styczeń 19 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 19.01.2018

zakończony

Rozegrane mecze open 47

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Jacek Kisiel
półfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Krzysztof Zalewski
16-tka
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Dariusz Rączkowski
ćwierćfinał
Adam Władysiuk 3:0 Krzysztof Sołtysiak
finał
Tomasz Purwin 3:2 Michał Łęczycki
o 13-16 miejsce
Zenon Jabłoński 3:0 Tomasz Purwin
o 9-12 miejsce
Tomasz Purwin 3:1 Mateusz Król
o 17-24 miejsce
Michał Łęczycki 3:1 Marek Lepianka
o 17-24 miejsce
Monika Klimczak 3:1 Michał Łęczycki
o 14 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Mariusz Kuryłek
o 9-12 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Monika Klimczak
o 13-16 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Michał Gąsiewski
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Grabowska Agata
o 7-8 miejsce
Dariusz Rączkowski 3:0 Adam Molenda
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Jacek Kisiel
o 5-6 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Zenon Jabłoński
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:2 Monika Klimczak
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:0 Jan Durakiewicz
o 10 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:1 Paweł Gałecki
o 13-16 miejsce
Dariusz Rączkowski 3:1 Arkadiusz Świtała
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Andrzej Piesio
o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Andrzej Piesio
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Jan Durakiewicz
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:1 Paweł Gałecki
16-tka
Adam Władysiuk 3:0 Ryszard Nowicki
półfinał
Sławomir Rutkowski 3:1 Marek Lepianka
o 17-24 miejsce
Marek Lepianka 3:2 Wiktor Ziemiański
o 25-32 miejsce
Michał Gąsiewski 3:1 Marek Lepianka
o 20 miejsce
Mariusz Kuryłek 3:1 Tomasz Purwin
16-tka
Jan Durakiewicz 3:2 Andrzej Piesio
16-tka
Krzysztof Zalewski 3:1 Sławomir Rutkowski
o 18 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Sławomir Rutkowski
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Krzysztof Zalewski
o 17-24 miejsce
Zenon Jabłoński 3:1 Rafał Suszycki
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Zenon Jabłoński
o 4 miejsce
Zenon Jabłoński 3:0 Ryszard Nowicki
o 5-6 miejsce
Zenon Jabłoński 3:2 Dariusz Rączkowski
o 7-8 miejsce
Monika Klimczak 3:1 Tomasz Walkiewicz
o 13-16 miejsce
Monika Klimczak 3:0 Sławomir Kostrzyński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Zalewski 3:0 Michał Gąsiewski
o 17-24 miejsce
Adam Władysiuk 3:2 Michał Łęczycki
16-tka
Adam Władysiuk 3:1 Mariusz Kuryłek
ćwierćfinał
Andrzej Piesio 3:2 Mateusz Król
o 21-24 miejsce
Marek Lepianka 3:2 Mateusz Król
o 17-24 miejsce
Grabowska Agata 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 13-16 miejsce
Grabowska Agata 3:0 Jan Durakiewicz
o 9-12 miejsce
Grabowska Agata 3:0 Krzysztof Wszoł
o 25-32 miejsce