grudzień 08 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 8.12.2017

zakończony
Wyniki

24

zawodników brało
udział

12

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 55

Miejsce W P
1. Adam Władysiuk po raz 1 4 0
2. Tomasz Purwin po raz 2 3 1
3. Jacek Kisiel po raz 1 4 1
4. Arkadiusz Świtała po raz 1 4 2
5. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 5 2
6. Bartłomiej Truszewski po raz 1 2 3
7. Michał Łęczycki po raz 1 3 2
8. Piotr Tuszyński po raz 1 2 2
9. Ryszard Nowicki po raz 1 3 2
10. Krzysztof Sołtysiak po raz 1 1 2
11. Krystian Spilaszek po raz 1 2 3
12. Andrzej Piesio po raz 2 2 3
13. Sylwester Wójcik po raz 1 3 2
14. Michał Gąsiewski po raz 1 2 2
15. Marek Lepianka po raz 1 2 3
16. Stanisław Janiszewski po raz 1 1 4
17. Maciej Lewandowski po raz 1 3 1
18. Krzysztof Kupisiński po raz 1 2 2
19. Marek Rogalski po raz 2 2 2
20. Jan Durakiewicz po raz 1 1 4
21. Grzegorz Sobczyński po raz 1 2 2
22. Adrian Kornecki po raz 1 1 3
23. Daniel Gontarski po raz 1 1 3
24. Tadeusz Szuba po raz 1 0 4
1 Władysiuk Adam
2 Purwin Tomasz
3 Kisiel Jacek
4 Świtała Arkadiusz
5 Troszczyński Arkadiusz
6 Truszewski Bartłomiej
7 Łęczycki Michał
8 Tuszyński Piotr
9 Nowicki Ryszard
10 Sołtysiak Krzysztof
11 Spilaszek Krystian
12 Piesio Andrzej
13 Wójcik Sylwester
14 Gąsiewski Michał
15 Lepianka Marek
16 Janiszewski Stanisław
17 Lewandowski Maciej
18 Kupisiński Krzysztof
19 Rogalski Marek
20 Durakiewicz Jan
21 Sobczyński Grzegorz
22 Kornecki Adrian
23 Gontarski Daniel
24 Szuba Tadeusz
3
Krzysztof Sołtysiak
1
Stanisław Janiszewski

16-tka

3
Adam Władysiuk
0
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Arkadiusz Świtała
0
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Jacek Kisiel
1
Jan Durakiewicz

16-tka

3
Krystian Spilaszek
2
Michał Łęczycki

16-tka

3
Bartłomiej Truszewski
2
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Piotr Tuszyński
0
Andrzej Piesio

16-tka

3
Tomasz Purwin
1
Marek Lepianka

16-tka

3
Adam Władysiuk
2
Krzysztof Sołtysiak

ćwierćfinał

3
Jacek Kisiel
1
Arkadiusz Świtała

ćwierćfinał

3
Bartłomiej Truszewski
2
Krystian Spilaszek

ćwierćfinał

3
Tomasz Purwin
2
Piotr Tuszyński

ćwierćfinał

3
Adam Władysiuk
1
Jacek Kisiel

półfinał

3
Tomasz Purwin
1
Bartłomiej Truszewski

półfinał

3
Adam Władysiuk
0
Tomasz Purwin

finał

3
Marek Lepianka
0
Adrian Kornecki

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Piesio
2
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Sylwester Wójcik
0
Marek Rogalski

o 17-24 miejsce

3
Michał Łęczycki
0
Tadeusz Szuba

o 17-24 miejsce

3
Michał Gąsiewski
1
Jan Durakiewicz

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Stanisław Janiszewski
0
Daniel Gontarski

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Piesio
0
Marek Lepianka

o 13-16 miejsce

3
Michał Łęczycki
1
Sylwester Wójcik

o 13-16 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Michał Gąsiewski

o 13-16 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Stanisław Janiszewski

o 13-16 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
0
Andrzej Piesio

o 9-12 miejsce

3
Michał Łęczycki
2
Krzysztof Sołtysiak

o 9-12 miejsce

3
Piotr Tuszyński
0
Ryszard Nowicki

o 9-12 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Krystian Spilaszek

o 9-12 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
2
Michał Łęczycki

o 7-8 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Piotr Tuszyński

o 7-8 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
0
Bartłomiej Truszewski

o 5-6 miejsce

3
Jacek Kisiel
1
Arkadiusz Troszczyński

o 5-6 miejsce

3
Jacek Kisiel
1
Arkadiusz Świtała

o 4 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Adrian Kornecki

o 17-24 miejsce

3
Marek Rogalski
0
Tadeusz Szuba

o 17-24 miejsce

3
Jan Durakiewicz
2
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
1
Daniel Gontarski

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Marek Rogalski

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Jan Durakiewicz

o 17-24 miejsce

3
Adrian Kornecki
2
Tadeusz Szuba

o 21-24 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
0
Daniel Gontarski

o 21-24 miejsce

3
Sylwester Wójcik
0
Marek Lepianka

o 13-16 miejsce

3
Michał Gąsiewski
1
Stanisław Janiszewski

o 13-16 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Krystian Spilaszek

o 9-12 miejsce

3
Daniel Gontarski
0
Tadeusz Szuba

o 24 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
0
Adrian Kornecki

o 22 miejsce

3
Marek Rogalski
0
Jan Durakiewicz

o 20 miejsce

3
Maciej Lewandowski
2
Krzysztof Kupisiński

o 18 miejsce

3
Marek Lepianka
0
Stanisław Janiszewski

o 16 miejsce

3
Sylwester Wójcik
2
Michał Gąsiewski

o 14 miejsce

3
Krystian Spilaszek
1
Andrzej Piesio

o 12 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Bartłomiej Truszewski

o 6 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy