luty 02 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2.02.2018

zakończony
Wyniki

27

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 54

Miejsce W P
1. Jonah Jerome po raz 1 4 0
2. Rafał Suszycki po raz 2 3 1
3. Markowski Michał po raz 1 4 1
4. Grzegorz Pławski po raz 1 3 2
5. Krzysztof Sołtysiak po raz 2 2 2
6. Monika Klimczak po raz 1 3 2
7. Tomasz Okuniewicz po raz 1 3 2
8. Grabowska Agata po raz 2 3 2
9. Krzysztof Tylski po raz 4 3 2
10. Sławomir Rutkowski po raz 2 1 3
11. Tomasz Purwin po raz 2 2 3
12. Adam Dorsz po raz 1 2 0
13. Maciej Lewandowski po raz 1 3 2
14. Ryszard Nowicki po raz 1 2 3
15. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 2 3
16. Sylwester Wójcik po raz 1 2 3
17. Tomasz Walkiewicz po raz 1 3 1
18. Wiktor Ziemiański po raz 2 2 3
19. Krzysztof Kupisiński po raz 1 2 2
20. Krzysztof Kubkowski po raz 1 2 2
21. Grzegorz Sobczyński po raz 2 2 2
22. Hoan Le po raz 2 1 3
23. Michał Gąsiewski po raz 1 0 3
24. Jacek Kisiel po raz 1 0 4
25. Maciej Gawłowski po raz 1 0 1
26. Wojciech Janik po raz 1 0 1
27. Marcin Borucki po raz 1 0 1
3
Krzysztof Sołtysiak
0
Tomasz Okuniewicz

16-tka

3
Krzysztof Tylski
0
Wiktor Ziemiański

16-tka

3
Jonah Jerome
0
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Monika Klimczak
0
Jacek Kisiel

16-tka

3
Rafał Suszycki
1
Grabowska Agata

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
1
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Grzegorz Pławski
1
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Markowski Michał
0
Tomasz Purwin

16-tka

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Krzysztof Tylski

ćwierćfinał

3
Jonah Jerome
1
Monika Klimczak

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Sławomir Rutkowski

ćwierćfinał

3
Markowski Michał
0
Grzegorz Pławski

ćwierćfinał

3
Jonah Jerome
1
Krzysztof Sołtysiak

półfinał

3
Rafał Suszycki
2
Markowski Michał

półfinał

3
Jonah Jerome
1
Rafał Suszycki

finał

3
Krzysztof Kubkowski
0
Wojciech Janik

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Marcin Borucki

o 25-32 miejsce

3
Sylwester Wójcik
1
Maciej Gawłowski

o 25-32 miejsce

3
Tomasz Purwin
0
Michał Gąsiewski

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Krzysztof Kubkowski

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Tomasz Walkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Grabowska Agata
1
Hoan Le

o 17-24 miejsce

3
Adam Dorsz
0
Jacek Kisiel

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Sylwester Wójcik
1
Wiktor Ziemiański

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Okuniewicz
0
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Purwin
2
Maciej Lewandowski

o 13-16 miejsce

3
Grabowska Agata
1
Arkadiusz Troszczyński

o 13-16 miejsce

3
Adam Dorsz
2
Ryszard Nowicki

o 13-16 miejsce

3
Tomasz Okuniewicz
0
Sylwester Wójcik

o 13-16 miejsce

3
Monika Klimczak
0
Tomasz Purwin

o 9-12 miejsce

3
Grabowska Agata
1
Krzysztof Tylski

o 9-12 miejsce

3
Tomasz Okuniewicz
2
Sławomir Rutkowski

o 9-12 miejsce

3
Monika Klimczak
0
Grabowska Agata

o 7-8 miejsce

3
Grzegorz Pławski
1
Tomasz Okuniewicz

o 7-8 miejsce

3
Markowski Michał
1
Monika Klimczak

o 5-6 miejsce

3
Grzegorz Pławski
2
Krzysztof Sołtysiak

o 5-6 miejsce

3
Markowski Michał
1
Grzegorz Pławski

o 4 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
0
Michał Gąsiewski

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
1
Hoan Le

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Jacek Kisiel

o 17-24 miejsce

3
Wiktor Ziemiański
1
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
0
Krzysztof Kubkowski

o 17-24 miejsce

3
Wiktor Ziemiański
2
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Hoan Le
1
Michał Gąsiewski

o 21-24 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
2
Jacek Kisiel

o 21-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Arkadiusz Troszczyński

o 13-16 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Sylwester Wójcik

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Tomasz Purwin

o 9-12 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
1
Hoan Le

o 22 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
0
Wiktor Ziemiański

o 18 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Sylwester Wójcik

o 16 miejsce

3
Maciej Lewandowski
2
Ryszard Nowicki

o 14 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Sławomir Rutkowski

o 10 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł
Plakat turnieju Turniej Piątkowy Solec 2.02.2018

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy