styczeń 18 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 18.01.2019

zakończony
Wyniki

24

zawodników brało
udział

7

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 52

Miejsce W P
1. Adam Władysiuk po raz 1 4 0
2. Jacek Kisiel po raz 1 3 1
3. Bartłomiej Truszewski po raz 3 3 1
4. Ryszard Nowicki po raz 1 3 1
5. Sławomir Rutkowski po raz 1 4 2
6. Tomasz Walkiewicz po raz 1 4 2
7. Damian Kwapisz po raz 1 2 2
8. Norbert Zielony po raz 1 3 1
9. Grzegorz Sobczyński po raz 2 4 2
10. Maciej Lewandowski po raz 1 3 3
11. Marcin Gałka po raz 1 2 3
12. Marcin Borucki po raz 1 1 4
13. Paweł Ziółkowski po raz 1 2 1
14. Krzysztof Kupisiński po raz 1 2 3
15. Krystian Spilaszek po raz 1 1 3
16. Adrian Ząbkowski po raz 1 1 2
17. Zbigniew Perzyna po raz 1 3 2
18. Jacek Brzeski po raz 1 2 2
19. Tomasz Słodziński po raz 1 2 3
20. Kamil Rebman po raz 1 1 4
21. Marek Gwiazdowski po raz 1 1 2
22. Tomasz Rakowiecki po raz 1 1 3
23. Michał Bień po raz 1 0 3
24. Tomasz Żurawski po raz 1 0 2
3
Bartłomiej Truszewski
0
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Marcin Borucki
1
Tomasz Słodziński

16-tka

3
Adam Władysiuk
0
Krystian Spilaszek

16-tka

3
Damian Kwapisz
2
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Jacek Kisiel
1
Kamil Rebman

16-tka

3
Marcin Gałka
1
Adrian Ząbkowski

16-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Grzegorz Sobczyński

16-tka

3
Sławomir Rutkowski
0
Zbigniew Perzyna

16-tka

3
Bartłomiej Truszewski
0
Marcin Borucki

ćwierćfinał

3
Adam Władysiuk
0
Damian Kwapisz

ćwierćfinał

3
Jacek Kisiel
1
Marcin Gałka

ćwierćfinał

3
Ryszard Nowicki
0
Sławomir Rutkowski

ćwierćfinał

3
Adam Władysiuk
2
Bartłomiej Truszewski

półfinał

3
Jacek Kisiel
1
Ryszard Nowicki

półfinał

3
Adam Władysiuk
0
Jacek Kisiel

finał

3
Paweł Ziółkowski
1
Zbigniew Perzyna

o 17-24 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
0
Tomasz Żurawski

o 17-24 miejsce

3
Adrian Ząbkowski
0
Marek Gwiazdowski

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
0
Kamil Rebman

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Tomasz Rakowiecki

o 17-24 miejsce

3
Krystian Spilaszek
1
Jacek Brzeski

o 17-24 miejsce

3
Norbert Zielony
2
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Michał Bień

o 17-24 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
1
Paweł Ziółkowski

o 13-16 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
1
Adrian Ząbkowski

o 13-16 miejsce

3
Maciej Lewandowski
2
Krystian Spilaszek

o 13-16 miejsce

3
Norbert Zielony
2
Krzysztof Kupisiński

o 13-16 miejsce

3
Damian Kwapisz
1
Grzegorz Sobczyński

o 9-12 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
1
Marcin Borucki

o 9-12 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
0
Maciej Lewandowski

o 9-12 miejsce

3
Norbert Zielony
0
Marcin Gałka

o 9-12 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
0
Damian Kwapisz

o 7-8 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
0
Norbert Zielony

o 7-8 miejsce

3
Ryszard Nowicki
2
Tomasz Walkiewicz

o 5-6 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
0
Sławomir Rutkowski

o 5-6 miejsce

3
Zbigniew Perzyna
0
Tomasz Żurawski

o 17-24 miejsce

3
Kamil Rebman
1
Marek Gwiazdowski

o 17-24 miejsce

3
Jacek Brzeski
0
Tomasz Rakowiecki

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Słodziński
0
Michał Bień

o 17-24 miejsce

3
Zbigniew Perzyna
0
Kamil Rebman

o 17-24 miejsce

3
Jacek Brzeski
0
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Rakowiecki
0
Michał Bień

o 21-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
1
Krystian Spilaszek

o 13-16 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
1
Marcin Borucki

o 9-12 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Marcin Gałka

o 9-12 miejsce

3
Marek Gwiazdowski
0
Tomasz Rakowiecki

o 22 miejsce

3
Tomasz Słodziński
1
Kamil Rebman

o 20 miejsce

3
Zbigniew Perzyna
1
Jacek Brzeski

o 18 miejsce

3
Paweł Ziółkowski
2
Krzysztof Kupisiński

o 14 miejsce

3
Marcin Gałka
0
Marcin Borucki

o 12 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
2
Maciej Lewandowski

o 10 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
1
Tomasz Walkiewicz

o 6 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2018/2019) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy