luty 29 sob 2020

Turniej 26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

Rozegrane mecze oldboy młodszy 137

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Zbigniew Antczak 3:0 Stanisław Janiszewski
druga runda pocieszenia
Jerzy Sikorski 3:0 Sylwester Wójcik
przegrani o 8
Mariusz Łysiak 3:0 Sylwester Wójcik
16-tka
Marek Grzybowski 3:1 Sylwester Wójcik
mecz grupowy
Sylwester Wójcik 3:0 Jacek Frątczak
pierwsza runda
Sylwester Wójcik 3:0 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Sylwester Wójcik 3:2 Roman Bem
mecz grupowy
Jacek Malinowski 3:1 Waldemar Śliwiński
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński 3:0 Mieczysław Jarońko
pierwsza runda
Waldemar Śliwiński 3:0 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:1 Waldemar Śliwiński
ćwierćfinał
Waldemar Śliwiński 3:0 Sławomir Ozimek
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:2 Jerzy Sikorski
przegrani o 8
Janusz Waszelewski 3:1 Jerzy Sikorski
16-tka
Jerzy Sikorski 3:2 Stanisław Rosiński
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:1 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:1 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Piotr Knapczyński
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Bogdan Jurkowski
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Jaromir Domurad
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:2 Jacek Malinowski
przegrani o 8
Jacek Malinowski 3:0 Sławomir Ozimek
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:0 Stanisław Janiszewski
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:1 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:1 Stanisław Sadowski
16-tka
Krzysztof Kostoń 3:0 Mirosław Kubisiak
przegrani o 4
Krzysztof Kostoń 3:1 Leszek Pęda
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:1 Jacek Frątczak
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Krzysztof Kostoń
przegrani o 4
Dariusz Radej 3:1 Krzysztof Kostoń
ćwierćfinał
Krzysztof Kostoń 3:2 Jarosław Grabarczyk
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Stanisław Rosiński
pierwsza runda
Marek Grzybowski 3:0 Mirosław Kubisiak
ćwierćfinał
Janusz Mrowiński 3:2 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:2 Vołkovs Aleksander
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:2 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Tomasz Wronowski 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Tomasz Wronowski 3:2 Władysław Gohling
druga runda pocieszenia
Tomasz Wronowski 3:0 Ryszard Borkowski
runda pocieszenia gra o 16
Adam Cegielski 3:1 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:0 Stanisław Janiszewski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:1 Waldemar Śliwiński
przegrani o 4
Brylak Włodzimierz 3:1 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:1 Stanisław Sadowski
przegrani o 16
Brylak Włodzimierz 3:0 Janusz Waszelewski
przegrani o 8
Brylak Włodzimierz 3:0 Marek Grzybowski
przegrani o 4
Wojciech Wachol 3:2 Brylak Włodzimierz
pierwsza runda
Brylak Włodzimierz 3:0 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Jacek Malinowski 3:1 Mieczysław Jarońko
przegrani o 16
Mieczysław Jarońko 3:1 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Adam Cegielski 3:1 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:1 Andrzej Paszkowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Andrzej Paszkowski 3:0 Sławomir Ozimek
runda pocieszenia gra o 16
Dariusz Radej 3:1 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński 3:0 Marek Zawadzki
16-tka
Marek Zawadzki 3:2 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:2 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:0 Dariusz Radej
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Janusz Waszelewski
ćwierćfinał
Janusz Waszelewski 3:1 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:2 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Jacek Frątczak 3:1 Leszek Pęda
mecz grupowy
Leszek Pęda 3:2 Zbigniew Antczak
runda pocieszenia finał
Leszek Pęda 3:0 Grzegorz Undra
runda pocieszenia ćwierćfinał
Leszek Pęda 3:1 Maciej Pigoń
runda pocieszenia gra o 16
Leszek Pęda 3:0 Jarosław Grabarczyk
mecz grupowy
Sylwester Wójcik 3:1 Stanisław Rosiński
przegrani o 16
Marek Zawadzki 3:1 Adam Sitkiewicz
przegrani o 16
Janusz Waszelewski 3:0 Adam Sitkiewicz
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:2 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:1 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Dariusz Radej 3:1 Adam Sitkiewicz
pierwsza runda
Marek Grzybowski 3:1 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Marek Grzybowski 3:1 Roman Bem
mecz grupowy
Dariusz Radej 3:0 Marek Grzybowski
półfinał
Stanisław Sadowski 3:0 Piotr Knapczyński
pierwsza runda
Mirosław Kubisiak 3:1 Piotr Knapczyński
przegrani o 8
Piotr Knapczyński 3:2 Marek Zawadzki
przegrani o 8
Piotr Knapczyński 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Piotr Knapczyński 3:0 Janusz Mrowiński
przegrani o 16
Piotr Knapczyński 3:1 Bogdan Jurkowski
mecz grupowy
Piotr Knapczyński 3:2 Jaromir Domurad
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:2 Jacek Frątczak
przegrani o 16
Jacek Frątczak 3:0 Jarosław Grabarczyk
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:1 Iwona Sandecka
druga runda pocieszenia
Adam Cegielski 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:0 Wojciech Cieślicki
runda pocieszenia półfinał
Janusz Wysocki 3:1 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:0 Vołkovs Aleksander
runda pocieszenia gra o 16
Zdzisław Orzechowski 3:0 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Zbigniew Antczak 3:0 Adam Kulesza
mecz grupowy
Jacek Malinowski 3:1 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:0 Sławomir Ozimek
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:0 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:2 Małgorzata Rudnik
runda pocieszenia gra o 16
Dariusz Radej 3:2 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Stanisław Rosiński 3:1 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Wojciech Cieślicki 3:2 Stanisław Kaczanowski
runda pocieszenia gra o 16
Wojciech Cieślicki 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Wojciech Cieślicki 3:2 Bogdan Jurkowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Bogdan Jurkowski 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Jaromir Domurad 3:1 Władysław Gohling
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:0 Vołkovs Aleksander
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Stanisław Kaczanowski 3:0 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Wojciech Wachol
półfinał
Brylak Włodzimierz 3:1 Wojciech Wachol
mecz o 3 miejsce
Wojciech Wachol 3:0 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Janusz Mrowiński
16-tka
Janusz Wysocki 3:1 Wojciech Wachol
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:1 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Adam Kulesza
mecz grupowy
Janusz Wysocki 3:1 Tomasz Wronowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Leszek Pęda 3:2 Janusz Wysocki
runda pocieszenia półfinał
Janusz Wysocki 3:0 Janusz Ćwikliński
runda pocieszenia gra o 16
Janusz Wysocki 3:1 Adam Kulesza
mecz grupowy
Stanisław Rosiński 3:1 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Ryszard Borkowski 3:2 Roman Bem
mecz grupowy
Jarosław Grabarczyk 3:2 Roman Bem
druga runda pocieszenia
Sławomir Ozimek 3:0 Karol Zychowicz
druga runda pocieszenia
Bogdan Jurkowski 3:1 Jaromir Domurad
mecz grupowy
Vołkovs Aleksander 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński 3:0 Zdzisław Orzechowski
przegrani o 8
Mirosław Kubisiak 3:0 Zdzisław Orzechowski
16-tka
Zdzisław Orzechowski 3:0 Janusz Wysocki
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:1 Adam Kulesza
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Dariusz Radej
finał
Dariusz Radej 3:2 Jacek Malinowski
16-tka
Stanisław Kaczanowski 3:0 Adam Kulesza
druga runda pocieszenia
Stanisław Janiszewski 3:1 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Marek Grzybowski 3:1 Adam Cegielski
16-tka
Zdzisław Orzechowski 3:1 Adam Cegielski
przegrani o 8
Janusz Ćwikliński 3:0 Stefan Cichacki
druga runda pocieszenia
Bogdan Jurkowski 3:0 Jarosław Grabarczyk
runda pocieszenia gra o 16
Maciej Pigoń 3:0 Jaromir Domurad
druga runda pocieszenia

Rozegrane mecze oldboy starszy 41

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Mieczysław Jarońko 3:2 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Adam Kępa 3:0 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Sławomir Ozimek 3:0 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Adam Kępa 3:2 Krzysztof Kostoń
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:1 Sławomir Ozimek
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Adam Cegielski
ćwierćfinał
Małgorzata Rudnik 3:0 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Krzysztof Pawlak
mecz grupowy
Bogdan Jurkowski 3:1 Mirosław Kubisiak
runda pocieszenia ćwierćfinał
Adam Cegielski 3:0 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Krzysztof Kostoń
półfinał
Paweł Michalski 3:1 Adam Kępa
finał
Paweł Michalski 3:0 Bogdan Jurkowski
mecz grupowy
Adam Kępa 3:1 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Krzysztof Pawlak 3:0 Mieczysław Jarońko
runda pocieszenia ćwierćfinał
Sławomir Ozimek 3:0 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:1 Krzysztof Kostoń
mecz o 3 miejsce
Paweł Michalski 3:0 Marek Laskowski
mecz grupowy
Adam Kępa 3:0 Marek Laskowski
półfinał
Marek Laskowski 3:2 Bogdan Jurkowski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:2 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Adam Kępa 3:0 Sławomir Ozimek
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Małgorzata Rudnik
przegrani o 4
Marek Laskowski 3:1 Małgorzata Rudnik
ćwierćfinał
Małgorzata Rudnik 3:1 Krzysztof Pawlak
mecz grupowy
Krzysztof Pawlak 3:1 Adam Cegielski
mecz grupowy
Bogdan Jurkowski 3:2 Sławomir Ozimek
runda pocieszenia półfinał
Zdzisław Orzechowski 3:0 Stanisław Sadowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Paweł Michalski 3:0 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:0 Krzysztof Pawlak
runda pocieszenia półfinał
Zdzisław Orzechowski 3:0 Bogdan Jurkowski
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:0 Bogdan Jurkowski
runda pocieszenia finał
Zdzisław Orzechowski 3:0 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Sławomir Ozimek 3:0 Maciej Pigoń
runda pocieszenia ćwierćfinał
Bogdan Jurkowski 3:2 Maciej Pigoń
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Adam Cegielski
przegrani o 4
Małgorzata Rudnik 3:1 Adam Cegielski
mecz grupowy

Rozegrane mecze open 108

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Szymon Sakowicz 3:0 Waldemar Śliwiński
runda pocieszenia gra o 16
Marcin Ostrowski 3:0 Kręźlewicz Tadeusz
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:2 Marcin Ostrowski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Marcin Ostrowski
16-tka
Robert Dawidko 3:0 Marcin Ostrowski
przegrani o 8
Marcin Ostrowski 3:0 Artur Zamkowski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Waldemar Śliwiński
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Adam Polech
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:2 Mateusz Sakowicz
półfinał
Paweł Michalski 3:0 Marek Słomkowski
16-tka
Paweł Michalski 3:1 Łukasz Sakowicz
ćwierćfinał
Paweł Michalski 3:0 Wojciech Węgrowicz
finał
Paweł Michalski 3:0 Karol Wiśniewski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Maciej Browarski
mecz grupowy
Krzysztof Stępień 3:0 Kacper Modelewski
mecz grupowy
Krzysztof Stępień 3:0 Adam Sakowski
mecz grupowy
Małgorzata Sawecka 3:0 Krzysztof Stępień
16-tka
Dawid Kociszewski 3:2 Kręźlewicz Tadeusz
runda pocieszenia gra o 16
Adam Polech 3:1 Piotr Karpienia
pierwsza runda
Marek Słomkowski 3:1 Piotr Karpienia
przegrani o 16
Piotr Karpienia 3:0 Krzysztof Baradziej
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:0 Lasocki Jerzy
mecz grupowy
Dariusz Filak 3:2 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:0 Kręźlewicz Tadeusz
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:0 Sławomir Rutkowski
przegrani o 8
Krzysztof Łebkowski 3:0 Marek Słomkowski
przegrani o 8
Krzysztof Łebkowski 3:0 Artur Zamkowski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:2 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Michał Michalski 3:1 Sławomir Rutkowski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Dariusz Kociszewski
mecz grupowy
Adam Kępa 3:2 Krzysztof Łebkowski
przegrani o 4
Mateusz Sakowicz 3:2 Adam Kępa
przegrani o 4
Adam Kępa 3:2 Krzysztof Wroniewski
mecz grupowy
Adam Kępa 3:0 Błażej Podolski
mecz grupowy
Adam Polech 3:1 Waldemar Śliwiński
mecz grupowy
Adam Polech 3:0 Krzysztof Stępień
przegrani o 8
Adam Kępa 3:2 Adam Polech
16-tka
Adam Polech 3:1 Robert Dawidko
przegrani o 4
Adam Polech 3:1 Dariusz Kociszewski
przegrani o 8
Małgorzata Sawecka 3:0 Adam Polech
przegrani o 4
Adam Polech 3:0 Karol Wiśniewski
mecz grupowy
Adam Polech 3:0 Maciej Browarski
mecz grupowy
Mateusz Sakowicz 3:0 Robert Dawidko
mecz grupowy
Mateusz Sakowicz 3:0 Julia Kęsicka
mecz grupowy
Mateusz Sakowicz 3:0 Dariusz Kociszewski
ćwierćfinał
Mateusz Sakowicz 3:1 Paweł Kusiak
16-tka
Mateusz Sakowicz 3:0 Łukasz Gregorczyk
mecz grupowy
Robert Dawidko 3:0 Julia Kęsicka
mecz grupowy
Robert Dawidko 3:1 Łukasz Sakowicz
przegrani o 8
Robert Dawidko 3:2 Łukasz Gregorczyk
mecz grupowy
Wojciech Węgrowicz 3:0 Marek Słomkowski
mecz grupowy
Marek Słomkowski 3:0 Marcin Kuczkowski
mecz grupowy
Marek Słomkowski 3:1 Michał Sawecki
mecz grupowy
Krzysztof Baradziej 3:1 Lasocki Jerzy
mecz grupowy
Dariusz Filak 3:0 Krzysztof Baradziej
mecz grupowy
Adam Kępa 3:1 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:1 Julia Kęsicka
runda pocieszenia półfinał
Szymon Sakowicz 3:1 Jarosław Menich
runda pocieszenia ćwierćfinał
Szymon Sakowicz 3:1 Marcin Kuczkowski
druga runda pocieszenia
Krzysztof Wroniewski 3:2 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Błażej Podolski 3:0 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:2 Błażej Podolski
runda pocieszenia finał
Julia Kęsicka 3:0 Krzysztof Baradziej
runda pocieszenia ćwierćfinał
Julia Kęsicka 3:1 Kacper Modelewski
runda pocieszenia gra o 16
Julia Kęsicka 3:2 Łukasz Gregorczyk
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:1 Krzysztof Łebkowski
16-tka
Łukasz Sakowicz 3:0 Adrian Borowski
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:0 Małgorzata Sawecka
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:0 Jarosław Menich
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:2 Adrian Borowski
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:1 Artur Zamkowski
runda pocieszenia gra o 16
Małgorzata Sawecka 3:1 Jarosław Menich
mecz grupowy
Dawid Kociszewski 3:0 Michał Michalski
mecz grupowy
Dariusz Kociszewski 3:1 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Krzysztof Baradziej 3:2 Michał Michalski
runda pocieszenia gra o 16
Wojciech Węgrowicz 3:2 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Wojciech Węgrowicz 3:0 Robert Dawidko
16-tka
Wojciech Węgrowicz 3:0 Marcin Kuczkowski
mecz grupowy
Wojciech Węgrowicz 3:1 Małgorzata Sawecka
półfinał
Dariusz Kociszewski 3:1 Michał Michalski
mecz grupowy
Dariusz Kociszewski 3:0 Dariusz Filak
16-tka
Krzysztof Stępień 3:0 Paweł Kusiak
mecz grupowy
Adam Kępa 3:0 Paweł Kusiak
przegrani o 8
Paweł Kusiak 3:0 Kacper Modelewski
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:0 Adam Sakowski
mecz grupowy
Dariusz Filak 3:0 Lasocki Jerzy
mecz grupowy
Karol Wiśniewski 3:0 Lasocki Jerzy
druga runda pocieszenia
Artur Zamkowski 3:1 Kręźlewicz Tadeusz
mecz grupowy
Adam Sakowski 3:1 Adrian Borowski
runda pocieszenia gra o 16
Adam Sakowski 3:0 Kacper Modelewski
mecz grupowy
Błażej Podolski 3:0 Adam Sakowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Paweł Kusiak 3:0 Dariusz Filak
przegrani o 8
Małgorzata Sawecka 3:2 Adam Kępa
ćwierćfinał
Mateusz Sakowicz 3:2 Małgorzata Sawecka
mecz o 3 miejsce
Małgorzata Sawecka 3:0 Adrian Borowski
mecz grupowy
Adam Polech 3:1 Krzysztof Wroniewski
przegrani o 16
Marek Słomkowski 3:0 Krzysztof Wroniewski
pierwsza runda
Krzysztof Wroniewski 3:2 Błażej Podolski
mecz grupowy
Michał Sawecki 3:0 Dawid Kociszewski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Wojciech Węgrowicz 3:1 Michał Sawecki
mecz grupowy
Michał Sawecki 3:0 Łukasz Gregorczyk
runda pocieszenia gra o 16
Michał Sawecki 3:1 Marcin Kuczkowski
mecz grupowy
Błażej Podolski 3:0 Michał Sawecki
runda pocieszenia półfinał
Waldemar Śliwiński 3:0 Karol Wiśniewski
mecz grupowy
Błażej Podolski 3:0 Karol Wiśniewski
runda pocieszenia gra o 16
Karol Wiśniewski 3:0 Maciej Browarski
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński 3:0 Maciej Browarski
mecz grupowy
Łukasz Gregorczyk 3:0 Maciej Browarski
druga runda pocieszenia