marzec 16 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 16.03.2018

zakończony
Wyniki

31

zawodników brało
udział

0

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 78 meczy

Miejsce W P
1. Krzysztof Sołtysiak po raz 5 4 1
2. Adam Dorsz po raz 2 0 0
3. Tomasz Purwin po raz 3 3 1
4. Michał Łęczycki po raz 2 0 0
5. Rafał Suszycki po raz 2 5 0
6. Łukasz Jamorski po raz 2 0 0
7. Tomasz Walkiewicz po raz 2 0 0
8. Adam Molenda po raz 2 0 0
9. Radosław Oleksiuk po raz 2 6 1
10. Grzegorz Buze po raz 2 0 0
11. Jacek Kisiel po raz 3 5 1
12. Arkadiusz Świtała po raz 2 0 0
13. Jarosław Okruch po raz 2 0 0
14. Andrzej Piesio po raz 3 4 3
15. Sławomir Mikołajewicz po raz 2 4 2
16. Maciej Lewandowski po raz 2 0 3
17. Piotr Szablewski po raz 2 4 2
18. Andrzej Piotrowski po raz 2 3 2
19. Arkadiusz Troszczyński po raz 2 3 2
20. Krzysztof Tylski po raz 2 0 0
21. Przemysław Hołodniak po raz 2 0 0
22. Marcin Borucki po raz 2 3 3
23. Jarosław Kopeć po raz 2 0 0
24. Adam Sroka po raz 2 0 0
25. Ryszard Nowicki po raz 2 3 1
26. Marek Lepianka po raz 2 2 3
27. Stanisław Janiszewski po raz 3 0 0
28. Sylwester Wójcik po raz 2 0 0
29. Jan Zawistowski po raz 2 1 4
30. Hoan Le po raz 2 2 2
31. Jarosław Król po raz 2 0 0
. po raz 1 2
. po raz 1 2
. po raz 1 2
. po raz 3 3
. po raz 1 3
. po raz 1 4
. po raz 4
. po raz 3 3
. po raz 2 2
. po raz 3
. po raz 2 3
. po raz 2 2
. po raz 3 2
. po raz 3 4
. po raz 2 3
. po raz 1 2
. po raz 1
. po raz 1
. po raz 1

1 Suszycki Rafał
2 Sołtysiak Krzysztof
3 Nowicki Ryszard
Oleksiuk Radosław
5 Kisiel Jacek
Purwin Tomasz
7 Piesio Andrzej
8 Bartolik Waldemar
9 Szablewski Piotr
Troszczyński Arkadiusz
11 Mikołajewicz Sławomir
12 Wandor Rafał
13 Piotrowski Andrzej
14 Borucki Marcin
15 Kajdan Czesław
16 Gałka Marcin
17 Krzystanek Adam
18 Lepianka Marek
19 Le Hoan
20 Jonah Jerome
21 Sobczyński Grzegorz
22 Gradek Piotr
23 Zawistowski Jan
24 Ziemiański Wiktor
25 Gryziak Tomasz
26 Kubkowski Krzysztof
27 Lewandowski Maciej
28 Vu Thanh Hung
29 Kupisiński Krzysztof
30 Kornecki Adrian
31 Spilaszek Krystian
32 Łebkowski Krzysztof
33 Szkuropat Włodzimierz

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Thanh Hung Vu

32-tka

3
Radosław Oleksiuk
2
Jonah Jerome

32-tka

3
Jan Zawistowski
2
Wiktor Ziemiański

32-tka

3
Waldemar Bartolik
2
Krzysztof Kupisiński

32-tka

3
Ryszard Nowicki
1
Piotr Gradek

32-tka

3
Hoan Le
1
Krystian Spilaszek

32-tka

3
Grzegorz Sobczyński
1
Marcin Borucki

32-tka

3
Jacek Kisiel
0
Tomasz Gryziak

32-tka

3
Rafał Suszycki
0
Adrian Kornecki

32-tka

3
Piotr Szablewski
1
Sławomir Mikołajewicz

32-tka

3
Marek Lepianka
2
Krzysztof Kubkowski

32-tka

3
Andrzej Piesio
0
Marcin Gałka

32-tka

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Adam Krzystanek

32-tka

3
Rafał Wandor
2
Maciej Lewandowski

32-tka

3
Czesław Kajdan
0
Andrzej Piotrowski

32-tka

3
Tomasz Purwin
0
Krzysztof Łebkowski

32-tka

3
Krzysztof Sołtysiak
2
Radosław Oleksiuk

16-tka

3
Waldemar Bartolik
0
Jan Zawistowski

16-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Hoan Le

16-tka

3
Jacek Kisiel
2
Grzegorz Sobczyński

16-tka

3
Rafał Suszycki
1
Piotr Szablewski

16-tka

3
Andrzej Piesio
0
Marek Lepianka

16-tka

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Rafał Wandor

16-tka

3
Tomasz Purwin
0
Czesław Kajdan

16-tka

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Waldemar Bartolik

ćwierćfinał

3
Ryszard Nowicki
1
Jacek Kisiel

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Andrzej Piesio

ćwierćfinał

3
Tomasz Purwin
1
Arkadiusz Troszczyński

ćwierćfinał

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Ryszard Nowicki

półfinał

3
Rafał Suszycki
1
Tomasz Purwin

półfinał

3
Rafał Suszycki
0
Krzysztof Sołtysiak

finał

3
Krzysztof Łebkowski
0
Włodzimierz Szkuropat

o 33-48 miejsce

2
Andrzej Piotrowski
0
Krzysztof Łebkowski

o 25-32 miejsce

2
Adam Krzystanek
0
Maciej Lewandowski

o 25-32 miejsce

2
Marcin Gałka
0
Krzysztof Kubkowski

o 25-32 miejsce

2
Sławomir Mikołajewicz
0
Adrian Kornecki

o 25-32 miejsce

2
Marcin Borucki
0
Tomasz Gryziak

o 25-32 miejsce

2
Piotr Gradek
0
Krystian Spilaszek

o 25-32 miejsce

2
Wiktor Ziemiański
1
Krzysztof Kupisiński

o 25-32 miejsce

3
Jonah Jerome
2
Thanh Hung Vu

o 25-32 miejsce

2
Andrzej Piotrowski
0
Jan Zawistowski

o 17-24 miejsce

2
Radosław Oleksiuk
0
Adam Krzystanek

o 17-24 miejsce

2
Marcin Gałka
0
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

2
Sławomir Mikołajewicz
0
Hoan Le

o 17-24 miejsce

2
Marcin Borucki
0
Marek Lepianka

o 17-24 miejsce

2
Piotr Szablewski
1
Piotr Gradek

o 17-24 miejsce

2
Czesław Kajdan
1
Wiktor Ziemiański

o 17-24 miejsce

2
Rafał Wandor
0
Jonah Jerome

o 17-24 miejsce

2
Radosław Oleksiuk
1
Andrzej Piotrowski

o 13-16 miejsce

2
Sławomir Mikołajewicz
1
Marcin Gałka

o 13-16 miejsce

2
Piotr Szablewski
0
Marcin Borucki

o 13-16 miejsce

2
Rafał Wandor
0
Czesław Kajdan

o 13-16 miejsce

2
Radosław Oleksiuk
1
Arkadiusz Troszczyński

o 9-12 miejsce

2
Andrzej Piesio
2
Andrzej Piesio

o 9-12 miejsce

2
Jacek Kisiel
0
Piotr Szablewski

o 9-12 miejsce

2
Waldemar Bartolik
1
Rafał Wandor

o 9-12 miejsce

2
Radosław Oleksiuk
0
Andrzej Piesio

o 7-8 miejsce

2
Jacek Kisiel
1
Waldemar Bartolik

o 7-8 miejsce

2
Radosław Oleksiuk
0
Ilia Marynkievich

o 5-6 miejsce

1
Jacek Kisiel
0
DANIEL KNEVELS

o 5-6 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
0
Krystian Spilaszek

o 29-32 miejsce (2 runda)

2
Krzysztof Kubkowski
0
Adrian Kornecki

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Tomasz Gryziak
1
Krystian Spilaszek

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Thanh Hung Vu
0
Krzysztof Kupisiński

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Krzysztof Kubkowski
0
Maciej Lewandowski

o 25-32 miejsce (3 runda)

2
Adam Krzystanek
0
Jan Zawistowski

o 17-24 miejsce

2
Hoan Le
0
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

2
Marek Lepianka
1
Piotr Gradek

o 17-24 miejsce

2
Grzegorz Sobczyński
0
Jan Zawistowski

o 21-24 miejsce

2
Marcin Borucki
1
Czesław Kajdan

o 13-16 miejsce

2
Arkadiusz Troszczyński
1
Sławomir Mikołajewicz

o 9-12 miejsce

2
Piotr Szablewski
1
Rafał Wandor

o 9-12 miejsce

2
Tomasz Gryziak
0
Krzysztof Kubkowski

o 26 miejsce

2
Grzegorz Sobczyński
0
Piotr Gradek

o 22 miejsce

2
Adam Krzystanek
1
Marek Lepianka

o 18 miejsce

2
Andrzej Piotrowski
0
Marcin Borucki

o 14 miejsce

2
Sławomir Mikołajewicz
0
Rafał Wandor

o 12 miejsce

2
Andrzej Piesio
0
Waldemar Bartolik

o 8 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł
Plakat turnieju Turniej Piątkowy Solec 16.03.2018

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy