styczeń 25 sob 2020

Turniej 21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

Mecze kat. oldboy młodszy - (urodzeni w latach 1970-1979) 47

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Janusz Mrowiński H2H 3:2 Wojciech Wachol
mecz grupowy
Wojciech Wachol H2H 3:0 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Janusz Mrowiński H2H 3:0 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Wojciech Wachol H2H 3:0 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik H2H 3:0 Marek Zawadzki
mecz grupowy
Marek Zawadzki H2H 3:0 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik H2H 3:0 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Joanna Ozimkiewicz H2H 3:0 Marek Zawadzki
mecz grupowy
Wojciech Cieślicki H2H 3:2 Waldemar Śliwiński
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński H2H 3:1 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Wojciech Cieślicki H2H 3:0 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński H2H 3:0 Stanisław Janiszewski
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak H2H 3:2 Leszek Pęda
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak H2H 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Leszek Pęda H2H 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Tomasz Wronowski H2H 3:0 Krzysztof Kostoń
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń H2H 3:2 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Grzegorz Papis H2H 3:2 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Janusz Waszelewski H2H 3:2 Jerzy Sikorski
mecz grupowy
Jerzy Sikorski H2H 3:1 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Janusz Waszelewski H2H 3:0 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz H2H 3:1 Zbigniew Perzyna
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz H2H 3:1 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Zbigniew Perzyna H2H 3:2 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko H2H 3:2 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Ireneusz Wróblewski H2H 3:2 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Stanisław Sadowski H2H 3:0 Ireneusz Wróblewski
mecz grupowy
Grzegorz Papis H2H 3:3 Leszek Pęda
pierwsza runda
Adam Sitkiewicz H2H 3:3 Jerzy Sikorski
pierwsza runda
Wojciech Wachol H2H 3:3 Stanisław Sadowski
pierwsza runda
Marek Zawadzki H2H 3:2 Marek Grzybowski
16-tka
Zbigniew Perzyna H2H 3:0 Jacek Frątczak
16-tka
Krzysztof Kostoń H2H 3:0 Andrzej Paszkowski
16-tka
Grzegorz Undra H2H 3:1 Mirosław Kubisiak
16-tka
Waldemar Śliwiński H2H 3:1 Leszek Pęda
16-tka
Jerzy Sikorski H2H 3:0 Grzegorz Papis
16-tka
Stanisław Sadowski H2H 3:1 Adam Sitkiewicz
16-tka
Wojciech Wachol H2H 3:2 Mariusz Nałęcz
16-tka
Marek Zawadzki H2H 3:2 Zbigniew Perzyna
ćwierćfinał
Krzysztof Kostoń H2H 3:1 Grzegorz Undra
ćwierćfinał
Waldemar Śliwiński H2H 3:0 Jerzy Sikorski
ćwierćfinał
Wojciech Wachol H2H 3:0 Stanisław Sadowski
ćwierćfinał
Marek Zawadzki H2H 3:1 Krzysztof Kostoń
półfinał
Waldemar Śliwiński H2H 3:2 Wojciech Wachol
półfinał
Marek Zawadzki H2H 3:2 Waldemar Śliwiński
finał
Mirosław Kubisiak H2H 3:0 Andrzej Paszkowski
przegrani o 8
Małgorzata Rudnik H2H 3:0 Joanna Ozimkiewicz
druga runda pocieszenia

Mecze kat. open 46

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Aleksander Maksymow H2H 3:2 Krzysztof Ziółek
mecz grupowy
Robert Dawidko H2H 3:2 Krzysztof Ziółek
mecz grupowy
Aleksander Maksymow H2H 3:0 Robert Dawidko
mecz grupowy
Krzysztof Ziółek H2H 3:0 Jankowski Piotr
mecz grupowy
Filip Budu H2H 3:0 Paweł Michalski
mecz grupowy
Paweł Michalski H2H 3:0 Daniel Gontarski
mecz grupowy
Filip Budu H2H 3:2 Daniel Gontarski
mecz grupowy
Paweł Jankowski H2H 3:0 Paweł Michalski
mecz grupowy
Mateusz Świderski H2H 3:2 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Lasocki Jerzy H2H 3:0 Mateusz Świderski
mecz grupowy
Lasocki Jerzy H2H 3:0 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Krzysztof Lesiewicz H2H 3:0 Marek Słomkowski
mecz grupowy
Adam Polech H2H 3:0 Marek Słomkowski
mecz grupowy
Adam Polech H2H 3:1 Krzysztof Lesiewicz
mecz grupowy
Jarosław Menich H2H 3:0 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Szymon Sakowicz H2H 3:0 Tomasz Walkiewicz
mecz grupowy
Jarosław Menich H2H 3:0 Tomasz Walkiewicz
mecz grupowy
Piotr Karpienia H2H 3:0 Marcin Ostrowski
mecz grupowy
Piotr Karpienia H2H 3:0 Paweł Ziółkowski
mecz grupowy
Marcin Ostrowski H2H 3:0 Paweł Ziółkowski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski H2H 3:0 Andrzej Piesio
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski H2H 3:0 Julia Kęsicka
mecz grupowy
Julia Kęsicka H2H 3:2 Andrzej Piesio
mecz grupowy
Andrzej Górczak H2H 3:2 Piotr Gradek
mecz grupowy
Tomasz Gryziak H2H 3:0 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Tomasz Gryziak H2H 3:1 Piotr Gradek
mecz grupowy
Szymon Sakowicz H2H 3:3 Adam Polech
pierwsza runda
Andrzej Piesio H2H 3:3 Marcin Ostrowski
pierwsza runda
Robert Dawidko H2H 3:3 Mariusz (Max) Maksymiuk
pierwsza runda
Krzysztof Ziółek H2H 3:0 Daniel Gontarski
16-tka
Andrzej Górczak H2H 3:1 Sławomir Rutkowski
16-tka
Tomasz Walkiewicz H2H 3:2 Paweł Ziółkowski
16-tka
Łukasz Turlej H2H 3:0 Mateusz Śledziewski
16-tka
Adam Polech H2H 3:2 Mateusz Świderski
16-tka
Marcin Ostrowski H2H 3:0 Szymon Sakowicz
16-tka
Andrzej Piesio H2H 3:0 Mariusz (Max) Maksymiuk
16-tka
Paweł Michalski H2H 3:0 Robert Dawidko
16-tka
Krzysztof Ziółek H2H 3:1 Andrzej Górczak
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz H2H 3:1 Łukasz Turlej
ćwierćfinał
Marcin Ostrowski H2H 3:0 Adam Polech
ćwierćfinał
Paweł Michalski H2H 3:1 Andrzej Piesio
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz H2H 3:2 Krzysztof Ziółek
półfinał
Paweł Michalski H2H 3:0 Marcin Ostrowski
półfinał
Tomasz Walkiewicz H2H 3:2 Paweł Michalski
finał
Mateusz Śledziewski H2H 3:2 Paweł Ziółkowski
przegrani o 8
Paweł Jankowski H2H 3:2 Filip Budu
druga runda pocieszenia