maj 30 sob 2020

Turniej 27 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

Rozegrane mecze oldboy młodszy 113

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Maciej Pigoń 3:0 Stanisław Janiszewski
runda pocieszenia gra o 16
Krzysztof Łebkowski 3:1 Waldemar Śliwiński
półfinał
Waldemar Śliwiński 3:1 Marek Grzybowski
ćwierćfinał
Waldemar Śliwiński 3:0 Jan Fuglewicz
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński 3:1 Władysław Gohling
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński 3:0 Janusz Mrowiński
16-tka
Waldemar Śliwiński 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Jerzy Sikorski
przegrani o 4
Jerzy Sikorski 3:0 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Jerzy Sikorski
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:0 Sławomir Rutkowski
przegrani o 8
Jerzy Sikorski 3:0 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Krzysztof Kostoń
przegrani o 4
Mariusz Łysiak 3:1 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:0 Mariusz Łysiak
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Marek Grzybowski
przegrani o 8
Mariusz Łysiak 3:2 Władysław Gohling
pierwsza runda
Mariusz Łysiak 3:0 Marek Oleszkiewicz
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Adam Sakowski
mecz grupowy
Jacek Malinowski 3:0 Mariusz Łysiak
16-tka
Jacek Malinowski 3:2 Krzysztof Kostoń
półfinał
Jacek Malinowski 3:0 Krzysztof Molenda
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:0 Jacek Malinowski
finał
Jacek Malinowski 3:0 Adam Sitkiewicz
ćwierćfinał
Jacek Malinowski 3:1 Marek Wiewiór
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:2 Stanisław Janiszewski
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Stanisław Sadowski
przegrani o 8
Stanisław Sadowski 3:1 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:1 Stanisław Sadowski
16-tka
Stanisław Sadowski 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:2 Jerzy Sikorski
16-tka
Krzysztof Kostoń 3:1 Marek Zawadzki
ćwierćfinał
Krzysztof Kostoń 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Janusz Mrowiński
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:2 Zdzisław Luterek
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:2 Mirosław Kubisiak
przegrani o 8
Mirosław Kubisiak 3:1 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Sławomir Staśkiewicz 3:2 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Janusz Mrowiński
przegrani o 8
Mirosław Kubisiak 3:1 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Stanisław Kaczanowski 3:2 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:0 Krzysztof Molenda
runda pocieszenia gra o 16
Krzysztof Molenda 3:0 Marek Wiewiór
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:0 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:0 Marek Oleszkiewicz
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:0 Adam Sakowski
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:2 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:0 Roman Bem
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:1 Jarosław Grabarczyk
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:0 Stanisław Janiszewski
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:0 Marek Oleszkiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:1 Adam Sakowski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Janusz Waszelewski
16-tka
Krzysztof Łebkowski 3:1 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Adam Sitkiewicz 3:2 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:1 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:1 Adam Cegielski
mecz grupowy
Marek Grzybowski 3:0 Mirosław Kubisiak
16-tka
Marek Grzybowski 3:0 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Marek Grzybowski 3:0 Adam Cegielski
mecz grupowy
Marek Wiewiór 3:0 Jan Fuglewicz
runda pocieszenia gra o 16
Zdzisław Luterek 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Grzegorz Undra
przegrani o 16
Sławomir Skowyrski 3:0 Grzegorz Undra
pierwsza runda
Grzegorz Undra 3:2 Roman Bem
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:2 Jarosław Grabarczyk
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:1 Wojciech Cieślicki
przegrani o 8
Marek Zawadzki 3:2 Wojciech Cieślicki
16-tka
Wojciech Cieślicki 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Wojciech Cieślicki 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Władysław Gohling 3:2 Jan Fuglewicz
mecz grupowy
Sławomir Skowyrski 3:0 Władysław Gohling
przegrani o 16
Władysław Gohling 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Sławomir Staśkiewicz 3:2 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:1 Zdzisław Luterek
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:0 Stanisław Kaczanowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Sławomir Rutkowski 3:0 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Stanisław Kaczanowski 3:0 Joanna Ozimkiewicz
runda pocieszenia gra o 16
Jacek Malinowski 3:0 Wojciech Wachol
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Krzysztof Molenda
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:2 Andrzej Paszkowski
runda pocieszenia finał
Wojciech Wachol 3:2 Sławomir Skowyrski
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Marek Wiewiór
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:2 Maciej Pigoń
runda pocieszenia ćwierćfinał
Wojciech Wachol 3:0 Zdzisław Luterek
runda pocieszenia półfinał
Wojciech Wachol 3:1 Adam Sakowski
runda pocieszenia gra o 16
Sławomir Skowyrski 3:1 Waldemar Śliwiński
przegrani o 4
Mariusz Łysiak 3:2 Sławomir Skowyrski
mecz o 3 miejsce
Sławomir Skowyrski 3:2 Jacek Malinowski
mecz grupowy
Sławomir Skowyrski 3:0 Krzysztof Molenda
mecz grupowy
Sławomir Skowyrski 3:2 Marek Zawadzki
przegrani o 8
Sławomir Skowyrski 3:0 Janusz Waszelewski
przegrani o 8
Krzysztof Łebkowski 3:2 Sławomir Skowyrski
16-tka
Sławomir Skowyrski 3:2 Adam Sitkiewicz
przegrani o 4
Sławomir Skowyrski 3:0 Marek Wiewiór
mecz grupowy
Adam Sakowski 3:0 Marek Oleszkiewicz
mecz grupowy
Jan Fuglewicz 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Roman Bem 3:2 Jarosław Grabarczyk
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:0 Marek Wiewiór
runda pocieszenia półfinał
Marek Wiewiór 3:1 Karol Zychowicz
druga runda pocieszenia
Marek Wiewiór 3:0 Sławomir Staśkiewicz
runda pocieszenia ćwierćfinał
Maciej Pigoń 3:1 Adam Cegielski
mecz grupowy
Sławomir Staśkiewicz 3:2 Adam Cegielski
runda pocieszenia gra o 16
Stefan Cichacki 3:0 Marek Oleszkiewicz
druga runda pocieszenia
Stefan Cichacki 3:2 Roman Bem
runda pocieszenia gra o 16
Zdzisław Luterek 3:0 Tomasz Wronowski
runda pocieszenia gra o 16
Zdzisław Luterek 3:0 Stefan Cichacki
runda pocieszenia ćwierćfinał
Adam Sakowski 3:1 Janusz Ćwikliński
druga runda pocieszenia
Stanisław Janiszewski 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Molenda 3:1 Jarosław Grabarczyk
druga runda pocieszenia

Rozegrane mecze oldboy starszy 31

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Paweł Michalski 3:1 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:1 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Krzysztof Kostoń
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:2 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Janusz Waszelewski
ćwierćfinał
Krzysztof Kostoń 3:0 Mirosław Kubisiak
mecz o 3 miejsce
Paweł Michalski 3:0 Mirosław Kubisiak
półfinał
Mirosław Kubisiak 3:0 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Krzysztof Pawlak
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:2 Maciej Pigoń
ćwierćfinał
Adam Cegielski 3:2 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Krzysztof Pawlak 3:0 Tomasz Wronowski
runda pocieszenia półfinał
Maciej Pigoń 3:2 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Tomasz Wronowski 3:2 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Krzysztof Pawlak 3:0 Mieczysław Jarońko
runda pocieszenia ćwierćfinał
Marek Laskowski 3:1 Krzysztof Kostoń
półfinał
Marek Laskowski 3:1 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:2 Marek Laskowski
finał
Marek Laskowski 3:0 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:1 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Janusz Waszelewski
przegrani o 4
Janusz Waszelewski 3:0 Krzysztof Pawlak
mecz grupowy
Adam Cegielski 3:2 Krzysztof Pawlak
mecz grupowy
Krzysztof Pawlak 3:0 Adam Cegielski
runda pocieszenia finał
Krzysztof Kostoń 3:1 Maciej Pigoń
przegrani o 4
Maciej Pigoń 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Adam Cegielski 3:0 Stanisław Sadowski
runda pocieszenia półfinał
Janusz Waszelewski 3:0 Adam Cegielski
mecz grupowy
Adam Cegielski 3:0 Stefan Cichacki
runda pocieszenia ćwierćfinał

Rozegrane mecze open 91

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Marek Laskowski 3:1 Mariusz Łysiak
16-tka
Mariusz Łysiak 3:0 Łukasz Sakowicz
przegrani o 8
Mateusz Świderski 3:0 Mariusz Łysiak
przegrani o 4
Mariusz Łysiak 3:1 Arkadiusz Bernat
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Michał Żyliński
mecz grupowy
Maciej Jar 3:2 Paweł Michalski
finał
Paweł Michalski 3:1 Szymon Sakowicz
półfinał
Paweł Michalski 3:0 Mateusz Świderski
16-tka
Paweł Michalski 3:0 Filip Budu
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:2 Andrzej Wrzosek
ćwierćfinał
Paweł Michalski 3:0 Krzysztof Lesiewicz
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Achille Wersaevel
mecz grupowy
Maciej Jar 3:0 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Maciej Jar 3:0 Jakub Szczypek
półfinał
Maciej Jar 3:0 Marcin Kuczkowski
mecz grupowy
Maciej Jar 3:0 Marek Laskowski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:1 Marek Laskowski
ćwierćfinał
Andrzej Wrzosek 3:0 Marek Laskowski
przegrani o 4
Marek Laskowski 3:0 Marcin Kuczkowski
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Maciej Jar 3:0 Piotr Karpienia
16-tka
Piotr Karpienia 3:0 Marcin Gałka
przegrani o 8
Piotr Karpienia 3:2 Arkadiusz Bernat
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:0 Piotr Karpienia
przegrani o 8
Piotr Karpienia 3:0 Michał Żyliński
mecz grupowy
Grzegorz Papis 3:2 Dawid Kociszewski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Łukasz Gregorczyk 3:2 Grzegorz Papis
runda pocieszenia finał
Grzegorz Papis 3:2 Marcin Kuczkowski
mecz grupowy
Grzegorz Papis 3:1 Michał Żyliński
runda pocieszenia gra o 16
Robert Dawidko 3:1 Adam Krzystanek
mecz grupowy
Marcin Gałka 3:0 Robert Dawidko
mecz grupowy
Marek Słomkowski 3:0 Adam Krzystanek
runda pocieszenia gra o 16
Dawid Kociszewski 3:2 Marek Słomkowski
mecz grupowy
Marek Słomkowski 3:2 Maciej Sieradzki
mecz grupowy
Michał Nowak 3:0 Marek Słomkowski
mecz grupowy
Marcin Kuczkowski 3:1 Marek Słomkowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Filip Budu 3:1 Krzysztof Baradziej
runda pocieszenia gra o 16
Krzysztof Baradziej 3:0 Piotr Nicor
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:0 Adam Krzystanek
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:1 Robert Dawidko
mecz grupowy
Marcin Gałka 3:2 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:2 Michał Nowak
16-tka
Jakub Szczypek 3:2 Łukasz Sakowicz
ćwierćfinał
Łukasz Sakowicz 3:1 Adrian Borowski
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:1 Łukasz Gregorczyk
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:0 Krzysztof Baradziej
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:0 Mateusz Świderski
przegrani o 4
Jakub Szczypek 3:0 Mateusz Świderski
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:2 Maciej Sieradzki
przegrani o 8
Mateusz Świderski 3:0 Piotr Nicor
mecz grupowy
Kacper Modelewski 3:0 Jarosław Menich
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:0 Jarosław Niewiadomski
mecz grupowy
Dawid Kociszewski 3:2 Robert Dawidko
runda pocieszenia gra o 16
Maciej Sieradzki 3:0 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Michał Nowak 3:0 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Grzegorz Papis 3:2 Filip Budu
runda pocieszenia półfinał
Filip Budu 3:1 Jarosław Menich
runda pocieszenia ćwierćfinał
Achille Wersaevel 3:0 Filip Budu
mecz grupowy
Marcin Gałka 3:0 Adam Krzystanek
mecz grupowy
Maciej Sieradzki 3:0 Marcin Gałka
16-tka
Mateusz Świderski 3:0 Paweł Kusiak
przegrani o 8
Jarosław Menich 3:2 Paweł Kusiak
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:0 Paweł Kusiak
16-tka
Paweł Kusiak 3:2 Kacper Modelewski
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:0 Jarosław Niewiadomski
mecz grupowy
Arkadiusz Bernat 3:0 Michał Żyliński
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:0 Szymon Sakowicz
mecz o 3 miejsce
Andrzej Wrzosek 3:0 Łukasz Sakowicz
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:1 Jakub Szczypek
przegrani o 4
Andrzej Wrzosek 3:0 Adrian Borowski
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:0 Łukasz Gregorczyk
mecz grupowy
Jakub Szczypek 3:0 Krzysztof Baradziej
mecz grupowy
Jakub Szczypek 3:0 Piotr Nicor
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:2 Adrian Borowski
runda pocieszenia gra o 16
Łukasz Gregorczyk 3:1 Adrian Borowski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Kacper Modelewski
przegrani o 8
Łukasz Sakowicz 3:2 Kacper Modelewski
16-tka
Kacper Modelewski 3:0 Jarosław Niewiadomski
mecz grupowy
Maciej Jar 3:0 Maciej Sieradzki
ćwierćfinał
Michał Nowak 3:1 Maciej Sieradzki
mecz grupowy
Krzysztof Lesiewicz 3:1 Filip Budu
mecz grupowy
Jakub Szczypek 3:0 Krzysztof Lesiewicz
16-tka
Kacper Modelewski 3:1 Krzysztof Lesiewicz
przegrani o 8
Krzysztof Lesiewicz 3:0 Achille Wersaevel
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:1 Michał Nowak
przegrani o 8
Łukasz Gregorczyk 3:0 Achille Wersaevel
runda pocieszenia ćwierćfinał
Łukasz Gregorczyk 3:0 Jarosław Niewiadomski
runda pocieszenia gra o 16
Marcin Kuczkowski 3:1 Arkadiusz Bernat
runda pocieszenia gra o 16
Łukasz Gregorczyk 3:1 Marcin Kuczkowski
runda pocieszenia półfinał
Achille Wersaevel 3:0 Piotr Nicor
runda pocieszenia gra o 16