marzec 16 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 16.03.2018

zakończony

Mecze kat. open 78

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak H2H 3:0 Thanh Hung Vu
32-tka
Radosław Oleksiuk H2H 3:2 Jonah Jerome
32-tka
Jan Zawistowski H2H 3:2 Wiktor Ziemiański
32-tka
Waldemar Bartolik H2H 3:2 Krzysztof Kupisiński
32-tka
Ryszard Nowicki H2H 3:1 Piotr Gradek
32-tka
Hoan Le H2H 3:1 Krystian Spilaszek
32-tka
Grzegorz Sobczyński H2H 3:1 Marcin Borucki
32-tka
Jacek Kisiel H2H 3:0 Tomasz Gryziak
32-tka
Rafał Suszycki H2H 3:0 Adrian Kornecki
32-tka
Piotr Szablewski H2H 3:1 Sławomir Mikołajewicz
32-tka
Marek Lepianka H2H 3:2 Krzysztof Kubkowski
32-tka
Andrzej Piesio H2H 3:0 Marcin Gałka
32-tka
Arkadiusz Troszczyński H2H 3:2 Adam Krzystanek
32-tka
Rafał Wandor H2H 3:2 Maciej Lewandowski
32-tka
Czesław Kajdan H2H 3:0 Andrzej Piotrowski
32-tka
Tomasz Purwin H2H 3:0 Krzysztof Łebkowski
32-tka
Krzysztof Sołtysiak H2H 3:2 Radosław Oleksiuk
16-tka
Waldemar Bartolik H2H 3:0 Jan Zawistowski
16-tka
Ryszard Nowicki H2H 3:0 Hoan Le
16-tka
Jacek Kisiel H2H 3:2 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Rafał Suszycki H2H 3:1 Piotr Szablewski
16-tka
Andrzej Piesio H2H 3:0 Marek Lepianka
16-tka
Arkadiusz Troszczyński H2H 3:0 Rafał Wandor
16-tka
Tomasz Purwin H2H 3:0 Czesław Kajdan
16-tka
Krzysztof Sołtysiak H2H 3:0 Waldemar Bartolik
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki H2H 3:1 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Rafał Suszycki H2H 3:0 Andrzej Piesio
ćwierćfinał
Tomasz Purwin H2H 3:1 Arkadiusz Troszczyński
ćwierćfinał
Krzysztof Sołtysiak H2H 3:0 Ryszard Nowicki
półfinał
Rafał Suszycki H2H 3:1 Tomasz Purwin
półfinał
Rafał Suszycki H2H 3:0 Krzysztof Sołtysiak
finał
Krzysztof Łebkowski H2H 3:0 Włodzimierz Szkuropat
o 33-48 miejsce
Andrzej Piotrowski H2H 2:0 Krzysztof Łebkowski
o 25-32 miejsce
Adam Krzystanek H2H 2:0 Maciej Lewandowski
o 25-32 miejsce
Marcin Gałka H2H 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 25-32 miejsce
Sławomir Mikołajewicz H2H 2:0 Adrian Kornecki
o 25-32 miejsce
Marcin Borucki H2H 2:0 Tomasz Gryziak
o 25-32 miejsce
Piotr Gradek H2H 2:0 Krystian Spilaszek
o 25-32 miejsce
Wiktor Ziemiański H2H 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 25-32 miejsce
Jonah Jerome H2H 3:2 Thanh Hung Vu
o 25-32 miejsce
Andrzej Piotrowski H2H 2:0 Jan Zawistowski
o 17-24 miejsce
Radosław Oleksiuk H2H 2:0 Adam Krzystanek
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka H2H 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz H2H 2:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Marcin Borucki H2H 2:0 Marek Lepianka
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski H2H 2:1 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan H2H 2:1 Wiktor Ziemiański
o 17-24 miejsce
Rafał Wandor H2H 2:0 Jonah Jerome
o 17-24 miejsce
Radosław Oleksiuk H2H 2:1 Andrzej Piotrowski
o 13-16 miejsce
Sławomir Mikołajewicz H2H 2:1 Marcin Gałka
o 13-16 miejsce
Piotr Szablewski H2H 2:0 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Rafał Wandor H2H 2:0 Czesław Kajdan
o 13-16 miejsce
Radosław Oleksiuk H2H 2:1 Arkadiusz Troszczyński
o 9-12 miejsce
Andrzej Piesio H2H 2:2 Andrzej Piesio
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel H2H 2:0 Piotr Szablewski
o 9-12 miejsce
Waldemar Bartolik H2H 2:1 Rafał Wandor
o 9-12 miejsce
Radosław Oleksiuk H2H 2:0 Andrzej Piesio
o 7-8 miejsce
Jacek Kisiel H2H 2:1 Waldemar Bartolik
o 7-8 miejsce
Radosław Oleksiuk H2H 2:0 Ilia Marynkievich
o 5-6 miejsce
Jacek Kisiel H2H 1:0 DANIEL KNEVELS
o 5-6 miejsce
Krzysztof Kupisiński H2H 2:0 Krystian Spilaszek
o 29-32 miejsce (2 runda)
Krzysztof Kubkowski H2H 2:0 Adrian Kornecki
o 25-32 miejsce (2 runda)
Tomasz Gryziak H2H 2:1 Krystian Spilaszek
o 25-32 miejsce (2 runda)
Thanh Hung Vu H2H 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 25-32 miejsce (2 runda)
Krzysztof Kubkowski H2H 2:0 Maciej Lewandowski
o 25-32 miejsce (3 runda)
Adam Krzystanek H2H 2:0 Jan Zawistowski
o 17-24 miejsce
Hoan Le H2H 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Marek Lepianka H2H 2:1 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński H2H 2:0 Jan Zawistowski
o 21-24 miejsce
Marcin Borucki H2H 2:1 Czesław Kajdan
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Troszczyński H2H 2:1 Sławomir Mikołajewicz
o 9-12 miejsce
Piotr Szablewski H2H 2:1 Rafał Wandor
o 9-12 miejsce
Tomasz Gryziak H2H 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 25 miejsce
Grzegorz Sobczyński H2H 2:0 Piotr Gradek
o 21 miejsce
Adam Krzystanek H2H 2:1 Marek Lepianka
o 17 miejsce
Andrzej Piotrowski H2H 2:0 Marcin Borucki
o 13 miejsce
Sławomir Mikołajewicz H2H 2:0 Rafał Wandor
o 11 miejsce
Andrzej Piesio H2H 2:0 Waldemar Bartolik
o 7 miejsce