luty 01 sob 2020

Turniej 22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

Rozegrane mecze oldboy młodszy 135

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Jacek Malinowski 3:2 Sylwester Wójcik
mecz grupowy
Sylwester Wójcik 3:0 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Robert Niewiadomski 3:2 Sylwester Wójcik
mecz grupowy
Stefan Cichacki 3:0 Sylwester Wójcik
druga runda pocieszenia
Zbigniew Perzyna 3:0 Wojciech Cieślicki
runda pocieszenia półfinał
Zbigniew Perzyna 3:0 Sławomir Staśkiewicz
runda pocieszenia gra o 16
Wojciech Ratyński 3:1 Zbigniew Perzyna
mecz grupowy
Zbigniew Perzyna 3:0 Myk Robert
druga runda pocieszenia
Zbigniew Perzyna 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:2 Waldemar Śliwiński
przegrani o 8
Waldemar Śliwiński 3:0 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński 3:0 Marek Wiewiór
mecz grupowy
Vołkovs Aleksander 3:2 Waldemar Śliwiński
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:1 Jerzy Sikorski
przegrani o 8
Jerzy Sikorski 3:1 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:2 Jerzy Sikorski
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:2 Jerzy Sikorski
16-tka
Jerzy Sikorski 3:0 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:0 Mariusz Łysiak
16-tka
Mariusz Łysiak 3:0 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Myk Robert
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Andrzej Murawski
mecz grupowy
Jacek Malinowski 3:0 Mirosław Kubisiak
mecz turniejowy
Wojciech Ratyński 3:2 Jacek Malinowski
pierwsza runda
Robert Niewiadomski 3:2 Jacek Malinowski
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński 3:0 Krzysztof Kostoń
przegrani o 8
Krzysztof Kostoń 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:1 Janusz Mrowiński
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:3 Kazimierz Dębowski
pierwsza runda
Krzysztof Kostoń 3:0 Jarosław Grabarczyk
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:1 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Roman Bem
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:2 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Jacek Malinowski 3:0 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Robert Niewiadomski 3:0 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:3 Jerzy Sikorski
pierwsza runda
Krzysztof Łebkowski 3:2 Brylak Włodzimierz
przegrani o 4
Brylak Włodzimierz 3:0 Sławomir Rutkowski
przegrani o 8
Brylak Włodzimierz 3:1 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:0 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:2 Zbigniew Perzyna
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:0 Mieczysław Jarońko
mecz turniejowy
Wojciech Ratyński 3:1 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:0 Myk Robert
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:0 Andrzej Murawski
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:0 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Vołkovs Aleksander 3:1 Marek Zawadzki
16-tka
Rafał Baranowski 3:0 Marek Zawadzki
mecz grupowy
Marek Osiński 3:1 Marek Zawadzki
przegrani o 8
Krzysztof Łebkowski 3:0 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Ryszard Borkowski 3:0 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Roman Bem 3:0 Janusz Waszelewski
druga runda pocieszenia
Krzysztof Łebkowski 3:0 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:1 Vołkovs Aleksander
mecz o 3 miejsce
Krzysztof Łebkowski 3:2 Kazimierz Dębowski
przegrani o 4
Vołkovs Aleksander 3:1 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Sławomir Rutkowski 3:2 Marek Osiński
16-tka
Marek Gałązka 3:1 Krzysztof Łebkowski
ćwierćfinał
Marek Gałązka 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:0 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:2 Wojciech Ratyński
finał
Marek Gałązka 3:0 Vołkovs Aleksander
półfinał
Kazimierz Dębowski 3:0 Marek Gałązka
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:2 Jacek Malinowski
mecz turniejowy
Brylak Włodzimierz 3:2 Adam Sitkiewicz
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:2 Adam Sitkiewicz
pierwsza runda
Adam Sitkiewicz 3:0 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:2 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Marek Grzybowski 3:0 Marek Wiewiór
mecz grupowy
Vołkovs Aleksander 3:0 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Piotr Knapczyński 3:0 Zbigniew Perzyna
runda pocieszenia finał
Piotr Knapczyński 3:0 Stanisław Kaczanowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Piotr Knapczyński 3:1 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Piotr Knapczyński 3:0 Joanna Ozimkiewicz
druga runda pocieszenia
Marek Osiński 3:0 Piotr Knapczyński
mecz grupowy
Kazimierz Dębowski 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Marek Wiewiór 3:2 Zbigniew Antczak
runda pocieszenia gra o 16
Rafał Baranowski 3:0 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:2 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Piotr Knapczyński 3:2 Grzegorz Undra
runda pocieszenia półfinał
Grzegorz Undra 3:0 Myk Robert
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:0 Stefan Cichacki
runda pocieszenia ćwierćfinał
Grzegorz Undra 3:2 Jarosław Grabarczyk
runda pocieszenia gra o 16
Grzegorz Undra 3:0 Andrzej Murawski
mecz grupowy
Wojciech Cieślicki 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Wojciech Cieślicki 3:1 Władysław Gohling
runda pocieszenia ćwierćfinał
Wojciech Cieślicki 3:0 Kazimierz Drabot
runda pocieszenia gra o 16
Kazimierz Dębowski 3:0 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Władysław Gohling 3:2 Piotr Knapczyński
mecz grupowy
Władysław Gohling 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Marek Osiński 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Sławomir Staśkiewicz 3:0 Jarosław Grabarczyk
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:1 Janusz Mrowiński
pierwsza runda
Adam Sitkiewicz 3:0 Janusz Mrowiński
mecz turniejowy
Janusz Mrowiński 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:0 Jarosław Grabarczyk
mecz grupowy
Stanisław Kaczanowski 3:0 Marek Grzybowski
runda pocieszenia gra o 16
Kazimierz Drabot 3:1 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Stanisław Kaczanowski 3:0 Janusz Ćwikliński
druga runda pocieszenia
Piotr Knapczyński 3:2 Wojciech Wachol
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Robert Niewiadomski
przegrani o 4
Wojciech Wachol 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:2 Marek Osiński
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:1 Marek Osiński
przegrani o 8
Wojciech Ratyński 3:0 Krzysztof Kostoń
16-tka
Wojciech Ratyński 3:1 Kazimierz Dębowski
półfinał
Joanna Ozimkiewicz 9:3 Wojciech Ratyński
mecz grupowy
Robert Niewiadomski 3:2 Mariusz Łysiak
przegrani o 8
Krzysztof Łebkowski 3:2 Robert Niewiadomski
16-tka
Rafał Baranowski 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Roman Bem
mecz grupowy
Władysław Gohling 3:0 Roman Bem
runda pocieszenia gra o 16
Zbigniew Perzyna 3:0 Marek Wiewiór
runda pocieszenia ćwierćfinał
Marek Wiewiór 3:1 Tomasz Wronowski
druga runda pocieszenia
Vołkovs Aleksander 3:2 Wojciech Wachol
przegrani o 4
Vołkovs Aleksander 3:0 Marek Wiewiór
mecz grupowy
Rafał Baranowski 3:2 Waldemar Śliwiński
16-tka
Wojciech Ratyński 3:2 Rafał Baranowski
ćwierćfinał
Robert Niewiadomski 3:1 Rafał Baranowski
przegrani o 8
Myk Robert 3:1 Andrzej Murawski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:1 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Piotr Knapczyński 3:1 Zdzisław Orzechowski
runda pocieszenia gra o 16
Zdzisław Orzechowski 3:0 Roman Bem
mecz grupowy
Kazimierz Dębowski 3:0 Brylak Włodzimierz
16-tka
Kazimierz Dębowski 3:0 Wojciech Wachol
ćwierćfinał
Stefan Cichacki 3:0 Ryszard Borkowski
runda pocieszenia gra o 16
Marek Osiński 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Jarosław Grabarczyk 3:0 Karol Zychowicz
druga runda pocieszenia
Marek Osiński 3:0 Mieczysław Jarońko
pierwsza runda
Kazimierz Drabot 3:0 Andrzej Murawski
druga runda pocieszenia

Rozegrane mecze open 120

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Michał Łęczycki 3:3 Marcin Ostrowski
pierwsza runda
Michał Łęczycki 3:0 Marcin Ostrowski
półfinał
Michał Łęczycki 3:0 Adrian Grzymkowski
mecz grupowy
Waldemar Bartolik 3:0 Joanna Potasznik
mecz grupowy
Maciej Sieradzki 3:1 Waldemar Bartolik
mecz grupowy
Marcin Ostrowski 3:2 Paweł Michalski
ćwierćfinał
Marcin Ostrowski 3:0 Michał Michalski
mecz grupowy
Marcin Ostrowski 3:0 Paweł Kusiak
16-tka
Marcin Ostrowski 3:0 Artur Zamkowski
mecz grupowy
Krzysztof Cudny 3:0 Paweł Michalski
przegrani o 8
Paweł Michalski 3:0 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Karol Wiśniewski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Lobo Qu
mecz grupowy
Krzysztof Cudny 3:0 Franiewski Mateusz
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Krzysztof Cudny
przegrani o 4
Krzysztof Cudny 3:1 Piotr Gradek
przegrani o 8
Radosław Wasilak 4:1 Kręźlewicz Tadeusz
mecz grupowy
Franiewski Mateusz 3:0 Krzysztof Grzymkowski
druga runda pocieszenia
Marcin Ostrowski 3:1 Marek Laskowski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Krzysztof Cudny
16-tka
Sławomir Rutkowski 3:0 Marek Laskowski
przegrani o 4
Marek Laskowski 3:1 Michał Michalski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:1 Kazimierz Drabot
pierwsza runda
Marek Laskowski 3:0 Artur Zamkowski
mecz grupowy
Kręźlewicz Tadeusz 3:0 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Radosław Wasilak 3:0 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:0 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Michał Łęczycki 3:0 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:1 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:0 Piotr Karpienia
ćwierćfinał
Piotr Karpienia 3:0 Adrian Grzymkowski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Łukasz Sakowicz
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Krzysztof Ziółek
przegrani o 8
Michnowski Krzysztof 3:1 Sławomir Rutkowski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:2 Mariusz (Max) Maksymiuk
mecz grupowy
Piotr Gradek 3:0 Jankowski Piotr
mecz grupowy
Piotr Gradek 3:2 Paweł Jankowski
mecz grupowy
Piotr Gradek 2:0 Ethan Qu
mecz grupowy
Mateusz Sakowicz 3:1 Wojciech Węgrowicz
mecz grupowy
Jakub Szczypek 3:1 Mateusz Sakowicz
mecz grupowy
Mateusz Sakowicz 3:0 Krzysztof Grzymkowski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:2 Robert Dawidko
16-tka
Krzysztof Cudny 3:0 Robert Dawidko
mecz grupowy
Robert Dawidko 3:0 Franiewski Mateusz
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:2 Robert Dawidko
przegrani o 8
Krzysztof Cudny 3:1 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:0 Franiewski Mateusz
mecz grupowy
Robert Dawidko 3:1 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:0 Łukasz Sakowicz
runda pocieszenia półfinał
Szymon Sakowicz 3:1 Jakub Szczypek
runda pocieszenia ćwierćfinał
Szymon Sakowicz 3:0 Lobo Qu
runda pocieszenia gra o 16
Łukasz Sakowicz 3:2 Waldemar Bartolik
runda pocieszenia ćwierćfinał
Łukasz Sakowicz 3:1 Kręźlewicz Tadeusz
runda pocieszenia gra o 16
Łukasz Sakowicz 3:2 Michnowski Krzysztof
mecz grupowy
Mariusz (Max) Maksymiuk 3:0 Łukasz Sakowicz
mecz grupowy
Michał Łęczycki 3:2 Mateusz Świderski
ćwierćfinał
Sławomir Rutkowski 3:0 Mateusz Świderski
przegrani o 8
Mateusz Świderski 3:0 Lasocki Jerzy
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:1 Maciej Sieradzki
16-tka
Mateusz Świderski 3:1 Krzysztof Lesiewicz
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:0 Kamil Zabłocki
mecz grupowy
Michał Łęczycki 3:1 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Michnowski Krzysztof 3:0 Dawid Kociszewski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Dawid Kociszewski 3:0 Ethan Qu
runda pocieszenia gra o 16
Dawid Kociszewski 3:0 Adrian Grzymkowski
mecz grupowy
Krzysztof Ziółek 3:0 Waldemar Bartolik
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:2 Krzysztof Ziółek
16-tka
Krzysztof Ziółek 3:1 Joanna Potasznik
mecz grupowy
Krzysztof Ziółek 3:1 Maciej Sieradzki
mecz grupowy
Michnowski Krzysztof 3:1 Michał Michalski
runda pocieszenia półfinał
Wojciech Węgrowicz 3:0 Marcin Ostrowski
przegrani o 4
Marek Laskowski 3:2 Wojciech Węgrowicz
ćwierćfinał
Wojciech Węgrowicz 3:0 Sławomir Rutkowski
mecz o 3 miejsce
Wojciech Węgrowicz 3:0 Piotr Gradek
16-tka
Wojciech Węgrowicz 3:0 Maciej Sieradzki
przegrani o 4
Wojciech Węgrowicz 3:0 Krzysztof Grzymkowski
mecz grupowy
Kazimierz Drabot 3:0 Lobo Qu
mecz grupowy
Michnowski Krzysztof 3:2 Szymon Sakowicz
runda pocieszenia finał
Michnowski Krzysztof 3:1 Joanna Potasznik
druga runda pocieszenia
Michnowski Krzysztof 3:0 Lasocki Jerzy
runda pocieszenia gra o 16
Paweł Kusiak 3:2 Piotr Gradek
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:1 Mateusz Sakowicz
pierwsza runda
Wojciech Węgrowicz 3:0 Paweł Kusiak
przegrani o 8
Paweł Kusiak 3:0 Jankowski Piotr
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:0 Paweł Jankowski
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:0 Ethan Qu
mecz grupowy
Michał Łęczycki 3:2 Radosław Wasilak
16-tka
Maciej Sieradzki 3:1 Radosław Wasilak
przegrani o 8
Andrzej Wrzosek 3:1 Michał Łęczycki
finał
Andrzej Wrzosek 3:1 Kręźlewicz Tadeusz
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:0 Marek Laskowski
półfinał
Andrzej Wrzosek 3:1 Sławomir Rutkowski
16-tka
Andrzej Wrzosek 3:0 Radosław Wasilak
mecz grupowy
Lasocki Jerzy 3:0 Kamil Zabłocki
mecz grupowy
Michał Michalski 3:2 Jankowski Piotr
runda pocieszenia gra o 16
Jankowski Piotr 3:0 Ethan Qu
mecz grupowy
Wojciech Węgrowicz 3:0 Jakub Szczypek
mecz grupowy
Jakub Szczypek 3:0 Krzysztof Grzymkowski
mecz grupowy
Jankowski Piotr 3:1 Paweł Jankowski
mecz grupowy
Jakub Szczypek 3:0 Paweł Jankowski
runda pocieszenia gra o 16
Paweł Jankowski 3:0 Ethan Qu
mecz grupowy
Michał Michalski 3:2 Artur Zamkowski
mecz grupowy
Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Mateusz Sakowicz
mecz turniejowy
Mariusz (Max) Maksymiuk 3:1 Michnowski Krzysztof
mecz grupowy
Radosław Wasilak 3:0 Mariusz (Max) Maksymiuk
pierwsza runda
Maciej Sieradzki 3:1 Piotr Karpienia
przegrani o 8
Maciej Sieradzki 3:0 Joanna Potasznik
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:1 Krzysztof Lesiewicz
pierwsza runda
Krzysztof Lesiewicz 3:2 Kazimierz Drabot
mecz turniejowy
Krzysztof Lesiewicz 3:1 Lasocki Jerzy
mecz grupowy
Krzysztof Lesiewicz 3:2 Mariusz (Max) Maksymiuk
mecz turniejowy
Krzysztof Lesiewicz 3:0 Kamil Zabłocki
mecz grupowy
Karol Wiśniewski 3:2 Franiewski Mateusz
runda pocieszenia gra o 16
Michał Michalski 3:0 Karol Wiśniewski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Kazimierz Drabot 3:2 Karol Wiśniewski
mecz grupowy
Karol Wiśniewski 3:0 Lobo Qu
mecz grupowy
Waldemar Bartolik 3:0 Kamil Zabłocki
runda pocieszenia gra o 16
Lobo Qu 3:0 Artur Zamkowski
druga runda pocieszenia
Ethan Qu 3:0 Andrzej Górczak
druga runda pocieszenia
Kamil Zabłocki 3:0 Adrian Grzymkowski
druga runda pocieszenia