luty 08 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 08.02.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 52

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krystian Spilaszek 3:2 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Krystian Spilaszek
o 14 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:1 Krystian Spilaszek
o 13-16 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Ryszard Nowicki
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Bartłomiej Truszewski
finał
Arkadiusz Świtała 3:1 Jacek Kisiel
16-tka
Jacek Kisiel 3:0 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Adam Polech
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Arkadiusz Świtała
półfinał
Arkadiusz Świtała 3:0 Marcin Gałka
ćwierćfinał
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Maciej Lewandowski
ćwierćfinał
Bartłomiej Truszewski 3:2 Sławomir Mikołajewicz
półfinał
Adam Kępa 2:1 Sławomir Mikołajewicz
o 4 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Krystian Spilaszek
16-tka
Krzysztof Łebkowski 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Marcin Borucki 3:0 Hoan Le
o 25-32 miejsce
Marcin Borucki 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 22 miejsce
Vołkovs Aleksander 3:0 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Łebkowski 3:1 Ryszard Nowicki
o 13-16 miejsce
Krzysztof Łebkowski 3:0 Stanisław Janiszewski
o 25-32 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:0 Tomasz Słodziński
o 21-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:2 Robert Dawidko
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Bogdan Jurkowski
o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:2 Czesław Kajdan
o 7-8 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:2 Czesław Kajdan
16-tka
Czesław Kajdan 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Piotr Lewandowski
o 9-12 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Sławomir Rutkowski
16-tka
Sławomir Mikołajewicz 2:1 Sławomir Rutkowski
o 5-6 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Vołkovs Aleksander
o 17-24 miejsce
Adam Kępa 3:1 Jacek Kisiel
o 7-8 miejsce
Adam Kępa 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:2 Adam Kępa
ćwierćfinał
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 20 miejsce
Klaudiusz Pobudzin 3:0 Bogdan Jurkowski
o 17-24 miejsce
Vołkovs Aleksander 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:2 Marcin Gałka
o 10 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Piotr Lewandowski
ćwierćfinał
Grzegorz Sobczyński 3:1 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:2 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Tomasz Słodziński
16-tka
Marcin Borucki 3:1 Bogdan Jurkowski
o 21-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Bogdan Jurkowski
o 24 miejsce
Bogdan Jurkowski 3:1 Robert Jurkowski
o 25-32 miejsce
Adam Polech 3:0 Vołkovs Aleksander
o 18 miejsce