styczeń 18 sob 2020

Turniej 20 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

Rozegrane mecze oldboy młodszy 72

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Piotr Szablewski 3:2 Jacek Malinowski
mecz grupowy
Reinhold Utri 3:1 Piotr Szablewski
16-tka
Stanisław Janiszewski 3:0 Jarosław Grabarczyk
druga runda pocieszenia
Krzysztof Cudny 3:2 Sylwester Wójcik
16-tka
Sylwester Wójcik 3:0 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Sylwester Wójcik 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Wojciech Osiński 3:0 Waldemar Śliwiński
16-tka
Waldemar Śliwiński 3:1 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Janusz Ćwikliński 3:0 Waldemar Śliwiński
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:0 Wojciech Osiński
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:0 Jerzy Sikorski
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Waldemar Bartolik
16-tka
Jacek Malinowski 3:0 Mariusz Łysiak
półfinał
Mariusz Łysiak 3:2 Paweł Michalski
ćwierćfinał
Andrzej Paszkowski 3:2 Mariusz Łysiak
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:2 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Jacek Malinowski 3:0 Brylak Włodzimierz
ćwierćfinał
Reinhold Utri 3:0 Jacek Malinowski
finał
Krzysztof Kostoń 3:0 Stanisław Sadowski
16-tka
Wojciech Cieślicki 3:0 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Stanisław Kaczanowski 3:2 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:3 Sylwester Wójcik
pierwsza runda
Reinhold Utri 3:0 Krzysztof Kostoń
półfinał
Krzysztof Kostoń 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Leszek Pęda 3:1 Mirosław Kubisiak
mecz turniejowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:1 Vołkovs Aleksander
mecz grupowy
Piotr Szablewski 3:1 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Tomasz Wronowski 3:0 Jacek Malinowski
mecz grupowy
Tomasz Wronowski 3:0 Adam Sitkiewicz
druga runda pocieszenia
Paweł Michalski 3:0 Tomasz Osiński
pierwsza runda
Paweł Michalski 3:1 Sławomir Skowyrski
16-tka
Krzysztof Cudny 3:3 Piotr Szablewski
pierwsza runda
Reinhold Utri 3:0 Krzysztof Cudny
ćwierćfinał
Brylak Włodzimierz 3:0 Stanisław Janiszewski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:0 Marek Grzybowski
16-tka
Brylak Włodzimierz 3:2 Zbigniew Antczak
pierwsza runda
Mieczysław Jarońko 3:2 Tomasz Osiński
mecz turniejowy
Waldemar Bartolik 3:1 Mieczysław Jarońko
pierwsza runda
Mieczysław Jarońko 3:0 Krzysztof Cudny
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:1 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:2 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:2 Stanisław Janiszewski
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:1 Janusz Waszelewski
pierwsza runda
Janusz Waszelewski 3:1 Brylak Włodzimierz
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:3 Władysław Gohling
mecz turniejowy
Jacek Malinowski 3:0 Marek Gałązka
16-tka
Marek Gałązka 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:2 Roman Bem
mecz grupowy
Leszek Pęda 3:0 Paweł Michalski
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:1 Paweł Michalski
mecz grupowy
Leszek Pęda 3:0 Adam Sitkiewicz
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:1 Marek Grzybowski
przegrani o 8
Marek Grzybowski 3:0 Vołkovs Aleksander
mecz grupowy
Sławomir Skowyrski 3:2 Piotr Knapczyński
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Wojciech Osiński
ćwierćfinał
Janusz Ćwikliński 3:0 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:0 Wojciech Osiński
mecz grupowy
Stanisław Kaczanowski 3:2 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Roman Bem 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Dan Manea 3:0 Sławomir Staśkiewicz
druga runda pocieszenia
Janusz Mrowiński 3:0 Krzysztof Cudny
mecz grupowy
Stanisław Kaczanowski 3:1 Roman Bem
druga runda pocieszenia
Piotr Knapczyński 3:0 Wojciech Wachol
mecz grupowy
Sławomir Skowyrski 3:0 Wojciech Wachol
mecz grupowy
Sławomir Skowyrski 3:2 Jerzy Sikorski
pierwsza runda
Grzegorz Sieczak 3:0 Janusz Ćwikliński
druga runda pocieszenia
Jacek Malinowski 3:0 Zdzisław Orzechowski
pierwsza runda
Zdzisław Orzechowski 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:3 Zbigniew Antczak
mecz turniejowy

Rozegrane mecze open 63

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Borowy Kamil 3:2 Tomasz Walkiewicz
16-tka
Antoni Buchalski 3:1 Maciej Jar
mecz grupowy
Antoni Buchalski 3:0 Adam Polech
mecz grupowy
Piotr Lewandowski 3:2 Antoni Buchalski
półfinał
Maciej Jar 3:0 Adam Polech
mecz grupowy
Jakub Warpas 3:0 Maciej Jar
16-tka
Borowy Kamil 3:2 Krzysztof Stępień
pierwsza runda
Katarzyna Kozanowska 3:0 Krzysztof Stępień
mecz grupowy
Agnieszka Rybak 3:0 Mateusz Kozanowski
druga runda pocieszenia
Łukasz Szczęśniak 3:0 Mateusz Kozanowski
mecz grupowy
Mateusz Kozanowski 3:0 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Łukasz Szczęśniak 3:0 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Andrzej Górczak 3:0 Soliwoda Mariusz
16-tka
Andrzej Górczak 3:1 Krzysztof Lesiewicz
pierwsza runda
Piotr Karpienia 3:0 Krzysztof Stępień
mecz grupowy
Katarzyna Kozanowska 3:2 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:1 Borowy Kamil
mecz grupowy
Krzysztof Szulc 3:0 Krzysztof Łebkowski
16-tka
Mateusz Cymerman 3:1 Krzysztof Łebkowski
mecz grupowy
Mateusz Cymerman 3:2 Borowy Kamil
mecz grupowy
Marcin Gałka 3:1 Daniel Gontarski
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:1 Piotr Gradek
mecz grupowy
Piotr Gradek 3:3 Krzysztof Lesiewicz
mecz turniejowy
Piotr Gradek 3:2 Krzysztof Wroniewski
mecz grupowy
Filip Budu 3:1 Mateusz Sakowicz
mecz grupowy
Piotr Lewandowski 3:2 Mateusz Sakowicz
16-tka
Mateusz Król 3:0 Mateusz Sakowicz
mecz grupowy
Piotr Lewandowski 3:2 Grzegorz Klonowski
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:0 Marek Słomkowski
16-tka
Marek Słomkowski 3:2 Agnieszka Rybak
mecz grupowy
Marek Słomkowski 3:0 Krzysztof Lesiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Wroniewski 3:0 Szymon Sakowicz
ćwierćfinał
Karol Wiśniewski 3:0 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:2 Aleksander Maksymow
mecz grupowy
Antoni Buchalski 3:1 Łukasz Sakowicz
16-tka
Lasocki Jerzy 3:0 Łukasz Sakowicz
mecz grupowy
Grzegorz Klonowski 3:0 Mateusz Świderski
mecz grupowy
Piotr Lewandowski 3:0 Mateusz Świderski
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:0 Jakub Warpas
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:2 Daniel Gontarski
druga runda pocieszenia
Jarosław Menich 3:0 Krzysztof Wroniewski
mecz grupowy
Krzysztof Ziółek 3:2 Tomasz Walkiewicz
mecz grupowy
Daniel Gontarski 3:0 Krzysztof Ziółek
mecz grupowy
Marcin Gałka 3:0 Krzysztof Ziółek
mecz grupowy
Filip Budu 3:1 Mateusz Król
mecz grupowy
Paweł Naduk 3:0 Łukasz Sakowicz
mecz grupowy
Paweł Naduk 3:0 Lasocki Jerzy
mecz grupowy
Paweł Naduk 3:0 Andrzej Leśniak
druga runda pocieszenia
Paweł Tusień 3:3 Krzysztof Łebkowski
pierwsza runda
Piotr Lewandowski 3:1 Andrzej Górczak
ćwierćfinał
Piotr Lewandowski 3:0 Piotr Gradek
pierwsza runda
Jakub Warpas 3:0 Piotr Lewandowski
finał
Mateusz Sakowicz 3:0 Soliwoda Mariusz
przegrani o 8
Antoni Buchalski 3:1 Borowy Kamil
ćwierćfinał
Agnieszka Rybak 3:0 Krzysztof Lesiewicz
mecz grupowy
Michał Żyliński 3:1 Filip Budu
druga runda pocieszenia
Marek Przybyłowicz 3:3 Marcin Gałka
mecz turniejowy
Krzysztof Wroniewski 3:2 Marek Przybyłowicz
pierwsza runda
Krzysztof Wroniewski 3:0 Paweł Tusień
16-tka
Jakub Warpas 3:0 Krzysztof Wroniewski
półfinał
Krzysztof Szulc 3:3 Maciej Jar
pierwsza runda
Jakub Warpas 3:0 Krzysztof Szulc
ćwierćfinał
Karol Wiśniewski 3:0 Aleksander Maksymow
mecz grupowy