luty 08 sob 2020

Turniej 23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

82

zawodników brało
udział

7

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

10

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 114

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Kazimierz Dębowski po raz 1 7 0
2. Wojciech Wachol po raz 1 6 2
3. Krzysztof Kostoń po raz 2 8 2
4. Marek Gałązka po raz 1 5 4
5. Marek Grzybowski po raz 1 5 2
6. Marek Osiński po raz 1 6 2
7. Jerzy Sikorski po raz 1 4 3
8. Mariusz Łysiak po raz 2 6 3
9. Piotr Knapczyński po raz 2 5 2
10. Mieczysław Jarońko po raz 1 4 3
11. Janusz Waszelewski po raz 1 5 2
12. Robert Niewiadomski po raz 1 4 3
13. Stanisław Sadowski po raz 2 3 2
14. Grzegorz Papis po raz 1 4 2
15. Grzegorz Sieczak po raz 1 2 3
16. Krzysztof Łebkowski po raz 1 3 2
17. Marek Zawadzki po raz 1 3 2
18. Mirosław Kubisiak po raz 1 2 3
19. Zbigniew Antczak po raz 1 5 2
20. Adam Sitkiewicz po raz 2 4 3
21. Marek Rutkowski po raz 1 4 4
22. Janusz Mrowiński po raz 1 3 3
23. Tomasz Wronowski po raz 3 1 4
24. Grzegorz Undra po raz 3 3 3
25. Iwona Sandecka po raz 1 1 4
26. Piotr Sypuła po raz 1 2 5
27. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 1 4
28. Kazimierz Drabot po raz 2 1 3
29. Jan Fuglewicz po raz 1 2 3
30. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 4
31. Wojciech Cieślicki po raz 3 1 3
32. Małgorzata Rudnik po raz 1 2 4
33. Ryszard Borkowski po raz 1 1 3
34. Roman Bem po raz 1 1 3
35. Marek Oleszkiewicz po raz 1 0 4
36. Karol Zychowicz po raz 2 0 4
37. Sławomir Kubat po raz 1 0 5
38. Stefan Cichacki po raz 1 0 4
3
Wojciech Wachol
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
2
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
0
Marek Rutkowski

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Marek Rutkowski

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
1
Marek Rutkowski

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Sławomir Kubat

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
0
Sławomir Kubat

mecz grupowy

3
Marek Rutkowski
0
Sławomir Kubat

mecz grupowy

3
Piotr Knapczyński
0
Sławomir Kubat

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Jan Fuglewicz
2
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Jan Fuglewicz

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Jan Fuglewicz

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Piotr Sypuła

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
2
Piotr Sypuła

mecz grupowy

3
Jan Fuglewicz
0
Piotr Sypuła

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
0
Piotr Sypuła

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
0
Marek Zawadzki

mecz grupowy

3
Zbigniew Antczak
1
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Krzysztof Łebkowski
1
Stefan Cichacki

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Mirosław Kubisiak

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
1
Roman Bem

mecz grupowy

3
Marek Grzybowski
0
Marek Oleszkiewicz

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Marek Oleszkiewicz

mecz grupowy

3
Roman Bem
1
Marek Oleszkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
2
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
2
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Marek Osiński
0
Janusz Mrowiński

mecz grupowy

3
Marek Osiński
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Marek Osiński
1
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Grzegorz Sieczak
2
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Grzegorz Sieczak

mecz grupowy

3
Grzegorz Sieczak
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
1
Jerzy Sikorski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
1
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
1
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
1
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Ryszard Borkowski
0
Joanna Ozimkiewicz

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Robert Niewiadomski
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Robert Niewiadomski
2
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Kazimierz Dębowski
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Kazimierz Dębowski
0
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Kazimierz Dębowski
2
Robert Niewiadomski

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
1
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
2
Marek Zawadzki

pierwsza runda

3
Marek Gałązka
3
Robert Niewiadomski

pierwsza runda

3
Krzysztof Kostoń
3
Janusz Waszelewski

pierwsza runda

3
Mieczysław Jarońko
1
Mirosław Kubisiak

pierwsza runda

3
Mariusz Łysiak
2
Piotr Knapczyński

16-tka

3
Kazimierz Dębowski
0
Stanisław Sadowski

16-tka

3
Marek Osiński
0
Jerzy Sikorski

16-tka

3
Marek Grzybowski
1
Grzegorz Sieczak

16-tka

3
Marek Gałązka
2
Krzysztof Łebkowski

16-tka

3
Krzysztof Kostoń
2
Robert Niewiadomski

16-tka

3
Janusz Waszelewski
2
Mieczysław Jarońko

16-tka

3
Wojciech Wachol
0
Grzegorz Papis

16-tka

3
Kazimierz Dębowski
2
Mariusz Łysiak

ćwierćfinał

3
Marek Grzybowski
1
Marek Osiński

ćwierćfinał

3
Marek Gałązka
2
Krzysztof Kostoń

ćwierćfinał

3
Wojciech Wachol
0
Janusz Waszelewski

ćwierćfinał

3
Kazimierz Dębowski
0
Marek Grzybowski

półfinał

3
Wojciech Wachol
1
Marek Gałązka

półfinał

3
Kazimierz Dębowski
0
Wojciech Wachol

finał

3
Mieczysław Jarońko
0
Grzegorz Papis

przegrani o 8

3
Robert Niewiadomski
1
Krzysztof Łebkowski

przegrani o 8

3
Jerzy Sikorski
1
Grzegorz Sieczak

przegrani o 8

3
Piotr Knapczyński
0
Stanisław Sadowski

przegrani o 8

3
Marek Osiński
1
Mieczysław Jarońko

przegrani o 8

3
Mariusz Łysiak
0
Robert Niewiadomski

przegrani o 8

3
Jerzy Sikorski
0
Janusz Waszelewski

przegrani o 8

3
Krzysztof Kostoń
0
Piotr Knapczyński

przegrani o 8

3
Marek Osiński
1
Mariusz Łysiak

przegrani o 4

3
Krzysztof Kostoń
0
Jerzy Sikorski

przegrani o 4

3
Marek Gałązka
2
Marek Osiński

przegrani o 4

3
Krzysztof Kostoń
0
Marek Grzybowski

przegrani o 4

3
Krzysztof Kostoń
2
Marek Gałązka

mecz o 3 miejsce

3
Małgorzata Rudnik
0
Stefan Cichacki

druga runda pocieszenia

3
Piotr Sypuła
0
Karol Zychowicz

druga runda pocieszenia

3
Sławomir Staśkiewicz
0
Sławomir Kubat

druga runda pocieszenia

3
Marek Rutkowski
0
Marek Oleszkiewicz

druga runda pocieszenia

3
Grzegorz Undra
2
Małgorzata Rudnik

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Sitkiewicz
1
Kazimierz Drabot

runda pocieszenia gra o 16

3
Janusz Mrowiński
0
Joanna Ozimkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Sypuła
1
Roman Bem

runda pocieszenia gra o 16

3
Zbigniew Antczak
0
Sławomir Staśkiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Tomasz Wronowski
0
Wojciech Cieślicki

runda pocieszenia gra o 16

3
Iwona Sandecka
0
Ryszard Borkowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Marek Rutkowski
1
Jan Fuglewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Sitkiewicz
2
Grzegorz Undra

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Janusz Mrowiński
0
Piotr Sypuła

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Zbigniew Antczak
0
Tomasz Wronowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Marek Rutkowski
0
Iwona Sandecka

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Adam Sitkiewicz
0
Janusz Mrowiński

runda pocieszenia półfinał

3
Zbigniew Antczak
0
Marek Rutkowski

runda pocieszenia półfinał

3
Zbigniew Antczak
2
Adam Sitkiewicz

runda pocieszenia finał

3
Marek Zawadzki
0
Mirosław Kubisiak

mecz turniejowy

Wyniki kategoria oldboy starszy 23

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce W P
1. Marek Laskowski po raz 12 5 0
2. Krzysztof Kostoń po raz 6 5 1
3. Stanisław Sadowski po raz 2 3 2
4. Andrzej Górczak po raz 1 2 2
5. Krzysztof Pawlak po raz 5 4 2
6. Kazimierz Drabot po raz 2 2 4
7. Mirosław Kubisiak po raz 2 1 4
8. Tomasz Wronowski po raz 1 1 3
9. Sławomir Kubat po raz 1 0 5

Wyniki kategoria open 100

Miejsce W P
1. Mariusz Wołowiecki po raz 1 7 0
2. Mateusz Świderski po raz 3 6 2
3. Marek Łącki po raz 1 9 1
4. Paweł Michalski po raz 2 6 2
5. Maciej Jar po raz 1 4 3
6. Dawid Nowosielski po raz 1 5 3
7. Sławomir Skowyrski po raz 1 5 3
8. Jarosław Menich po raz 1 4 3
9. Krzysztof Ziółek po raz 1 4 2
10. Marek Słomkowski po raz 2 4 2
11. Szymon Sakowicz po raz 2 4 2
12. Anh Tuan Truong po raz 1 4 3
13. Marcin Ostrowski po raz 1 2 2
14. Leszek Sotek po raz 1 2 3
15. Grzegorz Kozielski po raz 1 1 4
16. Julia Kęsicka po raz 1 2 4
17. Marcin Gałka po raz 3 3 2
18. Waldemar Milczarek po raz 1 2 3
19. Andrzej Górczak po raz 1 6 1
20. Paweł Kusiak po raz 2 3 3
21. Łukasz Sakowicz po raz 2 3 3
22. Dawid Kociszewski po raz 1 2 4
23. Krzysztof Hałubek po raz 2 2 3
24. Adam Sakowski po raz 1 2 4
25. Piotr Karpienia po raz 2 1 4
26. Kamil Zabłocki po raz 1 1 4
27. Ksawery Głowacki po raz 1 0 3
28. Andrzej Wierzejski po raz 1 1 3
29. Kazimierz Drabot po raz 2 1 3
30. Adrian Borowski po raz 1 1 4
31. Robert Dawidko po raz 1 1 3
32. Krzysztof Lesiewicz po raz 2 1 3
33. Łukasz Turlej po raz 1 1 3
34. Daniel Gontarski po raz 1 0 4
35. Filip Budu po raz 1 0 4
3
Krzysztof Ziółek
1
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Krzysztof Hałubek
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
2
Krzysztof Hałubek

mecz grupowy

3
Dawid Nowosielski
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
1
Dawid Nowosielski

mecz grupowy

3
Dawid Nowosielski
0
Krzysztof Hałubek

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Marcin Gałka

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Marcin Gałka
0
Adrian Borowski

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Filip Budu

mecz grupowy

3
Kazimierz Drabot
2
Filip Budu

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Mariusz Wołowiecki
0
Filip Budu

mecz grupowy

3
Mariusz Wołowiecki
2
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Mariusz Wołowiecki
1
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Krzysztof Lesiewicz

mecz grupowy

3
Waldemar Milczarek
0
Krzysztof Lesiewicz

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Waldemar Milczarek

mecz grupowy

3
Krzysztof Lesiewicz
1
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
1
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Waldemar Milczarek
0
Adam Sakowski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Julia Kęsicka
2
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
2
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Andrzej Wierzejski
0
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Andrzej Wierzejski

mecz grupowy

3
Julia Kęsicka
0
Andrzej Wierzejski

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Maciej Jar
0
Łukasz Turlej

mecz grupowy

3
Łukasz Turlej
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
2
Maciej Jar

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Sławomir Skowyrski
2
Łukasz Turlej

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
1
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Grzegorz Kozielski
0
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
1
Grzegorz Kozielski

mecz grupowy

3
Marek Łącki
0
Łukasz Sakowicz

mecz grupowy

3
Marek Łącki
0
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Marek Łącki
0
Grzegorz Kozielski

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
2
Jarosław Menich

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
1
Anh Tuan Truong

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
1
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
2
Kamil Zabłocki

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
0
Kamil Zabłocki

mecz grupowy

3
Anh Tuan Truong
0
Kamil Zabłocki

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Leszek Sotek

mecz grupowy

3
Leszek Sotek
0
Ksawery Głowacki

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Ksawery Głowacki

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
0
Marcin Gałka

pierwsza runda

3
Julia Kęsicka
3
Anh Tuan Truong

pierwsza runda

3
Sławomir Skowyrski
3
Marek Łącki

pierwsza runda

3
Leszek Sotek
1
Waldemar Milczarek

pierwsza runda

3
Mateusz Świderski
1
Krzysztof Ziółek

16-tka

3
Jarosław Menich
0
Marcin Ostrowski

16-tka

3
Marek Słomkowski
1
Grzegorz Kozielski

16-tka

3
Maciej Jar
1
Szymon Sakowicz

16-tka

3
Mariusz Wołowiecki
0
Julia Kęsicka

16-tka

3
Sławomir Skowyrski
0
Anh Tuan Truong

16-tka

3
Marek Łącki
0
Leszek Sotek

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Dawid Nowosielski

16-tka

3
Mateusz Świderski
2
Jarosław Menich

ćwierćfinał

3
Maciej Jar
0
Marek Słomkowski

ćwierćfinał

3
Mariusz Wołowiecki
1
Sławomir Skowyrski

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
2
Marek Łącki

ćwierćfinał

3
Mateusz Świderski
1
Maciej Jar

półfinał

3
Mariusz Wołowiecki
2
Paweł Michalski

półfinał

3
Mariusz Wołowiecki
1
Mateusz Świderski

finał

3
Dawid Nowosielski
0
Leszek Sotek

przegrani o 8

3
Anh Tuan Truong
0
Julia Kęsicka

przegrani o 8

3
Szymon Sakowicz
0
Grzegorz Kozielski

przegrani o 8

3
Krzysztof Ziółek
0
Marcin Ostrowski

przegrani o 8

3
Dawid Nowosielski
2
Marek Słomkowski

przegrani o 8

3
Jarosław Menich
1
Anh Tuan Truong

przegrani o 8

3
Marek Łącki
0
Szymon Sakowicz

przegrani o 8

3
Sławomir Skowyrski
2
Krzysztof Ziółek

przegrani o 8

3
Dawid Nowosielski
0
Jarosław Menich

przegrani o 4

3
Marek Łącki
0
Sławomir Skowyrski

przegrani o 4

3
Paweł Michalski
0
Dawid Nowosielski

przegrani o 4

3
Marek Łącki
0
Maciej Jar

przegrani o 4

3
Marek Łącki
2
Paweł Michalski

mecz o 3 miejsce

3
Adrian Borowski
1
Filip Budu

druga runda pocieszenia

3
Adam Sakowski
1
Daniel Gontarski

druga runda pocieszenia

3
Krzysztof Hałubek
2
Adrian Borowski

runda pocieszenia gra o 16

3
Andrzej Górczak
0
Ksawery Głowacki

runda pocieszenia gra o 16

3
Łukasz Sakowicz
0
Andrzej Wierzejski

runda pocieszenia gra o 16

3
Piotr Karpienia
0
Krzysztof Lesiewicz

runda pocieszenia gra o 16

3
Dawid Kociszewski
2
Kazimierz Drabot

runda pocieszenia gra o 16

3
Kamil Zabłocki
0
Łukasz Turlej

runda pocieszenia gra o 16

3
Adam Sakowski
0
Robert Dawidko

runda pocieszenia gra o 16

3
Andrzej Górczak
1
Krzysztof Hałubek

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Łukasz Sakowicz
1
Piotr Karpienia

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Dawid Kociszewski
0
Kamil Zabłocki

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Paweł Kusiak
1
Adam Sakowski

runda pocieszenia ćwierćfinał

3
Andrzej Górczak
1
Łukasz Sakowicz

runda pocieszenia półfinał

3
Paweł Kusiak
1
Dawid Kociszewski

runda pocieszenia półfinał

3
Andrzej Górczak
0
Paweł Kusiak

runda pocieszenia finał

3
Marcin Gałka
1
Waldemar Milczarek

mecz turniejowy

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020