrzosek
1
Przemysław Wawrzyniak

pierwsza runda

3
Paweł Michalski
0
Paweł Burchard

pierwsza runda

3
Maciej Janik
1
Marek Słomkowski

16-tka

3
Zbigniew Goździk
0
Andrzej Górczak

16-tka

3
Mateusz Świderski
0
Antoni Buchalski

16-tka

3
Dariusz Zaręba
2
Marek Osiński

16-tka

3
Krzysztof Łebkowski
0
Mateusz Cymerman

16-tka

3
Andrzej Wrzosek
0
Paweł Michalski

16-tka

3
Krzysztof Ziółek
1
Bartłomiej Truszewski

ćwierćfinał

3
Zbigniew Goździk
0
Maciej Janik

ćwierćfinał

3
Dariusz Zaręba
0
Mateusz Świderski

ćwierćfinał

3
Andrzej Wrzosek
2
Krzysztof Łebkowski

ćwierćfinał

3
Zbigniew Goździk
2
Krzysztof Ziółek

półfinał

3
Dariusz Zaręba
2
Andrzej Wrzosek

półfinał

3
Zbigniew Goździk
1
Dariusz Zaręba

finał

3
Paweł Michalski
0
Mateusz Cymerman

przegrani o 8

3
Marek Osiński
0
Antoni Buchalski

przegrani o 8

3
Andrzej Górczak
2
Marek Słomkowski

przegrani o 8

3
Kuba Gołaszewski
0
Borys Massalski

przegrani o 8

3
Maciej Janik
0
Paweł Michalski

przegrani o 8

3
Bartłomiej Truszewski
0
Marek Osiński

przegrani o 8

3
Andrzej Górczak
0
Krzysztof Łebkowski

przegrani o 8

3
Mateusz Świderski
0
Kuba Gołaszewski

przegrani o 8

3
Bartłomiej Truszewski
0
Maciej Janik

przegrani o 4

3
Mateusz Świderski
2
Andrzej Górczak

przegrani o 4

3
Andrzej Wrzosek
2
Bartłomiej Truszewski

przegrani o 4

3
Krzysztof Ziółek
2
Mateusz Świderski

przegrani o 4

3
Andrzej Wrzosek
0
Krzysztof Ziółek

mecz o 3 miejsce

3
Aleksy Maciaszczyk
0
Jarosław Niewiadomski

druga runda pocieszenia

3
Jarosław Menich
2
Dariusz Czerny

druga runda pocieszenia

3
Konieczny Jakub
0
Krzysztof Kierznowski

druga runda pocieszenia

3
Kamil Rebman
0
Paweł Jankowski

druga runda pocieszenia

3
Maciej Sieradzki
0
Karol Wiśniewski

druga runda pocieszenia

3
Paweł Kusiak
0
Krzysztof Gromadka

druga runda pocieszenia

3
Michał Żywiec
0
Piotr Pajączkowski

druga runda pocieszenia

3
Daniel Gontarski
2
Katarzyna Kozanowska

druga runda pocieszenia

3
Mateusz Sakowicz
1
Zhng Chung

druga runda pocieszenia

3
Ivan Buriak
0
Sławomir Rutkowski

druga runda pocieszenia

3
Filip Budu
0
Dawid Kociszewski

druga runda pocieszenia

3
Tomasz Fabisiak
2
Daniil Zhoutyi

druga runda pocieszenia

3
Marek Laskowski
0
Adam Sroka

druga runda pocieszenia

3
Królak Jan
1
Wojciech Furtak

druga runda pocieszenia

3
Piotr Gradek
0
Piotr Czerny

druga runda pocieszenia

3
Jacek Szczepaniak
0
Miłosz Zaręba

druga runda pocieszenia

3
Aleksy Maciaszczyk
2
Jarosław Menich

runda pocieszenia gra o 16

3
Kamil Rebman
1
Konieczny Jakub

runda pocieszenia gra o 16

3
Paweł Kusiak
2
Maciej Sieradzki

runda pocieszenia gra o 16

3
Daniel Gontarski
2
Michał Żywiec

runda pocieszenia gra o 16

3
Mateusz Sakowicz
0
Ivan Buriak

runda pocieszenia gra o 16

3
Tomasz Fabisiak
2
Filip Budu

runda pocieszenia gra o 16

3
Królak Jan
0
Marek Laskowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Gradek
0
Jacek Szczepaniak

runda pocieszenia gra o 16

3
Kamil Rebman
0
Aleksy Maciaszczyk

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Paweł Kusiak
1
Daniel Gontarski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Tomasz Fabisiak
2
Mateusz Sakowicz

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Królak Jan
2
Piotr Gradek

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Paweł Kusiak
1
Kamil Rebman

runda pocieszenia półfinał

3
Królak Jan
0
Tomasz Fabisiak

runda pocieszenia półfinał

3
Paweł Kusiak
0
Królak Jan

runda pocieszenia finał

3
Piotr Szablewski
0
Mateusz Kozanowski

o 17 miejsce

3
Piotr Karpienia
1
Michał Sawecki

o 17 miejsce

3
Szymon Sakowicz
1
Tomasz Ropelewski

o 17 miejsce

3
Grzegorz Papis
1
Łukasz Sakowicz

o 17 miejsce

3
Krzysztof Wroniewski
2
Fabian Sprzączak

o 17 miejsce

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Artur Styczyński

o 17 miejsce

3
Jakub Szczypek
0
Artur Zamkowski

o 17 miejsce

3
Przemysław Wawrzyniak
0
Paweł Burchard

o 17 miejsce

3
Piotr Szablewski
0
Piotr Karpienia

o 17 miejsce

3
Grzegorz Papis
2
Szymon Sakowicz

o 17 miejsce

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Krzysztof Wroniewski

o 17 miejsce

3
Przemysław Wawrzyniak
0
Jakub Szczypek

o 17 miejsce

3
Piotr Szablewski
1
Grzegorz Papis

o 17 miejsce

3
Krzysztof Sołtysiak
1
Przemysław Wawrzyniak

o 17 miejsce

3
Piotr Szablewski
0
Krzysztof Sołtysiak

o 17 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020