styczeń 18 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 18.01.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 52

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Kupisiński 3:1 Krystian Spilaszek
o 13-16 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Jacek Brzeski
o 17-24 miejsce
Adam Władysiuk 3:0 Krystian Spilaszek
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:1 Marcin Borucki
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 5-6 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:1 Tomasz Walkiewicz
o 6 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Ryszard Nowicki
półfinał
Jacek Kisiel 3:1 Kamil Rebman
16-tka
Jacek Kisiel 3:1 Marcin Gałka
ćwierćfinał
Maciej Lewandowski 3:2 Krystian Spilaszek
o 13-16 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Marcin Borucki
o 12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Sławomir Rutkowski 3:0 Zbigniew Perzyna
16-tka
Zbigniew Perzyna 3:0 Kamil Rebman
o 17-24 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:1 Zbigniew Perzyna
o 17-24 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:1 Jacek Brzeski
o 18 miejsce
Zbigniew Perzyna 3:0 Tomasz Żurawski
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:2 Maciej Lewandowski
o 10 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Marcin Borucki
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:0 Tomasz Żurawski
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Michał Bień
o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Norbert Zielony
o 7-8 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Marcin Borucki
ćwierćfinał
Bartłomiej Truszewski 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:0 Sławomir Rutkowski
o 5-6 miejsce
Adam Władysiuk 3:2 Bartłomiej Truszewski
półfinał
Tomasz Walkiewicz 3:0 Kamil Rebman
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Kamil Rebman
o 20 miejsce
Kamil Rebman 3:1 Marek Gwiazdowski
o 17-24 miejsce
Marek Gwiazdowski 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 22 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Paweł Ziółkowski
o 13-16 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 14 miejsce
Norbert Zielony 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Norbert Zielony 3:0 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Jacek Brzeski 3:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Jacek Brzeski 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 17-24 miejsce
Tomasz Rakowiecki 3:0 Michał Bień
o 21-24 miejsce
Marcin Borucki 3:1 Tomasz Słodziński
16-tka
Norbert Zielony 3:2 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Michał Bień
o 17-24 miejsce
Adam Władysiuk 3:0 Jacek Kisiel
finał
Adam Władysiuk 3:0 Damian Kwapisz
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:1 Adrian Ząbkowski
o 13-16 miejsce
Adrian Ząbkowski 3:0 Marek Gwiazdowski
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Adrian Ząbkowski
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:0 Damian Kwapisz
o 7-8 miejsce
Damian Kwapisz 3:2 Maciej Lewandowski
16-tka