styczeń 05 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 5.01.2018

zakończony

Rozegrane mecze open 55

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Łukasz Jamorski
finał
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Tomasz Walkiewicz
16-tka
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Bartłomiej Truszewski
ćwierćfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Zenon Klimek
półfinał
Tomasz Purwin 1:0 Wiktor Ziemiański
o 6 miejsce
Michał Łęczycki 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 14 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Michał Łęczycki
o 13-16 miejsce
Łukasz Jamorski 3:2 Tomasz Purwin
półfinał
Łukasz Jamorski 3:0 Wiktor Ziemiański
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:2 Grabowska Agata
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 9-12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Jacek Kisiel
o 7-8 miejsce
Andrzej Piesio 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Monika Kupisińska
o 17-24 miejsce
Wiktor Ziemiański 3:2 Andrzej Piesio
o 7-8 miejsce
Zenon Klimek 3:0 Andrzej Piesio
16-tka
Jacek Kisiel 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kierznowski 3:2 Maciej Lewandowski
o 21-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Tomasz Walkiewicz
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Krzysztof Tylski
16-tka
Wiktor Ziemiański 3:1 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:2 Grzegorz Sieczak
o 17-24 miejsce
Łukasz Jamorski 3:2 Ryszard Nowicki
16-tka
Krzysztof Tylski 3:2 Ryszard Nowicki
o 10 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Krzysztof Kierznowski
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Ryszard Nowicki
o 9-12 miejsce
Marek Lepianka 3:0 Monika Kupisińska
o 17-24 miejsce
Grabowska Agata 3:1 Marek Lepianka
o 17-24 miejsce
Michał Łęczycki 3:1 Sylwester Wójcik
o 17-24 miejsce
Sylwester Wójcik 3:0 Krzysztof Kierznowski
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Hoan Le
o 13-16 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Hoan Le
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Hoan Le
16-tka
Hoan Le 3:1 Marek Lepianka
o 17-24 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:0 Marek Lepianka
o 20 miejsce
Sylwester Wójcik 3:2 Zbigniew Perzyna
o 17-24 miejsce
Tomasz Purwin 3:0 Jan Durakiewicz
16-tka
Michał Łęczycki 3:2 Jan Durakiewicz
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Jan Durakiewicz
o 13-16 miejsce
Jan Durakiewicz 3:0 Zbigniew Perzyna
o 17-24 miejsce
Tomasz Purwin 3:0 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Krzysztof Kupisiński 3:2 Maciej Lewandowski
16-tka
Krzysztof Tylski 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Antoni Buchalski
o 25-32 miejsce
Grzegorz Sieczak 3:0 Krzysztof Kierznowski
o 22 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:2 Tomasz Purwin
o 5-6 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Zenon Klimek
o 4 miejsce
Grzegorz Sieczak 3:0 Monika Kupisińska
o 21-24 miejsce
Wiktor Ziemiański 3:2 Sylwester Wójcik
16-tka
Grabowska Agata 3:0 Grzegorz Sieczak
o 17-24 miejsce
Zenon Klimek 3:1 Arkadiusz Troszczyński
ćwierćfinał
Zenon Klimek 3:0 Wiktor Ziemiański
o 5-6 miejsce