styczeń 11 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 11.01.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 53

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Grzegorz Sobczyński 3:1 Krystian Spilaszek
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek 3:0 Wojciech Ratyński
o 18 miejsce
Krystian Spilaszek 3:0 Wiktor Makowiecki
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Tomasz Okuniewicz
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Robert Kucharski
o 25-32 miejsce
Tandom Raghuveer 2:1 Jacek Kisiel
o 9-12 miejsce
Marek Krystian 3:0 Jarosław Okruch
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Marek Korzemski
o 17-24 miejsce
Wojciech Ratyński 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Marek Krystian 3:1 Arkadiusz Troszczyński
półfinał
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Jacek Brzeski
16-tka
Tandom Raghuveer 2:0 Arkadiusz Troszczyński
o 5-6 miejsce
Krzysztof Tylski 2:1 Jacek Brzeski
o 8 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Vołkovs Aleksander
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:2 Marcin Borucki
o 25-32 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Krzysztof Tylski 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Jarosław Okruch 3:1 Marek Korzemski
16-tka
Tomasz Okuniewicz 3:0 Marek Korzemski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Bartłomiej Truszewski
półfinał
Krzysztof Cudny 3:2 Marcin Gałka
ćwierćfinał
Krzysztof Cudny 3:0 Tomasz Słodziński
16-tka
Marek Krystian 3:0 Maciej Lewandowski
16-tka
Marek Krystian 3:2 Krzysztof Cudny
finał
Sławomir Rutkowski 2:1 Jarosław Okruch
o 9-12 miejsce
Sławomir Rutkowski 2:0 Arkadiusz Troszczyński
o 6 miejsce
Sławomir Rutkowski 2:0 Krzysztof Tylski
o 7-8 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 2:0 Sławomir Rutkowski
o 5-6 miejsce
Tandom Raghuveer 3:1 Sławomir Rutkowski
16-tka
Sławomir Rutkowski 3:0 Marek Gwiazdowski
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Marek Gwiazdowski
16-tka
Marek Gwiazdowski 3:0 Oleg Dolmatov
o 17-24 miejsce
Vołkovs Aleksander 3:1 Marek Gwiazdowski
o 14 miejsce
Wojciech Ratyński 3:0 Roman Bem
o 17-24 miejsce
Jacek Brzeski 3:0 Roman Bem
o 17-24 miejsce
Jacek Brzeski 2:0 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Krystian Spilaszek
16-tka
Wiktor Makowiecki 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 25-32 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Wiktor Makowiecki
o 17-24 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:1 Paweł Ziółkowski
o 25-32 miejsce
Hoan Le 3:0 Oleg Dolmatov
o 17-24 miejsce
Marek Korzemski 3:0 Oleg Dolmatov
o 22 miejsce
Oleg Dolmatov 3:2 Wiktor Makowiecki
o 21-24 miejsce
Hoan Le 3:0 Mihails Tiunels
o 25-32 miejsce
Wojciech Ratyński 3:2 Kamil Wojtyński
o 25-32 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:2 Tandom Raghuveer
ćwierćfinał
Tandom Raghuveer 2:0 Jacek Brzeski
o 7-8 miejsce
Vołkovs Aleksander 3:1 Wojciech Ratyński
o 17-24 miejsce
Jacek Brzeski 3:2 Vołkovs Aleksander
o 13-16 miejsce