grudzień 08 pią 2017

Turniej Turniej Piątkowy Solec 8.12.2017

zakończony

Rozegrane mecze open 55

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Bartłomiej Truszewski 3:2 Krystian Spilaszek
ćwierćfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Stanisław Janiszewski
16-tka
Adam Władysiuk 3:2 Krzysztof Sołtysiak
ćwierćfinał
Krystian Spilaszek 3:2 Michał Łęczycki
16-tka
Michał Łęczycki 3:2 Krzysztof Sołtysiak
o 9-12 miejsce
Michał Łęczycki 3:0 Tadeusz Szuba
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 5-6 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:2 Michał Łęczycki
o 7-8 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Arkadiusz Świtała
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:1 Arkadiusz Świtała
o 4 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Bartłomiej Truszewski
o 5-6 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Andrzej Piesio
o 12 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Andrzej Piesio
o 9-12 miejsce
Andrzej Piesio 3:2 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Piotr Tuszyński 3:0 Andrzej Piesio
16-tka
Maciej Lewandowski 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 18 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Marek Rogalski
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Stanisław Janiszewski
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Ryszard Nowicki
16-tka
Ryszard Nowicki 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Piotr Tuszyński 3:0 Ryszard Nowicki
o 9-12 miejsce
Tomasz Purwin 3:1 Marek Lepianka
16-tka
Andrzej Piesio 3:0 Marek Lepianka
o 13-16 miejsce
Marek Lepianka 3:0 Stanisław Janiszewski
o 16 miejsce
Sylwester Wójcik 3:0 Marek Lepianka
o 13-16 miejsce
Marek Lepianka 3:0 Adrian Kornecki
o 17-24 miejsce
Stanisław Janiszewski 3:0 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Michał Łęczycki 3:1 Sylwester Wójcik
o 13-16 miejsce
Sylwester Wójcik 3:2 Michał Gąsiewski
o 14 miejsce
Sylwester Wójcik 3:0 Marek Rogalski
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Daniel Gontarski
o 21-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Jan Durakiewicz
16-tka
Jan Durakiewicz 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Michał Gąsiewski 3:1 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Tomasz Purwin 3:1 Bartłomiej Truszewski
półfinał
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Bartłomiej Truszewski
o 6 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:2 Sylwester Wójcik
16-tka
Ryszard Nowicki 3:0 Michał Gąsiewski
o 13-16 miejsce
Michał Gąsiewski 3:1 Stanisław Janiszewski
o 13-16 miejsce
Adam Władysiuk 3:0 Tomasz Purwin
finał
Adam Władysiuk 3:1 Jacek Kisiel
półfinał
Adam Władysiuk 3:0 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Marek Rogalski 3:0 Jan Durakiewicz
o 20 miejsce
Marek Rogalski 3:0 Tadeusz Szuba
o 17-24 miejsce
Daniel Gontarski 3:0 Tadeusz Szuba
o 24 miejsce
Tomasz Purwin 3:2 Piotr Tuszyński
ćwierćfinał
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Piotr Tuszyński
o 7-8 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Adrian Kornecki
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Adrian Kornecki
o 22 miejsce
Adrian Kornecki 3:2 Tadeusz Szuba
o 21-24 miejsce