luty 08 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 08.02.2019

zakończony
Wyniki

28

zawodników brało
udział

5

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 52 meczy

Miejsce W P
1. Rafał Suszycki po raz 2 4 0
2. Bartłomiej Truszewski po raz 1 3 1
3. Adam Kępa po raz 1 3 1
4. Sławomir Mikołajewicz po raz 1 3 2
5. Sławomir Rutkowski po raz 2 4 2
6. Arkadiusz Świtała po raz 2 2 1
7. Czesław Kajdan po raz 1 2 2
8. Jacek Kisiel po raz 2 3 2
9. Maciej Lewandowski po raz 2 2 2
10. Marcin Gałka po raz 1 1 3
11. Krzysztof Łebkowski po raz 1 3 0
12. Piotr Lewandowski po raz 1 1 2
13. Ryszard Nowicki po raz 1 3 2
14. Krystian Spilaszek po raz 1 1 3
15. Grzegorz Sobczyński po raz 2 2 2
16. Krzysztof Kupisiński po raz 1 1 1
17. Adam Polech po raz 2 3 1
18. Vołkovs Aleksander po raz 1 2 2
19. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 2 3
20. Klaudiusz Pobudzin po raz 1 1 3
21. Marcin Borucki po raz 1 3 2
22. Krzysztof Kubkowski po raz 1 1 3
23. Tomasz Słodziński po raz 1 1 4
24. Bogdan Jurkowski po raz 1 1 4
25. Stanisław Janiszewski po raz 1 0 1
26. Hoan Le po raz 1 0 1
27. Robert Jurkowski po raz 1 0 1
28. Robert Dawidko po raz 1 0 1
3
Arkadiusz Świtała
1
Jacek Kisiel

16-tka

3
Marcin Gałka
0
Tomasz Słodziński

16-tka

3
Piotr Lewandowski
0
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Rafał Suszycki
1
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Sławomir Mikołajewicz
2
Sławomir Rutkowski

16-tka

3
Maciej Lewandowski
0
Krystian Spilaszek

16-tka

3
Adam Kępa
0
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Bartłomiej Truszewski
2
Czesław Kajdan

16-tka

3
Arkadiusz Świtała
0
Marcin Gałka

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Piotr Lewandowski

ćwierćfinał

3
Sławomir Mikołajewicz
0
Maciej Lewandowski

ćwierćfinał

3
Bartłomiej Truszewski
2
Adam Kępa

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Arkadiusz Świtała

półfinał

3
Bartłomiej Truszewski
2
Sławomir Mikołajewicz

półfinał

3
Rafał Suszycki
0
Bartłomiej Truszewski

finał

3
Bogdan Jurkowski
1
Robert Jurkowski

o 25-32 miejsce

3
Marcin Borucki
0
Hoan Le

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Łebkowski
0
Stanisław Janiszewski

o 25-32 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
2
Robert Dawidko

o 25-32 miejsce

3
Czesław Kajdan
0
Klaudiusz Pobudzin

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Bogdan Jurkowski

o 17-24 miejsce

3
Krystian Spilaszek
2
Marcin Borucki

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
0
Vołkovs Aleksander

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Krzysztof Kubkowski

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Łebkowski
0
Arkadiusz Troszczyński

o 17-24 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
1
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
2
Adam Polech

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
1
Krystian Spilaszek

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Łebkowski
1
Ryszard Nowicki

o 13-16 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Grzegorz Sobczyński

o 13-16 miejsce

3
Czesław Kajdan
0
Piotr Lewandowski

o 9-12 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
0
Marcin Gałka

o 9-12 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Maciej Lewandowski

o 9-12 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
2
Czesław Kajdan

o 7-8 miejsce

3
Adam Kępa
1
Jacek Kisiel

o 7-8 miejsce

2
Sławomir Mikołajewicz
1
Sławomir Rutkowski

o 5-6 miejsce

2
Adam Kępa
1
Sławomir Mikołajewicz

o 4 miejsce

3
Klaudiusz Pobudzin
0
Bogdan Jurkowski

o 17-24 miejsce

3
Vołkovs Aleksander
0
Marcin Borucki

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Krzysztof Kubkowski

o 17-24 miejsce

3
Adam Polech
2
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Vołkovs Aleksander
0
Klaudiusz Pobudzin

o 17-24 miejsce

3
Adam Polech
1
Arkadiusz Troszczyński

o 17-24 miejsce

3
Marcin Borucki
1
Bogdan Jurkowski

o 21-24 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
0
Tomasz Słodziński

o 21-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Grzegorz Sobczyński

o 13-16 miejsce

3
Tomasz Słodziński
0
Bogdan Jurkowski

o 24 miejsce

3
Marcin Borucki
0
Krzysztof Kubkowski

o 22 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Klaudiusz Pobudzin

o 20 miejsce

3
Adam Polech
0
Vołkovs Aleksander

o 18 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Krystian Spilaszek

o 14 miejsce

3
Maciej Lewandowski
2
Marcin Gałka

o 10 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2018/2019) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy