marzec 01 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 01.03.2019

zakończony
Wyniki

25

zawodników brało
udział

3

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 53 meczy

Miejsce W P
1. Rafał Suszycki po raz 5 4 0
2. Sławomir Mikołajewicz po raz 1 3 1
3. Dominik Joński po raz 1 5 1
4. Arkadiusz Świtała po raz 1 3 2
5. Ryszard Nowicki po raz 2 5 2
6. Tomasz Walkiewicz po raz 2 2 3
7. Krzysztof Kupisiński po raz 1 2 2
8. Piotr Lewandowski po raz 1 2 2
9. Bartłomiej Truszewski po raz 1 4 2
10. Grzegorz Sobczyński po raz 1 2 3
11. Robert Dawidko po raz 1 2 2
12. Jacek Kisiel po raz 1 2 3
13. Marcin Borucki po raz 1 2 2
14. Arkadiusz Troszczyński po raz 2 2 3
15. Piotr Gradek po raz 1 1 2
16. Krzysztof Cudny po raz 1 1 2
17. Damian Kwapisz po raz 1 4 1
18. Krzysztof Kubkowski po raz 1 1 3
19. Tomasz Gryziak po raz 1 1 2
20. Hoan Le po raz 2 1 1
21. Tomasz Słodziński po raz 1 2 2
22. Klaudiusz Pobudzin po raz 1 1 3
23. Arkadiusz Sowiński po raz 1 1 4
24. Daniel Gontarski po raz 1 0 4
25. Eryk Skonieczny po raz 1 0 1
3
Tomasz Walkiewicz
1
Bartłomiej Truszewski

16-tka

3
Grzegorz Sobczyński
0
Arkadiusz Sowiński

16-tka

3
Krzysztof Kupisiński
2
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Rafał Suszycki
0
Krzysztof Kubkowski

16-tka

3
Sławomir Mikołajewicz
2
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Dominik Joński
1
Marcin Borucki

16-tka

3
Arkadiusz Świtała
0
Krzysztof Cudny

16-tka

3
Piotr Lewandowski
0
Jacek Kisiel

16-tka

3
Tomasz Walkiewicz
1
Grzegorz Sobczyński

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Krzysztof Kupisiński

ćwierćfinał

3
Sławomir Mikołajewicz
0
Dominik Joński

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Świtała
1
Piotr Lewandowski

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
2
Tomasz Walkiewicz

półfinał

3
Sławomir Mikołajewicz
0
Arkadiusz Świtała

półfinał

3
Rafał Suszycki
0
Sławomir Mikołajewicz

finał

3
Damian Kwapisz
0
Eryk Skonieczny

o 25-32 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Klaudiusz Pobudzin

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Cudny
1
Damian Kwapisz

o 17-24 miejsce

3
Marcin Borucki
0
Daniel Gontarski

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
2
Tomasz Gryziak

o 17-24 miejsce

3
Robert Dawidko
2
Krzysztof Kubkowski

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Piotr Gradek
0
Arkadiusz Sowiński

o 17-24 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
0
Hoan Le

o 17-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Krzysztof Cudny

o 13-16 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Marcin Borucki

o 13-16 miejsce

3
Robert Dawidko
2
Arkadiusz Troszczyński

o 13-16 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Piotr Gradek

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
1
Jacek Kisiel

o 9-12 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Grzegorz Sobczyński

o 9-12 miejsce

3
Piotr Lewandowski
2
Robert Dawidko

o 9-12 miejsce

3
Dominik Joński
1
Bartłomiej Truszewski

o 9-12 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Krzysztof Kupisiński

o 7-8 miejsce

3
Dominik Joński
2
Piotr Lewandowski

o 7-8 miejsce

2
Arkadiusz Świtała
1
Ryszard Nowicki

o 5-6 miejsce

2
Dominik Joński
0
Tomasz Walkiewicz

o 5-6 miejsce

2
Dominik Joński
1
Arkadiusz Świtała

o 4 miejsce

3
Damian Kwapisz
1
Klaudiusz Pobudzin

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Gryziak
0
Daniel Gontarski

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
1
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Hoan Le
1
Arkadiusz Sowiński

o 17-24 miejsce

3
Damian Kwapisz
2
Tomasz Gryziak

o 17-24 miejsce

3
Klaudiusz Pobudzin
2
Daniel Gontarski

o 21-24 miejsce

3
Tomasz Słodziński
0
Arkadiusz Sowiński

o 21-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Piotr Gradek

o 13-16 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
2
Jacek Kisiel

o 9-12 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
0
Robert Dawidko

o 9-12 miejsce

3
Arkadiusz Sowiński
0
Daniel Gontarski

o 24 miejsce

3
Tomasz Słodziński
0
Klaudiusz Pobudzin

o 22 miejsce

3
Damian Kwapisz
0
Krzysztof Kubkowski

o 18 miejsce

3
Marcin Borucki
1
Arkadiusz Troszczyński

o 14 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Grzegorz Sobczyński

o 10 miejsce

2
Ryszard Nowicki
0
Tomasz Walkiewicz

o 6 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł
Plakat turnieju Turniej Piątkowy Solec 2019 - 01.03.2019

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2018/2019) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy