styczeń 05 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 5.01.2018

zakończony
Wyniki

24

zawodników brało
udział

6

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 55 meczy

Miejsce W P
1. Krzysztof Sołtysiak po raz 2 4 0
2. Łukasz Jamorski po raz 1 3 1
3. Bartłomiej Truszewski po raz 1 5 1
4. Zenon Klimek po raz 1 3 2
5. Tomasz Purwin po raz 1 3 2
6. Wiktor Ziemiański po raz 1 3 3
7. Andrzej Piesio po raz 1 3 2
8. Jacek Kisiel po raz 1 4 1
9. Krzysztof Tylski po raz 2 4 2
10. Ryszard Nowicki po raz 1 3 3
11. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 2 3
12. Krzysztof Kupisiński po raz 1 1 4
13. Michał Łęczycki po raz 1 3 1
14. Tomasz Walkiewicz po raz 1 2 3
15. Jan Durakiewicz po raz 1 1 3
16. Hoan Le po raz 1 1 3
17. Grabowska Agata po raz 1 2 1
18. Sylwester Wójcik po raz 1 2 2
19. Zbigniew Perzyna po raz 1 2 2
20. Marek Lepianka po raz 1 1 3
21. Grzegorz Sieczak po raz 1 2 2
22. Krzysztof Kierznowski po raz 1 1 3
23. Monika Kupisińska po raz 1 0 3
24. Maciej Lewandowski po raz 1 0 4
. po raz 1
3
Krzysztof Sołtysiak
0
Tomasz Walkiewicz

16-tka

3
Bartłomiej Truszewski
1
Krzysztof Tylski

16-tka

3
Zenon Klimek
0
Andrzej Piesio

16-tka

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Hoan Le

16-tka

3
Łukasz Jamorski
2
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Wiktor Ziemiański
2
Sylwester Wójcik

16-tka

3
Krzysztof Kupisiński
2
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Tomasz Purwin
0
Jan Durakiewicz

16-tka

3
Krzysztof Sołtysiak
0
Bartłomiej Truszewski

ćwierćfinał

3
Zenon Klimek
1
Arkadiusz Troszczyński

ćwierćfinał

3
Łukasz Jamorski
0
Wiktor Ziemiański

ćwierćfinał

3
Tomasz Purwin
0
Krzysztof Kupisiński

ćwierćfinał

3
Krzysztof Sołtysiak
1
Zenon Klimek

półfinał

3
Łukasz Jamorski
2
Tomasz Purwin

półfinał

3
Krzysztof Sołtysiak
1
Łukasz Jamorski

finał

3
Jacek Kisiel
0
Antoni Buchalski

o 25-32 miejsce

3
Jan Durakiewicz
0
Zbigniew Perzyna

o 17-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Michał Łęczycki
1
Sylwester Wójcik

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Krzysztof Kierznowski

o 17-24 miejsce

3
Hoan Le
1
Marek Lepianka

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Piesio
0
Monika Kupisińska

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Tylski
2
Grzegorz Sieczak

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
2
Grabowska Agata

o 17-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Jan Durakiewicz

o 13-16 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Michał Łęczycki

o 13-16 miejsce

3
Andrzej Piesio
0
Hoan Le

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Tomasz Walkiewicz

o 13-16 miejsce

3
Jacek Kisiel
1
Arkadiusz Troszczyński

o 9-12 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Ryszard Nowicki

o 9-12 miejsce

3
Andrzej Piesio
1
Krzysztof Kupisiński

o 9-12 miejsce

3
Wiktor Ziemiański
1
Krzysztof Tylski

o 9-12 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
0
Jacek Kisiel

o 7-8 miejsce

3
Wiktor Ziemiański
2
Andrzej Piesio

o 7-8 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
2
Tomasz Purwin

o 5-6 miejsce

3
Zenon Klimek
0
Wiktor Ziemiański

o 5-6 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Zenon Klimek

o 4 miejsce

3
Zbigniew Perzyna
0
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Sylwester Wójcik
0
Krzysztof Kierznowski

o 17-24 miejsce

3
Marek Lepianka
0
Monika Kupisińska

o 17-24 miejsce

3
Grabowska Agata
0
Grzegorz Sieczak

o 17-24 miejsce

3
Sylwester Wójcik
2
Zbigniew Perzyna

o 17-24 miejsce

3
Grabowska Agata
1
Marek Lepianka

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kierznowski
2
Maciej Lewandowski

o 21-24 miejsce

3
Grzegorz Sieczak
0
Monika Kupisińska

o 21-24 miejsce

3
Michał Łęczycki
2
Jan Durakiewicz

o 13-16 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
2
Hoan Le

o 13-16 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Arkadiusz Troszczyński

o 9-12 miejsce

3
Krzysztof Tylski
2
Krzysztof Kupisiński

o 9-12 miejsce

3
Grzegorz Sieczak
0
Krzysztof Kierznowski

o 22 miejsce

3
Zbigniew Perzyna
0
Marek Lepianka

o 20 miejsce

3
Michał Łęczycki
2
Tomasz Walkiewicz

o 14 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Krzysztof Kupisiński

o 12 miejsce

3
Krzysztof Tylski
2
Ryszard Nowicki

o 10 miejsce

1
Tomasz Purwin
0
Wiktor Ziemiański

o 6 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł
Plakat turnieju Turniej Piątkowy Solec 5.01.2018

Turniej Piątkowy na Solcu odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

Miejsce bitwy