luty 01 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 01.02.2019

zakończony
Wyniki

26

zawodników brało
udział

11

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 51 meczy

Miejsce W P
1. Kacper Moliński po raz 1 4 0
2. Łukasz Jamorski po raz 1 3 1
3. Miłosz Pączkiewicz po raz 1 4 1
4. Jacek Kisiel po raz 1 3 2
5. Paweł Gałecki po raz 1 4 1
6. Jan Klepko po raz 1 2 1
7. Bartłomiej Truszewski po raz 1 3 2
8. Bartosz Rzepczyński po raz 1 2 3
9. Ryszard Nowicki po raz 1 3 2
10. Sławomir Mikołajewicz po raz 1 2 3
11. Krzysztof Cudny po raz 1 2 3
12. Jonah Jerome po raz 1 1 1
13. Damian Kwapisz po raz 1 4 1
14. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 2 3
15. Marcin Borucki po raz 1 1 3
16. Sławomir Rutkowski po raz 1 1 3
17. Adam Polech po raz 1 3 1
18. Krystian Spilaszek po raz 1 2 3
19. Marcin Gałka po raz 1 3 2
20. Tomasz Rakowiecki po raz 1 0 3
21. Krzysztof Kupisiński po raz 1 2 2
22. Stanisław Janiszewski po raz 1 0 4
23. Klaudiusz Pobudzin po raz 1 0 3
24. Jarosław Okruch po raz 1 0 1
25. Łukasz Szczęśniak po raz 1 0 1
26. Krzysztof Rzetecki po raz 1 0 1
3
Łukasz Jamorski
0
Bartłomiej Truszewski

16-tka

3
Bartosz Rzepczyński
0
Marcin Borucki

16-tka

3
Sławomir Mikołajewicz
1
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Jan Klepko
2
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Jonah Jerome
1
Sławomir Rutkowski

16-tka

3
Kacper Moliński
0
Krzysztof Cudny

16-tka

3
Miłosz Pączkiewicz
0
Krystian Spilaszek

16-tka

3
Jacek Kisiel
0
Stanisław Janiszewski

16-tka

3
Łukasz Jamorski
1
Bartosz Rzepczyński

ćwierćfinał

3
Jan Klepko
1
Sławomir Mikołajewicz

ćwierćfinał

3
Kacper Moliński
0
Jonah Jerome

ćwierćfinał

3
Miłosz Pączkiewicz
2
Jacek Kisiel

ćwierćfinał

3
Łukasz Jamorski
1
Jan Klepko

półfinał

3
Kacper Moliński
0
Miłosz Pączkiewicz

półfinał

3
Kacper Moliński
1
Łukasz Jamorski

finał

3
Damian Kwapisz
0
Krzysztof Rzetecki

o 25-32 miejsce

3
Marcin Gałka
1
Łukasz Szczęśniak

o 25-32 miejsce

3
Paweł Gałecki
0
Stanisław Janiszewski

o 17-24 miejsce

3
Damian Kwapisz
1
Krystian Spilaszek

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Cudny
0
Tomasz Rakowiecki

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Rutkowski
0
Jarosław Okruch

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Adam Polech

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Marcin Borucki
1
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Klaudiusz Pobudzin

o 17-24 miejsce

3
Paweł Gałecki
0
Damian Kwapisz

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Cudny
0
Sławomir Rutkowski

o 13-16 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Arkadiusz Troszczyński

o 13-16 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Marcin Borucki

o 13-16 miejsce

3
Paweł Gałecki
1
Sławomir Mikołajewicz

o 9-12 miejsce

3
Bartosz Rzepczyński
2
Krzysztof Cudny

o 9-12 miejsce

3
Jacek Kisiel
2
Ryszard Nowicki

o 9-12 miejsce

3
Paweł Gałecki
1
Bartosz Rzepczyński

o 7-8 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Bartłomiej Truszewski

o 7-8 miejsce

3
Miłosz Pączkiewicz
2
Paweł Gałecki

o 5-6 miejsce

2
Miłosz Pączkiewicz
0
Jacek Kisiel

o 4 miejsce

3
Krystian Spilaszek
1
Stanisław Janiszewski

o 17-24 miejsce

3
Adam Polech
2
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Marcin Gałka
0
Klaudiusz Pobudzin

o 17-24 miejsce

3
Krystian Spilaszek
0
Tomasz Rakowiecki

o 17-24 miejsce

3
Adam Polech
1
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
1
Klaudiusz Pobudzin

o 21-24 miejsce

3
Damian Kwapisz
0
Sławomir Rutkowski

o 13-16 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Marcin Borucki

o 13-16 miejsce

3
Sławomir Mikołajewicz
2
Krzysztof Cudny

o 9-12 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Stanisław Janiszewski

o 22 miejsce

3
Marcin Gałka
0
Tomasz Rakowiecki

o 20 miejsce

3
Adam Polech
2
Krystian Spilaszek

o 18 miejsce

3
Damian Kwapisz
2
Arkadiusz Troszczyński

o 14 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Sławomir Mikołajewicz

o 10 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Bartosz Rzepczyński

o 8 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2018/2019) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy