marzec 15 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 13.03.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 54

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krystian Spilaszek 3:1 Zbigniew Perzyna
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:1 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Bartłomiej Truszewski
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 7-8 miejsce
Adam Kłosiński 3:0 Arkadiusz Świtała
16-tka
Arkadiusz Świtała 2:0 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Damian Kwapisz
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Marcin Borucki
o 18 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Daniel Gontarski
o 25-32 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:0 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Krzysztof Tylski 3:1 Marcin Borucki
16-tka
Krzysztof Tylski 2:0 Tomasz Słodziński
o 10 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Marcin Borucki 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Marcin Borucki 3:0 Damian Kwapisz
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Stanisław Janiszewski
o 25-32 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Dominik Joński
półfinał
Dominik Joński 3:1 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Adam Kłosiński 2:1 Dominik Joński
o 4 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Piotr Gradek
16-tka
Adam Kłosiński 2:0 Arkadiusz Świtała
o 5-6 miejsce
Adam Kłosiński 3:1 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Michał Stochmal 3:1 Czesław Kajdan
o 25-32 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Wojcieska Aneta
o 25-32 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:0 Andrzej Górczak
o 6 miejsce
Andrzej Górczak 2:1 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Andrzej Górczak 2:1 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Dominik Joński 2:0 Andrzej Górczak
o 5-6 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Andrzej Górczak
16-tka
Andrzej Górczak 2:0 Michał Stochmal
o 7-8 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Paweł Gałecki
finał
Paweł Gałecki 3:0 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Paweł Gałecki 3:1 Adam Kłosiński
półfinał
Bartłomiej Truszewski 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Bartłomiej Truszewski
16-tka
Soliwoda Mariusz 3:0 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Paweł Ziółkowski
16-tka
Maciej Lewandowski 2:1 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce
Robert Dawidko 3:2 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:2 Damian Kwapisz
o 22 miejsce
Andrzej Górczak 2:0 Robert Dawidko
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Robert Dawidko
o 14 miejsce
Paweł Gałecki 3:1 Piotr Lewandowski
ćwierćfinał
Tomasz Słodziński 3:2 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Tomasz Słodziński
ćwierćfinał
Soliwoda Mariusz 3:1 Adam Polech
o 25-32 miejsce
Michał Stochmal 3:1 Soliwoda Mariusz
o 13-16 miejsce
Michał Stochmal 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 8 miejsce
Michał Stochmal 2:1 Piotr Lewandowski
o 9-12 miejsce