luty 08 sob 2020

Turniej 23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

Rozegrane mecze oldboy młodszy 114

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Kostoń 3:0 Jerzy Sikorski
przegrani o 4
Janusz Waszelewski 3:1 Jerzy Sikorski
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:1 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:1 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:2 Marek Zawadzki
pierwsza runda
Grzegorz Papis 3:0 Mariusz Łysiak
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Jan Fuglewicz
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Piotr Sypuła
mecz grupowy
Kazimierz Dębowski 3:2 Mariusz Łysiak
ćwierćfinał
Piotr Knapczyński 3:0 Stanisław Sadowski
przegrani o 8
Stanisław Sadowski 3:0 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:0 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Kazimierz Dębowski 3:0 Stanisław Sadowski
16-tka
Krzysztof Kostoń 3:3 Janusz Waszelewski
pierwsza runda
Krzysztof Kostoń 3:0 Piotr Knapczyński
przegrani o 8
Krzysztof Kostoń 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:1 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:2 Grzegorz Sieczak
mecz grupowy
Marek Grzybowski 3:0 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Marek Oleszkiewicz
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:1 Roman Bem
mecz grupowy
Tomasz Wronowski 3:0 Wojciech Cieślicki
runda pocieszenia gra o 16
Robert Niewiadomski 3:0 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Kazimierz Dębowski 3:2 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:0 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:1 Mirosław Kubisiak
pierwsza runda
Mieczysław Jarońko 3:0 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:0 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Marek Osiński 3:1 Mieczysław Jarońko
przegrani o 8
Marek Zawadzki 3:0 Mirosław Kubisiak
mecz turniejowy
Krzysztof Łebkowski 3:0 Marek Zawadzki
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:0 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:0 Janusz Waszelewski
przegrani o 8
Janusz Waszelewski 3:2 Mieczysław Jarońko
16-tka
Wojciech Wachol 3:0 Janusz Waszelewski
ćwierćfinał
Janusz Waszelewski 3:1 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:2 Krzysztof Łebkowski
16-tka
Krzysztof Łebkowski 3:1 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:2 Krzysztof Kostoń
ćwierćfinał
Krzysztof Kostoń 3:2 Marek Gałązka
mecz o 3 miejsce
Marek Gałązka 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:2 Janusz Mrowiński
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:1 Marek Gałązka
półfinał
Marek Gałązka 3:3 Robert Niewiadomski
pierwsza runda
Marek Osiński 3:0 Marek Gałązka
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:0 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:2 Adam Sitkiewicz
runda pocieszenia finał
Adam Sitkiewicz 3:0 Janusz Mrowiński
runda pocieszenia półfinał
Robert Niewiadomski 3:2 Adam Sitkiewicz
mecz grupowy
Kazimierz Dębowski 3:0 Adam Sitkiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Marek Grzybowski
przegrani o 4
Marek Grzybowski 3:0 Marek Oleszkiewicz
mecz grupowy
Marek Grzybowski 3:0 Roman Bem
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:0 Grzegorz Papis
przegrani o 8
Grzegorz Papis 3:0 Jan Fuglewicz
mecz grupowy
Grzegorz Papis 3:0 Piotr Sypuła
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:2 Piotr Knapczyński
16-tka
Piotr Knapczyński 3:0 Sławomir Kubat
mecz grupowy
Piotr Knapczyński 3:1 Marek Rutkowski
mecz grupowy
Jan Fuglewicz 3:0 Piotr Sypuła
mecz grupowy
Marek Rutkowski 3:0 Iwona Sandecka
runda pocieszenia ćwierćfinał
Piotr Sypuła 3:0 Karol Zychowicz
druga runda pocieszenia
Grzegorz Sieczak 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:0 Tomasz Wronowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Krzysztof Łebkowski 3:0 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:0 Sławomir Staśkiewicz
runda pocieszenia gra o 16
Zbigniew Antczak 3:1 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:0 Marek Rutkowski
runda pocieszenia półfinał
Adam Sitkiewicz 3:2 Grzegorz Undra
runda pocieszenia ćwierćfinał
Piotr Knapczyński 3:0 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:2 Małgorzata Rudnik
runda pocieszenia gra o 16
Grzegorz Undra 3:0 Sławomir Kubat
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:0 Marek Rutkowski
mecz grupowy
Grzegorz Papis 3:1 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Jan Fuglewicz 3:2 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:2 Piotr Sypuła
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:0 Stefan Cichacki
druga runda pocieszenia
Wojciech Cieślicki 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Grzegorz Sieczak 3:2 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Marek Osiński 3:1 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:2 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:0 Piotr Sypuła
runda pocieszenia ćwierćfinał
Janusz Mrowiński 3:0 Joanna Ozimkiewicz
runda pocieszenia gra o 16
Marek Osiński 3:0 Janusz Mrowiński
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Grzegorz Papis
16-tka
Piotr Knapczyński 3:2 Wojciech Wachol
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Sławomir Kubat
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Marek Rutkowski
mecz grupowy
Marek Rutkowski 3:0 Marek Oleszkiewicz
druga runda pocieszenia
Piotr Sypuła 3:1 Roman Bem
runda pocieszenia gra o 16
Mariusz Łysiak 3:0 Robert Niewiadomski
przegrani o 8
Krzysztof Kostoń 3:2 Robert Niewiadomski
16-tka
Robert Niewiadomski 3:1 Krzysztof Łebkowski
przegrani o 8
Kazimierz Dębowski 3:2 Robert Niewiadomski
mecz grupowy
Iwona Sandecka 3:0 Ryszard Borkowski
runda pocieszenia gra o 16
Adam Sitkiewicz 3:1 Kazimierz Drabot
runda pocieszenia gra o 16
Kazimierz Drabot 3:1 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Roman Bem 3:1 Marek Oleszkiewicz
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:1 Grzegorz Sieczak
przegrani o 8
Marek Grzybowski 3:1 Grzegorz Sieczak
16-tka
Kazimierz Dębowski 3:0 Marek Grzybowski
półfinał
Kazimierz Dębowski 3:0 Wojciech Wachol
finał
Sławomir Staśkiewicz 3:0 Sławomir Kubat
druga runda pocieszenia
Ryszard Borkowski 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Marek Rutkowski 3:1 Jan Fuglewicz
runda pocieszenia gra o 16
Marek Rutkowski 3:0 Sławomir Kubat
mecz grupowy
Marek Osiński 3:0 Jerzy Sikorski
16-tka
Marek Osiński 3:1 Mariusz Łysiak
przegrani o 4
Marek Gałązka 3:2 Marek Osiński
przegrani o 4
Marek Grzybowski 3:1 Marek Osiński
ćwierćfinał

Rozegrane mecze open 100

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Marcin Ostrowski 3:0 Leszek Sotek
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:0 Marcin Ostrowski
16-tka
Krzysztof Ziółek 3:0 Marcin Ostrowski
przegrani o 8
Marcin Ostrowski 3:0 Ksawery Głowacki
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Robert Dawidko
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Marcin Gałka
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Adrian Borowski
mecz grupowy
Marek Łącki 3:2 Paweł Michalski
mecz o 3 miejsce
Maciej Jar 3:0 Łukasz Turlej
mecz grupowy
Maciej Jar 3:1 Szymon Sakowicz
16-tka
Sławomir Skowyrski 3:2 Maciej Jar
mecz grupowy
Marek Łącki 3:0 Maciej Jar
przegrani o 4
Sławomir Skowyrski 3:2 Łukasz Turlej
mecz grupowy
Anh Tuan Truong 3:1 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Andrzej Górczak 3:1 Łukasz Sakowicz
runda pocieszenia półfinał
Andrzej Górczak 3:2 Jarosław Menich
mecz grupowy
Andrzej Górczak 3:0 Paweł Kusiak
runda pocieszenia finał
Andrzej Górczak 3:0 Kamil Zabłocki
mecz grupowy
Leszek Sotek 3:1 Waldemar Milczarek
pierwsza runda
Leszek Sotek 3:0 Ksawery Głowacki
mecz grupowy
Maciej Jar 3:0 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Łukasz Turlej 3:0 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Sławomir Skowyrski 3:0 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:0 Krzysztof Lesiewicz
runda pocieszenia gra o 16
Dawid Nowosielski 3:0 Daniel Gontarski
mecz grupowy
Krzysztof Hałubek 3:0 Daniel Gontarski
mecz grupowy
Marcin Gałka 3:0 Robert Dawidko
mecz grupowy
Robert Dawidko 3:0 Adrian Borowski
mecz grupowy
Anh Tuan Truong 3:0 Julia Kęsicka
przegrani o 8
Jarosław Menich 3:1 Anh Tuan Truong
przegrani o 8
Sławomir Skowyrski 3:0 Anh Tuan Truong
16-tka
Anh Tuan Truong 3:0 Kamil Zabłocki
mecz grupowy
Maciej Jar 3:0 Marek Słomkowski
ćwierćfinał
Marek Słomkowski 3:2 Julia Kęsicka
mecz grupowy
Marek Słomkowski 3:1 Grzegorz Kozielski
16-tka
Marek Słomkowski 3:1 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Marek Słomkowski 3:1 Andrzej Wierzejski
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:0 Grzegorz Kozielski
przegrani o 8
Szymon Sakowicz 3:2 Waldemar Milczarek
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:0 Krzysztof Lesiewicz
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:1 Adam Sakowski
mecz grupowy
Julia Kęsicka 3:3 Anh Tuan Truong
pierwsza runda
Julia Kęsicka 3:0 Andrzej Wierzejski
mecz grupowy
Marek Łącki 3:0 Grzegorz Kozielski
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:1 Piotr Karpienia
runda pocieszenia ćwierćfinał
Grzegorz Kozielski 3:0 Łukasz Sakowicz
mecz grupowy
Marek Łącki 3:0 Łukasz Sakowicz
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:1 Maciej Jar
półfinał
Mateusz Świderski 3:2 Jarosław Menich
ćwierćfinał
Mateusz Świderski 3:0 Filip Budu
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:0 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Mariusz Wołowiecki 3:2 Mateusz Świderski
mecz grupowy
Mariusz Wołowiecki 3:1 Mateusz Świderski
finał
Jarosław Menich 3:1 Anh Tuan Truong
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:2 Kamil Zabłocki
mecz grupowy
Julia Kęsicka 3:2 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Andrzej Wierzejski 3:0 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:1 Dawid Kociszewski
runda pocieszenia półfinał
Dawid Kociszewski 3:0 Kamil Zabłocki
runda pocieszenia ćwierćfinał
Sławomir Skowyrski 3:2 Krzysztof Ziółek
przegrani o 8
Sławomir Skowyrski 3:3 Marek Łącki
pierwsza runda
Krzysztof Ziółek 3:1 Daniel Gontarski
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:1 Krzysztof Ziółek
16-tka
Krzysztof Ziółek 3:1 Dawid Nowosielski
mecz grupowy
Krzysztof Ziółek 3:2 Krzysztof Hałubek
mecz grupowy
Kazimierz Drabot 3:2 Filip Budu
mecz grupowy
Mariusz Wołowiecki 3:0 Filip Budu
mecz grupowy
Dawid Kociszewski 3:2 Kazimierz Drabot
runda pocieszenia gra o 16
Mariusz Wołowiecki 3:1 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:0 Andrzej Wierzejski
runda pocieszenia gra o 16
Waldemar Milczarek 3:0 Adam Sakowski
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:0 Marcin Gałka
pierwsza runda
Marcin Gałka 3:1 Waldemar Milczarek
mecz turniejowy
Marcin Gałka 3:0 Adrian Borowski
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:1 Grzegorz Kozielski
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:1 Paweł Kusiak
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:1 Adam Sakowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Marek Łącki 3:0 Paweł Kusiak
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Dawid Nowosielski
16-tka
Paweł Michalski 3:0 Dawid Nowosielski
przegrani o 4
Dawid Nowosielski 3:0 Leszek Sotek
przegrani o 8
Dawid Nowosielski 3:2 Marek Słomkowski
przegrani o 8
Dawid Nowosielski 3:0 Jarosław Menich
przegrani o 4
Adrian Borowski 3:1 Filip Budu
druga runda pocieszenia
Andrzej Górczak 3:1 Krzysztof Hałubek
runda pocieszenia ćwierćfinał
Dawid Nowosielski 3:0 Krzysztof Hałubek
mecz grupowy
Krzysztof Hałubek 3:2 Adrian Borowski
runda pocieszenia gra o 16
Mariusz Wołowiecki 3:2 Paweł Michalski
półfinał
Mariusz Wołowiecki 3:0 Julia Kęsicka
16-tka
Mariusz Wołowiecki 3:1 Sławomir Skowyrski
ćwierćfinał
Waldemar Milczarek 3:0 Krzysztof Lesiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Lesiewicz 3:1 Adam Sakowski
mecz grupowy
Adam Sakowski 3:1 Daniel Gontarski
druga runda pocieszenia
Adam Sakowski 3:0 Robert Dawidko
runda pocieszenia gra o 16
Paweł Michalski 3:2 Marek Łącki
ćwierćfinał
Marek Łącki 3:0 Leszek Sotek
16-tka
Marek Łącki 3:0 Szymon Sakowicz
przegrani o 8
Marek Łącki 3:0 Sławomir Skowyrski
przegrani o 4
Kamil Zabłocki 3:0 Łukasz Turlej
runda pocieszenia gra o 16
Andrzej Górczak 3:0 Ksawery Głowacki
runda pocieszenia gra o 16