marzec 15 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 13.03.2019

zakończony
Wyniki

30

zawodników brało
udział

2

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 54 meczy

Miejsce W P
1. Rafał Suszycki po raz 7 4 0
2. Paweł Gałecki po raz 1 3 1
3. Adam Kłosiński po raz 1 4 1
4. Dominik Joński po raz 1 3 2
5. Arkadiusz Świtała po raz 1 5 2
6. Andrzej Górczak po raz 1 4 3
7. Michał Stochmal po raz 1 4 1
8. Krzysztof Kupisiński po raz 1 2 3
9. Krzysztof Tylski po raz 1 2 2
10. Tomasz Słodziński po raz 2 2 3
11. Krystian Spilaszek po raz 3 3 2
12. Piotr Lewandowski po raz 2 1 2
13. Bartłomiej Truszewski po raz 1 3 2
14. Robert Dawidko po raz 1 1 2
15. Tomasz Walkiewicz po raz 1 2 2
16. Soliwoda Mariusz po raz 1 2 1
17. Maciej Lewandowski po raz 1 4 1
18. Marcin Borucki po raz 1 2 3
19. Piotr Gradek po raz 1 0 3
20. Grzegorz Sobczyński po raz 1 1 3
21. Paweł Ziółkowski po raz 1 1 3
22. Damian Kwapisz po raz 1 1 3
23. Klaudiusz Pobudzin po raz 2 0 2
24. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 0 1
25. Czesław Kajdan po raz 1 0 1
26. Zbigniew Perzyna po raz 1 0 1
27. Daniel Gontarski po raz 1 0 1
28. Stanisław Janiszewski po raz 1 0 1
29. Adam Polech po raz 1 0 1
30. Wojcieska Aneta po raz 1 0 1
3
Piotr Lewandowski
0
Bartłomiej Truszewski

16-tka

3
Paweł Gałecki
0
Grzegorz Sobczyński

16-tka

3
Adam Kłosiński
0
Arkadiusz Świtała

16-tka

3
Krzysztof Tylski
1
Marcin Borucki

16-tka

3
Dominik Joński
0
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Krzysztof Kupisiński
0
Piotr Gradek

16-tka

3
Tomasz Słodziński
2
Andrzej Górczak

16-tka

3
Rafał Suszycki
0
Paweł Ziółkowski

16-tka

3
Paweł Gałecki
1
Piotr Lewandowski

ćwierćfinał

3
Adam Kłosiński
1
Krzysztof Tylski

ćwierćfinał

3
Dominik Joński
1
Krzysztof Kupisiński

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Tomasz Słodziński

ćwierćfinał

3
Paweł Gałecki
1
Adam Kłosiński

półfinał

3
Rafał Suszycki
1
Dominik Joński

półfinał

3
Rafał Suszycki
2
Paweł Gałecki

finał

3
Maciej Lewandowski
1
Daniel Gontarski

o 25-32 miejsce

3
Soliwoda Mariusz
1
Adam Polech

o 25-32 miejsce

3
Michał Stochmal
1
Czesław Kajdan

o 25-32 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
0
Wojcieska Aneta

o 25-32 miejsce

3
Damian Kwapisz
0
Stanisław Janiszewski

o 25-32 miejsce

3
Krystian Spilaszek
1
Zbigniew Perzyna

o 25-32 miejsce

3
Robert Dawidko
2
Paweł Ziółkowski

o 17-24 miejsce

2
Andrzej Górczak
1
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Soliwoda Mariusz
0
Piotr Gradek

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
0
Marcin Borucki

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
0
Damian Kwapisz

o 17-24 miejsce

3
Krystian Spilaszek
1
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
0
Klaudiusz Pobudzin

o 17-24 miejsce

2
Andrzej Górczak
0
Robert Dawidko

o 13-16 miejsce

3
Michał Stochmal
1
Soliwoda Mariusz

o 13-16 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
0
Tomasz Walkiewicz

o 13-16 miejsce

3
Krystian Spilaszek
1
Bartłomiej Truszewski

o 13-16 miejsce

2
Andrzej Górczak
1
Krzysztof Tylski

o 9-12 miejsce

2
Michał Stochmal
1
Piotr Lewandowski

o 9-12 miejsce

2
Arkadiusz Świtała
0
Tomasz Słodziński

o 9-12 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
1
Krystian Spilaszek

o 9-12 miejsce

2
Andrzej Górczak
0
Michał Stochmal

o 7-8 miejsce

2
Arkadiusz Świtała
0
Krzysztof Kupisiński

o 7-8 miejsce

2
Dominik Joński
0
Andrzej Górczak

o 5-6 miejsce

2
Adam Kłosiński
0
Arkadiusz Świtała

o 5-6 miejsce

2
Adam Kłosiński
1
Dominik Joński

o 4 miejsce

2
Maciej Lewandowski
1
Paweł Ziółkowski

o 17-24 miejsce

3
Marcin Borucki
0
Damian Kwapisz

o 17-24 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
0
Klaudiusz Pobudzin

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Piotr Gradek

o 17-24 miejsce

3
Marcin Borucki
0
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
0
Tomasz Walkiewicz

o 13-16 miejsce

3
Tomasz Słodziński
2
Krystian Spilaszek

o 9-12 miejsce

3
Paweł Ziółkowski
2
Damian Kwapisz

o 22 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Marcin Borucki

o 18 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Robert Dawidko

o 14 miejsce

2
Krzysztof Tylski
0
Tomasz Słodziński

o 10 miejsce

2
Michał Stochmal
0
Krzysztof Kupisiński

o 8 miejsce

2
Arkadiusz Świtała
0
Andrzej Górczak

o 6 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2018/2019) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy