luty 02 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2.02.2018

zakończony

Rozegrane mecze open 54

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Grzegorz Pławski 3:2 Krzysztof Sołtysiak
o 5-6 miejsce
Jonah Jerome 3:1 Krzysztof Sołtysiak
półfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Tomasz Okuniewicz
16-tka
Adam Dorsz 3:2 Ryszard Nowicki
o 13-16 miejsce
Tomasz Purwin 3:2 Maciej Lewandowski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Tomasz Purwin
o 9-12 miejsce
Monika Klimczak 3:0 Tomasz Purwin
o 9-12 miejsce
Tomasz Purwin 3:0 Michał Gąsiewski
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Markowski Michał
półfinał
Rafał Suszycki 3:0 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:1 Grabowska Agata
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Wiktor Ziemiański
o 18 miejsce
Adam Dorsz 3:0 Jacek Kisiel
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:2 Jacek Kisiel
o 21-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Jacek Kisiel
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:2 Ryszard Nowicki
o 14 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Tomasz Walkiewicz
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Sylwester Wójcik
o 16 miejsce
Grabowska Agata 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Sławomir Rutkowski
o 10 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Marcin Borucki
o 25-32 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Sylwester Wójcik
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Jonah Jerome 3:0 Ryszard Nowicki
16-tka
Tomasz Okuniewicz 3:0 Sylwester Wójcik
o 13-16 miejsce
Sylwester Wójcik 3:1 Maciej Gawłowski
o 25-32 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Hoan Le
o 22 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Wiktor Ziemiański 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:0 Wojciech Janik
o 25-32 miejsce
Markowski Michał 3:0 Tomasz Purwin
16-tka
Markowski Michał 3:1 Grzegorz Pławski
o 4 miejsce
Grzegorz Pławski 3:1 Maciej Lewandowski
16-tka
Markowski Michał 3:0 Grzegorz Pławski
ćwierćfinał
Grzegorz Pławski 3:1 Tomasz Okuniewicz
o 7-8 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Krzysztof Tylski 3:0 Wiktor Ziemiański
16-tka
Sylwester Wójcik 3:1 Wiktor Ziemiański
o 17-24 miejsce
Wiktor Ziemiański 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Monika Klimczak 3:0 Jacek Kisiel
16-tka
Markowski Michał 3:1 Monika Klimczak
o 5-6 miejsce
Monika Klimczak 3:0 Grabowska Agata
o 7-8 miejsce
Jonah Jerome 3:1 Rafał Suszycki
finał
Jonah Jerome 3:1 Monika Klimczak
ćwierćfinał
Hoan Le 3:1 Michał Gąsiewski
o 21-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:0 Michał Gąsiewski
o 17-24 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:2 Sławomir Rutkowski
o 9-12 miejsce
Grabowska Agata 3:1 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Grabowska Agata 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce