styczeń 11 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 11.01.2019

zakończony
Wyniki

29

zawodników brało
udział

14

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 53 meczy

Miejsce W P
1. Marek Krystian po raz 1 4 0
2. Krzysztof Cudny po raz 1 3 1
3. Bartłomiej Truszewski po raz 2 3 1
4. Sławomir Rutkowski po raz 1 5 2
5. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 2 3
6. Krzysztof Tylski po raz 1 3 2
7. Jacek Brzeski po raz 1 3 3
8. Marcin Gałka po raz 1 1 2
9. Grzegorz Sobczyński po raz 1 3 1
10. Jacek Kisiel po raz 1 3 1
11. Jarosław Okruch po raz 1 1 2
12. Vołkovs Aleksander po raz 1 2 2
13. Marek Gwiazdowski po raz 1 1 3
14. Tomasz Okuniewicz po raz 1 2 1
15. Tomasz Słodziński po raz 1 1 2
16. Krystian Spilaszek po raz 1 3 2
17. Wojciech Ratyński po raz 1 3 2
18. Maciej Lewandowski po raz 1 1 3
19. Hoan Le po raz 1 2 2
20. Marek Korzemski po raz 1 1 3
21. Oleg Dolmatov po raz 1 1 3
22. Wiktor Makowiecki po raz 1 1 3
23. Roman Bem po raz 1 0 2
24. Marcin Borucki po raz 1 0 1
25. Paweł Ziółkowski po raz 1 0 1
26. Mihails Tiunels po raz 1 0 1
27. Kamil Wojtyński po raz 1 0 1
28. Robert Kucharski po raz 1 0 1
29. Tomasz Rakowiecki po raz 1 0 1
. po raz 4 1
3
Arkadiusz Troszczyński
2
Jacek Brzeski

16-tka

3
Krzysztof Tylski
0
Vołkovs Aleksander

16-tka

3
Jarosław Okruch
1
Marek Korzemski

16-tka

3
Marek Krystian
0
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Krzysztof Cudny
0
Tomasz Słodziński

16-tka

3
Marcin Gałka
0
Krystian Spilaszek

16-tka

3
Tandom Raghuveer
1
Sławomir Rutkowski

16-tka

3
Bartłomiej Truszewski
1
Marek Gwiazdowski

16-tka

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Krzysztof Tylski

ćwierćfinał

3
Marek Krystian
0
Jarosław Okruch

ćwierćfinał

3
Krzysztof Cudny
2
Marcin Gałka

ćwierćfinał

3
Bartłomiej Truszewski
2
Tandom Raghuveer

ćwierćfinał

3
Marek Krystian
1
Arkadiusz Troszczyński

półfinał

3
Krzysztof Cudny
0
Bartłomiej Truszewski

półfinał

3
Marek Krystian
2
Krzysztof Cudny

finał

3
Hoan Le
0
Mihails Tiunels

o 25-32 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
2
Marcin Borucki

o 25-32 miejsce

3
Wiktor Makowiecki
0
Tomasz Rakowiecki

o 25-32 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Robert Kucharski

o 25-32 miejsce

3
Tomasz Okuniewicz
1
Paweł Ziółkowski

o 25-32 miejsce

3
Wojciech Ratyński
2
Kamil Wojtyński

o 25-32 miejsce

3
Marek Gwiazdowski
0
Oleg Dolmatov

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
0
Hoan Le

o 17-24 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
1
Krystian Spilaszek

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Słodziński
2
Wiktor Makowiecki

o 17-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Okuniewicz
0
Marek Korzemski

o 17-24 miejsce

3
Vołkovs Aleksander
1
Wojciech Ratyński

o 17-24 miejsce

3
Jacek Brzeski
0
Roman Bem

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
0
Marek Gwiazdowski

o 13-16 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
1
Tomasz Słodziński

o 13-16 miejsce

3
Jacek Kisiel
2
Tomasz Okuniewicz

o 13-16 miejsce

3
Jacek Brzeski
2
Vołkovs Aleksander

o 13-16 miejsce

2
Sławomir Rutkowski
1
Jarosław Okruch

o 9-12 miejsce

2
Krzysztof Tylski
0
Grzegorz Sobczyński

o 9-12 miejsce

2
Tandom Raghuveer
1
Jacek Kisiel

o 9-12 miejsce

2
Jacek Brzeski
0
Marcin Gałka

o 9-12 miejsce

2
Sławomir Rutkowski
0
Krzysztof Tylski

o 7-8 miejsce

2
Tandom Raghuveer
0
Jacek Brzeski

o 7-8 miejsce

2
Bartłomiej Truszewski
0
Sławomir Rutkowski

o 5-6 miejsce

2
Tandom Raghuveer
0
Arkadiusz Troszczyński

o 5-6 miejsce

3
Hoan Le
0
Oleg Dolmatov

o 17-24 miejsce

3
Krystian Spilaszek
0
Wiktor Makowiecki

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Marek Korzemski

o 17-24 miejsce

3
Wojciech Ratyński
0
Roman Bem

o 17-24 miejsce

3
Krystian Spilaszek
1
Hoan Le

o 17-24 miejsce

3
Wojciech Ratyński
0
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Oleg Dolmatov
2
Wiktor Makowiecki

o 21-24 miejsce

3
Marek Korzemski
0
Oleg Dolmatov

o 22 miejsce

3
Krystian Spilaszek
0
Wojciech Ratyński

o 18 miejsce

3
Vołkovs Aleksander
1
Marek Gwiazdowski

o 14 miejsce

2
Krzysztof Tylski
1
Jacek Brzeski

o 8 miejsce

2
Sławomir Rutkowski
0
Arkadiusz Troszczyński

o 6 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł
Plakat turnieju Turniej Piątkowy Solec 2019 - 11.01.2019

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2018/2019) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy