Zakończony 19 stycznia 2018 19:00

Turniej Turniej Piątkowy Solec 19.01.2018

Wyniki

26

zawodników brało
udział

8

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open

Zawodnik Wynik Zawodnik vs. Rodzaj meczu
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Krzysztof Zalewski open - 16-tka
Dariusz Rączkowski 3:0 Adam Molenda open - 16-tka
Jacek Kisiel 3:2 Monika Klimczak open - 16-tka
Zenon Jabłoński 3:1 Rafał Suszycki open - 16-tka
Ryszard Nowicki 3:1 Paweł Gałecki open - 16-tka
Jan Durakiewicz 3:2 Andrzej Piesio open - 16-tka
Adam Władysiuk 3:2 Michał Łęczycki open - 16-tka
Mariusz Kuryłek 3:1 Tomasz Purwin open - 16-tka
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Dariusz Rączkowski open - ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:2 Zenon Jabłoński open - ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:1 Jan Durakiewicz open - ćwierćfinał
Adam Władysiuk 3:1 Mariusz Kuryłek open - ćwierćfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Jacek Kisiel open - półfinał
Adam Władysiuk 3:0 Ryszard Nowicki open - półfinał
Adam Władysiuk 3:0 Krzysztof Sołtysiak open - finał
Marek Lepianka 3:2 Wiktor Ziemiański open - o 25-32 miejsce
Grabowska Agata 3:0 Krzysztof Wszoł open - o 25-32 miejsce
Tomasz Purwin 3:1 Mateusz Król open - o 17-24 miejsce
Michał Łęczycki 3:1 Marek Lepianka open - o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Andrzej Piesio open - o 17-24 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Sławomir Rutkowski open - o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Michał Gąsiewski open - o 17-24 miejsce
Monika Klimczak 3:0 Sławomir Kostrzyński open - o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Krzysztof Zalewski open - o 17-24 miejsce
Tomasz Purwin 3:2 Michał Łęczycki open - o 13-16 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:1 Paweł Gałecki open - o 13-16 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Monika Klimczak open - o 13-16 miejsce
Grabowska Agata 3:2 Tomasz Walkiewicz open - o 13-16 miejsce
Zenon Jabłoński 3:0 Tomasz Purwin open - o 9-12 miejsce
Dariusz Rączkowski 3:1 Arkadiusz Świtała open - o 9-12 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Mariusz Kuryłek open - o 9-12 miejsce
Grabowska Agata 3:0 Jan Durakiewicz open - o 9-12 miejsce
Zenon Jabłoński 3:2 Dariusz Rączkowski open - o 7-8 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Grabowska Agata open - o 7-8 miejsce
Zenon Jabłoński 3:0 Ryszard Nowicki open - o 5-6 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Jacek Kisiel open - o 5-6 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Zenon Jabłoński open - o 4 miejsce
Marek Lepianka 3:2 Mateusz Król open - o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Andrzej Piesio open - o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:1 Marek Lepianka open - o 17-24 miejsce
Krzysztof Zalewski 3:0 Michał Gąsiewski open - o 17-24 miejsce
Andrzej Piesio 3:2 Mateusz Król open - o 21-24 miejsce
Monika Klimczak 3:1 Tomasz Walkiewicz open - o 13-16 miejsce
Michał Gąsiewski 3:1 Marek Lepianka open - o 20 miejsce
Krzysztof Zalewski 3:1 Sławomir Rutkowski open - o 18 miejsce
Monika Klimczak 3:1 Michał Łęczycki open - o 14 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Jan Durakiewicz open - o 10 miejsce
Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł
Plakat turnieju Turniej Piątkowy Solec 19.01.2018

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy