luty 01 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 01.02.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 51

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Krystian Spilaszek
16-tka
Adam Polech 3:2 Krystian Spilaszek
o 18 miejsce
Krystian Spilaszek 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Krystian Spilaszek
o 17-24 miejsce
Łukasz Jamorski 3:1 Jan Klepko
półfinał
Kacper Moliński 3:1 Łukasz Jamorski
finał
Łukasz Jamorski 3:1 Bartosz Rzepczyński
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:0 Bartłomiej Truszewski
o 7-8 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 10 miejsce
Jan Klepko 3:1 Sławomir Mikołajewicz
ćwierćfinał
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Krzysztof Cudny
o 9-12 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Marcin Borucki 3:1 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Ryszard Nowicki
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Adam Polech
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Stanisław Janiszewski
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:2 Stanisław Janiszewski
o 22 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 21-24 miejsce
Jan Klepko 3:2 Ryszard Nowicki
16-tka
Krzysztof Cudny 3:0 Sławomir Rutkowski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 17-24 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:2 Krzysztof Cudny
o 9-12 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Jarosław Okruch
o 17-24 miejsce
Jonah Jerome 3:1 Sławomir Rutkowski
16-tka
Paweł Gałecki 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 9-12 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:2 Paweł Gałecki
o 5-6 miejsce
Paweł Gałecki 3:1 Bartosz Rzepczyński
o 7-8 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Damian Kwapisz
o 13-16 miejsce
Łukasz Jamorski 3:0 Bartłomiej Truszewski
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:2 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Miłosz Pączkiewicz 2:0 Jacek Kisiel
o 4 miejsce
Adam Polech 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:1 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Kacper Moliński 3:0 Krzysztof Cudny
16-tka
Kacper Moliński 3:0 Miłosz Pączkiewicz
półfinał
Kacper Moliński 3:0 Jonah Jerome
ćwierćfinał
Marcin Gałka 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 20 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:0 Marcin Borucki
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:1 Bartosz Rzepczyński
o 8 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Łukasz Szczęśniak
o 25-32 miejsce
Damian Kwapisz 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 14 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Sławomir Rutkowski
o 13-16 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Krzysztof Rzetecki
o 25-32 miejsce