styczeń 04 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 11.01.2019

zakończony
Wyniki

27

zawodników brało
udział

27

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 52

Miejsce W P
1. Rafał Suszycki po raz 1 4 0
2. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 3 1
3. Bartłomiej Truszewski po raz 1 4 1
4. Krzysztof Cudny po raz 1 2 1
5. Andrzej Piesio po raz 1 2 2
6. Krzysztof Kubkowski po raz 1 4 0
7. Ryszard Nowicki po raz 1 2 2
8. Jacek Kisiel po raz 1 2 2
9. Maciej Lewandowski po raz 1 4 2
10. Marcin Borucki po raz 1 2 2
11. Krystian Spilaszek po raz 1 1 3
12. Sławomir Rutkowski po raz 1 3 1
13. Michał Łęczycki po raz 1 3 2
14. Piotr Lewandowski po raz 1 2 3
15. Damian Kwapisz po raz 1 2 3
16. Hoan Le po raz 1 1 4
17. Krzysztof Tylski po raz 1 3 2
18. Wojciech Ratyński po raz 1 2 3
19. Zbigniew Perzyna po raz 1 1 2
20. Rafał Woźniak po raz 1 1 4
21. Marcin Gałka po raz 1 2 2
22. Grzegorz Sobczyński po raz 1 1 3
23. Elżbieta Beziuk po raz 1 1 3
24. Jarosław Dedecjus po raz 1 0 1
25. Krzysztof Kupisiński po raz 1 0 1
26. Tomasz Rakowiecki po raz 1 0 1
27. Tomasz Słodziński po raz 1 0 1
3
Rafał Suszycki
0
Wojciech Ratyński

16-tka

3
Ryszard Nowicki
1
Damian Kwapisz

16-tka

3
Andrzej Piesio
0
Rafał Woźniak

16-tka

3
Krystian Spilaszek
2
Michał Łęczycki

16-tka

3
Jacek Kisiel
2
Piotr Lewandowski

16-tka

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Bartłomiej Truszewski
0
Hoan Le

16-tka

3
Krzysztof Cudny
1
Krzysztof Tylski

16-tka

3
Rafał Suszycki
1
Ryszard Nowicki

ćwierćfinał

3
Andrzej Piesio
0
Krystian Spilaszek

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Jacek Kisiel

ćwierćfinał

3
Krzysztof Cudny
2
Bartłomiej Truszewski

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Andrzej Piesio

półfinał

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Krzysztof Cudny

półfinał

3
Rafał Suszycki
1
Arkadiusz Troszczyński

finał

3
Grzegorz Sobczyński
0
Tomasz Rakowiecki

o 25-32 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
1
Krzysztof Kupisiński

o 25-32 miejsce

3
Elżbieta Beziuk
2
Tomasz Słodziński

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
0
Krzysztof Tylski

o 17-24 miejsce

3
Hoan Le
2
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Zbigniew Perzyna

o 17-24 miejsce

3
Piotr Lewandowski
0
Jarosław Dedecjus

o 17-24 miejsce

3
Michał Łęczycki
0
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
0
Rafał Woźniak

o 17-24 miejsce

3
Damian Kwapisz
0
Elżbieta Beziuk

o 17-24 miejsce

3
Marcin Borucki
2
Wojciech Ratyński

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
1
Hoan Le

o 13-16 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Piotr Lewandowski

o 13-16 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
1
Michał Łęczycki

o 13-16 miejsce

3
Marcin Borucki
2
Damian Kwapisz

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
1
Krystian Spilaszek

o 9-12 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Maciej Lewandowski

o 9-12 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Sławomir Rutkowski

o 9-12 miejsce

3
Jacek Kisiel
2
Marcin Borucki

o 9-12 miejsce

2
Krzysztof Kubkowski
1
Ryszard Nowicki

o 7-8 miejsce

2
Bartłomiej Truszewski
1
Jacek Kisiel

o 7-8 miejsce

2
Bartłomiej Truszewski
1
Andrzej Piesio

o 5-6 miejsce

3
Krzysztof Tylski
0
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Rafał Woźniak
2
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

3
Wojciech Ratyński
1
Elżbieta Beziuk

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Tylski
0
Zbigniew Perzyna

o 17-24 miejsce

3
Wojciech Ratyński
0
Rafał Woźniak

o 17-24 miejsce

3
Marcin Gałka
0
Elżbieta Beziuk

o 21-24 miejsce

3
Piotr Lewandowski
2
Hoan Le

o 13-16 miejsce

3
Michał Łęczycki
1
Damian Kwapisz

o 13-16 miejsce

3
Maciej Lewandowski
2
Krystian Spilaszek

o 9-12 miejsce

3
Marcin Gałka
2
Grzegorz Sobczyński

o 22 miejsce

3
Zbigniew Perzyna
2
Rafał Woźniak

o 20 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Wojciech Ratyński

o 18 miejsce

3
Damian Kwapisz
1
Hoan Le

o 16 miejsce

3
Michał Łęczycki
1
Piotr Lewandowski

o 14 miejsce

3
Maciej Lewandowski
2
Marcin Borucki

o 10 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł
Plakat turnieju Turniej Piątkowy Solec 2019 - 11.01.2019

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2018/2019) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy