styczeń 11 sob 2020

Turniej 19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony
Wyniki

93

zawodników brało
udział

9

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

5

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy 61 meczy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce W P
1. Piotr Szablewski po raz 4 4 2
2. Krzysztof Łebkowski po raz 1 4 3
3. Krzysztof Cudny po raz 1 2 1
4. Wojciech Wachol po raz 5 3 2
5. Mariusz Łysiak po raz 2 4 2
6. Brylak Włodzimierz po raz 1 1 3
7. Krzysztof Kostoń po raz 1 2 1
8. Waldemar Śliwiński po raz 2 2 2
9. Mieczysław Jarońko po raz 1 4 1
10. Ireneusz Wróblewski po raz 2 0 4
11. Artur Kaczmarski po raz 1 1 1
12. Mirosław Kubisiak po raz 1 2 1
13. Marek Zawadzki po raz 2 2 1
14. Małgorzata Rudnik po raz 1 2 3
15. Sylwester Wójcik po raz 1 1 3
16. Wojciech Ratyński po raz 1 1 1
17. Jerzy Sikorski po raz 3 2 1
18. Marek Gałązka po raz 1 1 2
19. Janusz Waszelewski po raz 1 1 3
20. Piotr Knapczyński po raz 1 0 4
21. Marek Grzybowski po raz 1 1 2
22. Tomasz Wronowski po raz 3 1 3
23. Waldemar Bartolik po raz 1 0 0
24. Andrzej Paszkowski po raz 3 0 2
25. Wojciech Cieślicki po raz 2 1 1
26. Władysław Gohling po raz 3 2 0
27. Zbigniew Antczak po raz 1 0 2
28. Zbigniew Perzyna po raz 3 2 1
29. Jacek Frątczak po raz 1 2 0
30. Stanisław Janiszewski po raz 1 0 0
31. Mariusz Cur po raz 1 0 0
32. Janusz Ćwikliński po raz 4 2 0
33. Roman Bem po raz 1 2 1
34. Grzegorz Undra po raz 1 2 0
35. Janusz Mrowiński po raz 1 2 0
36. Artur Zamkowski po raz 1 3 0
37. Adam Sitkiewicz po raz 2 1 1
38. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 0 2
39. Kazimierz Drabot po raz 1 0 0
40. Ryszard Borkowski po raz 1 0 2
41. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 0 0
42. Karol Zychowicz po raz 2 1 2
43. Stanisław Kaczanowski po raz 1 0 0
44. Jarosław Grabarczyk po raz 1 0 0
45. Aleksander Maksimow po raz 1 0 1
3
Grzegorz Undra
0
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Grzegorz Undra
0
Marek Grzybowski

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
1
Ryszard Borkowski

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Wojciech Wachol

mecz grupowy

3
Wojciech Wachol
0
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Władysław Gohling
0
Piotr Knapczyński

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
1
Małgorzata Rudnik

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
2
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Małgorzata Rudnik
1
Andrzej Paszkowski

mecz grupowy

3
Waldemar Śliwiński
0
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Janusz Ćwikliński
2
Waldemar Śliwiński

mecz grupowy

3
Janusz Ćwikliński
1
Zbigniew Antczak

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Piotr Szablewski

mecz grupowy

3
Mirosław Kubisiak
0
Karol Zychowicz

mecz grupowy

3
Karol Zychowicz
0
Piotr Szablewski

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
0
Marek Gałązka

mecz grupowy

3
Marek Gałązka
0
Ireneusz Wróblewski

mecz grupowy

3
Janusz Mrowiński
2
Ireneusz Wróblewski

mecz grupowy

3
Wojciech Cieślicki
0
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
1
Sylwester Wójcik

mecz grupowy

3
Jacek Frątczak
0
Wojciech Cieślicki

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
0
Brylak Włodzimierz

mecz grupowy

3
Jerzy Sikorski
0
Roman Bem

mecz grupowy

3
Roman Bem
0
Brylak Włodzimierz

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
1
Janusz Waszelewski

mecz grupowy

3
Krzysztof Kostoń
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Janusz Waszelewski
0
Sławomir Staśkiewicz

mecz grupowy

3
Adam Sitkiewicz
0
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Artur Zamkowski
1
Adam Sitkiewicz

mecz grupowy

3
Artur Zamkowski
1
Tomasz Wronowski

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Zbigniew Perzyna

mecz grupowy

3
Zbigniew Perzyna
0
Krzysztof Łebkowski

mecz grupowy

3
Mieczysław Jarońko
0
Krzysztof Łebkowski

mecz grupowy

3
Sylwester Wójcik
1
Marek Gałązka

pierwsza runda

3
Mieczysław Jarońko
1
Piotr Knapczyński

pierwsza runda

3
Małgorzata Rudnik
1
Tomasz Wronowski

pierwsza runda

3
Krzysztof Łebkowski
2
Janusz Waszelewski

pierwsza runda

3
Ireneusz Wróblewski
3
Krzysztof Cudny

pierwsza runda

3
Wojciech Ratyński
1
Jerzy Sikorski

pierwsza runda

3
Mariusz Łysiak
1
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Brylak Włodzimierz
0
Krzysztof Kostoń

16-tka

3
Piotr Szablewski
0
Mieczysław Jarońko

16-tka

3
Waldemar Śliwiński
1
Małgorzata Rudnik

16-tka

3
Artur Kaczmarski
1
Marek Zawadzki

16-tka

3
Krzysztof Łebkowski
2
Ireneusz Wróblewski

16-tka

3
Krzysztof Cudny
0
Wojciech Ratyński

16-tka

3
Wojciech Wachol
2
Mirosław Kubisiak

16-tka

3
Mariusz Łysiak
1
Brylak Włodzimierz

ćwierćfinał

3
Piotr Szablewski
1
Waldemar Śliwiński

ćwierćfinał

3
Krzysztof Łebkowski
0
Artur Kaczmarski

ćwierćfinał

3
Wojciech Wachol
0
Krzysztof Cudny

ćwierćfinał

3
Piotr Szablewski
2
Mariusz Łysiak

półfinał

3
Krzysztof Łebkowski
0
Wojciech Wachol

półfinał

3
Piotr Szablewski
2
Krzysztof Łebkowski

finał

3
Mieczysław Jarońko
1
Małgorzata Rudnik

przegrani o 8

3
Artur Zamkowski
0
Aleksander Maksimow

druga runda pocieszenia

3
Zbigniew Perzyna
0
Ryszard Borkowski

druga runda pocieszenia

3
Roman Bem
0
Karol Zychowicz

druga runda pocieszenia

3
Piotr Knapczyński
3
Tomasz Wronowski

mecz turniejowy

3
Janusz Waszelewski
3
Marek Grzybowski

mecz turniejowy

Wyniki kategoria oldboy starszy 11 meczy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Wyniki kategoria open 51 meczy

Miejsce W P
1. Paweł Michalski po raz 5 6 1
2. Maciej Janik po raz 1 3 3
3. Borowy Kamil po raz 1 1 1
4. Marcin Gałka po raz 1 1 1
5. Marcin Ostrowski po raz 1 3 2
6. Dominik Joński po raz 1 2 4
7. Dariusz Zaręba po raz 1 2 2
8. Jakub Szczypek po raz 2 1 3
9. Marek Włodarski po raz 1 1 1
10. Piotr Karpienia po raz 2 3 2
11. Mateusz Świderski po raz 1 2 2
12. Krzysztof Ziółek po raz 2 1 3
13. Szymon Sakowicz po raz 3 2 2
14. Kazimierz Drabot po raz 1 0 4
15. Aleksy Maciaszczyk po raz 1 1 2
16. Mariusz Łysiak po raz 1 2 2
17. Jarosław Wronka po raz 1 0 1
18. Daniel Gontarski po raz 1 0 3
19. Krystian Spilaszek po raz 1 0 2
20. Marek Słomkowski po raz 1 3 0
21. Robert Dawidko po raz 1 1 1
22. Michał Sawecki po raz 1 0 2
23. Andrzej Górczak po raz 1 1 1
24. Piotr Gradek po raz 1 2 0
25. Grzegorz Papis po raz 1 0 2
26. Paweł Kusiak po raz 1 1 1
27. Kamil Wróblewski po raz 1 0 0
28. Dawid Kociszewski po raz 2 2 0
29. Julia Kęsicka po raz 1 1 0
30. Marek Zawadzki po raz 1 1 0
31. Paweł Naduk po raz 2 2 0
32. Miłosz Zaręba po raz 2 0 0
33. Łukasz Sakowicz po raz 1 2 0
34. Lasocki Jerzy po raz 1 0 0
35. Aleksander Maksimow po raz 1 2 1
36. Karol Wiśniewski po raz 1 2 0
37. Paweł Jankowski po raz 1 0 0
38. Jakub Dwurznik po raz 1 0 2
3
Aleksander Maksimow
0
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Krzysztof Ziółek
1
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Aleksander Maksimow
0
Krystian Spilaszek

mecz grupowy

3
Marek Zawadzki
0
Krzysztof Ziółek

mecz grupowy

3
Dawid Kociszewski
0
Paweł Michalski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Dawid Kociszewski
0
Daniel Gontarski

mecz grupowy

3
Paweł Michalski
1
Jakub Dwurznik

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
1
Michał Sawecki

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Mateusz Świderski

mecz grupowy

3
Karol Wiśniewski
0
Michał Sawecki

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
0
Jakub Szczypek

mecz grupowy

3
Marek Słomkowski
1
Robert Dawidko

mecz grupowy

3
Robert Dawidko
0
Jakub Szczypek

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
2
Marcin Ostrowski

mecz grupowy

3
Szymon Sakowicz
0
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Marcin Ostrowski
0
Grzegorz Papis

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
1
Dariusz Zaręba

mecz grupowy

3
Dariusz Zaręba
0
Dominik Joński

mecz grupowy

3
Łukasz Sakowicz
0
Dominik Joński

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
0
Piotr Karpienia

mecz grupowy

3
Piotr Karpienia
1
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Piotr Gradek
0
Kazimierz Drabot

mecz grupowy

3
Paweł Kusiak
1
Andrzej Górczak

mecz grupowy

3
Aleksy Maciaszczyk
1
Paweł Kusiak

mecz grupowy

3
Andrzej Górczak
1
Aleksy Maciaszczyk

mecz grupowy

3
Paweł Naduk
1
Mariusz Łysiak

mecz grupowy

3
Mariusz Łysiak
0
Maciej Janik

mecz grupowy

3
Paweł Naduk
0
Maciej Janik

mecz grupowy

3
Mateusz Świderski
2
Daniel Gontarski

pierwsza runda

3
Szymon Sakowicz
3
Marcin Gałka

pierwsza runda

3
Dominik Joński
3
Piotr Karpienia

pierwsza runda

3
Mariusz Łysiak
0
Jarosław Wronka

pierwsza runda

3
Marek Włodarski
2
Mateusz Świderski

16-tka

3
Maciej Janik
0
Aleksy Maciaszczyk

16-tka

3
Marcin Ostrowski
0
Kazimierz Drabot

16-tka

3
Jakub Szczypek
1
Dariusz Zaręba

16-tka

3
Borowy Kamil
2
Szymon Sakowicz

16-tka

3
Dominik Joński
1
Marcin Gałka

16-tka

3
Piotr Karpienia
2
Mariusz Łysiak

16-tka

3
Paweł Michalski
0
Krzysztof Ziółek

16-tka

3
Maciej Janik
0
Marek Włodarski

ćwierćfinał

3
Marcin Ostrowski
0
Jakub Szczypek

ćwierćfinał

3
Dominik Joński
2
Borowy Kamil

ćwierćfinał

3
Paweł Michalski
0
Piotr Karpienia

ćwierćfinał

3
Maciej Janik
2
Marcin Ostrowski

półfinał

3
Paweł Michalski
1
Dominik Joński

półfinał

3
Paweł Michalski
1
Maciej Janik

finał

3
Dariusz Zaręba
0
Kazimierz Drabot

przegrani o 8

3
Julia Kęsicka
0
Jakub Dwurznik

druga runda pocieszenia

3
Marek Słomkowski
2
Aleksander Maksimow

druga runda pocieszenia

Źródło: xls
Kategorie
  1. 9:00 - oldboy młodszy (urodzeni w latach 1970-1979) - 20 zł
  2. 11:00 - oldboy starszy (urodzeni w latach 1960-1969 i starsi) - 20 zł
  3. 15:00 - open - 20 zł

Grand Prix Spójnia Warszawa odbywa się w każdą sobotę.

Turnieje rozgrywane są w systemie grupowym. Po rozegraniu wszystkich partii w grupie, wszyscy zawodnicy przechodzą do rozgrywek w systemie pucharowym. Zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w każdej z grup będą walczyć w tzw. drabince "A", zawodnicy z pozostałych miejsc w tzw. drabince "B". W fazie pucharowej zawodnicy grają do pierwszej porażki.

UWAGA !!!

Zapisy do godzin , również sms:

9.00 -- oldboy młodszy 40-49 lat , urodzeni w latach 1970-1979

11.00 -- oldboy starszy 50-59 lat , urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

15.00 – open { wszyscy chętni } 

Dozwolona jest gra zawodników kategorii oldboy starszy w młodszej grupie!

*kawa , herbata , słodycze gratis !!!

INFO : Mirek 607-290-904

 

Miejsce bitwy
Pozostałe terminy turniejów 31
Zakończony 27 czerwca 2020 09:00
31 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 20 czerwca 2020 09:00
30 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 13 czerwca 2020 09:00
29 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 06 czerwca 2020 09:00
28 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 maja 2020 09:00
27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 29 lutego 2020 09:00
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 22 lutego 2020 09:00
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 15 lutego 2020 09:00
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 08 lutego 2020 09:00
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 01 lutego 2020 09:00
22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 25 stycznia 2020 09:00
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 18 stycznia 2020 09:00
20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 11 stycznia 2020 09:00
19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 04 stycznia 2020 09:00
18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 grudnia 2019 09:00
17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 grudnia 2019 09:00
16 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 grudnia 2019 09:00
15 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 grudnia 2019 09:00
14 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 30 listopada 2019 09:00
13 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 23 listopada 2019 09:00
12 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 16 listopada 2019 09:00
11 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 09 listopada 2019 09:00
10 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 02 listopada 2019 09:00
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 26 października 2019 09:00
8 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 19 października 2019 09:00
7 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 12 października 2019 09:00
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 05 października 2019 09:00
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 28 września 2019 09:00
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 21 września 2019 09:00
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 14 września 2019 09:00
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020
Zakończony 07 września 2019 09:00
1 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020