styczeń 25 sob 2020

Turniej 21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

83

zawodników brało
udział

11

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

9

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 47 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Marek Zawadzki po raz 1 5 2
2. Waldemar Śliwiński po raz 1 5 2
3. Jerzy Sikorski po raz 1 2 3
4. Wojciech Wachol po raz 6 5 2
5. Krzysztof Kostoń po raz 1 3 2
6. Grzegorz Papis po raz 1 2 2
7. Mirosław Kubisiak po raz 2 3 1
8. Mariusz Nałęcz po raz 1 0 1
9. Zbigniew Perzyna po raz 2 2 2
10. Stanisław Sadowski po raz 1 2 3
11. Jacek Frątczak po raz 1 0 1
12. Grzegorz Undra po raz 1 1 3
13. Leszek Pęda po raz 2 1 3
14. Andrzej Paszkowski po raz 2 0 4
15. Adam Sitkiewicz po raz 2 3 1
16. Marek Grzybowski po raz 3 0 3
17. Zdzisław Orzechowski po raz 2 0 2
18. Mieczysław Jarońko po raz 3 1 1
19. Wojciech Cieślicki po raz 2 2 0
20. Władysław Gohling po raz 2 0 2
21. Janusz Ćwikliński po raz 1 0 2
22. Małgorzata Rudnik po raz 2 3 0
23. Maciej Pigoń po raz 1 0 0
24. Tomasz Wronowski po raz 2 1 1
25. Grzegorz Klonowski po raz 1 0 0
26. Roman Bem po raz 1 0 0
27. Stanisław Janiszewski po raz 1 0 1
28. Stanisław Kaczanowski po raz 1 0 0
29. Janusz Mrowiński po raz 1 2 0
30. Ireneusz Wróblewski po raz 1 1 1
31. Sławomir Staśkiewicz po raz 2 0 0
32. Janusz Waszelewski po raz 2 2 0
33. Joanna Ozimkiewicz po raz 2 1 1
34. Jan Fuglewicz po raz 1 0 0
35. Iwona Sandecka po raz 2 0 1
3
Janusz Mrowiński
2
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Iwona Sandecka

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Marek Zawadzki

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
0
Zdzisław Orzechowski

mecz grupowy

3
Joanna Ozimkiewicz
0
Marek Zawadzki

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
1
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
0
Grzegorz Undra

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Stanisław Janiszewski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
2
Leszek Pęda

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
0
Władysław Gohling

mecz grupowy

3
Tomasz Wronowski
0
Krzysztof Kostoń

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
2
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Grzegorz Papis
2
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
2
Jerzy Sikorski

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
1
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
1
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
1
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
2
Janusz Ćwikliński

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
2
Stanisław Sadowski

mecz grupowy

3
Ireneusz Wróblewski
2
Mieczysław Jarońko

mecz grupowy

3
Stanisław Sadowski
0
Ireneusz Wróblewski

mecz grupowy

3
Leszek Pęda
3
Grzegorz Papis

pierwsza runda

3
Jerzy Sikorski
3
Adam Sitkiewicz

pierwsza runda

3
Stanisław Sadowski
3
Wojciech Wachol

pierwsza runda

3
Marek Zawadzki
2
Marek Grzybowski

16-tka

3
Zbigniew Perzyna
0
Jacek Frątczak

16-tka

3
Krzysztof Kostoń
0
Andrzej Paszkowski

16-tka

3
Grzegorz Undra
1
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Waldemar Śliwiński
1
Leszek Pęda

16-tka

3
Jerzy Sikorski
0
Grzegorz Papis

16-tka

3
Stanisław Sadowski
1
Adam Sitkiewicz

16-tka

3
Wojciech Wachol
2
Mariusz Nałęcz

16-tka

3
Marek Zawadzki
2
Zbigniew Perzyna

ćwierćfinał

3
Krzysztof Kostoń
1
Grzegorz Undra

ćwierćfinał

3
Waldemar Śliwiński
0
Jerzy Sikorski

ćwierćfinał

3
Wojciech Wachol
0
Stanisław Sadowski

ćwierćfinał

3
Marek Zawadzki
1
Krzysztof Kostoń

półfinał

3
Waldemar Śliwiński
2
Wojciech Wachol

półfinał

3
Marek Zawadzki
2
Waldemar Śliwiński

finał

3
Mirosław Kubisiak
0
Andrzej Paszkowski

przegrani o 8

3
Małgorzata Rudnik
0
Joanna Ozimkiewicz

druga runda pocieszenia

Wyniki kategoria oldboy starszy 16 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Wyniki kategoria open 46 meczy

Miejsce W P
1. Tomasz Walkiewicz po raz 1 4 2
2. Paweł Michalski po raz 3 4 3
3. Adam Polech po raz 1 3 2
4. Szymon Sakowicz po raz 1 2 2
5. Krzysztof Ziółek po raz 3 3 3
6. Marcin Ostrowski po raz 2 3 3
7. Mateusz Śledziewski po raz 1 1 1
8. Robert Dawidko po raz 1 2 2
9. Andrzej Górczak po raz 1 2 2
10. Andrzej Piesio po raz 2 2 3
11. Sławomir Rutkowski po raz 1 2 1
12. Łukasz Turlej po raz 1 1 1
13. Mateusz Świderski po raz 1 1 2
14. Paweł Ziółkowski po raz 1 0 4
15. Mariusz (Max) Maksymiuk po raz 1 0 2
16. Daniel Gontarski po raz 1 0 3
17. Radosław Wasilak po raz 1 0 0
18. Jarosław Menich po raz 1 2 0
19. Piotr Karpienia po raz 1 2 0
20. Jankowski Piotr po raz 1 0 1
21. Kacper Modelewski po raz 1 0 0
22. Marek Słomkowski po raz 1 0 2
23. Dawid Kociszewski po raz 3 0 2
24. Julia Kęsicka po raz 1 1 1
25. Aleksander Maksimow po raz 2 2 0
26. Jankowski Szymon po raz 1 0 0
27. Szymon Kniej po raz 1 0 0
28. Paweł Jankowski po raz 1 2 0
29. Tomasz Gryziak po raz 1 2 0
30. Lasocki Jerzy po raz 2 2 0
31. Piotr Gradek po raz 1 0 2
32. Krzysztof Lesiewicz po raz 1 1 1
33. Eric Bone po raz 1 0 0
34. Filip Budu po raz 1 2 1
3
Aleksander Maksimow
2
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
2
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Aleksander Maksimow
0
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
0
Jankowski Piotr

mecz grupowy

3
Filip Budu
0
Paweł Michalski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Filip Budu
2
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Paweł Jankowski
0
Paweł Michalski

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
2
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Lasocki Jerzy
0
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Lasocki Jerzy
0
Dawid Kociszewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Lesiewicz
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Adam Polech
0
Marek Słomkowski

mecz grupowy

3
Adam Polech
1
Krzysztof Lesiewicz

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Szymon Sakowicz

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Tomasz Walkiewicz

mecz grupowy

3
Jarosław Menich
0
Tomasz Walkiewicz

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Marcin Ostrowski

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
0
Paweł Ziółkowski

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Paweł Ziółkowski

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Sławomir Rutkowski
0
Julia Kęsicka

mecz grupowy

3
Julia Kęsicka
2
Andrzej Piesio

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
2
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Tomasz Gryziak
0
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Tomasz Gryziak
1
Piotr Gradek

mecz grupowy

3
Adam Polech
3
Szymon Sakowicz

pierwsza runda

3
Marcin Ostrowski
3
Andrzej Piesio

pierwsza runda

3
Mariusz (Max) Maksymiuk
3
Robert Dawidko

pierwsza runda

3
Krzysztof Ziółek
0
Daniel Gontarski

16-tka

3
Andrzej Górczak
1
Sławomir Rutkowski

16-tka

3
Tomasz Walkiewicz
2
Paweł Ziółkowski

16-tka

3
Łukasz Turlej
0
Mateusz Śledziewski

16-tka

3
Adam Polech
2
Mateusz Świderski

16-tka

3
Marcin Ostrowski
0
Szymon Sakowicz

16-tka

3
Andrzej Piesio
0
Mariusz (Max) Maksymiuk

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Robert Dawidko

16-tka

3
Krzysztof Ziółek
1
Andrzej Górczak

ćwierćfinał

3
Tomasz Walkiewicz
1
Łukasz Turlej

ćwierćfinał

3
Marcin Ostrowski
0
Adam Polech

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
1
Andrzej Piesio

ćwierćfinał

3
Tomasz Walkiewicz
2
Krzysztof Ziółek

półfinał

3
Paweł Michalski
0
Marcin Ostrowski

półfinał

3
Tomasz Walkiewicz
2
Paweł Michalski

finał

3
Mateusz Śledziewski
2
Paweł Ziółkowski

przegrani o 8

3
Paweł Jankowski
2
Filip Budu

druga runda pocieszenia

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020