marzec 01 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 01.03.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 53

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:0 Sławomir Mikołajewicz
finał
Rafał Suszycki 3:2 Tomasz Walkiewicz
półfinał
Dominik Joński 2:0 Tomasz Walkiewicz
o 5-6 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:1 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Grzegorz Sobczyński 3:2 Jacek Kisiel
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Jacek Kisiel
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Krzysztof Cudny
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 2:1 Arkadiusz Świtała
o 4 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:1 Piotr Lewandowski
ćwierćfinał
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Arkadiusz Świtała
półfinał
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Dominik Joński
ćwierćfinał
Krzysztof Kupisiński 3:2 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Piotr Gradek
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Marcin Borucki 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 14 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Marcin Borucki 3:0 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Tomasz Walkiewicz
o 6 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:1 Ryszard Nowicki
o 5-6 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Ryszard Nowicki
16-tka
Ryszard Nowicki 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Tomasz Gryziak
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:1 Marcin Borucki
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Robert Dawidko 3:2 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:1 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 10 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Arkadiusz Sowiński
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 7-8 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Krzysztof Cudny
16-tka
Krzysztof Cudny 3:1 Damian Kwapisz
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:1 Bartłomiej Truszewski
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:1 Bartłomiej Truszewski
o 9-12 miejsce
Hoan Le 3:1 Arkadiusz Sowiński
o 17-24 miejsce
Piotr Gradek 3:0 Arkadiusz Sowiński
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Sowiński 3:0 Daniel Gontarski
o 24 miejsce
Tomasz Gryziak 3:0 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Piotr Gradek
o 13-16 miejsce
Robert Dawidko 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Robert Dawidko
o 9-12 miejsce
Piotr Lewandowski 3:2 Robert Dawidko
o 9-12 miejsce
Klaudiusz Pobudzin 3:2 Daniel Gontarski
o 21-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 22 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Jacek Kisiel
16-tka
Dominik Joński 3:2 Piotr Lewandowski
o 7-8 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Arkadiusz Sowiński
o 21-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Eryk Skonieczny
o 25-32 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 18 miejsce
Damian Kwapisz 3:2 Tomasz Gryziak
o 17-24 miejsce